Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Donata i Aga
Donata ładna? Chuda, tyka, co w niej ładnego?? Holtz się wyrobiła i faktycznie jest niczego sobie, ale Donata nie podoba mi się w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no witam po wakacjach! :D Juz wiemy jaka muzyka beda nas katowac w tym roku na kursie tanca :o Lubicza..i romans z ta nowa sie szykuje :P macie racje obecne odcinki ,nuda,nuda i nuda..... przerzucilam sie na Samo zycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betylii
jak juz zmienili wersje piosenki w czołówce to mogli zmienic tez czołówkę, np. dodać Pawełka do Agi i Olki, dodanie dzieci Rysków..przeciez to są teraz główne wątki, te dzieci od wielu lat graja w serialu a są pomijane.. a Olka z Aga są wyrózniane od początku.. takich pomijanych osób jest oczywiscie wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jurek jest niezły! Kiedyś latał za innymi,a teraz nie widzi świata poza Elą! :) Fajna z nich para. Zgadzam się, co do zmiany czołówki. Powinni dodać zdjęcia dzieciaków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńke zapędzili do gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I bardzo dobrze, niech dziewucha wesprze matkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna krowa w groszki bordo..
Hej :) od wielu lat ogladam Klan na Tv Polonia przez internet... i kurna przestali mi go emitowac... bo nie odnowili licencji wrrrr.... :( Czy ktos wie gdzie jeszcze w internecie mozna go znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie s w necie mozna
a gdzie mogę oglądnąć powtórki od tego sezonu?? najlepiej tak, aby nie trzeba było ściągać, może gdzieś w necie można? bo np dla tv jest vod gdzie brzydula za darmo itp a do klanu coś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tez zadalam to samo pyta
nie czy po wakacjach Klan na tv Polonia bedzie ale nie doczekalam sie odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
jest vod na tvp i tam jest klan, ale płatny! bez sensu, to robią, że odcinki już po emisji w tvp są płatne...jakoś w wakacje odkryłam vod na onecie i tam wszystkie odcinki na wspólnej z ostatniego sezonu były bez płatnie i w super jakości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Śmiejemy się z Krysi i Pawła, że panikują bez pomocy domowej, jakby mieli conajmniej dwójkę malutkich dzieci...A Ela i Jurek nie lepsi, teraz zostali tylko we dwoje, a Pani Stenia tamk zachrzania ciągle ;). Do tego Ela ma aptekę w domu, zatrudnioną pracownicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Bo Krysia i Paweł mają jakby dwójkę malutkich dzieci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Jurek jest zazdrosny, hahaha! :D Wątek joggingu Eli i tańców Pawła nie nudzi mnie tak jak Grażyna z profesorem i Ryśkiem i wiecznie wkurzający Feli!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim klanowy
Z tym wiązaniem krawata psorka to totalna żenua. Co będzie następne, podawanie slipek do kąpieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
I Graża czytająca profesorowej, niedługo zacznie u nich sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza scenka dzis to biegnąca, wysportowana Elżbieta z nowym kolegą, a za nimi okrągły pączuś Jerzy, który po trzech krokach omal nie dostał zapaści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzydula
Klan - odc. 1928 Mariola znalazła się w szpitalu na patologii ciąży. Odwiedza ją Anna. Zdenerwowany Deptuła prosi Krystynę o przeczytanie wykładu inauguracyjnego. Z powodu stanu żony obawia się o jakość swojego wystąpienia. Czesia wraca z Anią od lekarza. Darek telefonicznie obiecał Ławeckiej, że jeśli nie będzie przeciwwskazań zdrowotnych, przywiezie dzisiaj Anulkę. Feliks nieśmiało pyta, czy Monika pozwoli mu zostać, czy musi sobie szukać mieszkania. Leszek spotyka się ze swoim aniołem stróżem. Ze względu na Bognę, chce definitywnie zakończyć sprawę i dać bandytom to, czego potrzebują, czyli informacji, które miał na sobie wytatuowane. Oficer prosi o dwa tygodnie cierpliwości. Czesia razem z Darkiem wybierają się do Ławeckiej po Anulkę. Oboje informują ją, że mają już decyzję sądu i niebawem zamierzają się przeprowadzić do domu jej brata. Proszą o klucze... Klan - odc. 1929 Z samego rana Czesia chwali się Grażynce, że niebawem przeprowadzą się do domu ojczyma Anulki. Boreccy już dzisiaj planują weekend. Jaś informuje matkę o planach wspólnego wyjazdu z Rafalskim do Pragi. Feliks wita Monikę w domu. Ma do niej małą prośbę. Chciałby zaprosić bogatego biznesmena na obiad do Rosso. Ola i Pawełek czekają na rodziców. Tymczasem zjawia się niespodziewany gość. Z sanatorium wróciła pani Stenia i od razu postanowiła zajrzeć do państwa doktorostwa. Pawełek zdradza, że rodzice szukają kogoś nowego do sprzątania. Klan - odc. 1930 Krystyna zdaje Pawłowi relację z wczorajszego wieczoru. Lubiczowie postanawiają nie rezygnować z pomocy pani Steni. Elżbieta kończy jogging w towarzystwie Eugeniusza. W jego samochodzie