Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Maciek wali konia
w łazieńce, Grażynka woła go na śniadanie, a ten rypie w najlepsze i śpiewa co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffglpoi
Coś mi się zdaje, że ta korepetytorka chce biednego Ryśka naciągnąć na kasę. Ta nic nie umie, to jak ona z klasy do klasy przechodziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffglpoi
Okropnie Kinga wygląda z tym swoim Robertem, on wygląda jak jej ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka ta od bolka
tez uwazam ze korepetyroka chce naciągnąc ryska na kase, wie ze bozenka ma malo czasu wiec to argument zeby miala jak anjweicej korepetycji, jakby naprawde nic nei wiedziala to polonistka poinformowałaby jej rodziców. A ryskowie zasmiast spytac polonistki w czym bozenka ma najwieksze braki beda bulili na jej korki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgvbn
ale a końcu Aga będzie ją uczyć ;). to tylko serial, ale w realu to myślę, ze często tak nieuczciwi nauczyciele naciągają rodziców, którzy tak na prawdę są nieświadomi ile dziecko umie i kasa idzie na zbędne korki...sorry ale polskiego, to w dużej mierze można się samemu nauczyć, poza tym Bożenka nie wygląda na tępą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgvbn
swoją drogą jak szybko ten czas leci dopiero co Bożence udzielał korków z matmy jakiś chłopak, jak miały byc egzaminy go gimnazjum, a tu już 3 lata minęło. skoro ona miała już wtedy problemy z nauką, to ja bym na miejscu ryśków poważnie zastanowiła się nad tymi jej szkołami tańca, dodatkowe zajęcia są dla tych co sobie radzą ze szkołą. pewnie ryśio będzie sobie pluł w brodę że, to przez to, że zgodzili się na te jej tańce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niby tak
\"no tak, tylko ze TVP nie produkuje Mody na Sukces\" no nie produkuje, ale w prezencie też jej nie dostaje, jakąś kasę na to wybulić musi:) a wzorców do naśladowania to tam ze świecą szukać, więc jeżeli muszą ciąć budżet to lepiej tamtym serialem. Pani od korków to jakaś pomyłka, skąd oni ja wytrzasnęli, z jakiejś szkoły dla grzecznych panienek o zaostrzonym rygorze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
"to często mam refleksję, że pochodzę z wyjątkowo chamskiej rodziny i żyję w wyjątkowo chamskim związku, bo ani tacy mili nie jesteśmy, ani sobie non stop z uśmiechem nie usługujemy " Właśnie dlatego tak mnie wciągnął ten serial:) mało jest takich rodzina ale wiem, ze są...jacyś z najomi z lat szkolnych mi sie przypominają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfghjuikilolo
Dzisiaj dzwonienie Grazynki do Pawla bylo jak najbardziej realne!Do tej pory(praktycznie w kazdym serialu)wkurza mnie to ,ze ledwo co nr wykreca,a tu juz ktos odbiera i jest normalna rozmowa;/ Smiech!Zwykle trzeba poczekac na sygnal,poza tym,kto odbiera tel.po jednym sygnale?Prawie nikt!Dzis Grazynka wykrecila nr i troche poczekala,a pozniej bylo pokazane jak Pawel wykreca nr i od razu zaczyna rozmowe;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednaak
\"UWAGA! Ten news to oczywiście żart primaaprilisowy.\" a jednak ten artykuł to był żart, i niech tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswerqqq
no właśnie tak mi się zdawało, że to ściema, że klan schodzi z anteny, choć jakieś pogłoski o tym chodzę od jakiegoś czasu, ale może to jeszcze i kilka lat potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiejszy klan
Ale Olka ojcu pytanie zadała! :D Wiecie co? Uważam, że Kryśka zachowuje się jakby Leszek był jej facetem,a nie bratem! Dla Pawła nie jest taka miła jak dla Leszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjnm
no niezłe pytanie :D. koszmar te blizniaki Michała wyglądają jakby conajmniej 2 lata różnicy wieku między nimi bylo, tak duża jest różnica wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sekretarka jacka
nie uwazacie ze sekretarka jacka jest nachalna i ostrzy sobie na niego pazury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Fajnie dzisiaj Jacka potraktował Jasiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita von rit
zgadzam się, ta sekretarka cos sie będzie dostawiać do Jacka :-) To by była para! A Jaś ustawiał go do pionu, brawo! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie podobały sie wynurzenia Jacusia do teściowej hihi śmiech na sali. Mam nadzieje, że Beti nie wróci do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odc. z 13 marca
