Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jaktotak*
a ja już tydzień klanu nie oglądałam 😭 jestem na głodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to ja się spodziewałam, że Krysia powie Steni, żeby się tak nie przejmowała i że sama może zrobić to prasowanie (Krysia)… he he, przeliczyłam się, gdzie tam pani doktorowa i żelazko…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki problem mały
klankowa ja szczerze mówiac tez myslalam podobnie no ale nic z tego :P No rozumiem ze bez pani Steni sie nie obejda , placa jej za to ale zeby nic w domu nie robic, troche przesada wedlug mnie,.Pamietam jak jakis czas temu mieli wielki problem ze zrobieniem prania bo pani Steni nie bylo hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj
Ogladam dzis Klan i widze,ze serialowa Kinga ma jakos podejrzanie zaokrąglony brzuch. Pogrzebałam w necie i prosze - spodziewa sie dziecka. To juz wiem dlaczego wyjezdza w serialu na jakiś 2-miesieczny kurs. Nie wiem czy ktoś zauwżył ale chyba w tamtym tyg. gdy Olka rozmawiała z koleżanką na uczelni, to stała na tle okna za którym nieźle prało śniegiem. Ale wtopa realizatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek dostał
burę od Beaty, bo nie odwiedził Małgosi, czuł się podle:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To już przesada
Doktorowa mnie osłabia! Jeszcze kilka lat temu potrafiła zrobić to i owo w domu! Ugotowała coś, posprzątała, wyprasowała, a teraz zero! Bez pani Steni, ani rusz! To chyba lekka przesada, czym Ona taka zajęta i zmęczona jest?! Na uczelni spędza tylko kilka godzin, to ją chyba tak nie męczy?! Pawełek chodzi do przedszkola, a jak jest w domu, to albo grzecznie się bawi, albo śpi, więc matki nie męczy! A Krysia wiecznie zmęczona i nic zrobić nie może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne na uczelni spędza się kilka godzin...ale w domu następne kilka godzin, przeciez praca naukowa zajmuje o wiele wiecej godzin niż etat na uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zauwazyłam...
Jakoś nie zauważyłam, żeby Krystyna w domu zajmowała się pracą naukową! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie to tak jest
Jak dla mnie to tez jest przesada ze w rodzinie Pawla i Kryski nic w domu nie zrobią.Są zdrowi, sprawni wiec jaki problem? Są zapracowani, zabiegani ok ale jakby sie zorganizowali to by dali rade.Z drugiej strony ozumiem tez ze maja panią Stenie do pomocy, placa jej za to , to sa jej obowiazki, ze ona im sprząta , gotuje itd. ale zeby tak codziennie, i niekiedy jeszcze im uslsguje i podaje do stolu, podgrzewa , pod nos podstawia.Tez pamietam sytuacje gdy niemalze do mega problemu uosla sprawa tego jak zopbic pranie, pani Steni nie ma i odliczali kiedy wroci:/Troche to przesadzone. Podobnie jak Stasia zasuwa na sadybie, jak zyl ten dziadek i sie nim trzeba bylo opiekwac i nie spuczac z oka to rozumiem ze byla bardzo potrzebna.A tera zma meza, zamaist sobie odpoczywac, to na sadybie dzien w dzien prowadzi dom.Ela pracuje ale praucje niemalze w domu, ma pracownice wiec chyba nie jest dla niej prbleme wyskoczyc i ugotwac obiad czy zorbic cos w domu,zwlaszcza ze jak ktos w gosci do nich przychodzi to bez rpoblemow idzie z apteki:P Takze z jednej strony ok, niech maja te pomoce domowe ale z drugiej chyba zbyt mocno to jest ptzedadzone ze sami sa tacy lewi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnie to tak jest
sorki za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystyna, zdaje się, robi tłumaczenia z chorwackiego i czasami w domu siedziała nad jakimiś tekstami a Kinga ma ten brzuch.. już mogliby jej nie pokazywać w całości, bo rzuca się w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe dobre
Kucharka z niej była pierwsza klasa! Aż jej się galareta na rybie nie zsiadła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Beatę zaczynają kreować na znerwicowaną matkę, np. krzyczy na Jacka przez telefon...(co zresztą nie jest dziwną reakcją zdradzonej kobiety) Czytałam w zapowiedziach, ze Jaś podobno będzie chciał mieszkać z ojcem, a nie z matką, ciekawe dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
