Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

ej... wracając do wspomnień, czy dobrze kojarzę że monika też miała kiedyś jakiś butik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, miała, tez mi się to niedawno przypomniało :) czy przypadkiem Czesia u niej nie pracowała? Może jest ktoś, kto lepiej pamięta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 126182182
Pracowała tam Czesia. To było tuż po tym, gdy pojawiła się w serialu. Wtedy jej postać kazała do siebie mówić "Celine" /Selin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Lucy Fair
Pomieszałaś wszystko co do Michała. Źle pamietasz. Michała pobili kibice po meczu, miał cos z kręgosłupem i miał rehabilitanteke - Bogne. I wtedy ciagle grał 1 aktor - Wieczorkowski. Jak nagle ozdrowiał i zaczoł chodzic ciagle grał wieczorkowski. Duuuuuuuuzo pozniej zaczął pracowac w radiu (z redaktorem ktorego gral Stefan Friedman) jako komentator i zaczął tropic afery korupcyjne w piłce. Wtedy go gangsterzy od piłki porwali na jakis czas a jak wrócił z porwania to juz był inny aktor. I mozliwe ze juz jak byl ten nowy aktor to dali ten zanik pamieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do telenowele
matke Maćka grała Izabela Kuna ta z LEJDIS ona umarła w Klanie na białaczkę pamiętam te odcinki beczałam jak bóbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o dziwo facet
jeszcze kolejne kobiety michala mi sie przypomnialy: 8. co ja poznal na kursie od koparek. brzydka strasznie. cos mowila ze sie musiala opiekowac mlodszym rodzenstwem czy cos. umowila sie z kumplem michala waldkiem do teatru i wtedy michal dal waldkowi w ryj. 9. taka co u niej kupowal w blue city hyba jakas bizuterie czy cos. oplakiwala rozstanie z narzeczonym a po jakims czasie do tego narzeczonego wrocila. calkiem ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że Michał jednak miał zanik pamięci po tym pobiciu, szukali go po jakichś przytułkach i noclegowniach, zresztą wspominali to ostatnio przy okazji zaginięcia Beaty... Za to porwania sobie nie przypominam. Podziwiam pamięć co poniektórych tutaj, ja w życiu nie przypomniałabym sobie adoratorów Agi czy Olki, zwłaszcza z początków serialu. To ja mam pytanie za 100 punktów: który z bohaterów/bohaterek, będących w związku był wierny??? Chyba Beata nie zdradzała, choć mogę się mylić oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan maj low!
jak Czesia sie pojawiła w klanie, to opiekowała sie na samym początku dziećmi Rysków. I pamietam, że ja rysiek przyłapał, jak paliła fajki przy dzieciach :D Taka kiczowata tandeciara z niej była :D Potem jej Ryski załatwili prace w butiku u Moni, a pozniej już Czeska poznała przystojengo żołnierza Darka, który jest jej mężem. :) A pamiętacie kochanka pani Surmacz, takiego duuuuzo młodszego od nie, z którym chciała mieć dzieci? Chofdziła wtedy po porady jak w jej wieku zajść w ciążę do dr Kozeiłły :) Jak to się stało, że oni są razem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakimowiczem
zdradzała biata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klan maj lof!
