Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Maciek z dupy
::Cool:: Cool :Cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feli - jaki gangster :P sklep ponoc spalil sie, co i jak nie wiem, bo tego odc. nie widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m dzisiaj bardzo poruszyla scena jak Bożenka rozmawiała z tatą znaczy Rysiem, takie fajne ciepło było widoczne, oj ten Rysiu i Grażynka osiągnęli sukces wychowawczy - zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja znowu nie oglądałam! :/ Kiedy Krysia częstowała Pawła herbatką z soczkiem malinowym? :) Relacje jak relacje, ale wreszcie p. Agnieszka zaczęła się uśmiechać! :) Wczoraj minęłam się z nią na osiedlu i zaśmiałam się sama do siebie, bo tak śmiesznie wyglądała! :D Miała białe futerko i białą czapę z pomponem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzieci szły do szkoły 7. 12. też zauważyłam, że stosunki między Krysią a Pawłem się poprawiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astroklanka
Po prostu swoją prawą ręką złapała go za Wacka. Paweł tak się podniecił, że mu prawie oczy na wierzch wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłoooooośniczka
I dlatego Rysiu całe życie był, jest i pozostanie zerem. Pawełek zawsze będzie go ruchał w d...pę! Skończy się tak, że Rycho będzie za free musiał remontować wszystko, co Troll z Rudą napsujom, a Graża będzie im gotowała i sprzątała, tak jak wcześniej ciocia Stasia i pani Stenia wtedy kiedy Ruda mieszkała na kociołapę z tym gangsta Markiem, a potem z ćpunkiem Adaśkiem :P :P :P A Dorotą to się w rodzinie nikt nie przejmuje: każdy w Klanie współczuje jej tej paranoi religijnej, bohaterowie są normalnymi Polakami, do kościołka chodzom żeby się polansować, ale nikt nie wierzyw te bajeczki o życiu pozagrobowym, każdy stosuje gumki i łyka pillsy (oprócz Zytki, które teraz chce urodzić Michałowi trojaczki albo czworaczki, ale po tylu skrobankach w młodosci bendzie to z deczka trudne:( :( ) Wogóle Dorotka mogłaby zaciążyć z jakimś fajnym młodszym od niej księdzem, a potem by wystąpili i konwertowali na kalwinizm, teraz to bardzo modne w realu :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłoooooośniczo co Ty pieprzysz? :P Ciekawi mnie, czy taką małą książeczkę autorstwa Jodłowskiego i Taszyckiego to Ty na oczy kiedyś widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz bujną wyobraźnię
hehe ale z tym, że Ryśka wszyscy mają za gorszego- a góruje w tym Paweł to fakt! Teraz to się trochę zmieniło ale kiedyś z łatwością można było to zauważyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochooooo
Mariusz kolega Ryska zmienil stacje:P teraz jest jednym z prowadzacych w programie Polsatu Gra o milion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Olka to się wogule uwstecznia z każdym rokiem i to nie tylko metrykalnie. Słusnie to zauwarzyło wiele Klanowiczek że jak zaczynały serial to one miały po 10-12 lat a klanowa Olka 15, a teraz one mają 27-30 i są już po doktoratach, mężate i dzieciate, a Olusia nadal 21 latek i na 3 roku studiów (a licencjata to kto napisze, hę???). Olka w młodości zapowiadała się na niezłom sunie, zwłaszcza jak arbajtowała w NightClubie i dawała tyłka za kasę różnym sponsorom, lecz później scenażyści spietrali się robić z Olki drugom Monikę i Olka znowu była grzecznom dziewczynkom, choć nadal dawała tyłka ale już coolturalnie i po bożemu, z wielkiej miłości, nosz kuchnia tylko śluba kościelnego jej brakowało do wzorca Matki-(P)Olki :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,skssllsssssmsm
lipa - masz 1000% racji! Okropne jest co zrobili z Moniką. Taka z niej fajna była polska Alexis, prawdziwa polska Brooka, ilu ona fajnych facetów odbiła siostrom i bratowym, a jak byla z niej groźna gangsterzyca: pamientacie jak kupiła na Stadionie ten pistolet od ruskiej mafii i sama "wymierzyła sprawiedlisość" tym kolesiom, co to jom rzekomo zgwałcili i tym prawnikom co ich uniewinnili?!?! To było morderstwo z premendytacjom a i tak nasz wujo Stefan niezaowodny jej załatwił uniewinnienie :P Potem miała fajnego chłopa, tego SBka Romana, która HIVa umiał naprostować. A teraz się Moni taka ciapowata zrobiła, nie potrafi nawet Felego skasować, choć p[o tym jak utopił jej kasę w kasynie i sprowadził pod dach tego lowelasa Hansa to już dawno powinna dać cynk chłopcom z ferajny i nakarmić Felim rybki w Wiśle :D :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Monia jest w Felim zakochana. Tylko sama przed sobą nie chce się do tego przyznać. Wart Pac pałaca, a pałac Paca! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
hehe, dobre! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie widziałam!!!! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja gdzieś na to trafiłam i wkleiłam. Niech za ostatniego lenia tutaj u nas nie robię.:D Koleżanko, nie idziemy jeszcze lulu...? A rano trzeba będzie oczka otworzyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie idziemy, nie idziemy!! :) Ja wstaję jutro o 9! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Coś zabawnego mi się przypomniało! :D Wiecie jakie ksywki na jednym z forów mają Krysia i Paweł?! Paweł-koniak Krysia-koniakowa Padłam jak to przeczytałam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Po koniaczku! :D Swoją drogą, dawno tego tekstu w klanie nie słyszałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Twoje również! :) Drodzy producenci, prosimy o koniaczek i miłe rozmowy doktorostwa przy nim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I jeszcze więcej uśmiechu na twarzy Krysi! :D Chyba za dużo nie wymagamy?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wiecie
ze Blazej bral udzial w ostatnich wyborach samorzadowych jako radny??? Chlopaczek 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy wiecie
nie wiem wlasnie. Widzialam taka migawke gdzies w wiadomosciach swego czasu ale jaki rezultat - nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×