Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Beata i Jacek byli tylko 10 lat małżeństwem, tzn. dokładnie to Aga powiedziała, że razem 10 lat, a znają się jeszcze dłużej...mi się wydaje że małżeństwem to są jakieś 12, 13 lat...przecież Małgośka urodziła się kilka lat po ślubie, więc wychodzi na to że powinna mieć ok. 7 lat, no ale chyba ma więcej ;)...może to i czepianie się, bo co za różnica w serialu powiedzieć 10, czy 12 lat, ale dla mnie to jednak takie trochę nie przywiązywanie wagi to szczegółów, to olewanie widza. Co o tym sądzicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o wytłumaczenie zwrotu
Nadal nie rozumiem kontekstu :-) ale dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego odcinka Klanu w tym tygodniu nie widziałam, dopiero powtórkę oglądałam. Dziś też zerkałam dosłownie jednym okiem, jednym uchem wpuszczając, a drugim wypuszczając. Kiedyś nieźle bym się poirytowała gdybym nie obejrzała chociaż 5 minut Klanu, albo jakbym przegapiła cały odcinek, a teraz nie zrobiło to na mnie wrażenia, więc chyba coś w tym jest, że serial zrobił się nudny ostatnio. No, chyba że winna jest temu wiosna, w czasie której ciężej wysiedzieć przed tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwazylyscie jaki ten facet
Agnieszki ma dziwne uszy?Takie bez płatków, przyrosnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek jest ok ;) Ideałów nie ma, a jego postać trochę przypomina mi doktora Lubicza, tak więc jest prawie ideałem! :P Czekam na ślub Agi i Marka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zonkilki
Masz kisiel w majtkach jak oglądasz Marka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żonkilki
masz masz,nie przyznasz sie ale masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jakiś czas temu oglądałam codziennie a teraz jest mi wszystko jedno. Jak akurat trafię to oglądam a jak nie to trudno. Zrobił się nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może napiszemy petycję do producentów z pomysłami na ożywienie Klanu?! :) Co proponujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno mają skończyć "plebanię"? Może i na Klan już przyszedł czas? Polsat zakończył swoje "Samo życie" i zaczęli z nowym serialem, myślę, że to w pewnym momencie najlepsze wyjście - skończyć w odpowiednim momencie... Mnie szczerze mówiąc denerwują dwie rzeczy - wątek Jacka dążącego do upadku firmy Beaty, w sumie dobrze mu Aga powiedziała "a co zastanie tu Beata jak wróci?". Po drugie wątek Oli, jej pożal się boże pracy magisterskiej i oczywiście już załatwionej pracy w feminie. Już dosyć mam tego nepotyzmu w klanie, ja rozumiem, że tak wygląda nasza rzeczywistość, ale... :o Rzygać się już chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, dziękuję ;) Przezorny zawsze ubezpieczony, także warto mieć pod ręką tą maksymę. Nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche tego nie rozumiem
Mi się nie podoba, ze z jednej strony Ola taka och i ach, a z drugiej schabowego zrobić nie umie, latami studiuje wielkie mi rzeczy. Powinna iść po matce i studiować język chorwacki, tam to pewnie trzeba zakuwać. Generalnie, to smutne, bo sama skończyłam studia językowe i wiem, ze wtedy strasznie w Twoje życie wchodzi kultura obcego kraju. A Krysia nigdy nie jeździ do Chorwacji, jakieś piosenki nigdy nie puści czy coś. Cały jej kontakt, to tłumaczenie książek Vujkovicia. No sorry, kiedy ona była za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi41
Prawda że w Klanie nie dba się o szczegóły, na przykład Jasiek jest z rocznika 1998, czyli powinien teraz kończyć VI klasę, a w filmie już dawno zrobili z niego gimnazjalistę, prawie dorosłego.Mnie też to wkurza! A u Beaty i Jacka 10 lat temu to urodziła się córka, a ślub był jakieś 2 lata wcześniej, wkurzające to jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek Jacka jest dziwny, jeszcze niedawno tak bardzo się starał żeby Beata przyjęła go z powrotem, tak bardzo ja kochał i zdał sobie sprawe, ze chce być tylko z nia, nawet zamieszkał na niewygodnej kanapie, a teraz co, ledwo zniknęła a on już o niej zapomniał, już układa sobie życie na nowo? Jak na zakochanego to szybko się poddał. Ludzie latami szukają swoich bliskich i żyją tylko tym, a on jakos szybko się pozbierał. Dlatego to znikniecie to był głupi pomysł, lepiej byłoby gdyby gdzieś wyjechała, np. zakładać nowa filie na Ukrainie ( tak jak ktos tu kiedyś sugerował) takie proste rozwiązanie, scenarzyści sa chyba wyjątkowo..hmm A na zakończenie Klanu się nie zgadzam, przynajmniej nie teraz kiedy Olka wreszcie zakończy naukę. Musimy przecież zobaczyć ja w prawdziwej pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie z Olką :D. Koleżanki chyba chcemy pojechać do Topolina i opić magisterkę Olki, no nie? :D A mi się wątek z kolejną zdradą Jacka podoba właśnie, bo takie trochę zaskakujące było ;), może i zbędna, ale myślę że możliwe, ludzie tak dziwnie się zachowują w takich niecodziennych sytuacjach, jak giną im najbliżsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia...
