Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ale lubię oglądać scenki rodzinne Zytki i Michała :D Nie wiedziałam, że ojciec Noberta bił jego matkę, myślałam że znęcał się nad nimi psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że tylko psychicznie. Ale Norbert genialny był! Sama się przestraszyłam, że on to tak na serio! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie streszczenia
jakby olka nie powiedziala stop klatka to norbi strzelił by w łepetynę.. on się zagalopował w końcu jest chory psychicznie i wczuł się w rolę. a na marginesie to faktycznie super zagrał tatusia prześladowcę . widocznie jest super aktorem tylko postać norberta jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz. Specjalnie usiadłam, żeby obejrzeć i być na bieżąco i takie nudy! Kto to był ten facet to wszedł na końcu do domu Jacka? I dlaczego Ela tak się zasmuciła? Zytka w nowym szlafroczku szyku zadaje na szpitalnych korytarzach. Czy ona nie powinna leżeć na jakimś oddziale gdzie się bada zaburzenia płodności, a nie na patologii ciąży? Ona ma patologię przedciąży przecież... i widok kobiet tuż przed porodem może ją tylko zdołować jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten facet na końcu to był lekarz, który w Rzymie udzielał pomocy kobiecie podobnej do Beaty i Chojniccy myśleli, że to Beata... Zyta to jeśli już, to chyba powinna leżeć w jakieś klinice niepłodności, choć na to zdecydowanie za wcześnie...I to chyba Koziełło już ją to normalnego szpitala skierował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie zabrzmiało chamsko :D. Ale Olce chyba chodziło o to, że ona jeszcze jakiś czas powinna tam zostać, tzn. że mam tę terapię, czy jak to nazwać i że dobrze, że nie chce wracać wcześniej ;). A tak w ogóle, to co Olka w tej Feminie będzie na codzień robić? ;). Przecież te kobiety gdzieś pracują, a na pewno część, dzieciaki się uczą, przecież nie będzie 8h codziennie z nimi robić ćwiczeń, terapii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile to olka zamierza w tej feminie zarabiać ze starczy na ich utrzymanie i jeszcze na matkę norberta. No ale faktycznie jej reakcja na to ze "teściowa" nie wraca byla chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita2
Fajna była scenka w szpitalu,jak kobieta w ciąży dosrała Zycie,że ma tak nie traktować Michała.Najlepsze było to jak była pewna,że Zytka jest jedynaczką,hehe.Ciekawe ie Michał wytrzyma z taką zołzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan (odcinek: 2108) Marek jest wściekły na Rafała, że zranił Weronikę. Agnieszka próbuje pocieszyć przyjaciółkę. Grażyna napomina Bożenkę, iż powinna unikać wysiłku. Mimo ostrzeżeń Ryśka udaje się do szkoły tańca, aby porozmawiać z trenerką córki. Wychodząc z budynku, Grażyna spotyka Bożenkę. Jacek otrzymuje dokumenty dotyczące firmy Maran-Chem. Borecki jedzie pod rzekomy adres siedziby spółki. Weronika prosi Agę, aby umówiła się z Rafałem na spotkanie, na które chce pójść sama. Gdy przyjaciółka odmawia, wykorzystuje okazję i wysyła z jej telefonu SMS do chłopaka. Klan (odcinek: 2109) Aga zauważa wiadomość wysłaną do Rafała z jej telefonu. Jest zła na Weronikę, że wciąga ją w dziecinne intrygi. Podczas śniadania Bożenka oświadcza Grażynie i Ryśkowi, iż niezależnie od ich zdania chce wrócić na treningi w szkole tańca. Dziewczyna ma wyrzuty sumienia, bo sprawiła rodzicom przykrość. Ola rozmawia z Surmaczową o podopiecznych Feminy. Alicja opowiada Krystynie o wizycie Jacka. Uważa, że wyprowadzka Andrzeja do narzeczonej i zaginięcie Beaty są ze sobą powiązane. Borecki jedzie do El-Medu, aby spotkać się z Marczyńskim. Klan (odcinek: 2110) Bożenka potwierdza Marcie udział w wakacyjnych warsztatach tanecznych na Mazurach. Kiedy wyjawia matce plany, Grażynka jest załamana. Uważa, że straciła kontakt z córką. Marczyński przyznaje