Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość a propos Bogny
ona była u psychiatry a nie psychologa. Rafalski jest psychologiem. Psycholog nie jest lekarzem, a psychiatra owszem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalski raczej psychiatra ni
no właśnie rafalski raczej jest psychiatrą z tego co wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos Bogny
Rafalski jest PSYCHOLOGIEM. Nie jest lekarzem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos Bogny
Opis postaci Piotr Rafalski jest z wykształcenia jest psychologiem; specjalizuje się w psychoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
śmieszna wczoraj była ta przeprowadzka Olki i Norbert...Rysiu oferował, że skombinuje miednice i szczotkę, no umarłam po tym :D. Pewnie jeszcze obiadki u siebie zaoferuje, jak to wzorowy wujek ;), a Graża będzie im sprzątać :D. Paweł fajnie dogryzał Olce, że czasem będzie musiała sprzątnąć :D. Jak Norbert powiedział do Olki, że jesteśmy u siebie, ta jasne ;), to pomyślałam, że pewnie Paweł kupi to mieszkanko Olce :D. I ciekawe, co Dorota na to, że będą mieszkać bez ślubu i przeprowadzają się w święto kościelne ;). Bożenka wczoraj wyglądała, jak pensjonarka, ale pasował jej ten strój, a nie tylko jeansy, czyżby ubrała się tak dla cioci zakonnicy ;), jeszcze taką pokorną minę miała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
A Maciek mówiący zdecdyowanie, że się ożeni z Martynką i tak był najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa czołówka jest okropna:( nie ma nestorów rodu, nie ma Doroty (czyżby wykluczyli ja z rodziny? mimo, ze nie pojawia się często powinna być, albo powinni ja uśmiercić, a tak jest jakoś dziwnie) Jurek przed Ela, przecież to ona należy do Lubiczow. Nie ma dzieciaków, ich tez wykluczyli z klanu, no i ten okropny kolaż w tle, na którym za wiele nie widać, za to oczopląsu można dostać. Rozczarowała mnie ta czołówka, jakaś taka biedna jedyne co można zaliczyć na plus to, ze aktorzy bardzo ładnie wyszli na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
mako, jeszcze się czołówce nie pzyjrzałam ;). no to znak, że Doroty już nie bedzie, może tylko jakiś epizod jak teraz...szkoda, bo lubię ją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a fakt miała dziwny głos...a wiecie co teraz robi Tolak, ten który grał syna Moniki? bo chyba nawet w 2000 odc. na chwilę się nie pojawił...aż tak zajęty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jak obstawiacie, jak szybko Olka wróci z podkulonym ogonem do domu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ja lubie, pewnie już jej nie będzie, ale usuniecie jej z czołówki jakby nigdy nie istniała to moim zdaniem blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
no też mi się, to średnio podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ten serial ma jakąś siłę, której nie ma wiele innych seriali...Na pewno udany był ten pomysł, że akcja dzieje się równolegle z czasem rzeczywistym, tylko czasem śmiesznie wyglądają plenery, ale to pikuś ;)...jak teraz w serialu pojawił się śnieg, to w realu ze 3 tygodnie wcześniej ;), no ale ciężko to inaczej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolak ma zespól muzyczny (kiedyś widziałam z nim wywiad) czym jeszcze się zajmuje, nie wiem. Mowil w tym wywiadzie, ze z aktorstwem pożegnał się na zawsze, ale kto to wie co czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy on nie studiował architektury przypadkiem? jedną z fajniejszych rzeczy w Klanie jest właśnie to, że dzieje się on "dzisiaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
aha dizęki za info o Tolaku ;). on studiował psychologię, to Agata (córka Gabrieli) swego czasu długo jego dziewczyna studiowała architekturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiuje architekturę, sprawdziłam na wikipedii. może w serialu psychologię, nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zauważyłyście, ze relacje Krystyny i Pawła poprawiły się? Widać w nich jakieś ciepełko, dotyk ;) i nie tylko za strony Pawła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, uśmiechają się do siebie, Krystyna przestała być skwaszona. jakoś luźniej między nimi, w sensie, są wyluzowani. i bardzo dobrze. inni maja swoje zawirowania, a ich małżeństwo trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zarozumiała! :P:P:P Krysia (często tu mówię, że to moja ulubiona postać ❤️ ) częstowała Pawła herbatką z soczkiem malinowym.:) I przy tym tak się ładnie uśmiechała.:) I ja sobie pomyślałam, że ktoś z realizatorów faktycznie nas podczytuje. I to dla mnie było.:) Ale jestem zarozumiała! :P:P:P Drugą moją ulubioną postacią jest Ania Surmacz-Absolutnie. ❤️ Ale Fanklanola, za nic nie mogę przypomnieć sobie, co Błażej miał jej kupić. Może znowu, na tą chwilę, oczko przymknęłam? :( A z Błażejka to niezłe ciacho się zrobiło !!! No nie kobitki ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,skssllsssssmsm
wg mnie dobrze ze zminili czolowke bo co to za pokazywanie aktorow ktorzy juz ne wystepuja badz nie zyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam i mysle ze
,skssllsssssmsm, ma racje, bo to byla w czolowce obsada , po imionach ich wumieniali , to sa osoby wystepujace w filmie kazdy film tak mniej wiecej sie zaczyna , a skoro ktos nei zyje czy nie wystepuje to anturalne ze nie pwoinno byc zdjec , co ty do albumu porownujesz? Przeciez zmienili Wieczorkowskeigo an tego drugiego juz wczesnieja w M jak milosc tez juz Norbert nie byl na zdjeciach czy w Zlotopolskich Dionizy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwazam i mysle ze
jak to inny, Jak zaczyznali tych bohaterow zdjecia wkelajc to byli zywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ja nie zwracałam ostatnio uwagi na relacje Krysia-Paweł, może i są lepsze...bo mocno zirytowana jestem ;) ostatnio tymi hecami z Olką i Norbertem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ale co sie dało zauważyć w rozmowie Ryśków, to nie tylko Paweł i Krysia traktują Olkę jakby miała 18, 19 lat...bo porównali ją do Bożenki, ludzie Bożenka jest w 2 kl. LO ma 17 lat, a Olka już powinna być po studiach, no ewentualnie je kończyc :D, tylko ja się zachowuje, tak ją traktują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
mam jeszcze takie dylematy ;) to Norbert nie będzie pracował w Elmedzie? był tam na kursie tylko, ale chyba później miał tam pracować? nie jestem pewna, bo Olka ostatnio mówiła o jakiejś innej medycznej firmie... bardzo szkoda, że tak szybko wykończyli tę galerię artystyczną Agi, fajne to było :). wiecie może dlaczego? bo chyba już nie będą pokazywać jej, tzn. tego sklepu? czyżby pokazywanie takiego wymyślnego wnętrza było dla nich zbyt kosztowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×