jak to, Ola nie umie przyrządzić schabowego? Przecież dopiero co, robiła samiuteńka z Krystyną całe śniadanie świąteczne na 35 osób, a kotleta nie umie przyrządzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia Stasia...
toż, to niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche tego nie rozumiem
Dlatego mnie tak bawi, niech już zrobią z Olki dziewczynę, która nie umie gotować,żaden dramat. A nie Ola niczym ideał, tu się uczy, dom prowadzi i gotuje. Przecież ona całe życie nic w tym ich domu nie zrobiła. Nie lubię też tego dystansu między Olą a Pawełkiem. Jak na rodzeństwo, które mieszkało cały czas razem, to zachowują się dziwnie. Fajnie za to, ze tak Ola nie zbywa Kasi i Maćka. Generalnie dla mnie Klan już się skończył, wyczerpał się fabularnie. I scenarzyści się wypalili. Przecież kiedyś tak ładnie poprowadzili np. maturę i studniówkę Agi, a teraz? Każda okazja dzieci przechodzi prawie bez echa. Jacka i tej Agaty strawić się nie da. Jacek ma szansę na zbudowanie więzi z Jaśkiem, a ten co robi? Zwyczajnie zbywa go banalnymi gadkami. Zamiast zabrać się za pracę w firmie, która żywi jego rodzinę on ją torpeduje. Przecież odrzucił ofertę pracy, szybko nie znajdzie dobre pracy, a ten dom kupili raczej głównie dzięki zarobkom Beaty. Z drugiej strony Bawi mnie Aga, która ledwo co zaczęła pracować, nigdy z Beatą i jackiem nie była w zażyłych relacjach, a teraz nagle rości sobie prawo do rządzenia się tam. Szalenie nietaktowne wg mnie. A i kończąc, to strasznie żal mi tej Zosi, bo jej babcia i dziadek mają ją kompletnie gdzieś;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropne są te rozmowy Jaska i Jacka jakby nauczyciel z uczniem gadał... Już lekka przesada z tą miłością Agaty, dwa razy widziała faceta, a już jest wszystkiego pewna ;). Piękna reklama dziś była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshhhh Agatka juz zakochana w jacku:/ masakra, jak można się tak szybko zakochać?? widać jej dobrze Jacuś zrobił;/ no i jak to jest, że dla Moniki jack jest KUZYNEM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cipaa
Tak. Golenie boberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi41
No nie, dom Beaty i Jacka jest teraz inny niż był na początku. To nie jest to samo wnętrze!!!!!!!!!!!! Jak można tak bajerować widzów? Lipa totalna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie to samo napisałam jakiś czas temu - zmienili wnętrze. Widocznie nie było ich stać na wynajmowanie prawdziwego wnętrza i zbudowali lipę w studiu. Dziewczyny piszcie co ciekawego, bo nie mogę oglądać, tylko o Jacku i Agatce mi nie piszcie, bo to obrzydliwie głupie co wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, czy coś ważnego, no chyba nie ;), no może to że Kamila rzekomo wypatrzyła Beatę na zdjęciu z Rzymu cioci Stasi, strasznie to naciągane ;) Ale jesteście spostrzegawcze z tymi wnętrzami, ja rzadko zauważam takie rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Ola 22
przestańcie czepiać się tak już tej Oli... bo ja na przykład też studiuję, nie pracuję (bo kiedy mając 2 kierunki?), mieszkam z rodzicami. I kotleta też nie umiałabym zrobić :P tzn. proste dania tak, ale z kotleta to raczej nie :o btw, czemu to ona ma niby gotować, on nie może?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdgfg
tez ola 22 - to nie masz sie czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwe
kotlet bardzo trudne danie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie gotowałam jak mieszkałam z rodzicami, ale jak 5 lat temu wyprowadziłam się z domu, musiałam zacząć :) Akurat kotlet to nic trudnego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×