Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość doctor L.
No ale kazirodztwo w Klanie to nic nowego przecież. No bo żeby spłodzić takiego babola jak Ola Lubicz to nie ma bata, rodzice musieli być spokrewnieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosz powinien być z Olką
hehehehehe:D Dobre!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zrobmy ranking
najbardziej irytujacyh bohaterow klanu, ja zaczynam :P 1. Małgosia !!! 2. Ogr 3. Olka 4. blizniaki kto da wiecej ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milosz powinien być z Olką
dobre te Twoje typy,mnie jeszcze wkurwia Feliks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gafron
5. Alicja. tak mnie wkurfia, rze ch.uj. też bym taka zdradzał. i nie chodzi ze paszczur. tylko pier.doli, pierdoli. tragedia przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klanica
Miłosz z Olą?! - Bez przesady. Szkoda tak młodego i przystojnego chłopaka dla niej. On zaczyna studia, niech się chłopak wyszaleje, poimprezuje, Ola ma ten etap za sobą. Za to Bożenka pasowałaby do Miłoszka. Powinna już kogoś mieć. Mogliby rozwinąć ich wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Alicja też jest wkurwiająca
😡Jej mężulek także:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Alicja też jest wkurwiająca
Czesia mnie też wkurza!Taka mameja z niej:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błażej fajnie wyglądał
w tym worku:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfd
w ogóle nie rozumiem po co jest wątek mariusza i jego rodziny, taka zapchajdziura,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek Mariusza jest po to, żebyśmy tu później nie pisali, że Ryśki nie mają żadnych znajomych :D Norbert gdzieś pracował, może stąd mają kasę? A zresztą, jeśli on się jeszcze uczy to powinien chyba dostawać alimenty od ojca. Ale ta cała sytuacja jest jakaś patologiczna, scenarzyści chyba przesadzili już z tym oderwaniem od życia. Ja rozumiem, że rodzice mogą przez jakiś czas utrzymywać swoje startujące w dorosłość dziecko, wynajmować mieszkanie itp., ale żeby jeszcze sponsorować dziecku narzeczonego? No chyba, że Norbert jednak jakąś kasę od swoich dostaje, ale wtedy nie bardzo rozumiem taką akcję co kiedyś była, że mieli pustą lodówkę i żebrali o słoiki od Lubiczów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zauwazyłam jeszcze coś... nie ma tutaj dzieciaka, który by miał normalny prawdziwy dom, no może wyjatkiem Olka Lubicz i jej rodzeństwo.. bo tak: Rysiowie :D adoptowali Bożenkę i Maćka; Kamila to siostra Jurka i poznała go dosyc późno; Błażej tez jest adoptowany; bliźniaki tez maja rozbitą rodzinę, bo rodzice nie mieszkaja razem; Jaś też został przysposobiony przez Jacka.. a za pojęciem "normalna" stoi taka tradycyjna, gdzie dzieci mieszkaja ze swoimi biologicznymi rodzicami, którzy je kochają i je wychowują.. :) no moim zdaniem rzadko sie zdarzaja takie sytuacje w zyciu realnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDyciak masz rację z tymi
dziećmi i rodiznami.Jedynie u Lubiczów jets wyjatek i maja tam klasycnzy model rodzinky,pozostałe dzieic są adoptowane.W realnym zyciu jest odwrotnie niż w Klanie,więcje jest takich tradycyjnych modeli rodziny a nie adoptowanych... No ale to Klan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobała mi się awantura jaka
zrobila Kamila blizniakom :) w koncu jakas taka "spontaniczna" scena :D a nie sama sielanka... zreszta uwazam, ze Kamila miala racje i ta jej uwaga do Kingi tez byla trafiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha dobre
KLANBANK :D:D:D:Dhehehehehe,narawde dobre;)Gratuluję pomysłu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogr sie cieszyl jak dziecko
z tej kasy od ojca a te konto Ogra zrobili pewnie na szybko w excelu na potrzeby serialu aby nie reklamować zadnego banku.Lepiej by w ogole tgeo nie pokazywali bo te konto wyszlo po prostu śmiesznie i malo wiarygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to już mogą wszystko
reklamować jak przysłowiowe Delicje :) Po każdym filmie widzę napis na dole PROGRAM ZAWIERAŁ LOKOWANIE PRODUKTU i nikt nie ma prawa sie czepiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myslę, że żona
Mariusza jednak go zdradziła, miała taką dziwna minę jak rozmawiali o testach DNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
No ale ciekawe kto ją pukał bo ona taka szpetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaal
Wlasnie ciekawe kto ją pukał a mariusz to tez taka fujara bo z rysiem sie zadaje a to najwieksza cipka wszechswiata dobrze ze zgodziliscie sie ze mną co do tego konta ogra :) klanbank i wizualny wyglad kont klientow byl suuuuper excelowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to juz nie pamietacie jak
rysiu podrywal nauczycielke ze szkoly bozenki??? graza myslala ze maz ja zdradza :P to byl prawdziwy dramat u ryskow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest Excelkonto w
Klanbanku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest Excelkonto w
"mariusz to tez taka fujara bo z rysiem sie zadaje" :D heheheheh :D dobre!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest Excelkonto w
pamiętamy ten prawie roamns Rysia z tą nauczycielką:D A Grażynka miała też prawie romans z tym profesorem,opiekowała się jego chorą żoną.Rysiu był mega zazdrosny o tego psora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj był fajny odcinek
ogolnie podobal mi sie a scena PRAWIE lóżkowa Blażeja i Kamili bardzo gorrrrrąca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj był fajny odcinek
Bożenka będzie startować do Miłosza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
No i właśnie jakoś tak się rozlecial wątek Graży z profesorem. Już prawie zakisił jej ogóra aż tu wielkie nic. Jak zwykle zresztą. Wiele wątków w Klanie miało szanse na ciekawy rozwój ale zazwyczaj cała para szła w gwizdek. Mariusz chyba bardziej woli Rysia towarzystwo od swojej squo i dlatego ona poszła w tango. Ale że ktoś mógł ją zapylić to mi się wierzyć nie chcę. Chyba że to był przypadkowy bywalec sklepu monopolowego a nasza urodziwa-inaczej pani była na głodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doctor L.
Ja jeszcze nie oglądałem. W pracy jestem a serial nagrywa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj był fajny odcinek
a Jurek przy śniadaniu do Kamili "a co mówisz Błażejowi?" :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wątek Kamili i Błażeja bardzo się podoba, no już tym mieszkaniem lekko przegięli, przecież ona jeszcze w liceum jest, no ale ogólnie ma dziewczyna talent i bardzo przekonująco gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×