Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość o to ja22
heh miała czy nie miała innego co za róznica a wy jak do domu przychodzicie to się nie przebieracie.?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam sobie mala aaa
ale tu chodzi o to ,ze ona wrocila z pracy w innym ciuchu ;/ to jak sie przebrala?na ulicy?heh smiech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o to ja22
przecież nie było pokazane jak wchodzi do domu, tylko był motyw w pracy później jakieś inne sceny i później znowu ona już w domu jak stasia jej ryżyku przyniosła, ale w rzeczywistości nie wiesz ile ona już w tym domu siedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli tylko czarne tramiaczko
wylazilo, tunika ta sama, inaczej nalozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiG Girlllllll
a mnie rowniez wydaje sie,ze to byla inna ,jak to sie nazywa - tunika.po prostu jasniejsza byla ta w pracy.a mylisz sie - bylo dokladnie pokazane jak wrocila do domu i z torebki kase wyciagnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje ze tunika byla ta sama aktorka co miala Surmaczowej dziecko urodzic to byla inna dziewczyna, ale troche podobna, to fakt tez mnie ciekawi ile Pola kasy dostala, probowalam liczyc ale nie zdarzylam, cos ok. 1 000 chyba bylo.... co do SMSow do Krysi - teraz to juz zupelnie nie wiem bylam pewna ze kaczor ale teraz mi sie wydaje ze Edyta a moze Szymon???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaeeeeccccdddd
tunika byla ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie denerwuje ta
głupia Edyta,wiecznie ma zmartwienia i w kólko o tym samym nawija Pawłowo,nie wiem co ona sie go tak uczepiła,przecież nie są jakimiś wieloletnimi przyjaciółmi żeby mu zawracać głowę o każdej porze dnia :O Rozumiem że moze nie mieć nikogo,ale to obcy człowiek i do tego ma swoje życie,a ona sobie z niego zrobiła swojego psychoterapeutę :O Nie dość że jej pracę znalazł to teraz ciągle musi jej pomagać jakby to on był ojcem jej dziecka.Widać,że na niego leci głupia szmata,wykorzystuje zyczliwość Kryśki żeby ukrasć jej męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Streszczenia odcinków
Witajcie 🖐️! Czy ktoś wie, gdzie jeszcze można przeczytać streszczenia odcinków na najbliższy czas? Ta strona nie działa od półtora miesiąca: http://ww2.tvp.pl/2752,20080905785221.strona Dziwne... w To&Owo też nie zamieszczają... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam że oglądałam
klan od kiedy zaczeli go puszczać,potem miałam ze 4 lata przerwy a teraz znowu oglądam i mi sie podoba,bylby naprawdę fajny gdyby nie ten idiotyczny wątek z Olką i Smosarskim,w ogóle nie wiem po co to pokazują,chyba tylko po to żeby wypełnić czas,bo nic nie wnosi i w ogóle jest bez sensu :O I wiadomo jak sie skończy,oby jak najszybciej.Wysłaliby gdzieś ta rudą kretynke tak jak jest siostrę,mistrzynię nietrafionej fryzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez oglądam klan
Ja tez oglądałam do dawno temu, potem miałam kilka przerw, a teraz oglądam regularnie od zeszłej wiosny i wciągnął mnie nie widzieć czemu, choć tak irytuje mnie i drażni czasami, a ostatnio ten wątek ze Smosarskim stał się rzeczywiście nie do zniesienia! Wychodzi na to, że na sporej uczelni jest tylko jeden profesor i ma tylko dwie studentki He He. I te głupie maślane oczy profesora Deptuły, gdy rozmawiał z Kaczorkową… PS. Pola miała tę samą tunikę. I te idiotyczne przeprosiny Wujkowicza… nie wyobrażam sobie takiej sytuacji mieć romans z byłym swojej matki, potem z jego synem, a potem wszyscy razem się spotykają (oprócz syna) jakby nigdy nic na kolacyjne i jest milusio… takie to sztuczne i nieprawdziwe, ale chyba dlatego właśnie poświęcam te 20 minut dziennie, odrywam się na chiwle od codzienności i przenoszę w świat niemal idealny.. bo nawet te ich problemy zawsze tak idealnie się rozwiązują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupolkjh
no fakt macie racje z tym Smosarskim i Wujkowiczem... też jakos ostatnio zaczełam w miarę regularnie oglądać. jakis klan sie pseudonaukowy zrobil, nie macie takiego wrazenia. to znaczy jakos duzo ostatnio Krysi i tego jej zycia na uczelni, ten Szymon, Ola, ta jej kumpela i Smosarski, prof. Deptuła też jakos dużo ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przebiegając w pamięci
te romanse panienek Lubicz to można dojść do wnisoku ze niby takie dobrze wychowane,z porządnego domu,ale jednak niezbyt dobrze się prowadza,jak np romans Agnieszki z dawnym facetem matki i jego synem (Moda na sukces normalnie :O)czy utrata dziewictwa Olki z facetem poznanym przez net po kilku dniach znajomości,do tego te jej rozbierane fotki w necie....Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupolkjh
ano masz rację, teraz chce uwieźć profesorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupolkjh
zupełnie to nie pasuje do inteligenckiego domu, tym bardziej, że to się ciągle powtarza, jakies podejrzane związki bez skrupułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak albo ten romans Agnieszki
na początku jakos z tym dużo starszym Francuzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruca,zapomniałam,ze dzisiaj \"Klan\"był o godz.15.40 :( Jeśli chodzi o Agnieszkę,to nie zapominajcie,ze ona była mężatką.Wydała się potajemnie za studenta matematyki,później wzięli rozwód. Poza tym,ten facet,który jest z Iwonką Surmacz(chyba Filip mu było na imię)tez sie z nim prowadzała. Na takie dziewczyny,jakimi są panny Lubiczówne,to w realu by już by odpowiednio mówili.:O A tu?Wszystko jest OK.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomeQ
co ssie działo dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka przyjazniła się
z tym od radia, zapomniałam jak się nazywał [ Stefan Freedman], on w niej kochał się, też był dużo starszy, ona traktowała jak przyjaciela, był też taki chłopak z długimi ciemnymi włosami Przemek, który pracował z nimi, był zazdrosny o Agnieszkę, wtrącał się do jej życia miłosnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe no to z tego co widać
to niexły przebieg miała starsza panna Lubiczówna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola kiedyś kochała się w star
szym mężczyznie, miała 17 lat, on był taki wysoki, tęgi brunet, informatyk, spojrzał na nią w pizzeri, ona siedziała z Ulą przy stoliku, przyjaciółka zauważa to i mówi , że ktoś na nią patrzy. Miłość trwa krótko, bo Ola dowiaduje się mężczyzna jest żonaty i ma dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślęże to Kaczorek wysyła
te sms-y do Krysi, przecież ona wiedziała o wieczorze gdzie go spędziła...... zobaczy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście było cos takiego
z żonatym i żona mu akurat dziecko rodziła.Macie może jego fotkę?Chcialabym zobaczyć jak wyglądał bo nie pamiętam totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiiii
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz nie moge
wątek ze Smosarskim mnie słabi normalnie beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wg mnie jakby jakies
studenki pytaly sie profesora o sylwka.. to albo sa chore psychicznie albo maja chcice... i mysle ze nie powinno to pojsc plazem.. a po za tym co za idiotki.. sylwka z profesorem:o??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kucharz powiedział Ryśkow
i o romansie Moniki z Szymonem, mówiąc ,że miłość kosztuje, nie wiedząc ,że Rysiek bratem szefowej, ale obciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OzonkaM
Juz mnie słabi ten "Klan",chyba przestane oglądać. Ten watek z prof.to jest totalne dno.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita2
Ten wątek ze Smosarskim jest po prostu żenujący. I te dwie idiotki, zwłaszcza Olka i jej głupie teksty.To sie Rysiek nasłucha jeszcze o siostruni hehe. Nie wiem który wkurza mnie bardziej - Jacek czy Darek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×