Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

A ja nie rozumiem, po co takie osoby (przypadkowe anoniomowe pomarańczki) jak "uwielbiam ten topik" oraz "makumba_makumba_ska" rozwalają swoimi wtrąceniami rozmowę o Klanie? Co to - policja? wydział śledczy? Przestańcie się czepiać pojedynczych zdań, bo tym bardziej wasze ni stąd ni zowąd wtrącenia nic nie wnoszą. A poza tym, nie umiecie czytać ze zrozumieniem, że tu cały czas rozmawia sie o Klanie??? Dziękuję za uwagę. Więcej w tej kwestii nie napiszę, bo nie mam zamiaru KARMIĆ TROLLI. Takie posty wysyłam do admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy oprócz czytania topiku, wypowiadacie sie tez na nim? Bo wasza wypowiedz zasugerowała, ze tylko go czytujecie. Jeśli wypowiadacie sie na nim, to przecież tez możecie nadać ton, ogólnej dyskusji swoimi postami na temat Klanu, ale jeśli tylko czytacie to trochę nie fair, tylko czytać i jeszcze "narzucać" innym o czym maja dyskutować. Wiec moja osobista prośba do osób tylko czytających, ludzie wypowiadajcie się :) przecież po to jest ten topik. Przynajmniej tak mi się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie nie rozumiem, co to za czytelnia jest na tej Kafeterii? to juz nie pierwszy topic, w którym co i rusz pojawiają sie jakies osoby wstydzące sie przybrac własne pseudo a za to notorycznie ustawiające innych co mają pisac i jak pisać!....., że już nie wspomne o chamskich odzywkach i wyzwiskach wobec piszących!! Zastanawia mnie, co takie osoby tu robią i dlaczego w ogóle mają prawo zabierania głosu, skoro nie uczstniczą w dyskusji?? Bo jesli tylko cos się podaptruje, to chyba nalezy konsekwentnie siedzieć cicho i nie wtrącac się niz zgruszki ni z pietruszki w rozmowę! Zastanawiam sie czy to nie jest jakis techniczny problem, który należałoby zgłosić adminom???...Bo kulturalni ludzie nie podsluchują innych....a jesli juz znalezli sie jakims cudem w jakims gronie, uczestniczą w tym, co się w nim dzieje a nie wciskają co i rusz swoje 3 grosze bez ładu i składu!... Chciałam tez zauważyć, że nasza dyskusja jest stale na temat i własnie jak najbardziej na temat gdy sprawy filmu przenikają się ze sprawami dnia codziennego ...bo jedne z drugich jak najbardziej wynikają.Uważam, że własnie wtedy oglądanie filmów ma jak największy sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to juz lekkie przegięcie
"Bo kulturalni ludzie nie podsluch*ją innych....a jesli juz znalezli sie jakims cudem w jakims gronie, uczestniczą w tym, co się w nim dzieje a nie wciskają co i rusz swoje 3 grosze bez ładu i składu!..." Podsłuchiwanie????? To jest forum dyskusyjne ,w którym ani nie wymaga sie zaczernienia nicka, ani nie zabrania właczania do topików, ani tez nie ma podziału na "lepszych " i "gorszych", chyba,ze ktoś uzywa wulgaryzmów, wtedy go mozna zbanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no to juz lekkie przegięcie
masz absolutna racje!kazdy ma [rawo powiedziec co mu sie nie podoba na forum DYSKUSYJNYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka topiku
:D Krysia do Pawła przed wizytą u Bogny i Leszka: "Zapakowałeś kwiaty dla Bogny i KSIĄŻKĘ dla Leszka?" Książkę? Na taką okazję chyba z czymś innym się przychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szef Donaty
Nowa sceneria jedzeniowa na Sadybie, teraz jedzą w kuchni a nie koło schodów!!! Mały Pawełek jak zwykle mało rozgarniety ciekawe czyje to dziecko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Śliczny ten maluszek Bogny i Leszka! Ja od soboty mam równie cudną, maleńką siostrzenicę! :) Leszek chyba faktycznie powinien dostać flaszkę, a nie książkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Pomarańczki! Ma prawo DYSKUTOWAĆ a nie wtrącać się! Proszę o czytanie ze zrozumieniem, skoro lubicie czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
może to ksiazka na temat opieki nad dzieckiem czepiacie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
