Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość izohelia
czy kije golfowe czyści się na biurku w salonie?? ;)) chyba wygodniej byłoby w łazience ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
Pawełek jest debeściak!!! a może ktos mi powie co Michałowi się stało we włosy??? osłupiałam jak zobaczyłam jego fryzurę :oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie Olka przestała
smarować te paskudne, czarne krechy na górnej i dolnej powiece. Teraz wygląda ok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Rozmowa Zyty z matką M - I co? Z - nic M - dostałaś Z - nie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam, co Michał ma z włosami :D Pawełek dał czadu! Super to wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
doktor Lubicz zaczął swoją słynną już (wręcz kultową :))) kwestię "no to może..... a Pawełek dokończył ..."po koniaczku"!!! Heh wyszło super!!!! a Zytka chyba rozmawiała z mamą o tym że znowu nie zaszła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Nie ma za co, ja zawsze stanę za uciemiężonymi suczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliza
Ciągnięcie wątku Beaty, tych poszukiwań i nadziei na odnalezienie jest bezsensowne, ponieważ wiadomo przecież, że Beata się nie odnajdzie. Widzowie to wiedzą i jest to dla nich bardzo męczące. Nudne po prostu. Wiadomo jak będzie - podobna osoba oczywiście nie jest poszukiwaną, zero szansy na zmianę sytuacji. Nie rozumiem scenarzystów, dlaczego tak zadecydowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem wielka fanka
pawelka, ten jego dzisiejszy tekst mnie powalil :D mimo zde ta zyta jest jakas marudna, to nadal ja lubie, nie wiem, taka ladniutka, z charakterkiem, ma racje, w sumie beata nie jest jej jakas rodzina tylko siostra meza wiec nie bedzie calego swojego zycia podporzadkowywala jej poszukiwaniom...a co do olki i ogra to rzygac mi sie chcialo jak slyszalam te zaloty...nie wiem kto tak ze soba rozmawia, to bylo tak sztuczne i beznadzieje ze az chcialam przelaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonnia
Pawełek wymiata. Siostry przy nim gasną ____________________________ Pobieraj i oglądaj filmy bez ograniczeń z MegaVideo i VideoBB: http://skocz.pl/filmybezlimitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliza
Olka i jej ogr - no nie, dobre!!!!! Kotku, kotku - faktycznie rzygać się chce, bleeee, tragedia ludzka. Życie uczuciowe obu Lubiczówien to jakaś straszna patologia. Tabuny facetów z problemami, żadnych jasnych chmur- z jednej beznadziejnej historii w drugą. Rekordzistką jest bez wątpienia starsza siostrzyczka (czy ktoś pamięta i potrafi zliczyć tych wszystkich jej adoratorów?).Zrobili drugą "Modę na sukces", tam też każdy z każdym, OBRZYDLISTWO!!!!!!!!!! No a młodszej scenarzyści jak widać też nie oszczędzają, LITOŚCI!!!!!!!! No i na dodatek ten bezcelowy wątek z Beatką - NUUUUDA. Szkoda, bardzo lubiłam Klan, ale robi się jakoś mało ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgłupsza to jest zytka
patrzeć na nią nie mogę. symbol głupoty i niepłodności (zero bioder, zero biustu), jedynie te okropne wykręcone loki, pretensjonalne miny i fałyszwe uśmiechy. Wredny sukinkot z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zycie już mi się nie
chce pisać ale podobał mi sie wczoraj koziełło w pracy: bardzo mądrze mówił a niestety znam temat szkoda że inni lekarze tak nie uważają i dalej jak jest problem z poczęciem dzidziusia to przez długi czas badają tylko kobiety odkładając badanie partnera na potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał ma bliźniaki, więc u niego z płodnością jest ok.. no chyba, że wyjdzie heca, że jest bezpłodny.. to by było.. ale to niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zycie już mi się nie
no ma dzieci owszem ale z wiekiem płodność spada u obojga partnerów mogła mu się już armia osłabić. ewidentnie scenarzyści szykują wątek o niepłodności no i dobrze trzeba społeczeństwo uświadamiać ale z drugiej strony coś kojarzę że podejmowali już temat z cześką tylko nie pamietam co jej wyszło czy może tak sobie ucieli wątek w jej przypadku aczkolwiek wracajac do zyty głupio to rozpisują bo jak komus zalezy to i parę lat próbuje a nie od razu parę cykli i histeria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat to, że Michał jest TERAZ niepłodny jest możliwe, przecież jego dzieci mają już pewnie po 10 lat, przez ten czas w jego organizmie mogło się wiele dziać... Poza tym jest jeszcze taka opcja, że okaże się, że Michaś jest bezpłodny, zażąda badania chłopców na ojcostwo i okaże się (oby!!!), ze to nie są jego dzieci i znikną całkowicie z serialu. Zyta swoją drogą jest psychiczna, ale mam wrażenie, że to postać wzorowana na części tzw. staraczek z kafeterii... Co cykl to oczekiwanie, obowiązkowo co cykl to test, a potem biadolenie, że już pół roku po ślubie, a tu nic! Ja nie wiem skąd laski mają takie ciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś przecież Grażynka była bezpłodna, dlatego adoptowali, prawda? Pamiętam potem jak zaszła w ciążę i chyba z drabiny spadła przy wieszaniu zasłon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam klan.. o tym właśnie pisze, że może się okazać, ze to nie jego.. ale nie sądzę, że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia-pizdunia
Ale to jest bardzo prawdopodobne z bezpłodnością Michała. Bo płodny to był Wieczorkowski a nie ten pizduś budowlany. No to pozdraiwam dziewuchy, do zobaczenia dzisiaj przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doręczyciel Strażnicy
Oglądaliście wczorajszy odcinek? Moim zdaniem to tylko kwestia czasu jak Ogr wydyma swoją mamę. Patrzał na jej tyłek jakby miał jej wjechać bez gry wstępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__babunia
Najpierw malina-wagina, teraz sunia-pizdunia. No cóż kobieta zmienną jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doręczyciel Strażnicy
Trzebaby mieć łeb jak Jola Rutowicz żeby spamiętać te wszystkie nicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×