Oglądałam dzisiaj klan z 13 marca i powiem szczerze, że dało się w tym odc. zauważyć, że Kotulanka i Stockinger nie przepadają za sobą. Kiedy Paweł składał zyczenia Krystynie, wyglądało to strasznie sztucznie. Kurde, kochający mężowie w takich sytuacjach są bardziej czuli w stosunku do swoich żon! Paweł jakoś tak sztucznie prztulił Krystynę, a pocałunek w policzek wyglądał tak, jakby się tylko otarli polikiem o polik. W tak bardzo udanych i kochających się małżeństwach, za jakie w klanie uchodzą Lubiczowie, miłość wygląda chyba inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjnm
Może masz rację, natomiast ja nie uważam, że głównym objawem miłości jest przytulanie i całowanie, nie którzy ludzie są po prostu bardziej oschli w tym sprawach, no i nie oznacza to, że nie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Od kiedy się dowiedziałam ( tu z forum :) ), że Paweł i Krystyna się nie lubią, zawsze kiedy ich oglądam zwracam uwagę na stosunki między nimi i....ja tego w ogóle nie widzę, no faktycznie nie przytulają się za często, a jak całują to tylko w policzek, ale mi się wydaje, że oni się jednak lubią, to słychać w jaki sposób się do siebie zwracają, lobię słuchać tego ich specyficznego poczucia humoru, takiego lekko złośliwego :) może dla tego, że sama mam podobne ;) no ale jeżeli oni naprawdę się nie lubią to trzeba przyznać, że są dobrymi aktorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia i Paweł
Myślę, że są dobrymi aktorami, ale... Zauwazyłam, że jak Kotulanka gra z innymi mężczyznami, ma do nich zupełnie inny, cieplejszy stosunek. Czy to jest np. Jerzy, czy Leszek... Jeżeli chodzi o okazywanie miłości, to spójrzcie na Elę i Jurka! Mimo tego, co przeszli, potrafią okazywać sobie miłość! Zupełnie inaczej niż wzorowe małżeństwo Krystyna i Paweł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
hmmm, no faktycznie z Krystyna inaczej zachowuje się przy Leszku, czy Jerzym, w takim razie chyba jednak coś jest na rzeczy :) cóż tylko można pogratulować aktorstwa :) a tak swoją drogą, z czystego ciekawstwa, ciekawe czemu się nie lubią, tyle lat grają razem, to pewnie jest męczące, choć drugiej str. mieli czas się przyzwyczaić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś musiało się wydarzyć
Może to właśnie "miłość" miała na to wpływ? Coś takiego obiło mi się kiedyś o uszy! Przez pierwsze kilka lat klanu podobno bardzo się lubili. Razem występowali poza klanem, śpiewali itp.a później musiało się wydarzyć coś, co sprawiło, że się znienawidzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Niech mi ktos powie dlaczego dr Lubicz reklamuje tę idiotyczną grę w smsy!!! skusiłam sie na to właśnie ze względu na jego osobę- jeden sms za 3, 66 bodajze a potem domagają się natarczywie kolejnego... i najlepsze, że chyba od jakichs dwóch tygodni nie dają mi spokoju!...co mam wysyłać kolejnego i kolejnego?... Nie dałabym się na to złapać gdyby Stockinger nie maczał w tym palców..jasna choinka!;( czy ktos z Was juz wygrał te miliony??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O taaak
Jasne, jak sobie narysujesz na papierku i wytniesz to będziesz miała milion! :) Też się dziwię, że Stockinger wziął w tym udział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
też się na to nabrałam pierwszy niby darmowy, a następne za 3,66 i juz mnie nękają 3 tydziń, już mam nawet 2000 krotną szansę w losowaniu na wygraną, znow wysyłają że to już ostatnia szansa że tylko pół godziny mam na wysłanie bo będzie po konkursie a za 2-3 dni znowu jakiś ktoś wysyła że mam szansę albo jestem w pierwszej 10 wygranych, wsysłałam jednego pustego i jednego zaq 3,66 nic nie wygrałam tylko zapchaną skrzynkę wiadomościami i słabo trzymającą baterię. Ehh tak się zastanawiam gdzie by to zgłosić, bo już mnie cholera z tym strzela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu wzial udział
-bo pazerny na pieniadze jest! kilka lat temu jak tvp zastanawiała sie nad zdjęciem Klanu, to własnie Stockinger najbardziej panikował na łamach róznych gazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Ja juz bym im nawet na odczepnego wysłala tego drugiego smsa ale czy ktos mi zagwarantuje, ze to będzie ostatni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×