Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Olka ma pecha nie dosc ze
chlopaka ma psychola to na dodatek jego matka tez jakas psychiczna Mam nadzieje ze Olka kopnie Norberta w dupsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wu-wu-wu
ale ta matka wcześniej nie wydawała się być taka? a dzisiaj, to aż się przestraszyłam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnn
Ojciec Norberta miał rację co do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raqny, rany ale się będzie
Jak Olki nie cierpię to dziś mi się jej żal zrobiło :( ten Norbert i jego matka to oboje jacyś psychopaci są. Nie ma dziewczyna szczęscia i mam nadzieję że w końcu zostawi tego pajaca i będzie u Ryśków mieszkać sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wypraszam sobie, nie jestem żadną Myszką Meister!!!! A klanu dzisiaj znowu nie oglądałam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola powinna jak najdalej spiepszać od tej rodzinki psycholi. Matka Norberta przyjmując jąw domu na herbatce, intensywnie ściskała piankową piłeczkę, co by w afekcie nożem do mięsa nie dziabnąć Olki :classic_cool: klano-fanka to nie myszkameister, ta druga to była niezłą charakteropatką, każdemu na forum po kilku zdaniach załaziła za skórę i obrażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola powinna jak najdalej spiepszać od tej rodzinki psycholi. Matka Norberta przyjmując jąw domu na herbatce, intensywnie ściskała piankową piłeczkę, co by w afekcie nożem do mięsa nie dziabnąć Olki :classic_cool: klano-fanka to nie myszkameister, ta druga to była niezłą charakteropatką, każdemu na forum po kilku zdaniach załaziła za skórę i obrażała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dzisiaj mamusia Norbercika dała Olce popalić?? Jakoś nie podpasowała mi aktorka grająca jego matkę, cały czas gra tak samo, jakby ją trema zżerała... Ale może to tylko ja mam takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta scena z piłeczką w dłoni
matki Norberta byłą przerazajaca:oOna zcahowala sie jak jakas psycholka,ktora ma ochote udusic Olkę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta scena z piłeczką w dłoni
no jej gra aktorksa jest jaks tak sztywna,nie ma kobita talentu ale dzisiajesza sena z pilka byla dobra;)Mogliby puscic do niej muzyke ze Sczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, mamuska Norberta przegieła, teraz to faktycznie Olka może sie wypiąć na nia i na opieke nad nią szczerze mówiąc szkoda, ze jej nie odpysknęła za tą "gówniarę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to dość szybko się
a czy nikt nie zauważył, że ta matka jest w typowej depresji pozostawiona sama sobie? Mąż, który tyranizował ją od zawsze (nawet Paweł mówił, że był fatalnym kolesiem na studiach) odcisnął na niej swoje piętno i odszedł, w tym samym czasie odszedł syn, na którego przelała swoje uczucia. I te wszystkie fakty nałożone w tym samym czasie spowodowały, że kobiecie psyche siadła. Ale to oczywiście jej wina, bo nie daje rady pozostawiona sama sobie. Z rodziną skłócona, bo mężuś sobie nie życzył kontaktów. Więc nawet buzi nie ma do kogo otworzyć. Ja osobiście bardzo jej współczuję. I dziwię się Olce, która bądź co bądź resocjalizację studiuje czyli liznęła psychologię i nie widzi rzeczy oczywistych. Ale w dzisiejszych czasach człowiek zajmuje się wyłącznie własnym szczęściem a kłopoty innych ma gdzieś. Słabi niech umierają... Dżungla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sentyment sentymentem
Ale to ona będzie się męczyła z psycholami do końca życia. Powinna zostawić ich samym sobie. Ogr wykazuje jeszcze syndrom Edypa, widać, że pociąga go seksualnie własna matka. Ostatnio starał się jej wytłumaczyć, że nie jest w takiej złej sytuacji bo przecież jest jeszcze atrakcyjna. Chyba nie każdy facet tak mówi własnej matce. I tak patrzą na siebie jakby mieli się razem rzucić do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Klan to serial z misją, nie mogą teraz pokazać, że Olka porzuca Norberta tylko dlatego że pochodzi z rodziny z problemami psychicznymi. Nie mogą nawoływać do wykluczenia społecznego osób ze schizofrenią i depresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz co prawda nie ogladam Klanu ale pamietam matke Norberta i zgadzam sie z kazdym slowem tego postu!;no to dość szybko się a czy nikt nie zauważył,że ta matka jest w typowej depresji pozostawiona sama sobie?Mąż,który tyranizował ją od zawsze(nawet Paweł mówił,że był fatalnym kolesiem na studiach)odcisnął na niej swoje