Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Bogna jest ład
na , naturalna, miła, podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna i Leszek
Bogna to bardzo fajna i ładna kobieta! Myślę,że będą z Leszkiem ciekawą parą! Krysi, bratowa też się chyba podoba! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Kot.
Właśnie obejrzałam te djęcia z młodości Kotulanki. Naprawdę piękna z niej kobieta! Mam wrażenie, że ostatnio jakoś tak promienieje! :) W kalnie wygląda świetnie, bardzo elegancko i gustownie się ubiera. Kobieta z klasą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna chyba od dupy strony
ja tam zadnego piękna w niej nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo pewnie jesteś
ślepy/ślepa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
No sorry, no ale pretensje jeśli już do Olka powinna mieć do Smosarskiego, to on Olce komplementy mówić, momentami robił wrażenie jakby mu się podobała, robił jej nadzieje, że coś może będzie więcej. Do Agi to nie powinna mieć pretensji, bo Aga się jej wczesniej pytała czy ona ma jakieś plany, co do niego, a Olka powiedziała, że nie...więc co miała go odpuścić tylko dlatego, że to prof. siostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z czarnym nickiem
Ola w Klanie ma niezłą figurę. Z twarzy brzydka, ale z figury niezła dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtmpoq
Z twarzy też nie jest brzydka, tylko ma specyficzny typ urody i nie każdemu się podoba, ale obiektywnie, to brzydka na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna i Leszek
sa miłą, ale strasznie nudną para, fajnie że są razem, ale jak na nich patrzę, to ziewam z nudów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześka i Mariusz
To są takie dwie pierdoły! :D Świetnie do siebie pasują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra kobieta Ela
Czy ktoś zauważył jak do Eli lgną wszystkie klanowe dzieci? :) W poniedziałkowym odcinku, Pawełek siedząc z serialową mamą i ciocią, wieszał się na szyi cioci Eli. :) Ta kobieta musi być naprawdę taka miła i pełna ciepła jak Ela! Dzieci wyczuwają takich ludzi najlepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milegoo dniaaa
- tez zauwazyam jak maly pawelek kleil sie do eli :) - a najlepsza byla agnieszka wyjmujaca lody z lodowki, bo o ile dobrze zauwazylam to lodowka byla a nie zamrazalnik, no ale to mozna zwalic na to ze wiedziala ze bozenka i kasia juz ida to naszykowala w ramach niespodzieanki, ale zachwyty bozenki "o ja , takie lubie, najlepsze" wygladaly jakby w zyciu lodow nie jadla -i ola zniesmaczona zwiazkiem siostry ze smosarskim, z jednej strony racja bo sytuacja troche glupa, zwlaszcza na uczelni ale z drugiej jak sama latala za profesorkiem i sie z nim na imprezy prowadzala i jej kolezanki byly zniesmaczone to problemu nie widziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i swojemu malemu dziecku
taka salaterke lodow chciala dac?? zwlaszcza ze dopiero zima sie konczy i trzeba uwazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala1
Agnieszka w ogóle jest świetną matką... wczoraj rozśmieszyła mnie jak zostawiła swoją córkę z obcą kobietą w parku, a sama poszła na spacer ze Smosarskim... Jakby córka miała jej w czymś przeszkadzać... a potem się dziwią, że są porwania itp. jak się ma taka rozgarniętą matkę to faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela ewlea 22
Agnieszka zaszalała zostawiajac mała w parku z obca babką, rozumiem jeszcze zeby pozwolila sie dziekcu bawic i sama usidla gdzies na lawce ale miala dziecko na oku to ok ale sonie spacerowac nie patrzac nawet co z dzieckiem:/ Zachwyt Bozeby nad lodami byl jakis taki sztuczny i zabrzmialo to jakby Grazyna i Rysiek zabraniali im lodow jest, nie to ze ograniczali ale calkowicie zakazywali.Te lody wyciągnięte z lodowki rzeczywiscie smiesznie wyglądaly ale chyba jak ktos wyzej napisal zamierzenie tego bylo taie ze Aga wiedziala ze one już do niej ida i to byla jej niespodzianka dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata rrrr.
Nie wiem co tak Olke zniesmacza w zwiazku sistry z profersorem.Fakt ze na studiach to dla niej jakis dyskomfot moze byc ale przeviez jak sama wchodzila w głębsze relacje z profesorem pijajac z nim kawki na uczelni i zapraszala go na impreze i paradowala tam z nim a pozniej zapraszala do domu na ostatli to to bylo chyba bardziej niesmaczne niz zwiazek Agnieszki z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milegoo dniaa
mi tez sie wydaje ze jakos za bardziej niesmaczne mozna bylo uznac zazylosci olki ze smosarksim, wypad na studencka imprezke i tancowanie z nim przed kolezankami niz zwiazek agi z profesorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to prawda, ze Jeremiasza gra prawdziwy ojciec Jerzego? nie chce mi się szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milegoo dniaa
klankowa nawet o tym nie wiedzialam, ale wlasnie sprawdzilam i to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
Jeremiasza gra prawdziwy ojciec Jerzego, grał też w Klanie prawdziwy syn dr.Lubicza, i podrywał jego filmową córkę Olę ;) grała też prawdziwa siostra Małgosi (córka Beaty) http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/167130_21 no i gra prawdziwa córka Grażyny, ale o tym to pewnie już wszyscy wiedzą, ciekawe czy jest więcej powiązań rodzinnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to prawda
a, no i oczywiście Ania Surmacz i Agnieszka Lubicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz pora
na córkę Barbary Bursztynowicz, Agnieszki Kotulanki, albo Trojanowskiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Ale ta korepetytorka Bożenki jest natrętna jeszcze się Grażynka gdzieś z nią spotkała, nigdy bym takiego namola spowrotem nie wzieła do korków dla Bożenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los milagros
Nie wiem czy ktoś to juz poruszał, ale starsznie wkurzył mnie romans Agnieszki z wykładowcą Olki. Wydaje mi się to niesmaczne i mam niedzowne wrażenie, że Aga zwiędziła siostrze mężczyznę z rewiru plowań. bo tak czy siak Olka ma jakiś senstyment do wykładowcy i żeby nie wieść o jego żonie, nie wiadomo, do czego mogłoby dość w stosunkach między nimi. A tak, przyprowadza faceta do domu, a siostrzyczka bach..i siatkę mu na łeb. A fe, a to się scenarzysta nie postarał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska123456
Dla mnie to wogole Agnieszka to taka puszczalska jest.CO roz to hop nowemu do lozka.....A Beatka nie lepsza,dwoje dzieci z dwoma facetami,pozniej wrocila do Rafalskiego teraz znowu go zostawila,ciekawe teraz kogo przyprowadzi do domu.A Jasia i Malgosi to mi zal,biedne dzieci,dwoch tatusiow mialy a tera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to Jacek zdradzał Beatę
z Donatą(jeszcze wcześniej z taką koleżanką z pracy,nie pamiętam jak ona się nazywała)no i zrobil dzieciaka córce Rafalskiego:oA Rafalski nie jest lepszy....nie ma więc się co dziwić,że Beata ich obu kopnęla w dupę:PKażda NORMALNA kobieta by tak zrobiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×