Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość sdfrgrtgththt
no tak ... kolejna nauka tanca Lubiczow,znowu ta sama muzyka i ten sam taniec;/ juz ze 2 miechy chodza na te tance i nic tylko ten sam uklad ;/ zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No, Lubiczowie są już zawodowcami w tym jednym tańcu! Na pewno wygrają konkurs! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie zdążyłam przełączyć programu, zaczęła się Plebania,a tam co?! Ten sam pasztet, co w klanie! No nie mogę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canduuuuuuuu
w Plebanii też pasztet na tapecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dziś był odcinek pod tytułem wazeliniarstwo ;). Wszyscy wychwalali umiejętności taneczne Krysi i Pawła, Małgosia była w niebo wzięta z powodu pysznego pasztetu ;), a Kindze podobało się zaproszenie ślubne Kingi i Oskara i sobie sztucznie słodzili ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze zastanawiało mnie
dlaczego ta Małgosia jest wiecznie utuczona i mówi jak żaba z pełną gębą... teraz już wreszcie pokazali, że cichcem wpindala tłusty pseudo pasztet - bo musicie wiedzieć, że pasztet, który reklamuje pasztetowa Małgosia ma tyle wspólnego z prawdziwym pasztetem, że może gdzieś w sklepie leżał obok niego na półce! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jakie ta Kinga moze miec wogole fochy apropos wychowywania dzieci,ostatnie chyba 2 lata chlopcy spedzili z ojcem bo ich matka jest mocno niestabilna uczuciowo i wogole,wyjezdza sobie nagle,przyjezdza jak chce,wpada bez zapowiedzi :o ,zaklada "biznes"-pralnie i zaraz go zamyka nim jeszcze ruszyl,Michal go dogladal i mial same problemy...niech sie cieszy baba ze Michal nie wystapil do sadu o ograniczenie jej praw,moze niech dzieci sie wypowiedza z kim chcialyby mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nie ma w tym nic dziw
nego ze Rysiek pracuje w czwartek i w sobote o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata spojrzala na pasztet
westchnęła "ooo ciekawe...", bo pewnie na etykiecie wyczytała w składnikach środek konserwujący, który Leszek dodaje do jej super kremów w fabryce Face Cream :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zgadzam się, co do wątku Kingi. Chyba ma kompleks, że jeszcze się za nikogo nie wydała i chce na siłę, to zrobić ;). Ta super pomysł ciągłe zmienianie dzieciakom miejsca zamieszkania, bo ona sobie nie wyobraża bez nich życia, jakoś do tej pory sobie wyobrażała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grahah
nie wiem dlaczego w tych serialach wystepuja takie slabe aktorsko dzieciaki ,skoro na castingach sa prawdziwe tlumy chetnych zdolnych dzieci :o ,kto je tak fatalnie dobiera ,zgroza! te blizniaki sa do niczego,corka Beaty tez porazka i Bozenka mega sztuczna-ona w realu ma zupelnie inny normalny glos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Małgosia i bliźniaki byli tacy od początku. No ale Bożenka to zmieniła się na gorsze, jak była małą dziewczynką to była ok, teraz chyba chce jakoś pokazać swoją odrębność, że dobrze gra, ale jakoś chyba jej nie idzie, tak cedzi te słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Zauważcie jak pokazują bliźniaków, zero tęsknoty za matką, a ojciec to jest bo jest równie dobrze im jest na Sadybie, jakoś tak ciągle na tym samym poziomie emocjonalnym, a przecież to już nie są maleństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasztet pasztetem, ale czy tylko mnie drażni ten pseudo Niemiec Oskar? I ten bawarski akcent, nie wiem, jakos sztucznie to wypada. I do tego sytuacja jest troche chora, brat Jurka żeni sie z jego synową, toz to prawie podchodzi pod kazirodztwo :-D Wiem, że się czepiam, ale nie mogę znieść wątku jak to wszyscy szaleją ze szczęścia, bo jadą na ślub do Berlina :-O I "chłopaki Michała", które upewniaja się ,czy też będą zaproszeni, od razu widac jakie cudowne te ich więzi z Kingą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddes
Wg mnie,w Klanie rządzą znajomości :( Nie tylko dzieci są brzydkie i sztucznie grają...Popatrzcie na facetów Olki i Agnieszki :/ Zawsze takich niedorobków dają ... A to ,,cudny''Smosarski,a to synek Stockingera,a to ten nowy adwokacik,a to ten,a to tamten...No i teraz ten nowy :( Porażka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Następne niedorozwinięte dzieciaki w klanie... Czy ta Mańka, nie jest przypadkiem prywatnie siostrą niedorozwiniętej Małgosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Moze napiszmy jakas petycje by wymienili te koszmarne, mega sztuczne blizniaki Michala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja chętnie napiszę. Zresztą napisałabym też do scenarzystów w sprawie kilku innych rzeczy, tylko przydałby mi się mail do produkcji... Ktoś wie jak go zdobyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka Mańka przepraszam?
klano-fanka Następne niedorozwinięte dzieciaki w klanie... Czy ta Mańka, nie jest przypadkiem prywatnie siostrą niedorozwiniętej Małgosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
"a to synek Stockingera" o kim tu mowa??????????????????????????????????????????? bo nie wiem??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy,mamy
Powiem Wam szczerze,ze wszystkie dzieci w Polsce nie potrafia grac.Porownajcie ze wszystkich seriali..to jest katastrofa! Najlepiej graja niemowlaki,bo sa soba:-o A teraz przypomnijcie sobie seriale czy nawet filmy zagraniczne! Nie ma porownania! Nie widzialam jeszcze dobrze grajacego dziecka w PL serialach,wszystkie takie sztuczne! A ta corka Beaty to juz w ogole:-o beztalencie!! Wczoraj na tej reklamie pasztetu to az przelaczylam,naprawde:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy,mamy
Powiem Wam szczerze,ze wszystkie dzieci w Polsce nie potrafia grac.Porownajcie ze wszystkich seriali..to jest katastrofa! Najlepiej graja niemowlaki,bo sa soba:-o A teraz przypomnijcie sobie seriale czy nawet filmy zagraniczne! Nie ma porownania! Nie widzialam jeszcze dobrze grajacego dziecka w PL serialach,wszystkie takie sztuczne! A ta corka Beaty to juz w ogole:-o beztalencie!! Wczoraj na tej reklamie pasztetu to az przelaczylam,naprawde:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Siostra Błażeja nie nazywa się mańka? Tak dzisiaj usłyszałam... Głos miała strasznie podobny do Małgośki i tak samo sztuczna byla. Nie wszystkie dzieci są beznadziejne, niektóre są nawet fajne, np. Zosia, córka Agi, Pawełka też ostatnio zaczynam lubić, ale Małgośki i bliźniaków nie mogę znieść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Bożenka uczy tańca
jakieś kandydatki na striptizerki czy co???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mamy,mamy
Pawelek:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfj
Jaś jest też fatalny. Małgosia-brrr. O bliźniakach nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgdfdfdf
a propo - ano grał syn Pawła Lubicza :) Robert Stockinger.w serialu kolega Adama.Zagadywał Olkę,chodzili na pizze,itd.,ale jakoś(na całe szczęście)urwali ten wątek.Nie dość,że brzydki,to jeszcze tak sztucznie grał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×