piętno i odszedł,w tym samym czasie odszedł syn,na którego przelała swoje uczucia.I te wszystkie fakty nałożone w tym samym czasie spowodowały,że kobiecie psyche siadła.Ale to oczywiście jej wina,bo nie daje rady pozostawiona sama sobie.Z rodziną skłócona,bo mężuś sobie nie życzył kontaktów.Więc nawet buzi nie ma do kogo otworzyć.Ja osobiście bardzo jej współczuję.I dziwię się Olce,która bądź co bądź resocjalizację studiuje czyli liznęła psychologię i nie widzi rzeczy oczywistych.Ale w dzisiejszych czasach człowiek zajmuje się wyłącznie własnym szczęściem a kłopoty innych ma gdzieś.Słabi niech umierają...Dżungla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan klanu
Olka to prostaczka, szkoda ze jej parę lat temu w tym kiblu w ośrodku dla trudnych osób nie zgwałcili, bo nie wyciąga wniosków. 5 lat studiuje psychologie i nie wie dlaczego mama Norberta jest taka. Idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka w ciązy
Mam nadzieję, że Olka zaciąży z tym knurem. Przyniesie zaszczyt swojej rodzinie Lubiczów kolejna samotna mamusia z bękartem obciążonym genetycznie ADHD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze Olka konczy
psychologie nie oznacza ze musi swoje zycie poswiecac sie chorej psychiczniej matce Norberta oraz psychiczemu Norbertowi To nie jej wina ze oboje maja cos z psychiką . Jesli Olka chce miec normalne zycie to powinna odejsc od Norberta jak najszybiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan klanu
Oczywiście, że nie musi, ale ja o czym innym. Skoro studiuje od wielu lat w tym kierunku, a u mamy Norberta nie widzi żadnych powodów tego co się stało i nie potrafi wyciągnąć wniosków i zanalizować przypadku, to jest po prostu idiotką i zmarnowała 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trobbki
ta sytuacja z olka to cos w stylu powiedzenia szewc a bez butow chodzi poza tym Olka dobrze sugerowala Norbetowei podczss zakupow ze matka Norberta powinna wlasnie sama wybra csie na te zakupy zeby wyjsc do ludzi a nie siedzie c w domu! Probowala delikatnie powiedziec Norbertowi co dla matki bedzie tak wlasciwie najlepsze a nie ciagle Norbert na zawolanie matki tymbardziej ze wtedy mial wazny test. Schizofrenia Norberta swoja droga, ale widac jak broni matki a Olka jest bezradna. Znowu nie najezdzajcie na Olke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaneczka
A czy Norbert nie był przypadkiem z Krakowa??? Jakim cudem teraz jego rodzina mieszka teraz w Warszawie. Przecież on nie od początku studiował z Olką tylko się przeniósł. Hm nie rozumiem o co w tym chodzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
Zrobiła na mnie wrażenie rozmowa matki Norberta z Olką-nareszcie coś się dzieje! Przewiduję że to dopiero początek ich "przyjaznych "stosunków.Może być ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez uwazam ze Olka ma racje
jesli ktos przezywa depresje nie powinien siedziec w domu - wlasnie matka Norbeta powina sama zrobic zakupy , umowic sie z jakas kolezanka do kina ( o ile w ogole ma jakies kolezanki ) Ta jego matka w ogole jakas nie zaradna zyciowa - pomijajac fakt ze ma depresje. jest wielka egoistka , Norbert musi byc na kazde zawolanie - nie obchodzi ja ze Norbert ma wazny egzamin . A Norbert to taki mamisynek - zaslepiony nie widzi za matka nim manipuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos przezywa depresje nie powinien siedziec w domu jak się ma depresję to z łózka się wstac do kibla nie chce a ty piszesz o zakupach i kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
A Norbert nie studiował w Krakowie, żeby być z dala od ojca, który był w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
W kolejnych odcinkach dowiemy się, ze Norbert prześpi się z własną matką i że nie był to pierwszy raz. Olka będzie chciała wyciągnąć Ogra z tej patologii i naśle na niego nawiedzoną zakonnicę Dorotę, żeby pomamrotała zaklęcia w ich intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marny i zenujacy podszyw
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow 12000. wpis
klan rzadzi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądam klan
Dziś Norbert się szarpnął - kupił Oli badyla :) A raczej dwa, bo wydaje mi się, że ten który przyniósł do ryśkowego mieszkania, był inny niż ten u Bogny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka przyszla do Bogny i Leszk
a popilnowac dzieci i ciagle miala usmiech od ucha do ucha jakby bawil ja fakt ze Bogna i Leszek jada na pogrzeb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×