Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość
Ale ten Jerzy był z siebie dumny, gdy Ela dała się odprowadzić, a biedny Konrad był smutny, żal mi go, bo widać, że spokojny człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogęę
ale edyta zdobyła się na wyznanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten czub jacek
bierze kochanice i jada w piz***c Takiemu to dobrze i swinia smie prosi Beate,eby jego mamusie na swieta przygarnela 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
nie oglądałam dzisiaj-napiszcie co było...co wyznała Edyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasadsfdgfdv
edyta wyznala,ze te swieta nie beda takie jak by chciala,bo nie bedzie najwazniejszej osoby w jej zyciu ,czyli pawla .. powiedziala mu to w twarz i tak sie zakonczylo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
dzięki:) no to się porobiło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta postać Edyty jest głupia
najwyraźniej jest stuknieta,ale poza tym taka niby wykształcona nowoczesna kobieta a narzeka jak jakaś stara panna :O Ciągle jak jej sie pytaja jak sie czuje to od razu wyjezdza z całą litania żali,nigdy nie jest ok,zawsze cos jej dolega.Aż współczuje tym którzy tego muszą słuchać :P To jej ciagłe narzekania jest wręcz nietaktowne,jak mozna ciągle zadręczać swoimi problemami obcych ludzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bionda
Klan - odc. 1598 Rysiek i Grażynka zastanawiają się, jak rozmawiać z dziećmi, by zrozumiały, że źle postąpiły. Zastanawiają się, czy zaniedbali swoje obowiązki, może poświęcali pociechom zbyt mało uwagi. Surmaczowa widząc męża w nieustającym kiepskim nastroju, radzi szczerze porozmawiać z Pawłem. Koziełło zjawia się w gabinecie u Pawła. Niestety, musi mileczeć, bo dał Edycie słowo honoru. W dodatku Paweł informuje Koziełłę, że zwalnia Edytę z Elmedu. Koziełło zarzuca mu egoizm. Stanisława odbiera od nieznajomego mężczyzny przesyłkę dla Poli. Jeremiasz przypadkiem otwiera list. Z koperty wysypują się nieprzyzwoite zdjęcia Poli. Donata urzęduje w pokoju Jacka i bez skrupułów psychicznie znęca się nad sekretarką. W przerwie obiadowej namawia Jacka, żeby zwolnił dziewczynę z pracy. Rysiek i Grażyna postanawiają, że za karę Bożenka nie będzie chodzić do szkoły flamenco w ferie. Kasia i Maciek solidarnie oświadczają, że w takim razie oni też nie pojadą na żaden obóz. Kinga niespodziewanie przywozi dzieci na Sadybę. Nie będzie żadnego ślubu, bo Robert został aresztowany pod zarzutem pedofilii. Klan - odc. 1597 Domownicy na Sadybie zauważają kiepski nastrój Michała. Na dodatek dzwoni Justyna i chce się spotkać, żeby coś wyjaśnić. Michał szybko kończy rozmowę. Uważa, że wszystko jest jasne i nie ma czego wyjaśniać. Grażynka wspomina Ryśkowi o kursie flamenco, na który chciałaby chodzić Bożenka. Rysiek nie jest pewien, czy to dobry pomysł. Dziewczyna z tego powodu nigdzie nie wyjedzie, a w dodatku za kurs trzeba zapłacić. Profesor Deptuła odwiedza panią Mariolę. Przeprasza za swoje wczorajsze niezręczne zachowanie. Rysiek podpytuje Mariusza o jego relacje z Czesią. Paweł usiłuje zmusić Koziełłę, żeby wyjawił w końcu powody swojej niechęci do niego. Niestety, Koziełło ucieka w ogólniki. W szkole kończy się zebranie dla rodziców. Niespodziewanie wstaje ojciec Weroniki i twierdzi, że z powodu Kasi Lubicz jego córka boi się przychodzić do szkoły. Grażynka jest zaskoczona tą wypowiedzią. Klan - odc. 1596 Z