Jak Czesia sie pojawiła w klanie, to opiekowała sie na samym początku dziećmi Rysków. I pamietam, że ja rysiek przyłapał, jak paliła fajki przy dzieciach :D Taka kiczowata tandeciara z niej była :D Potem jej Ryski załatwili prace w butiku u Moni, a pozniej już Czeska poznała przystojengo żołnierza Darka, który jest jej mężem. :) A pamiętacie kochanka pani Surmacz, takiego duuuuzo młodszego od nie, z którym chciała mieć dzieci? Chodziła wtedy po porady jak w jej wieku zajść w ciążę do dr Kozeiłły :) Jak to się stało, że oni są razem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha! a kto pamięta takie akcje
Fascynuje mnie to, że Olka w ogóle nie ma przyjaciół. Ok, znajomych na uczelni, swojego Nobusia i co, koniec juz? Miała kiedys taka koleżankę, co dziwny miała głos i jakieś inne a nagle nic, zero bliższych znajomości. W ogóle to denerwuje mnie jej postać, bo jest taka sztuczna i zachowuje sie jakby miała co najmniej 50-tke na karku. Nie pamiętam, skąd w życiu cioci Stasi wziął się Jeremiasz? I jak rozwiązał sie jego konflikt z córką? Rzadko oglądam Klan, raz na miesiąc to max, zawsze w pracy jestem jak leci, ale zauwazyłam, że u Lubiczów nie ma akwarium w salonie!!!! Gdzie jest akwarium???? Co się dzieje z pralnią Kingi? Wypalił ten jej "złoty interes"? Gdzie w ogole ona poznała tego michałka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego wpisu wyżej
Jeremiasz nie jest ojcem tego Ćpuna, tego grał inny aktor i to on był ubowcem, nie Jeremiaszek. Jeremiaszek pogodził się z córka i nawet ciocia Stasia opowiadała jak wnuczki Jeremiaszka wsadziły ja na sanki z górki i wtedy nogę skręciła. A ten ubowiec, to wyjechał z matka tego ćpuna w świętokrzyskie, wzięli ślub, ona miała wypadek i dalej to już nie wiem jak potoczył się ten wątek. A jeszcze było tak, że do Jeremiaszka startowała jego sąsiadka Malina chyba/, która była trochę psychiczna i chciała otruć ciocię Stasię, a później zapisała na nią mieszkanie w testamencie /to mieszkanie, w którym mieszkała Olka z ćpunem a później Kinga z pedofilem, a później jeszcze Pola z pedofilem i wtedy zakończyli wątek Poluszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TW Bolek
racja. Ten UBowiec to pan Zamojdowski. i on był ojcem tego gaha oli co sie zaćpał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata też chyba zdradzała- prawie zdradzała- w tym mieszkaniu swoim, nie wiem jaki to był etap i kim dla niej był ten facet( kolega ze szkoły????)no ale grał go Jakimowicz Jarosław. Coś mi świta..... Ale czy była jakaś konsumpcja czy nie to pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten michał
Tak mi się przypomniało to talent wszechstronny. Po tym całym pobiciu jak na wózku jeździł, to karierę w koszu robił i to zdaje się na niezłym poziomie. Monika o ile dobrze pamietam zaciukała swojego męża i była sprawa o obronę konieczną. A bogna to chyba już podwójna wdowa, bo kiedyś jak się spotykała z Michałem to coś mi się kojarzy że jej ówczesnego bądź byłego męża grał Emilian Kamiński i popełnił samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja którą grała Anna Wendzikowska ( Michał poznał ją w sklepie jubilerskim kiedy kupował wisiorek dla swojej dziewczyny Justyny. Justyna- nie pamiętam jak się poznali, ktoś ją chyba napadł i zgwałcił? Ona mieszkała tylko z ojcem i bratem? i ten ojciec nie mógł zaakceptować dzieci Michała. Po głowie kołacze mi sie jeszcze jakaś Patrycja, której Michał załatwiał prace, ale ona wyjechała na Śląsk, ale czy coś miedzy nimi było tego nie pamiętam Wiec nie tylko Agnieszka miała wielu partnerów Pani Surmacz miała kochanka? Nie pamiętam- napiszcie coś wiecej. Tez mi się wydaje, ze Bogna jest trzeci raz mężatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka i jej brak przyjaciół już był ten wątek poruszany na topiku, to faktycznie jest dziwne, ze młoda dziewczyna nawet jednej koleżanki na pogaduchy nie ma. Akwarium zostało przeniesione do szkoły Pawełka, bo Krystyna stwierdziła, ze tylko ona opiekuje się rybkami i już jej się nie chce- szkoda te ryby wnosiły trochę „normalnego świata do serialu Pralnia Kingi nie wypaliła, ona była w Niemczech i już wtedy chyba poznała Oskara i zrezygnowała z pralni ( o ile czegoś nie pokręciłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
