Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Bionda
Klan - odc. 1602 Na uniwersytecie Deptuła spotyka idącą korytarzem Krystynę. Po wczorajszym wyznaniu Marioli jest w doskonałym nastroju i od razu zwraca uwagę na kiepski humor pani dziekan. Proponuje przyjacielską rozmowę. Jako osoba postronna możę poradzi coś na na jej małżeńskie problemy. Cierpliwie wysłuchuje opowieści o miłosnym afekcie doktor Edyty do Pawła. Jacek zastanawia się, dlaczego jemu prezes nie zaoferował samodzielnego gabinetu. Narzeka na hałas w sekretariacie, a w takich warunkach musi pisać ważne sprawozdanie. Donata namawia go, żeby zajął jej przytulny pokoik obok prezesa. Prezes jest bardzo zdziwiony, kiedy na miejscu ulubionej wicedyrektor zastaje dyrektora Boreckiego. Po zakończonym spotkaniu z czytelnikami "Klanu", Jerzy wstaje i publicznie prosi Elżbietę o rękę. Klan - odc. 1601 Po wczorajszej nerwowej wymianie zdań atmosfera u Lubiczów nie poprawia się. Paweł postanawia złożyć Edycie wizytę i wszystko wyjaśnić. Pola oddaje klucze od swojego mieszkania Stasi i Jeremiaszowi. Postanowiła przeprowadzić się do koleżanki, nie podaje swojego nowego adresu. Donata spotyka prezesa na korytarzu w banku. Skarży się na trudne warunki pracy w jednym pokoju z sekretarką. Prezes staje na wysokości zadania i znajduje tymczasowe lokum dla Donaty - malutki pokoik blisko swojego gabinetu. Antek wypytuje Jerzego o datę ślubu z Elżbietą. Na Sadybę zagląda redaktor Michta. Przypomina, że jutro kolejne spotkanie z czytelnikami "Klanu". Jerzy deklaruje, że przyjedzie razem z bliźniakami. Michał cieszy się, że Elżbiecie udało się zameldować dzieci na Sadybie i w dodatku znalazła się szkoła, która je przyjmie. Mariola nie może się doczekać powrotu Deptuły z uczelni. Wyznaje mu, że jest bardzo atrakcyjnym mężczyzną. Klan - odc. 1600 Z samego rana przyjeżdża do Warszawy Pola. Nie zauważa poważnych min Stasi i Jeremiasza i z entuzjazmem opowiada o rodzinnych świętach spędzonych we Lwowie. W końcu starsi państwo pokazują fotki tłumacząc, jak to się stało, że otworzyli list do niej adresowany. Pola twierdzi, że to tylko fotomontaż zrobiony przez kolegę z uczelni, któremu dała kosza. Szef dziewczyny namawia ją, żeby przeprowadziła się do niego. Będzie miała zapewnione bezpieczeństwo i ochronę. Matka Kingi jest zrozpaczona. Załamała się kompletnie słysząc opowieści na temat Roberta. Elżbieta stara się pocieszyć roztrzęsioną Kuczyńską. Grażynka jest coraz bardziej chora. Paweł stawia diagnozę: ma grypę jelitową i jeszcze zapalenie oskrzeli. Wygląda na to, że Grażynka nie pojedzie z dziećmi na ferie. Rysiek obiecuje załatwić sobie tygodniowa przerwę. Paweł nie wytrzymuje ciężkiej atmosfery w domu i wprost pyta Krystynę, co się stało? Krystyna przyznaje się, że była w szpitalu u Edyty. Klan - odc. 1599 Na Sadybie cała rodzina jest bardzo poruszona sytuacją Kingi i bliźniaków. Elżbieta martwi się, czy niedoszły mąż Kingi nie zrobił chłopcom krzywdy. Na szczęście, ich zachowanie sugeruje, że nie stały się obiektem zainteresowań Roberta. Michał proponuje, aby dzieci na razie zamieszkały z nim na Sadybie. Kinga chce wrócić do Warszawy, znaleźć pracę i jak najszybciej o wszystkim zapomnieć. Propozycja Michała bardzo jej odpowiada. Dzisiaj czeka ją jeszcze trudna rozmowa z rodzicami. Grażynka i Rysio postanawiają, że pozwolą Bożence uczęszczać na lekcje flamenco, a Maciek i Kasia pojadą na obóz. Krystyna decyduje się odwiedzić w szpitalu Edytę. Kobieta świetnie wchodzi w rolę nieświadomej i bezbronnej ofiary, którą Paweł skrzywdził, rzekomo troszcząc się o nią. Do starszych państwa ze Lwowa dzwoni Pola, anonsując swój powrót następnego dnia. Jeremiasz i Stanisława zastanawiają się, czy zawiadomić rodzinę dziewczyny, czy tylko porozmawiać z Polą o nieprzyzwoitych zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha Deptula atrakcyjny
nie moge :D Z tym slubem Jerzego i Elki to przesada,co to,moda nasukces?a zaraz potem pewnie znowu ja zdradzi. Watek z tym pedofilem mnie zaskoczyl,spodziewalam sie raczej ze nie bedzie sie troszczyl o dzieci bo wydawalo mi sie ze ich nie lubi,ze obchodzi go tylko Kinga.A swoja droga co oni z tyi pedofilami,umowili sie z MJM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Ja jestem też zainteresowana odcinkami KLANU na DVD-OD 1-do odcinka oczywiście! czy można je zakupić wzgl. wypożyczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listek_mięty78
ale reklame majonezu winiary zrobili ... żenada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Surmacz udawała uśmiechniętą jak zobaczyła Mariolę na obiedzie u Lubiczów:), krzywo patrzyła na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkim pewnie nie pasowało
że na przyjęcie do takich państwa przyszła zwykła pomoc domowa.Która notabene ubiera sie w kostium do pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ci profesorowie wszyscy tacy grzeczni:), robi się to nudne. Zabawna scena była jak Mariola robiła jajecznicę, śpiewając w krótkiej koszulce, a Deptuła był speszony, wychwalał ją pod niebiosa:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprawcie mnie jesli się mylę