samego rana Deptuła chwali się Krystynie na uczelni, jak za jej radą udał się wczoraj do chorej pani Marioli z propozycją pomocy. Donata nie wytrzymuje na przymusowym urlopie w domu i wizytuje nowe, tymczasowe biuro Jacka. Z zaskoczeniem odkrywa, że Jacek i sekretarka są w dobrej komitywie.. według niej zbyt dobrej. Grażynce udaje się uzgodnić w Elmedzie termin urlopu. Po obiedzie opowiada dzieciom o obozie zimowym w Górach Świętokrzyskich. Bożenka nie chce jechać, wolałaby w Warszawie pochodzić na zajęcia szkoły flamenco. Krystyna dowiaduje się od Surmaczowej o sytuacji doktor Edyty. Nie rozumie, dlaczego Paweł nic na ten temat nie wspomniał. Paweł z pewnym zakłopotaniem ale szczerze przyznaje się do afektu, jakim obdarzyła go Edyta. Podejrzewa, że ona jest autorką maili i smsów do Krystyny. Michał postanawia rozmówić się z Justyną. Składa jej wizytę wieczorem ale dziewczyna właśnie wychodzi. W drzwiach staje zadowolony Waldek. Zdenerwowany Michał ucieka z mieszkania i udaje się do centrum handlowego. Zaprasza młoda ekspedientkę Kaję z salonu jubilerskiego na kawę a potem do kina Klan - odc. 1595 Koziełło wciąż myśli o Edycie i jej martwym dziecku. Surmaczowa stara się wesprzeć męża i przekonuje, że zrobił wszystko, co do niego należało. W Elmedzie Koziełło informuje Pawła o całej sytuacji. Dość agresywnym tonem napomina, że Lubicz powinien z Edytą przynajmniej porozmawiać. Jerzy zachowuje się jak zakochany nastolatek, czym wprawia Elżbietę w lekkie zakłopotanie. Przywozi lekarstwa chorej Stanisławie, a przy okazji poznaje jej podopieczną Polę. Krystyna dowiaduje się od Deptuły, że pani Mariola ma anginę. Zgodnie z zaleceniami Krystyny Deptuła zjawia się z solidnymi zakupami u pani Marioli. Kobieta jest zachwycona. Grażyna chce razem z Rysiem zaplanować zimowy wypoczynek dzieci. Klan - odc. 1594 Jerzy z tryumfem informuje Kamilę, że znowu zamieszkał na Sadybie. Dobry humor wspólnika od razu zauważają Renata z Antkiem i szybko zgadują, co jest tego przyczyną. Pełna obaw Stenia opowiada Krystynie o postępie technicznym w swoim domu. Kazimierz zakupił komputer, a teraz ma jeszcze ochotę na Internet. Jacek wprowadza się do tymczasowego gabinetu w starej siedzibie banku. Na razie będzie urzędował w jednym pokoju z sekretarką. Przy okazji kobieta prosi o pomoc w wyborze prezentu dla siostrzeńca - chłopca w wieku Jasia. Michał zwierza się siostrze ze swoich sercowych problemów. Krystyna spotyka na uczelni Szymona. Chłopak obiecuje, że do żadnych kłopotów z nauką nie dopuści, bo wyciągnął wnioski ze swojej sytuacji. Koziełło unika spotkań i rozmów z Pawłem. Wieczorem odbiera telefon od lekarza prowadzącego Edytę w szpitalu. Wystąpiły problemy z jej dzieckiem, mimo szybkiej akcji nie udało się go uratować. Klan - odc. 1593 Cała rodzina zauważa kiepski humor Pawła podczas śniadania. Paweł twierdzi, że to z powodu wyjazdu Agnieszki i Zosi. Przed rozpoczęciem pracy jedzie do szpitala. Kategorycznie oświadcza Edycie, że nie życzy sobie telefonów z pogróżkami i nie pozwoli sobą manipulować. Zapłakana Edyta dzwoni do Koziełły. Czesia żali się Grażynce na Darka. Mimo jego sprytnych tłumaczeń cały czas podejrzewa go o romans. Monika przyjeżdża do pracy do restauracji już w lepszej formie Gabriela korzysta z jej obecności i prosi o kilka dni wolnego. Jacek razem z sekretarką urządzają się w tymczasowym biurze. Sekretarka trochę podpytuje o Donatę. Nie ma wątpliwości, że jest zadowolona z nieobecności