Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość henitkowooo bolkowooo
czyli pogubić sie można... kij z tym, ktory tam bedzie leciał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henitkowooo bolkowooo
faktycznie extra jak trza, toż on jej ten monitor kupił jeszcze za życia ojca Rysia... :P zadna tam atrakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka _12
bedzie leciał piatkow - czwartkowo - poniedziałkowy :D hahaha ja wam mowie, ze oni sami juz nie wiedza co i kiedy maja poakzywac w tv to i sie gubia, a co dopiero my biedni widzowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśka....
Niby normalny odcinek, ale gdyby nie żałoba byłby w poniedziałek. Nie wiem czy zauważyliście, że nie akcentują już tak bardzo aktualnej daty? Kiedyś pamiętam była jedna pomyłka. Imieniny czy urodziny Eli. Wtedy co mieli śpiewać. W piątek Jurek rozmawiał z tą ich koleżanką o tym występie m.in co będą robić jutro czyli w sobotę. A w poniedziałkowym odcinku Ela jeszcze raz dziękowała Jurkowi za imprezę mówiąc, że świetnie się wczoraj bawiła. A bawiła się w sobotę a nie niedziele. To takie małe niuanse. Twórcy klanu doszli do wniosku, że czy to żałoba czy inne okoliczności mogą zachwiać trochę chronologią i już tak skrupulatnie nie przywiązują do tego wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka _12
może i normalny odcinek, ale w tym tygodniu klan to za grosz normalnie nie był emitowany... syf i jeden wielki nieogar... albo dwa odcinki pod rzad, albo dzien w ogole bez klanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajalakkaka
dokładnie tak ! z normalnością, to ma tyle wsóplnego co nic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha !!!
normalnie, to by sie kon nawet z tego uśmiał....:D POMIESZALI TE ODCINKI NALEŻYCIE - TAM JUZ NIC NORMALNIE NIE LECI....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na moje jest wszystko w porządku. Przez pogrzebem Rysia w piątek nie wyemitowali. wczoraj nie było - Po 2 odcinki w czasie żałoby. Wychodzi na 0 czysta matematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok. W czwartkowym odc. Deptuła zapraszał Kryśkę na sb.i w dzisiejszym odc.Krystyna mówiła o tym Pawłowi. Zresztą dzień kobiet był wczoraj, czyli w czwartek. Odcinek wyemitowany dziś był następnym,czyli piątkowym. Teraz wszystko się zgadza! :) No chyba,że po nd.znowu będą skoki i nie będzie klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kunegunda nocą
Polecam ograniczyć lub całkowicie usunąć wątek Marty i jej warsztatów tanecznych. To na pewno przysłuży się serialowi. W zasadzie nie powinnam tego mówić jego twórcom bo nie jest to w moim lecz w ich interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2257 Grażyna zastanawia się, dlaczego Joanna szuka u niej wsparcia. Tymczasem obiecuje Mariuszowi poprosić wuja Stefana o pomoc w znalezieniu dla niego dobrego adwokata. Jacek dowiaduje się, że bank nie rozpatrzył pozytywnie jego wniosku. Okazuje sie, że Borecki zawyżył wartość swojej firmy. Do Rosso przychodzi Bogdan, składa Monice kondolencje i wypytuje ją, czy nie ma podejrzeń w sprawie śmierci brata. Tymczasem u Lubiczów na kolacji zjawia się Stiepan, a następnie Danuta. Speszony Stiepan prosi Danutę o rękę. 2258 Danuta odwiedza Lubiczów, dziękuje za piątkową kolację i oznajmia Pawłowi, że zdecydowała się na operację blizn w jego klinice. Igor z terenowego rajdu przywozi zwycięski puchar. Zyta po konsultacji z lekarzem dochodzi do wniosku, że ojcem jej dziecka nie może być Igor. Jacek i Leszek po raz kolejny analizują kondycję finansową firmy. Leszek domaga się od Michała (????) szczegółowych informacji o finansach. Maciek w domu ulega drobnemu wypadkowi. 2259 Pułkownik, dowiedziawszy się, że Igor nie jest ojcem dziecka Zyty, postanawia wspólnie z Jerzym doprowadzić do scalenia związku Michała i córki. Jerzy przekazuje radosną informację Michałowi, który udaje się prosto do szpitala. Zaniepokojona pani Szopińska odwiedza Maćka i dowiaduje się, że jego oparzenie uniemożliwia mu grę i koncerty przynajmniej na dwa tygodnie muszą zostać odwołane. Leszek prosi Jacka o dyskretne spotkanie, proponuje, że zostanie jego wspólnikiem. 2260 Jacek informuje Agatę o decyzji Leszka. Tymczasem do Igora dociera informacja, że nie jest ojcem dziecka Zyty. Nie jest jednak tym zaskoczony. Zyta dowiaduje się, że w najbliższy piątek może opuścić szpital. Nie potrafi jednak cieszyć się z tego powodu, ponieważ nie wie, jak powinna teraz postąpić. Michał również ma problemy z planowaniem przyszłości, ale zależy mu bardzo na Zycie. Ola w zastępstwie kurator Ewy odbywa wizyty u swoich podopiecznych. W jednym z mieszkań młody kurator Rafał wybawia ją z opresji, a potem zaprasza do kawiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mtume
