Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Kurcze, faktycznie coś było z tym filmem Olki! Kojarzę, ale Kondrata nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klankowa, to na samym początku z tym filmem było, pierwszy rok emisji i chyba nawet początek serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle jestem pod wrażeniem, że tak mało osób im z ekipy przez tle lat odpłynęło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sa krecone odcinki na wrzesien,dzis bedzie Bozenka "krecic' czyli zostaje w Klanie,wielki szum o nic chyba zeby bylo o czym pogadac :P czyli o Bozence :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu cały czas, ale niektórych głupot nie chce mi się komentować! :) Konrada pamiętam, Zielińską, Glinkę, Szyca i Brodzik też. Ta ostatnia robiła jakieś przekręty ze Strasburegerem :) Pazura prowadził odcinek specjalny,w którym Stockinger i Kotulanka oprowadzali "widzów" po hali, w której kręcą Klan. Rodowicz pamietam tylko z występu na Imieninach u Krystyny. Pamietacie tę imprezę? Wystąpili na niej aktorzy z różnych seriali, m.in. Wawrzecki (który chyba wtedy byl z Kotulanką), Stużyńska, Janowski, babcia Józia i proboszcz z Plebanii i kilku innych. :) Co do wybryków Agi i Olki, pamiętam jak Aga powiedziała, że jedzie na wycieczke szkolną, a pojechała walczyć i przykuła się do drzewa. Olka kiedyś zrobiła andrzejki w domu i wypaliła dziurę w dywanie, oszukała też rodziców w pryma aprilis, że w szkole wybuchła bomba. Przyszła z bandażem na głowie i pomazana na czarno. :D W filmie grała jakoś na początku Klanu, wtedy Krysia złamała nogę i chodziła gipsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, faktycznie masz pamięć jak cholera :D A Szyc to kiedy grał tego studenta Krysi i długo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakoś w pierwszych latach Klanu grał tego studenta i przez krótki czas. Pamiętam, że jej studenta grał też aktor, który Na wspólnej gra Filipa, męża Marty. Ale jego pamiętam tylko z jednej sceny, jak Krysia była w ciąży i nie pracowała już. Grupka jej studentów ( w tym On) przyszła do niej z kwiatami i życzyła szczęśliwego rozwiązania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie ma Klanu, bo jest przerwa wakacyjna. Są jedynie powtórki z tego sezonu. Ale za to ciągle lecą nowe odcinki " Barw szczęścia " i powiem Wam, że się wciągnęłam .... ;) Oglądałam na początku, jak ten serial się zaczął, potem mialam długą przerwę i ponownie zaczęłam oglądać. Nadrobię ten sezon na powtórkach, bo mam nadzieje, że będą :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pamiętam Kondrata, natomiast Pazury i Rodowicz nie pamiętam też ten konkurs, kiedy telewidzowie mieli wybierać spośród "Klanu", "Złotopolskich" i "Zaklętej" - uznałam ,ze naciekawiej zapowiada sie scenariusz "Zaklętej", a "Klan" umieściłam na szarym końcu mojego krótkiego rankingu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylę pamiętam, to była Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Ola z koleżanką spotkały ją w centrum handlowym, spieszyła się na schodach ruchomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie mozeeee moze
czy będą w wakacje powtorki klanu? Nie mam czasu oglądać normalnie w trakcie roku szkolnego (pracuję w szkole do poznych godzin), a w wakacje chetnie bym zobaczyla co tam slychac u Lubiczów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są powtórki
wystarczy zerknąć w program tv :o le to są powtórki ostatniego - nudnego - sezonu, a ja bym chętniej obejrzała stare odcinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu :)
Czesto na poloni 1 i innych takich mozna bylo ogladac powtórki klanu. Zreszta, wystarczy dobrze poszukac w internecie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdu pierdu :)
chodzi mi o pierwsze odcinki oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ele i zle zrobione lekarstwo pamietam jak przez mgłę. Ale jesli mnie pamiec nie myli to bożenka jest adoptowana, kasia przeciez urodziła sie duzo pozniej, nie spodziewali sie ze beda mieli własne dziecko. A maciek to syn sąsiadki (nie wiem czy spokrewnionej z Ryskami) ona chyba zmarła, a Maciek zamieszkał z Lubiczami Kto jest za powtórka pierwszych odcinków Klanu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez poszukuje pierwszych odcinków sagi lubiczow. I nie moge znaleźc. Moze ktos posiada jakies namiary. Smarkula wtedy bylam i nie wiele pamietam. A z chęcia bym sobie odświeżyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mnie interia poinformowały, że serialowy Ryszard kończy dziś pół wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abecadło z pieca spadło!
Ja oglądam ten serjal codziennie i nie pozwalam mojemu dziecku o 17:55 szkoda że się zkończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real Man
>Właśnie mnie interia poinformowały, że serialowy Ryszard kończy dziś pół wieku zatem od teraz już nie będzie speda.loną ciot.ą będzie speda.loną cio.tą w średnim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
O boże... Czyli Kaja nie tylko brzydka i aseksualna to dojdzie do tego wielki bebech. Podobają mi się kobiety w ciąży ale Kaja nie pasuje mi do tej roli. To teraz mamy dwie opcje, albo producenci Klanu zatrudnią Paschalskiej bachora albo Ola Lubicz wyjedzie na misję do nawiedzonej katoliczki, cioci Doroty na pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimoch
ale spokojnie ona ma urodzić dopiero w grudniu, wiec pewnie będą tuszować narazie. a potem to pewnie wkręcą dzieciaka na plan. z ciążą zdaniem faktu już potwierdzone na 100 %:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×