pani wicedyrektor. Justyna prosi Waldka o radę w sprawie Michała. Waldek przedstawia kolegę w bardzo złym świetle. Jerzy proponuje Elżbiecie swoją pomoc przy porządkach po zabawie sylwestrowej i zostaje na noc. Klan - odc. 1592 Korzystając z nieobecności dzieci Rafalski zostaje na śniadanie u Beaty. Sugeruje, że dobrze byłoby jak najszybciej powiedzieć Jasiowi i Małgosi o ich związku. Po drugim sylwestrze spędzonym w towarzystwie Jacka i Donaty, tym razem jednak w innej konfiguracji, Beatę ogarnia refleksyjny nastrój. Donata wykorzystuje wczorajszą sytuację i ciągle powtarza Jackowi, jak Beata świetnie bawiła się u boku Rafalskiego. Kasia odkrywa szarfy Króla i Królowej Balu, z którymi wrócili nad ranem rodzice. Bożenka nie ma wątpliwości, że to zasługa jej krótkiego kursu tańca. Z samego rana Monika zagląda na Sadybę, by odebrać klucze do swego domu. Elżbieta zaprasza ją na świąteczny obiad wraz z towarzyszem z balu w kasynie, czyli z Feliksem. Darek nie wspomina z entuzjazmem wczorajszego wieczoru. Tymczasem dzwoni Karolina z zaproszeniem na czułą randką. Darek, pod pretekstem kupna śmietanki do kawy, wychodzi z domu. Surmaczowa odwiedza Lubiczów i żali się na Tadeusza, który nie chciał przebrać się w kostium z epoki. Po jej wyjściu Paweł odbiera telefon od rozhisteryzowanej Edyty ze szpitala. Kobieta żąda, żeby do niej przyszedł, bo inaczej zadzwoni do Krystyny. Klan - odc. 1591 Michał przeżywa wczorajsze niepowiedzenie. Telefon od Justyny lekko poprawia mu humor. Podczas spotkania wychodzi jednak na to, że dziewczyna podziela zdanie ojca i bardziej jest zainteresowana zabawą sylwestrową, niż wspólną przyszłością z Michałem. Darek ma pretensje do Czesi, że sama zdecydowała, jak spędzą dzisiejszą noc i od razu oddała zaproszenia Rysiom. Sylwester w mieszkaniu z towarzystwem nastolatków i dzieci nie jest jego marzeniem. Antek i Renata przyjmują zaproszenie Jerzego na Sadybę. Surmaczowa przynosi stroje na bal kostiumowy dla siebie i Tadeusza. Po krótkiej prezentacji elementów ubrania Koziełło definitywnie odmawia przebierania się. Zawiedziona Anna zamierza sama wystąpić w roli madame Pompadour. Czesia robi kanapki na prywatkę dla gości Bożenki, a Bożenka pokazuje rodzicom kroki rumby. Dzieci nie mogą się doczekać, kiedy rodzice wreszcie wyjdą z domu. Paweł i Krystyna czekają na ostatnich gości. Ku ich zaskoczeniu Leszek przychodzi w towarzystwie Bogny i jej córeczki. Przy wejściu do hotelu "Waza" spotykają się dwie pary: Jacek z Donatą i Beata z Piotrem. Zapowiada się szampański wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nieładnie doktor Lubicz
zwolni Edyte z Elmedu i co ona biedna pocznie :P A Jacek pewnie teraz DOnatke pusci kantem z nowa sekreterką.Nie za duzo tych zdrad jak na jeden serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do Biondy
Skad bierzesz takie szczegolowe streszczenia Klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeewrrrrrrrrrrrrrrrrr
telemagazyn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczkowa
hmm a o co Graża i Rysio tak się 'zezłoszczą' na dzieci?? xP hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kinga niespodziewanie przywozi dzieci na Sadybę. Nie będzie żadnego ślubu, bo Robert został aresztowany pod zarzutem pedofilii." o ja pierdziu!!!!!! Pedofil w Klanie! Tego jeszcze nie było! A biedny Jeremiaszek pewnie dostał zawału jak zobaczył roznegliżowana Polę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czuję się tak samo jak Krystyna, jestem gnębiona psychiczna obelżywymi tekstami przez Jimenę, co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę żeby Cie tu ktoś