pierogi cioci Stasi-dzieki za informacje o Anulce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy kolejnego nowego bohatera Klanu, małego Jerzyka :) Swoją drogą, niezły słodziak, a jaki spokojny! Mam nadzieję, że za lat będzie z niego lepszy aktor dziecięcy niż Pawełek Lubicz junior ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Darek umrze, powiedzcie, czy jest chociaż minimalna nadzieja? :-D He, he, ja jako czarna, i udzielajaca się tu aktywnie jakieś 1,5 roku temu, też miło wspominam początki tego topiku ;-) W sumie każdy ma tu prawo pisać, i uważam, że poziom jest baaardzo wysoki, w porównaniu chociażby z działem ogólnym. Naprawdę zero chamstwa, pomarańczowe wypowiedzi powyżej nie uwłaczają raczej nikomu. Po co do admina? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja dziękuję za takiego ojca! Dobrze, że mój nie ma takich pomysłów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a słyszałaś dziś myszka, jak ojciec Zyty wszedł do kuchni i ostrzegł panią żonę, żeby uważała jak gotuje jajka, bo ostatnio gotowały sie o 20 sekund za długo :P Co za człowiek... to nie człowiek, to cyborg wojskowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pomarańczko, to przeczytaj może to co zostało powiedziane (napisane) na poprzedniej stronie...Pomarańczki Tobie podobne strofowaly innych, że dyskutuje się tu nie o tym co trzeba i że im to przeszkadza bo przez to nie chce im się (nudzi się im) czytać klanowy topic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszkomeister, proszę Cię jak zresztą i inne osoby aktywnie uczestniczące w tym forum, żebyście nie reagowały na te powtarzające się zaczepki.NIE KARMCIE TROLLI. IGNOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amant Olki
E tam! Właśnie pomarańcze najwięcej tu wnoszą, a ich wypowiedzi są często błyskotliwe (dzięki nieściskaniu się czarnym gorsetem). Ha, swoja drogą ciekawe, ta matka Zyty wyglądała na taka oddaną mężowi, a jedna kłótnia wyzwoliła w niej jakis rachunerk krzywd i zażaleń. I zrozum tu kobiety :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi55
miłośc jest ślepa-uwazajcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mam nadzieję, że w klońcu Michał się z Zytą ożeni, rodzice to zaakceptują i skończą się te nudne sceny z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczko, fakt, że Klan chyba raczej inteligencja ogląda i moze dlatego nie ma tu róznego s...syństwa... jak niesttey w innych filmowych topicach..:( ale żeby chcieć uśmiercic Darka?;) ;( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem chodzi o to, żeby pisać co sie chce ( oczywiście z zachowaniem jakiś zasad przyzwoitości :) ale wkurza mnie jak ktoś nie napisał ani jednego postu o serialu, ale nagle zaczyna pouczać innych o czym należy pisać. To nie czytelnia, tu się pisze :) A dzidzi fajniutkie :) Pawełek trochę zaczyna się wyrabiać, przynajmniej zaczął się odzywać :) Michał trochę biedny ale z tym, ze ma takich tolerancyjnych rodziców to trochę przesadził. Pamiętam jak Ela zareagowała na wieść o tym, ze się spotyka z Poluszka. Nie byla zbyt tolerancyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauważ Klano-fanko, że juz dziś Zyta jakby była mało zaradna z tymi dziećmi...co prawda one jej tego nie ułatwiały chocby tymi parówkami z serem;)... ale jednak jesli Zyta będzie to traktowała jako egzamin przed ojcem ze sztuki opiekowania się dziećmi Michała, obawiam się, że polegnie:( dzieciaki na pewno wyczują, że jej zależy i jak to zwykle bywa w sytuacji, gdy pojawia się nowa mama, pewnie będą się stawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, zostawcie Darka, przecież podobno ma sie sypnąć sprawa z Ławecką, która nie będzie chciała zapłacić detektywowi. Gdyby nie było Darka, to Czesia nie ma żadnych praw do Anulki i sprawa umiera. Jeżeli chodzi o zbędne wątki, to szeroko zieeewam jak pojawia się na ekranie Jeremiaszek i wymądrza się przed Stasią. Chłop a plotkuje jak przekupka jakaś, innych obgaduje, a sam ma nieciekawe relacje z własną córką. Pamiętacie, jak się wtrącał w życie Poluszki - ciagle niuchał, gdzie jest, o której wraca, dokad wychodzi.. Na szczęście wątek z mieszkanka Jeremiaszka pojawia się rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie widzę Czesi w roli matki, ani cudzego ani swojego dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×