"[zgłoś do usunięcia] wszystkim pewnie nie pasowało że na przyjęcie do takich państwa przyszła zwykła pomoc domowa.Która notabene ubiera sie w kostium do pracy " o ile pamiętam to Kaczorkowa poza tym ze chodzi w kostiumie do pracy, to ma równiez tytuł magistra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedziałam naprawde
?A czego jest magistrem?I dlaczego w takim razie pracuje jako pomoc domowa?To by wszytsko wyjaśniało,jej elegancję i śmiałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
kiedyś jak pracowała u Surmaczowej to mówiła że jest z wykształcenia chemiczką i że kiedyś uczyła w szkole :D ale pewnie znając jej charakter leciała na wszystkich nauczycieli a może i na uczniów :D więc ją pewnie wywalili i została pomocą domową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsgdsfg
He..he... dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciekawe jakie sekrety ma Kaczorkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaże się że ma penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bionda
Mariola Kaczorek jest i była chemiczka z wykształcenia. Pokolenie lat 80` pamięta pierwszy polski tasiemiec "W Labiryncie" ona tam pracowała jako laborantka i była to ta sama aktorka i tam, tez nazywała się Mariola Kaczorek. Jeśli Karpiński jest reżyserem obu fabuł, to poprostu przeniósł postać do Klanu pare lat później. pokopcie sobie w googlach na temat " W Labiryncie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
no rzeczywiście teraz sprawdziłam i ta kolesiówa i tu w klanie i w labiryncie gra mariolę kaczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he heh
ja tez sprawdziłam. to chyba celowe było, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no raczej celowe
tylko troche bez sensu. ta co gra zone Antka tez grała w Labiryncie, mogliby urozmaicić serial i pociągnąc watek spotkania obu pań. przecież Renatka to taka "cicha woda" zawsze moze okazać się ukrywajaca pod zmienionym nazwistkiem oszustką lub cos w tym stylu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ołszit
jak patrzę na Michałka z tą jego dziewczyną to mi się coś robi niedobrego :O jacy oni są nieautentyczni, sztywni, grają drętwo jak cholera, to chyba najgorsza para, jaką w serialach widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsgdsfg
A mi sie nie podoba ta Czesi, boze taka ofiara losu co nie moze sobie z niczym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsgdsfg
chodzilo o czesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie denerwuje jak mówi Bożenka, sztucznie do przesady. Tak sobie deklamuje.... czy tylko ja odnoszę takie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsgdsfg
Ja tez mam takie wraze. Przed chwilą ja ogladalam na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńka-zosieńka
a za co dzisiaj tak się przepraszali Czesia i Mariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Że się pocałowali, on pocieszał ją, czuję ,że Mariusz zakocha się w Czesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cqpa
imprezka u dzieciakow Rysia wygrywa. Normalnie najstarsi góra gimnazjum a wszyscy w garniturach, zwlaszcza błażejek, młody chłopak a odziany w ten garnitur i płaszcz. dosc nienaturalnie to sie prezentowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewww
chyba najbardziej sztuczny odcinek jaki oglądałem...gdzie normalne nastolatki chciałyby sie bawic z małym dziekiem i downem jeszcze pod opieką...ktore normalne młode małżenstwo chciałoby sie opiekowac nie swoimi dziecmi w sylwester..? impreza na sadybie to juz kompletna porazka..gdzie tacy powazni ludzie jak antek renata chcialiby sie z dziecmi bawic i w salonie w domu tanczyc w koleczku..impreza u doktorów to tez porazka..ktora normalna studentka wolałaby zostac w domu na imprezie z dziecmi niz isc na normalna bibe ? jeszcze zeby to imprezy były 5 osob razem z dziecmi na krzyz..normalnie tylko wyglądało pojscie beatki z tym cepem i jacka z ta dziwka na bal..to ze sie spotkali to juz inna bajka..aa no i jeszcze surmaczowie..tez powazni ludzie a chodza na jakies wiejskie zabawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
nie wiem czy wiesz ale ola teoretycznie rzecz biorą ma niby jeszcze żałobę to tym swoim nie pamiętam jak mu tam było, co do biby u bożenki to byla tylko ona z rodzeństwem i kamila z błażejem no i oczywiście cześka do opieki Darek wcale nie chciał ich pilnowac ale Cześka oddała ryśkowi zaproszenia i obiecała że się dziećmi zaopiekuje więc darek nie miał wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak zobaczyłam Surmacz w stroju angielskiej damy z 19 wieku spadłam z krzesła ze śmiechu:D. Donata nie podobała mi się w tej fryzurze, wyglądała staro, Beata wyglądała dużo ładniej, ciekawa jestem czy Jacek kocha jeszcze żonę, nie był zadowolony , gdy zobaczył ją z Piotrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Podobała mi się wyjątkowo Grażynka w sylwestrowej kreacji i całkiem niezłej fryzurze.Na co dzień prezentuje się raczej nieciekawie więc miłe zaskoczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×