się Pawłowi, iż jego fabryka kolagenu to fikcja. Twierdzi, że działał w porozumieniu z Beatą i to ona miała główny udział w zyskach z oszustwa. Pijany Rutka odwiedza Monikę. Staje się coraz bardziej nachalny. Feliks przychodzi ukochanej z pomocą. Księgowa prosi Marczyńskiego, aby powiedzieli prawdę. Ten nie chce o tym słyszeć. Klan (odcinek: 2111) Jacek i Marek omawiają sytuację w firmie. Marek nie wyklucza, że Beata mogła prowadzić nielegalne interesy, a jej zniknięcie było ucieczką. Borecki nie chce w to wierzyć. Monika odwdzięcza się Feliksowi za obronę przed Rutką. Przeczytawszy gazetę, Bogna dowiaduje się o porachunkach wśród gangsterów, przed którymi Leszek się ukrywa. Mężczyzna wybiera się na rozmowę do biura CBŚ. Księgowa przyznaje się Jackowi do oszustw finansowych. Zaprzecza, aby Beata miała z tym coś wspólnego. Leszek wraca do domu. Gdy Bogna otwiera drzwi, padają strzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feimna-fundacja, i Olka tam kokosy będzie zarabiac?;// wkurza mnie to! chbya tak polskie realia nie wyglądają;) i wkurzał mnie teń Olki żargon naukowy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Beata prowadziła nielegalną działalność??? I to z kim? Z Marczyńskim! Ja pierdzielę, co jeszcze wymyślą??? Kiedy zaczyna się przerwa wakacyjna???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jęcząca Elżunia
Ostatni odcinek jest 10 czerwca- nr. 2112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze streszczeń wynika,
że nie Beata prowadziła interesy z Marczyńskim a jeśli już, to księgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O faktycznie, wg księgowej Beata nie, nie doczytałam. Czyli co - księgowa i Marczyński są zamieszani w jej zaginięcie? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hmmmm
Po co pan doktor przyprowadził tego sobowtóra Beaty? Przecież mogła powiedzieć, że nie nazywa się Borecka. I dlaczego weszła taka uśmiechnięta skoro wiedziała, że jej wizyta to dla rodziny Beaty raczej nie powód do radości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat Klanu nie widziałam! tylko urywek, jak Norbert się wściekł, myślałam, ze to na serio i doszłam do wniosku, ze choroba mu wróciła :D Aha, widziałam też scenę Jacka i Agaty, jak całowali się w parku, mąż mój w szoku, stwierdził, ze za każdym razem jak ogląda Klan (czyli rzadko) ten gagatek z inna babą :D i pyta, co ja oglądam? No jak to co, serial z misją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy olka spytala sie
cioci o to czy moze wykorzystac chorego kuzyna do nazwijmy to "swoich wymyslow"? ja bym sie wkurzyla, gdyby to moje chore dziecko zostalo potraktowane jak krolik doswiadczalny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek to dupek
sposob w jaki rozmawial dzis z jasiem byl ponizej krytyki! kawal gnoja z niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delight..35..
zapuscila wlosy?..jakos tego nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie! Jacek zachowuje
się jak nawiedzony młokos. Zapomina, że ma pod opieką dwójkę nieletnich dzieci, ważny jest tylko on i jego potrzeby :o A ta Agata...Bożesz ty mój!- no comments :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi41
Faktycznie, lipa na całego - od kiedy to pacjentkę, która ledwo co kilka miesięcy po ślubie nie zaszła, lokuje się w szpitalu na patologii ciąży?! To przecież absurd, co oni jeszcze za głupoty wymyślą? Albo kwestia Malickiego - to niby Jurek nie poznałby dawnego adoratora swojej żony choćby po głosie, to aż tak bardzo się zmienił? No przesada na całego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja komletnie zapomniałam o dzisiejszym docinku Klanu :P Do tej pory nigdy mi się to nie zdarzyło. Mam nadzieje, że jutro uda mi się chociaż jednym okiem zerknąć na powtórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×