znajduje ulotkę o szkole nurkowania. Eugeniusz chwali się, że jest tam instruktorem. Elżbieta informuje Jerzego, że chciałaby nauczyć się pływać. Do Elmedu przychodzi profesor. Bardzo przeprasza za kłopot, ale musi z kimś porozmawiać. Zwierza się Grażynce ze swoich wątpliwości, czy powinien za wszelką cenę utrzymywać Lidię przy życiu. Ola i Agnieszka ustalają szczegóły uroczystej inauguracji galerii z ciuchami. Klan - odc. 1931 Rysiek wyrzuca żonie, nie może już słuchać o chorobie profesorowej. Grażynka przyjmuje pretensje męża ze stoickim spokojem. Paweł podpytuje żonę, z jakimi nowinami przyszła wczoraj Surmaczowa. Krystyna nie chce wdawać się w szczegóły i mówi ogólnie o chorej pasji walki z wyimaginowanym złem. Koziełło przy śniadaniu słucha o zbliżającej się katastrofie w związku Pawła i Krystyny. Zdegustowany postawą żony wychodzi do kliniki. Jerzy proponuje Michałowi, żeby zamiast niego pochodził z matką na basen i nauczył ją pływać. Feliks uprzedza Monikę, że wieczorem ma spotkanie biznesowe i późno wróci. Jasiek pakuje się na jutrzejszy wyjazd z Rafalskim. Jacek zastanawia się, czy oni również nie mogliby pojechać do Pragi. Beata odmawia. Norbert wraca z dobrymi wiadomościami. Znalazł pracę na pełny etat w supermarkecie. Zmartwiona Ola zwierza się ojcu, że jej chłopak postanowił rzucić studia. Klan - odc. 1932 Paweł zastanawia się, jak pomóc Norbertowi. Myśli o pożyczce na opłacenie studiów, którą chłopak mógłby odpracować w Elmedzie. Krystyna chce o wszystkim powiedzieć Oli, żeby się nie martwiła, ale Paweł prosi o cierpliwość. Beata odwozi dzieci do szkoły. Jacek czeka, aż wszyscy wyjdą z domu, a potem sam zaczyna gorączkowe pakowanie. Po szkole zostaje sam z Małgosią i wtajemnicza ją w swój spisek. Po wczorajszym spotkaniu biznesowym Feliks ledwie wstaje z łóżka. Tłumaczy Monice, że właśnie robi interes życia i dzisiaj również wróci późno. Do Elmedu przychodzi Marczyński i uprzedza Pawła, że jest zmuszony sprzedać swoje udziały. Proponuje kolację. Jacek z Małgosią wkraczają do gabinetu Beaty z propozycją nie do odrzucenia. Wszystko jest przygotowane do wyjazdu do Pragi. Beata zgadza się. Anna jest zawiedziona nieobecnością Pawła na lekcji tańca. Tymczasem Paweł wchodzi do sali restauracyjnej i przy stoliku z Andrzejem widzi zadowolonego z siebie Feliksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ zagmatwane te opisy, w ząb nie wiem, o co chodzi, niesamowicie durne wątki wymyślają. kto to, do licha, jest Andrzej, którego Paweł widzi przy stoliku z Feliksem? domyślam się, że w tej Pradze Boreccy natkną się na Donatę z Piotrem Norbert zacznie pracować w markecie, to Ola może go rzuci wtedy i przestanie mnie drażnić ten typ pojawia się Eugeniusz.. Gienka w Klanie jeszcze nie było, a czy był Zbyszek? tak mnie coś tknęło, ze chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej,to chyba maz tej kolez
anki Krystyny.albo mi sie zdaje ze tak mial na imie ten czlowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Andrzej to mąż Alicji, przyjaciółki Krystyny, razem pracują. Z tego Andrzeja to niezłe ziółko, już kiedyś chciał jakoś wyrolować Pawła o ile mnie pamięć nie myli, no i oczywiście w kółko zdradza Alicję. Nieźle się dobrali z Feliksem, dwaj oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia z Lichenia
Jeszcze się okaże, że bliźniaki byli w ostatnim loche samolotu prezudenckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia z Lichenia
Edit: Jeszcze się okaże, że bliźniaki byli w ostatnim locie samolotu prezydenckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dla mnie Klan który kiedys bardzo lubiłam, zrobił sie nudny jak "flaki z olejem",nie mówiąć juz o tym ze nowa godzina emisji jest równiez pomyłką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzony siwy was
blizniaki przeciez sa u kingi w Niemczech,przed przerwa wakacyjna mowila ze zabiera dzieci do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No właśnie nie było powiedziane wprost, co z bliźniakami, były tylko takie plany, że może wyjadą do Kingi...no ale nie pokazują też Michała i Zyty, a Ela i Jurek nic o nich nie mówią...Ale to akurat może i lepiej chociaż na jakiś czas, bo już ten wątek z bliźniakami ciągle na Sadybie był mocno ograny. Podoba mi się Ela, która zaczyna myśleć też o sobie :). Gdzieś czytałam, że Kinga i Oskar mają zamieszkać z bliźniakami w domu pod Warszawą, więc chyba wrócą na dobre do serialu nie tylko bliźniaki, ale i Kinga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a poweidzcie jak sie zaczela nowa seria po wakacjach bo nie ogladalam.... pamietam ze w ostatnim odcinku przed wakacjami Grazynka dostala zgode Ryska na wyjazd z chora profesorowa, na urlop jako opiekunka i "dama do towarzystwa"czy po wakacjach byla o tym mowa ze byla z nimi na wakacjach czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Chyba nie było mówione, że Grażyna na wakacjach była z profesorstwem...nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×