Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Olka przyszla do Bogny i Leszk
mialam na myslil ich pozegnanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, pierwsza róża była
żółta a później chyba herbaciana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bym sobie czegoś takiego
a miała płakać? Dla niej Bogna to obca osoba a nie rodzina, a jej ojca na oczy nie widziała. Lepiej żeby przyszła płakać z dzieciakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura kocura :P
a na pytanie Leszka o pania Stenie , Pawel stwierdzil ze nie moze, bo zchorowana , i ze pewnego razu zaslabla przy PAWEŁKU , a przeciez zaslabla przy ZOSI, ktorej gotowala kisiel zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy Pawełku
też kiedyś zasłabła, w parku z nim była chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Olka caly czas w tym bialym szalu popierdzielala.. wy tez chodzicie w szalach w domu? Juz by mogla sie wyluzowac i zdjac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy widziałyście dziś to co ja?? Paweł kotlety mielone robił!! Potrafi!! Sunia_Agunia zwróć jutro na to uwagę, Bo może mi się to przewidziało.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wogóle studia Olki
na resocjalizacji na maksa nie realistyczne, przecież ukochana córusia właściciela prywatnej kliniki i profesorki państwowego uniwerku, kuzynka pierwszego prawnika PRL i IIIRP wuja Stefana, nie powinna mieć kłopotów z wkręceniem się na medycynę czy prawo. W realu tak ustosunkowane dziołchy jak Olka Lubiczówna kończą w ekspresowym tempie studia I stopnia, a potem koszą kasę jako doktorantki na katedrze u mamusi. W prawdziwym Olusia nie wyrzucałaby tatusiowej kaski na jakieś resocjalizacja-sracje i inne psychologie dla ubogich duchem, jeno miała by dochodową synekurę (jakiś doktorat czy postdoc) z której ciągnęłaby tysiące euraków stypendium i premie z grantów KBNowskich na badania własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa klano-fanka
Scenarzyści wyraźnie podczytują nasze forum, to i pomysły im się poprawiają :P :classic_cool: :D Poszli po rozum do głowy i przestali nas męczyć myciem rączek, a pokazali to co na co wszystkie czekałyśmy: romans Błażeja z Kamilką, czekamy teraz na ich pierwszy raz i rywalizację Bożenki z Kamilą o Błażeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Czy żartowniś, który wypisuje posty pod 100 różnymi nickami może się pode mnie nie podszywać??!! Koleżanko Malino, mówisz serio?! Doktor Lubicz robił kotlety mielone?! :) Jestem pod wrażeniem!! Jak tylko zabrakło pani Steni, okazało się, że wszyscy u doktorostwa potrafią gotować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Znajdź sobie dziecko inne forum i tam wyładowuj swoją bujną wyobraźnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo! Mówię Ci koleżanko, robił aż huczało! W fartuszku i jechał te mielone! A mały Pawełek pomagał mu, w bułce obtaczał. Widok cieszył oczy.:) A ten ktoś dowcipny inaczej, to niech się wysili i czyichś nicków nie kradnie. My wiemy hu ys hu.:P I nie denerwować mi koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dziękuje za wsparcie koleżanko! :) A Krysia to przepraszam, gdzie była jak chłopaki mielone robili?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wczoraj Rysiek
był u mecenasa Kalickiego i u niego w gabinecie napis na drzwiach wejściowych "Kancelaria adwokacka ....." jest od środka. Nikt tego nie zauważył? Widać jak Rysiek wchodzi do kancelarii i później jak siedzi za jego plecami. Ten napis powinien być od zewnątrz, a od środka powinien być od tyłu i odwrócone literki. Za chwilę moje dziecko ogląda na jakimś tam kanale "Bolka i Lolka" a tam mimo, że film rysunkowy na oknie napis "Sheriff" zrobiony tak jak trzeba! Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też to zaważyłam! :D Ale pomyślałam, że to jakaś nowoczesna szyba i że od strony poczekalni też wszyscy prawidłowo napis widzą. No bo inaczej jakiż byłby sens? Plecy klienta siedzącego w gabinecie mecenasa oczu przecież nie mają!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no zajefajnie
tak na marginesie, to nie rozumiem ze ogry nie zgodzily sie mieszkac z matka. Dla mnie to calkiem logiczne, nie maja kasy, a dostaja mieszkanie za free, ogr jest blisko matki i w razie czego moze pomoc a i jej przyjemniej byloby gdyby nie byla sama. A tak pawelek ich sponosoruje. Ok ja rozumiem, ze lepiej zupelnie sami, bez mamusi itd, ale propozycja z jaka wyszla matka ogra uwazam za calkiem rozsadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyp
Jeszcze do tego czasami może mamusi przeorać ogródek. Ogry lubią takie zabawy z mamusiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A pojawił się już kuzyn Bolek?? Chyba miał się pojawić jak Krysia będzie w Łodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
ale rewelacje piszecie, a ja 2 odcinków nie oglądałam ostatnio, szok! :D. ale zaraz obejrzę powtórkę z wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
czekam już na te kotlety dr Lubicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
I ja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
klano, to oglądamy, a później obgadamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Faktycznie ten szal Olki jakiś za pokaźny, jak do chodzenia w domu ;). Bogna mówi o dzieciach jakby rodziny nie mieli, z kim zostawić, a przecież Krysia i chce sama jechać na pogrzeb, jakby Leszek nie był zięciem ;) Kamila była super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
dobre hasło: lekarz jak kobieta, można z nim porozmawiać ze wszystkim :D. Paweł i Pawełek wymiatają ostatnio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
o wszystkim, nie ze wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Szacun dla Pawła! :D Mógłby tylko zdjąć koszulę do robienia tych kotletów! :) Zaobserwowałam fajną relację między Pawłami. Stockinger ma chyba bardzo dobre podejście do tego Szymona :) Mały dużo naturalniej gra z nim, niż z Kotulanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Zgadzam się lepiej mały gra przy Pawle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaa
Ela też wyluzowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×