Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość blizniacza masakra
wlasnie, moga sie blizniaki od siebie roznic ale ci sie roznia az tak ze kazdy widzi ze z blizniakami to maja niewiele wspolnego, ponadto graja 7-8 latkow a zchowuja sie jak 4 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollinnnnka
wlasnei ogldam swiateczny Klan rany Grazynka znowu w tej kamizelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na obiedzie u Cześki
była bardzo elegancka trzeba przyznać ładną miała bluzeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6756765757
Dzisiejszy odcinek był do bani,nudy,nudy,nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie Grazynka wygladała :) a ciocia Stasia i Jeremiaszek wreszcie zostali zaproszeni do stołu a nie tylko do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssjsjsd d dd d
napisalam prawde ze blizniaki sa od siebie ze dwa lata w roznicy wieku i zludzi sie robi wariatow bo nei ma opcji zeby sie blizniaki roznily wzrostem az tak i nei wiem dlaczego to ktos skasowal chyba to nei zabronione nikogo nei obrazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choroba nie usprawiedliwia
takiego zachowania, to jest już stary chłop, a nie mały chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta choroba taka jest jak ci si
e nie podoba ta postac to filmu nie ogladaj proste!w ten sposob wyeliminujecie wy zdrowi,wspaniali i idealni -niepelnosprawne ,,odpady,,jakimi sa tacy jak chlopiec grajacy w Klanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci ludzie działają i funkcjonu
inaczej niż ludzie zdrowi normalnie rozwijający się .Nie ma znaczeniaq ile maja lat .wiecej wyrozumiałosci dla tych 'INNYCH'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci ludzie działają i funkcjonu
inaczej niż ludzie rozwijajacy sięnormalnie,nie ma znaczenia ile maja lat.WIęcej wyrozumiałości dla tych 'Innych'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluszna racja ale w naszym dzi
ikim kraju zawsze wysmiewa sie innosc jaka by ona nie byla!ci ludzie działają i funkcjonu inaczej niż ludzie rozwijajacy sięnormalnie,nie ma znaczenia ile maja lat.WIęcej wyrozumiałości dla tych 'Innych'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Grażynka w odcinku świątecznym wyglądała elegancko... Pierwszy raz tak nie grażynkowo! ;)) Za to Krystyna jest w coraz gorszej formie, oczy przekrwione, włosy nieuczesane... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Grażynka w odcinku świątecznym wyglądała bardzo elegancko, pierwszy raz tak nie grażynkowo! :) Za to Krystyna jest w coraz gorszej formie! Oczy przekrwione, włosy nieuczesane... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzisiaj Rysio
będzie gościem u Kuby Wojewódzkiego!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA Dziś Rysiek będzie u Wojewódzkiego :D:DDD, widziałam zapowiedź programu i Rysiu powiedział 'Myjcie rączki' i był mega polew :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądaliście wczoraj Wojewódzkiego z "Rysiem z Klanu"? Fajnie, że nie zrobił z siebie pajaca, jak niektórzy w tym programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wypadl u Kuby
Wedlug mnie fajnie wypadl u Kuby.Prywatnie jest inny a ze sila serialu jest duza i scenarzysci wymyslili taka postac i on ja tak odgrywa to znaczy ze jest dobrym aktorem ale ten Rysio do niego przylgnal.Kuba bez przerwy nawiazywal do Rysia, wysmiewal go, mialam wrazenie ze momentami to nawet juz irytowal tym pana Piotra ale pan Piotr trzymal fason.Pokazal sie z dobrej strony ale za bardzo skrzydel nie rozwinal w tym programie bo jak wspomnilam dla Kuby wszystko krecilo sie wokol Ryska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zachwycona Ryskiem! Ale zawsze lubiłam tego aktora, więc zdziwiona nie jestem :-) Super poczucie humoru i dystans do granej przez siebie postaci. Powiem szczerze, że Wojewódzki robił sie juz wczoraj nudny z tym ryśkowaniem, i byłam pełna podziwu dla cierpliwości Cyrwusa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklam Activii ciąg dalszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja nie uważam Cyrwusa za dobrego aktora, ma jeden szablon grania, kiedy widziałam go w teatrze, to jak bym widziała Ryśka z Klanu, raczej przeciętniak jakich wielu... Co do Kotulanki no niestety różnie się ludzie starzeją, inni powolutku po trochu inni nagle i szybko, jak ona... No i Pola spiknęła się z Robertem, straszne, mam nadzieję, że oni już zniknęli z serialu na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiknęła, to znaczy, ze pobrali się ? czy co? też liczyłam na koniec tego wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomaznajomejpokądzieli
rafalski będzie z donatą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogdan detektyw...
Rafalski jest mega glupi. Wie jaka Donata jest a leci do niej jak cma do ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No i Mariolka zaciążyła! :) Teraz tylko czekać jak będzie latała do pani dziekan po dobre rady. W końcu tamta już przerobiła późne macierzyństwo... Zauważyliście "klanowiczów" w reklamach? Bednarek reklamuje bank BGŻ,a Laura Łącz jakiś krem. Kto będzie następny?! :) Króilikowska już coś reklamowała, tylko nie mogę sobie przypomnieć, co? Stockinger był twarzą maści, a Kotulanka kawy, z tego, co pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_7
ta co gra Renate reklamuje tabletki Belissima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2-latka
kotulanka kiedyś kosmetyki reklamowała, ale nie pamiętam marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×