oj, nie krytykujcie juz tej Krystyny Lubicz, myslicie ze mało w Polsce takich rodzin, którym sie dobrze powodzi? oni zarabiaja miesiecznie po kilkanascie tysiecy, i zyja jak panstwo, wiec po co maja sami gotowac, sprzatac itd, wlasnie po to zatrudniaja gosposie.. myslicie ze u takich aktorów, lekarzy, pracowników którzy zatrudniaja sprzataczki i gosposie panie domu pomagaja przy pracach domowych? tu i tak dobrze panie Stenia traktuja, ona ciagle raczy ich opowiadaniami o swoich problemach, to sie zwalnia, to spóźnia itd. co nie zmienia faktu ze ja lubie, i Krysie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tututu
tu predzej nie chodzi o to ze maja gosposie bo jak chca to niech maja ale o fakt ze bez niej sie obejsc nie potrafia i swiat im sie wali na glowe jak jej nie ma, tu jest chyba przesada w tym ze nie potrafia nic zorbic w domu , i nawet tacy panstwo obiad podgrzac czy nastawic pralke powinnic umiec i nie mie c ztym problemow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
A ja jestem bardzo ciekawa, co to z tm jackiem sie wtym banku podzieje...ta chuda to jednak niezłe Zzółko...wczesniej jej nawet współczułam a le teraz widze, ze chyab coś za daleko sie posuwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na takie państwo
to dr Lubicz z żoną nędznie żyją w sumie, dom mają brzydko urządzony i mały jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może im się po prostu nie chce
robić prania itp,może uważają,że takie czynności nie przystoją ludziom z ich pozycją (tzn kasą)-zdarzają sie takie przypadki. A co do tego,że mają brzydki dom,to sie zgodzę.To chyba wina tego,że twórców polskich seriali po prostu nie stać na nic lepszego.Jak np w "Rodzinie zastępczej"Jędrula i Alutka są tak bogaci,że kupuja sadzonki drzewek po 20 tys sztuka :P a dom też mają niezbyt powalający.Aż to bogactwo wcale do mnie nie przemawia.Jedyny który wygląda na bogaty jest dom Rafała z "Tylko miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda dom Jędruli
zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz prezentuje sie wyjatkowo nieelegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
No przesadzacie z tym, że Lubicze nie umieją pralki włączyć, tak jak ktos pisał im sie po prostu nie chce ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z wami
tez sie zgadzam z tym, odzwyaczili sie od robienia prania, gotowania itd i teraz im sie nie chce, to troche tak, jak najpierw pralas we \"frani\" potem przestawilas sie na automat, ale po kilkiu latach cos sie w pralce zepsulo i naprawa potrwa 2 tygodnie. nie chce ci sie prac we frani spowrotem, wolisz poczekac az pralka wróci z naprawy... choc dawniej pranie we frani robilas kilka razy w tyg. i nic dziwnego w tym nie widzialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
tez dzis o tym myslalam wlasnie, ze jak na ich zarobki to mieszkaja nieciekawie, ale w sumie co sie dziwic to w rzeczywistosci pomieszczenia w studiu tv. jakby mieli duzy salon z nowoczesnymi meblami to calkiem inaczej prezentowałby sie ten ich dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
dom Tracza w Plebanii tez wewnątrz nie jest jakis fantastyczny a on taki bogaty niby.. z tego co pamietam to mieszkanie czy dom Zielinskiej jest nowoczesny i komfortowy.. dokladnie nie pamietam bo ogladam ten serial raz na kilkadziesait odcinków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
wyzej chodzilo mi oczywiscie o serial "barwy szczescia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
nie ma cie wrażenia, że dziecko Agi jest jakieś nad wiek duże, nie wie ile ona dokładnie ma ta mała w serialu, ale chyba więc niż 2 lata, to nie ma, a gada jak szalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkllhjklkp
dokladnie bateryjka, kto teraz nie umie nastawić prali, nie przesadzajmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka Lubicz
Ja też bardzo lubie Krysię, ale nie zmienia to faktu, że wkurza mnie, że zrobili z niej wielką paniusię! Wolałam Krysię z dawnych lat, taką bardziej swojską! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ola
moj siostrzeniec nie ma jeszcze 2 lat a tez nawija jak katarynka :) wiec to ze zoska tyle mowi to nie jest bardzo dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efghv
ale o na chyba nwet 2 lat nie ma, ale nie wiem, może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×