a pamiętacie jak Monika pracowała w jakimś magazynie o modzie i była tam taka kobieta - fotograf, która chyba była lesbijką i podrywała Moni ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surmaczowa dla Munia chciała powiększyc piersi i bywała często u Pawła-chirurga plast. Potem chciała miec z Muniem dziecko,ale nie mogła.Tak trafiła na Koziełłę ginekologa,w którym się zakochała i owinęła wokół palca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
he he he Paweł Lubicz do małżonki - " wciągnij biust" - normalnie wymiękłam :))) :))) :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześka dyrektorski stołek ma :D, padałam ale to akurat pasuje do Cześki :D. I to jej pytanie mądre, a to jeszcze aktualne z tym dzieckiem koleżanki Moni, a przecież Darek ją o to w poniedziałkowym odcinku pytał, raczej to się tak szybko nie zmienia ;) Małgośka już bardziej sztucznie, to chyba tej złości nie mogła zagrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Jacek zdziwiony reakcją dzieciaków na Agatę, z choinki się urwał :D. Nie przemyślał tego chłopina, przecież przetestuje Agatę dopiero w lipcu ją przetestuje ;), a nóż mu nie przypadnie do gustu i się z nią nią rozstanie, zdążył y jeszcze dzieci z nią zapoznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanomaniak
jacek i agatka tak swierkaja zakochani,a co by bylo gdyby beata sie teraz odnalazla? jacek by jej oswiadczyl ze odchodzi do agaty? a agata gdyby zostal z beata, mialaby niezla mine..nie rozumiem jak mozna sie zainteresowac obca baba 2 miesiace po zniknieciu zony..a gdzie okres tzw.zaloby? czy gdyby umarla tez by tak po 2 miesiacach fikal z inna..co za chlop,bron panie boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanomaniak
a zosi sie zeby wybielily dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam myśleć ,ze scenarzyści po prostu nie bardzo już wiedzą co z tym Jackiem zrobić :) chociaż mogliby po prostu zostawić go w spokoju , bo jak tak dalej pójdzie to zobaczycie ,zę jeszcze sie doczekamy widoku w Jacka sypiającego z np . Pawłem Lubiczem a z Koziełłą kręcącego na boku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez znalazlam informacje..
Córka Elżbiety i Jerzego Chojnickich oznajmi organizacji poszukującej osób zaginionych, że z własnej woli opuściła najbliższych. Teraz wiedzie inne życie i nie chce do nich wracać. Rodzina nabierze podejrzeń, że takie zachowanie Beaty to efekt jakieś choroby psychicznej, związane z odkleszczowym zapaleniem mózgu, jaki przeszła wiele lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wracając do koleżanek olki, z jej młodzieńczych :P lat pamiętam ulę i córkę marczyńskich (grała ją chyba jabłczyńska) co się z nimi stało, że kontakt się urwał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wam się nigdy nie urwał kontakt ze znajomymi, zwłaszcza z podstawówki? Może nie jest normalne, że Ola nie ma ani jednej koleżanki, ale tez nie przesadzajmy, że powinna utrzymywać kontakt z ludźmi, których znała jako dziecko. Niech mi ktoś wyjaśni proszę, bo nie jestem w temacie obchodów dnia dziecka - o co chodziło z tym przebraniem Pawła? To jakiś bohater bajek był, czy może Lubiczowie są fanami sumo? Bo dziwne to było, ta jazda z niby-mikołajem, przecież wiadomo, że w dzień dziecka dostaje się prezenty od rodziców, a nie od jakichś cudaków :o Jacek i Agata chyba nigdy nie zdobędą moje sympatii jako para, ale Jacek jako zarządca - likwidator w FejsKrim bardzo mi się podoba, muszę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w całej rozciągłości co do Jacka :) Fajnie gra zarządcę - likwidatora w firmie Beaty. Mi się najbardziej podoba jego zdecydowanie i ten dyrektorski ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×