Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Nie zgadzam się
No nie, tylko nie to! Czy nie mogliby pozostawić sytuacji tak jak jest? Szymon podkochuje się w Krystynie i niech tak zostanie. Musi od razu latać za jej córką?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście na Beatę zwróci uwagę jakiś biznesmen..bo przecież niemożliwością jest by kobieta w trakcie rozwodu choć przez 5 minut była samotna.... jak nie były narzeczony (Piotr), to musi być ktoś nowy, bo sama, jakże to... a Ola i Szymon? ble.. mała ta Warszawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tym wkręcaniem
a nie uwazacie, ze oni w klanie przesadzaja z uzywaniem slowa "wkrecac"? 1. Olka WKRECA pania Stenie, ze kogos do komputera wciagnelo 2. blizniaki Michala WKRECILY dziadka Jurka, ze Ela jest w szpitalu 3. Kinga opowiadala cos temu swojemu Robertowi, a on jej na to ze nie da sie WKRECIC 4. w schronisku ta kolezanka Olki, co tak przezywala ze Pawel taki fajny tez mowi: ale mnie pan WKRECIL.. i w kazdym z tych dialogow powtorzyli to slowo 3 razy przynajmniej.. czy to ma byc znak ze uzywaja jakichs mlodziezowych "tekstow"? sorki, ale jakos strasznie rzucilo mi sie to "ucho", sorki za zasmiecanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam zobaczyc powtorke
odcinka z akcją w sądzie (bo go nie widziałam) no ale dzisiaj jest powtórka odcinka wczorajszego, zawsze miedzy odcinkami bieżącymi a powtórkami byla różnica jakichś pięciu docinków, jesli teraz leci w powtórkach to co bylo wczoraj to gdzie się podziały "zagubione" powtórki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtórka klanu
Powtórka odc. z akcją w sądzie powinna być jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junior...
Wow, Pawełek zaczął mówić "mamo i tato"! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiczowie są
rodziną inteligerncką i nie ciągają dzieciaka po fastfoodach, swietujac niedziele w Mac'u zapychajac sie wstretnym zarciem jak wiele polskich rodzin.A smak dziecku warto dobrze ukształtować, żeby potem hamburgerami nie lubiło się zapychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtórki klanu
Faktycznie coś jest nie tak z powtórkami Klanu na jedynce! Właśnie leci odcinek z wczoraj... To dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fakt ladna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się w zupełności
Już ten link gdzies dzisiaj widziałam i skomentowałam, ale tutaj skomentuje jeszcze raz! :) Mieszkam na tym samym osiedlu,co pani Agnieszka i często ją widuję. Na żywo wygląda jeszcze lepiej, młodziej. Nawet bez makijażu wygląda świetnie! Dziwię się, że taka kobieta jest samotna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
ładna z niej kobieta i kiedyś i teraz, ja dziś znowu przegapiłam, no trudno trzeba poczekać na powtórkę :) Życzę wszystkim fankom/fanom Klanu Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka Agnieszka
Wg mnie, Kotulanka ma trochę cygańską urodę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Marysia
Kotulanka podobno była przez jakiś czas z Pawłem Wawrzeckim bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZIALAM WCZORAJ W DZIEŃ DOBRY TVN gRAŻYNKĘ W NOWEJ FRYZURCE I POWIEM, ŻE BARDZO FAJNIE, ZRESZTĄ mONIKA TEŻ STRZELIŁA SOBIE NOWY FRYZ. pRZYPOMINA MI TERAZ TĘ MLODĄ IZĘ Z DRAPIE ZNYMI PIOSENKAMI PODAJ CEGŁE I INNE. CIEKAWA JESTEM JAK BĘDZIE GDY AGA PRZYJDZIE Z TYM CIACHEM OLKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wie ktos albo moze znalezc
odcinek Klanu w ktorym ciocia Stasia powiedziala do Władzia: mozesz mi wladziu śmietany podać z laski swojej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahah
Pani Koziołło (Abslutnie)spytała się pana Koziełły ("W rzeczy samej"): -Tadeuszku Ty też powinieneś pomalować jajka! Przynajmniej trzy! On odmówił, a ona na to: - No nie mów, że to Cię przerasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot.
Agnieszka Kotulanka bardzo długo była z Pawłem Wawrzeckim, coś około 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrozumiałam opis
że Jacka zwolnią??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Wawrzecki
ostatnio poślubił swoją przyjaciółkę która mieszka w USA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda Kotulanki
Biedna Kotulanka załamie się i znowu w alkoholizm popadnie! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co wy na toooo /
i jak wrazenia po dzisiejszym klanie? Jak dla mnie obiadek u lubiczow jakis taki sztywniacki byl, impreza u kamilii tez wypasiona, 4 osoby a bozenka zpaowiadala wiecej, feli+monia=zal ale trojanpwska wyglada dosc ladnie teraz, beatka sie wkurzyla na jacka i to niezle, wyskoczyla ni z tego ni z owego hehe, a mina lubiczow i olki na widok agi i jej smosarskiego, zaniemowili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie nie widzialam dzisiejszego odcinka , ktoraś pisze, że miny nie tęgie Lubiczowjjak zobaczyli Smosarskiego. Jjutro będzie pewnie teź superowo! Olka czuje, ze wkurzy się na siostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga i Smosar
Olka powie Krysi, że to, co zrobiła Aga jest niesmaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnytiu
Może i niesmaczne, ale de facto, to przecież Olka nie zaczęła nic kręcić ze Smosarskim na poważnie, nie byli razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, ile Agnieszka z nim wytrzyma.. no i wreszcie zobaczyłam ją w dżinsach, całkiem szczupło wyglądała, bo jak chodzi w tych spódnicach, to jej tyłek sprawia wrażenie dość pokaźnej szafy.. a jaki dekolt miała Bożenka.. no, ale jak się idzie na taką super imprezę jaka była u Kamili, to trzeba się ubrać :) a co myślicie o Bognie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela i Jerzy
wezmą ślub! Monika zorganizuje im wesele w swojej resteauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×