Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ale lipaaa
sunia to co z tym wyjazdem Bożeny, nie puścili jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
chyba załapałam ;), dopiero się okaże, że za Bożenkę pojechała Nina ;), specjalnie przed wakacjami nie ujawnili...Nie podobał mi się ten wątek, bo zrobili z Bożenki cielę, a wcale taka nie jest i nie jest już taka młodziutka, no i podobny wątek z nią już taki byl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arararrrrrrr
A slyszeliscie glos Jasia???? Toz to przeciez Jan nam wyrosl!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludkowa
Jasiek był dzisiaj fajny. wreszcie nie taki slodki idealny chlopczyk tylko normalny chlopak troche zbuntowany. a najfajniejsi dzisiaj byli malgoska i blizniaki - bo ich nie bylo . mogli przez wakacje zrobic cos z Norbertem bo jego tez nie trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam zaskoczona, że Troll jednak gra nadal. Graża angażuje się angażuje, az Rysio apopleksji dostanie hihih. Potem jedna pizza na obiad na 5 osób - oszczędnie, no tak w końcu kryzys jest. Olka wlosy jakieś taki wypłowiałe miała. Ela opalona jak mulatka, ale mnie się podoba jak z Jerzym okazują sobie uczucie, fajne to takie, albo ja stara i sentymentalna. Jasiek wyrósł niesamowicie, zdziwił mnie Rafalski zazdrosny jak dziecko. Postaci Beaty mogli by dać nieco lekkości i spontaniczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odludkowa
beata zawsze jest taka sztywna, a zresztą jacek tez , nie lubie go. rafalski bardziej mi sie podoba i z wyglądu i sposob bycia ma fajniejszy , jacek takie fochy strzela jeszcze brakuje zeby wydymal usta ( fochy przy rafalskim bo przy beacie to juz chyba nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wreszcie Klan powrócił!! :) Ela bardzo ładnie opalona! Co Jurek miał na głowie?! :D Jasiek chyba po mutacji...wąsy mu rosną! :D A Krysia i Paweł już się chyba wypalili, bo są tacy "nijacy"... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje je tylko kaszę
uwielbiam klan i wreszcie sie dzis doczekalam :) zwlaszcza waszych wpisow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłop ze wsi
Ej, do której klasy Jasiek właściwie chodzi?. Bo mi sie wydawało, że on teraz do gimnazjum idzie. Przynajmniej na takiego wygląda a Rafalski się go pyta "co się zmieniło?" i, że tylko o rok wyżej w klasie jest, to co, w szóstej? czy już od dawna jest w gimnazjum> jakoś tak dziwnie to zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj czy to wazzne
? Ważne,że ma dwóch tatusiów i już się przeciw nim buntuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaś urodził się
12 lat temu, a wygląda na 15, dali starszego chłopca, to jest przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy powtorka dzisiejszego
bo nie widzialam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi właśnie przypomniałyście o Małgośce i postanowiłam odwiedzić jej słitaśnego bloga. Wyobraźcie sobie, że nasza mała gwiazdeczka wraz z równie utaletowaną siostrzyczką nie porzygały się "na kolejkach powodujących wymioty". Za to ja się porzygałam czytając te przesłodzone pierdoły. :-o A co do samego klanu to w sumie szału ni ma, nie rozumiem wątku Bożenki i Niny, to w końcu Bożenka została w Polsce i zamiast niej do Hiszpanii pojechała Nina, czy ta dziewczyna zagineła w kraju, nosz kurde nie wiem...Ale pewnie niedługo się wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazilam się fryzurą Renaty - taka ładna babka i takie ładne włosy i poooooszlo pod nóż :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierzę kogo moje piękne oczy widzą!!!! :D :D :D :D a myślałam, że cię wymiotło z kafełe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest inne wykonanie piosenki w czołówce, czy tylko mi się zdawało? ogólnie odcinek mnie rozbawił, dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożena tez miała jechać do Hiszpanii tańczyć w jakiejś rewii, ale wcześniej chcieli żeby poduczyła inne dziewczyny tańczyć(dla czego nie pojechała pewnie sie niedługo dowiemy) a w międzyczasie pewnie wysłali tą Ninę. Głupio że przerwali ten wątek, ale pewnie teraz sie wszystko wyjaśni. Ja tez jestem za zabraniem bliźniaków, właściwe różnice w wyglądzie mi nie przeszkadzają, ale te dzieciaki po prostu sa strasznie sztuczne, ciągle sie wydzierają i biegają, i to wcale nie wygląda naturalnie. No i Małostka, ale tej na pewno nie podmienia jej rodzice juz o to zadbają, w końcu w Klanie grały juz wszystkie trzy siostry. Jej siostra (Lisa von Nathusius) gra siostrę Błażeja, ta która opiekują sie Ania Surmacz i Tadeuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Witam po wakacjach wszystkie stała bywalczynie tego topiku :) Ano też zauważyłam że nieco inna była melodia w czołówce klanu, ale tak ledwo do wychwycenia... Myślę że specjalnie tak urwali wątek z wyjazdem Bożeny, żeby zaintrygować przed wakacjami ;). Faktycznie chłopak grający Jaśka ma 15 lat? No właśnie skrzętnie ukrywają ile Jasiek ma lat, wychodzi że z 12 lat...wczoraj wyszło, że Olka ma 23 lata, więc i tak nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że Olka powinna mieć 25 :D Ja mam 24 i na początku Klanu Olka była rok starsza ode mnie- ona była ostatnim rocznikiem, który szedł do 8-mej klasy podstawówki, ja już szłam do gimnazjum. Także odmłodzili oleńkę o 2 lata :-o A tak na marginiesie, to ile ona już studiuje? Kiedy zaczynała, ja byłam w liceum. Teraz ja już mam magistra, a ona nawet pracy licencjackiej nie pisała :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Tak Olka na pewno nie chodziła do gimnazjum...oj tu była cała debata ile to ona już studiuje...według mnie ona miała tylko rok w plecy ze studiami, ale głowy za to nie dam...rok zawaliła na anglistyce, później poszła na prywatną, ale tam wdała się w romans z doktorantem i chyba po roku zmieniła uczelnię na inną, ale chyba kontynuowała, więc chyba tam znów nie była do tyłu, nie pamiętam dokładnie...No ale to tylko serial i tam nie przywiązują wagi aż tak do lat, rok w tą , czy w ta, czy nawet 2 ;). A co do licencjatu, to coś tam gadali, ale to chyba chodziło o Norberta, a nie o nią, ale wychodzi na to, że ona już jest po licencjacie, po w zeszłym roku zaczynała 3 rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nazywa sie ten blog
Małgośki z Klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszczyt mje kopnal!
w te wakacji ogladalam w jednej sali kinowej incepcje z norbertem od olki. taki mnie zaszczyt kopnal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w43543654645665767457659933333
O co chodzi z tym zaszczytem????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczyt ją kopie
Chodzi o to, że laska sika na widok prowińcjonalnego aktorzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz,kurna prowincjonalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubiczowie
Olka chyba za małą bluzkę dzisiaj założyła... A Kryśka zrobiła się taka stara nudziara, że szok! Kiedyś Ela ciągle marudziła, teraz Kryśka przejęła tę cechę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×