obrzucał obelgami, a jesli tak się zdarzy to nie wdawaj się w dyskusje tylko zgłaszaj do usuniecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na innym topiku ta osoba obraża nie tylko mnie, ale innych ludzi również , nie wdaję się z nią w dyskusje, ale to nie pomaga, myślę ,że to jest chora psyczhicznie osoba, jak mam to zgłosić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny listek-
no i edytka wyznała żę kocha...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ach ta Monika pijana paskudnie zachowała się wobec Elżbiety i Jerzego, nie powinni zapraszać ją na święta, jej nastroje odbijają się na rodzinie. Grażynka zawsze do córki mówi tym głosem pouczającym - Bożenko. Dlaczego nie rozumie córkę, że chce zmienić szkołę tańca, w której dokucza jej Jadzia, denerwuje mnie ta Grażyna ,że taka naiwna i święta. Michał poznał Kaję w sklepie jubilerskim, ta aktorka to Anna Wiendzikowska, będzie jego nową dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ładna dla niego
On sam nie wie czego chce,chyba bardzo potrzebuje dziewczyny.Tu sie wkurza na Justynę,tu kupuje jej wisiorek i jednocześnie zarywa inną,a zaraz będzie planował ślub :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
też należę do fanów tego serialu. Wkurza mnie Edyta została sama w ciazy i myśli , że wszyscy maja obowiązek skakać wokół niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasssssssssssssss
dyta straci dziecko ylko i wylacznie przez swoje zachowanie ! michal to na sile chce miec dziwczyne ...on nie kocha justyny ,a kinga nie bdzie z tym robertek i wg mnie ona wroci sie z michalem ! tak czuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chusteczkowa
sunia__agunia: no to już byloby przegięcie z ich strony;/ ja bym jeszcze pochwaliła swoje dzieci, że tak sobie ufają, ze tak sobie świetnie poradzily z taką głupią zołzą, bo z takimi dziewuchami tak trzeba postępować, a oni jeszcze chca im karę dac... jak sami chcą być tacy święci aż doi bólu to niech chociaz nie wciągają w to zwoich dzieci;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzieci w szkole są okropne, czasami to jest wina rodziców, że je tak wychowują, Kasi dokuczano z powodu butów , nie chce iść w nich do szkoły, a Grażyna nudzi swoje : są ortopedyczne, dlaczego nie rozumie dziecka, że czuje się gorsze, że chce ładniejsze, to normalne. Wiem,że Bożenka chciała pomóc siostrze, ale będzie miała kłopoty, tak myślałam,że tak będzie, bo jest dużo starsza i nie wypada straszyć dzieci mniejsze od niej nawet jak są złe. W szkole też mi dokuczały dzieci, wiem jak to jest. Jestem dumna z Bożenki,że broni swoją siostrę, a Grażyna powinna to docenić, a nie karać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik.
postanowilam na swieta kupic rodzicom wszystkie odcinki klanu na DVD, co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue kotka przesłodka
a widzieliście w zapowiedziach jak Juruś POCAŁOWAŁ Elzunię? STRASZNE!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena taka mądra jak
trzeba postraszyc małe dziecko a sama sobie nie moze dać rady z tą jagą :O Zauważyłyście,jakie paskudne ciemne zęby ma Trojanowska?Mogłaby cos z tym zrobić,w końcu jest osobą publiczna,no a na brak kasy chyba nie narzeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×