Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

byl klan. stenia uwiklala sie przez internet w jakąś stara znajomosc. ale upierdliwy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprośmy realizatorów
o częste zbliżenia krocza jacka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyłyście dzisiaj jak
dziwacznie wyglądała Beata na spotkaniu z Donatą?Tak jakoś staro,nie wiem czy to wina makijażu czy co...ale nieładnie. A Olki to ja już nie mogę słuchać,ma taki beznadziejny głos jakby mówiła na ostatnim dechu :O Niech oni coś z nią zrobią :O Wkurza mnie też jak Lubicze traktuja Stenie,jak jakiegoś przygłupa,nawet jak miedzy sobą o niej rozmawiają,jakoś tak jakby ona nie mogła mieć problemów,tak pobłażliwie.Chyba przez to,że jest ich pomocą domową i nie jest tak wykształcona jak oni nie dociera do nich ,że też jest normalnym człowiekiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny powiedzcie mi o co
chodzi z tym Maćkiem,czy on cos zrobił że tak dyskutujecie o jego popędzie? :) Jestem parę odcinków do tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylo taaak
maciek sie zakochal w kolezance i zwierzyl sie rysiowi a rysiu poradzil mu najpierw zdobyc zawod aby moc utrzymac zone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
przestancie zmyslac i opowiedzcie jak bylo na prawde!ja nie ogladam klanu zbyt czesto a jezeli juz to na tvp polonia,i tez chcialabym wiedziec jak bylo!=/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak tak tak
no tak bylo na serio: maciek sie zakochal w kolezance i zwierzyl sie rysiowi a rysiu poradzil mu najpierw zdobyc zawod aby moc utrzymac zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam ten serial Zostać Miss, bardzo go lubiłam i oglądałam każdy odcinek. Gał tam Leszek z Klanu i Agnieszka Włodarczyk.. fajny był. A ostatnio przypadkiem zobaczyłam na dwójce taki serial, urywek, o miejscowości Rajsk, gra tam Jan Wieczorkowski (poprzedni Michał).. faaaajnie wygląda…. Dłuższe włosy ma i w ogóle.. nie to co ten teraźniejszy Michałek niemota..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denatka miala tez epizod w \"na Wspólnej\" dawno temu, grała córkę faceta co kręcił z Izabelą Brzozowską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ryśku oj bożenk
czy ta Grażynka nie ma lepszych tekstów, oj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmbjhjuhg
Dziś Krysia pojechała z myciem rączek :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez kitu kto
tak myje ciągle ręce? Rozumiem, po powrocie z dworu to trzeba myć ręce, ale po co przed obiadem, jak się np siedzi przed kompem albo ksiazke czyta. Przeciez to mozna tylko skore wysuszyc i wyjalowic od tej nadmiernej "higieny". A Grazynka z Ryskiem pieprza jak potłuczeni, osoby z zespolem downa nie moga miec dzieci - chodzi o mezczyz, ktorzy sa nieplodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zauważyłam, ze w klanie zawsze prasują zimnym żelazkiem. Skąd wiem? Posłuchajcie, jak szeleści, gdy się je przesuwa po materiale i jakiej energii wymaga prasowanie, gorące żelazko tak się nie zachowuje:-D U mnie w domu już kultowe są teksty: to ja czaju naparzę i ciasta nakroję, Błożesz ty mój, ewentualnie Jeremiaszku:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już wiem, dlaczego globalne zasoby wody tak się kurczą - to przez to ciągłe mycie rączek u Lubiczów:-P Ja to myję ręce przed obiadem chyba jedynie wtedy jak mnie pies uświni i są naprawdę brudne, a jakoś na nic nie choruję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ostatnio byla scena ze Beata przyszla do tesciowej z Malgosia i oczywiscie wyslala ja zeby umyla rece do lazienki a sama rozmawiala z matka Jacka. No i tak gadaly chyba z 2 minuty, co Malgosia tyle czasu robila w tej lazience.. niby poszla umyc rece ale nikt tak dlugo rak nie myje:p Zabilo mnie dzis oferowanie pozyczki Kindze.. 15 tys od Elzuni i od Jerzego tylko 10 tys... tam im kasa spada z nieba! Zastanawiam sie jeszcze co Grazyna w tym Rysku widziala. Chlop jest zacofany jak nie wiem co. \"Boje sie ze to spotkanie terapeutyczne przerodzi sie w pogadanke o antykoncepcji\" - mowi Rysio z niesmakiem.... raaaaany! Niedawno sie bal ze Bozene rozpuszczaja a teraz boi sie zeby dzieci o antykoncepcji nie slyszaly nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś lecz nie wiem kto
Nie śmiejcie się, Rysiek i Grażynka to polscy Brad i Angelina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsaddsf
No Rychu pojechał z pogadanka o antykoncepcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a aktor grajacy Macka ma
zdaje sie juz 21 lat. Nie wiem, jak on przyjmyje ten fragment roli, moze on tez sobie nie zdaje sprawy z problemu.Czy to etyczne ze strony rezysera, zastanawiam sie, choc problem wart poruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsgggg
nie ma 17 lat, sprawdzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzc
ale wiecie mam wrażanie, że z tymi rączkami, to Krysia mówiła ironicznie, jakby się z Ryśka naśmiewała ;), tylko ja jej nigdy u Ryśka nie widziałam, więc skąd wie jak on mówi ;), ciekawe czy wie gdzie Ryśki mieszkają :D. No i jakby Ela się wzięła bardziej za robotę w domu w czw czy pt było, że ma tak dużo roboty i nie może naużywać pomocny Pani Stasi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tych rączek to zgadzam
się że przesadzają,zreszta po co myć ręce jak i tak ma sę czyste i je sie sztućcami.No bo jak np kanapki to trzeba umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że poruszenie tematu popędu Maćka napewno było konsultowane z jakimś psychologiem i rodzicami aktora u mnie w domu też się przyjęło, zeby naparzyć czaju i Bożesztymój! polscy Brad i Angelina mnie rozwalili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak WY, ale ja sądzę, że scenarzyści Klanu zaczęli zerkać na nasz topic, czy się mylę.. zauważcie: podśmiewamy się z mycia rączek – Krysia sobie zażartowała. Pomstujemy na Elę, że wykorzystuje panią Stasię – Ela wzięła wolne, żeby sprzątać dom. Nie podoba się nam jaśniepaństwo Lubiczów, którzy to nawet soku sobie nie naleją, bo Pani Stenia jest w pobliżu – Ola przypasała fartuszek i robi zapiekanki… Błagam o jeszcze jedno… zmieńcie czapę Czesi…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojejkuuuuuuuuuuuu
i niech Czesia w koncu zmieni fryzure!aktorka ma 30 lat a czesze sie jak dziewczyneczka z podstawowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyłyście, jaka Olka jest chuda? Jak ona to robi????? Jakbym ja ciągle się żywiła tymi \"ciachami\" na które ona ciągle łazi albo zapiekankami, to na bank bym tak nie wyglądała. Chcę widzieć, jak Olka nabiera ciała, chcę żeby utyła i żeby wyglądała normalnie czyli tak jak ja:-D Co do Czesi, to faktycznie wystylizowali ją na ostatnią sierotę. Dziewczyna przecież ładna, zgrabna i stosunkowo niegłupia, a wygląda jak burak:-O Włosy ma ładne, gęste, to wiecznie tylko w ten kucyk wiąże, ciuchy też jakieś takie nieszczególne, a już ta czerwona czapa to normalnie jak krasnal ogrodowy wygląda:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
oj tiaaa!jak krasnal ogrodowy!wlosy by moglI jej jakos ukladac...tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×