Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mgddfgfg
Może nie chcą obciążać serialowego Maćka zbyt wieloma kwestiami, może ciężko to znosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tezz
Tez mi sie w oczy rzucilo z tym Mackiem, z ejakos ostatnio cos tak nie bardzo. Kamila tez mi sie widzi, fajna dziewczyna, ona i bozena sa w tym samym wieku a calkiem rozne sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
są różne i ok, Bożena też jest fajna, taka bardziej marudna jest, ale ma charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tezz
mi nie pzeszkadza ze sa rozne:) bozena jakby miala ciut wiecej luzu to by byla jeszcze bardziej zadziorna i charakterna, nie mowie o jakims szalenstwie totalnym oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kiełbacha na gorąco
dobre było jak Bożena dowaliła koleżance z klasy Kasi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚCIEMA
Widzieliście reklamę jakichś upiększających tabletek dla kobiet - eksperta w dziedzinie udaje Antkowa Renatka z Klanu, normalnie z ludzi debili robią, z pewnością wzbudza to zaufanie do tych tabletek, jak nawet doktora nie znalezli rekomendującego te tabletki, tylko CHYBA doktora musi udawać aktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kamila
gra lepiej, ale pewnie to wynika z jej charakteru, pamietam jak byla z matka u Jagielskiego jeszcze jako maly brzdąc, to widac bylo ze rosnie z niej dziecko z charakterkiem, wdedy zachowywala sie jak rozpieszczony dzieciak, no a pozatym matka aktorka, wiec pewnie miala gdzie podpatrzec, a Bozena to chyba taka dziewczyna z tzw. ulicy. uważam, ze obie graja dobrze choc Kamila gra swobodniej, ale trzeba pamietac ze te dzieci to nie sa zawodowi aktorzy nie chodzili do szkol aktorskich, to nie wymagajcie zeby grali jak zawodowi aktorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kamila
no ale fak z dzieciakow Małgosia wypada najsłabiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
przecież w reklamie nie może występować prawdziwy lekarz z zawodu!!! to jest prawnie zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
ano zgadzam się z tymi bliźniakami, to jedna z największym wpadek w polskich serialach, przecież nawet ślepy ;) zauważy, że to nie sa prawdziwe bliźniaki, chodzi o tak dużą różnicę wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z bliźniakami to
nie przesadzajcie - słyszeliście o dwujajowych??? Moi bracia tacy własnie są - jeden podobny do matki ma ciemne oczy i ciemne włosy, ale wzrost po ojcu- 180 cm, drugi bliźniak podobny do ojca blondyn z niebieskimi oczami i wzrostem matki - 170 cm. Od dzieciństwa róznica była ogromna - zero podobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż to. ja znam taką parkę: ona mała i ruda, a on wysoki blondyn... nikt im nie wierzy, ze bliźnięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jej jak ja nieznosze tak jak tu ktos napisal klanowego Jureczka!wnerwia mnie ten aktor!fakt oblesny smiech ma ten chlop!raz mogliby go pokazac smutnego a nie wiecznie albo zlego albo z tym oblesnym usmiechem na ustach...Ela tez taka jakas...nie wiem dla mnie to taka mdla mimoza!kobieta powinna byc zdecydowana a ona albo placze po katach albo smieje sie jak glupi do sera...nie wiem tacy niektorzy w tym klanie nijacy sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaranna rosa
Te blizniaki nie dosc ze nie podobne to ogolnie jakies takie nie ten tego hehe. A w ogole to wydaje mi sie ze i tak pedzej czy pozniej polącza Kinge z Michalem, wydawalo sie z ejuz sie na to zanosi ale nie, moze za nudno by bylo.A juz cos kombinuja ze pojawi sie byly chlopal Kaji, cos z tym staruchem od Kingi tez pewnie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat Jaśka - chłopak ostatnio nieźle wyrósł, rozsmieszyło mnie jak Karolina przyszła do nich do chaty się pożegnac i usciskali się z Jaskiem na pożegnanie a on był od niej sporo wyzszy - młodszy braciszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
a co do bliźniaków to nie zawsze muszą być podobni, ja miałam wklasie 2 dziewczyny i jedna była niziutka a druga chyba z 1,80 miała i z twarzy wogóle też nie podobne. A pozatym niby Ela z Pawłem też bliźniacy a jacyś tacy nie podobni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie uspokojcie sie
... sa tez blizniaki dwujajowe ktore nie sa identyczne.. moj chlopak ma dwoch braci wlasnie blizniakow i nigdy w zyciu nie powiedzialybyscie ze to blizniacy.. roznia sie jak ogien i woda... wiec naprawde nie ma sie o co czepiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaś ile ma
lat? W serialu Beata urodziła go w 1998 roku, miałby 11 lat, ale on wygląda na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak tak gdzies na 13 no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serialowy jas ma 11 lat ale jest wiekszy niz dojrzalszy niz chlopcy w tym wieku (moj ma 10 to wiem co mowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
bo ja wiem, wiecie chyba tego za bardzo nie można oceniać, bo dzieci też mają kwestię do nauczenia w serialu...jak dla mnie to on wygląda na swoj wiek, zresztą rożne są dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
No ale przyznaje, że można mu dać więcej lat, za to Małgosi zdecydowanie mniej niż ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pewnie ze ten chlopiec wyglada na starszego niz jest.taki jest wysoki ze mam wrazenie ze ma ze 12-13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISTIC
Małgosia to taka stara malućka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgosia to koszmar z tymi glupio wyszczerzonymi zebami i lizusowskim glosem powinni zmienic tego tluscioch na jakas normalną dziewczynke. a nowy fatygant beaty na pierwszy rzut oka podobny do jacka tez taki wymoczek garniturowy. glupieje nam klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem czym są bliźnięta dwujajowe przecież, ale nie zgodze się z tym że są aż tak inne. Te dzieciaki nawet wiekiem nie są podobne przecież. Pomijam już fakt że jakoś ekstremalnie szybko dorosły. Nie patrzyła! :/ Zapomniałam o klanie, ciągle mi się zdaje że w piątki nie leci. Co to tam się dziś zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ciekawegogo
wlasciwie nic ciekawego: -maciek wreczal zaproszenia na swoje urodziny, ela i kamila pialy z zacwytu jakis sliczne te zaproszenia :P, maciek inmformowal je ze sie ozeni i ze ma dziewczyne martynke haha -olka przyszla do agi i zastala samego smosrskiego, przeszli na ty ale ogolnie nie kleila im sie gadka -do beaty na imprezie wystartowal jakis wymoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×