Nie sądziłam, że to kiedyś powiem ale... Brakowało mi Danuty. Będzie przynajmniej kogo obgadywać na forum bo Herbuś jak widzę została już tu wyśmiana na wszystkie możliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam, jak ten biedny Kubuś, który tak na oko ma pewnie z 8-9 miesięcy, wysiedzi biedny cały dzień w tym foteliku, buda postawiona, nic biedaczek nie widzi, tylko buciki mu widać:O przecież takie dziecko to już samo siedzi, raczkuje, bawi się. już to widzę, jak moja mała, która ma 7 miesięcy, wysiedziałaby tak spokojnie 5 minut;) zresztą zauważyłam, że jak Graża go trzyma na rękach, to dzieciak wygląda na większego, niż jak leży w foteliku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Rutka i Herbuś do siebie pasują, on kombinator i ona cwana suczka:P niech się sparują i znikną z Klanu na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja się cieszę, że u Olki
wreszcie pojawi się jakiś nowy gach;) Kilkanaście stron temu, pisałam gdzieś o tym, że mógłby ktoś pojawić się na jej drodze i żeby pozycja ogra stała się zagrożona;)..chyba ktoś mnie wysłuchał;) ...Mam nadzieję, że od kawiarni się zacznie;) Później Olka będzie paplała ciągle ogrowi o swoim wspaniałym koledze, następnie ogr gdzieś ich przyluka w jakimś barze na lunchu, no i w końcu coś zacznie się u nich dziać, bo samą schizofrenią ogra, nie przyciągnie Klanik więcej widzów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei sobie niedawno pomyślałam, że mogliby ożywić trochę wątek Kamili. Do tej postaci pasowałoby gdyby padła ofiarą gwałtu. Kamila jest odważna, towarzystka, otwarta na nowe znajomości, mało przed czym się cofa, a taka sytuacja byłaby dla niej swoistego rodzaju " temperówką " ... ;) Na Sadybie też by się dzięki temu zaczęło dziać, bo wiadomo zaraz by Ela wkroczyła do akcji i Jurek. Zaczęłyby się pogadanki, zapewne kłótnie, sprzeczki itd. Wcześniej rozpacz i dezorientacja. Mogłoby to też odbić sie echem w szkole, do której chodzi Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, do Kamili mogli
by się dobrać dawni alfonsi Poluszki albo Bożki. Pewnie już wyszli z pierdelka z uwagi na cięcia budżetowe i znowu porywają dziołchy do burdeli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe jakim zwyrolem
okaże się nowy gach księżniczki Aleksandry? Nie wierzę, że scenarzyści sparują rudą Olkę z jakimś normalnym chłopakiem, każdy z jej poprzednich ogierów był jakiś dziwny: Adam ćpun, Ogr schizont, nie wspominając o nauczycielach itd. Może pan kurator okaże się takim polskim Punisherem? Po okresie początkowej fascynacji zawodowej i seksualnej księżniczka Aleksandra ze zgrozą odkryje, że młody kurator stoi na czele neonazistowskiej organizacji zorganizowanej na wzór FightClubu albo innego SA, uczestniczy w nielegalnych walkach na gołe pięści i regularnie dokonuje z ziomalami samosądów na dilerach, skorumpowanych gliniarzach, pijakach, żebrakach itd. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofijka _12
pomysł z gwałtem Kamili genialny ! :) Mam nadzieje, że scenarzyści to doczytają i wcielą w serial ! bomba :D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T jak Tata
Zauważyliście jak Mariusz opiekuje się swoim synem, jak zostawia go bez opieki i jak postawił fotelik na stoliku z dzieckiem oraz dziecko leżało po zewnętrznej stronie łóżka. Jak bym tak zrobił ze swoją córcią, to bym dostał w cymbał od żonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielokropek...!
zgadza się - motyw z gwałtem fajnie pasuje do Kamili i fakt faktem, że temperówka by się jej naprawdę przydała.... :P swoja droga, to ruch na tym forum w weeeknd, jak malo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlażej wtedy do niej
" sytaucja z Miłoszem niczego cię nie nauczyła !?? " łaaaaaa.... " Mówiłem, że się kiedyś doigrasz " :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aBlażej wtedy do niej
a ciocia Stasia " Błożesz Ty mój taka młoda dziewczyna i już zgwałcona... Błożesz Ty mój serce się kraja. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZWARTEK 29.03.2012 TVP1 17:55 Klan - odc. 2261 Norbert jest niezadowolony z powodu późnego powrotu Oli do domu. Ola przyznaje się ukochanemu, że po nerwowej wizycie kuratoryjnej przyjęła zaproszenie do kawiarni od kolegi, który wybawiał ją z opresji. Michał nie może odnaleźć się w nowej sytuacji. Ciągle rozmyśla, jak powienien ułożyć swoje relacje z Zytą. Danuta zgłasza się do Elmedu na operację blizn. Przed zabiegiem Pawłowi robi się słabo. Bogdan przynosi Monice nagrania z kamery przemysłowej szpitala, w którym doszło do wypadku Rysia. Okazuje się, że na nagraniach widać Halszkę, która wiele lat temu okradła butik Moniki. PIĄTEK 30.03.2012 TVP1 17:50 Klan - odc. 2262 Monika opowiada Feliksowi, kto widnieje na nagraniach z kamery przemysłowej szpitala. Jest przekonana, że Halszka ze swoją złodziejską przeszłością ma jednak coś wspólnego ze śmiercią Rysia. Krystyna sprzeciwia się, żeby Paweł wyszedł dziś do kliniki, uważa, że powinien odpocząć od obowiązków w domowym zaciszu. Kurator Ewa wyjeżdża na szkolenie, a Ola ponownie współpracuje z Rafałem i deklaruje mu swoją pomoc w działalności społecznej. Rodzice przyjeżdżają po Zytę do szpitala. Zjawia się tam również Michał i oświadcza, że zabiera ją do domu. Po chwili wahania Zyta decyduje się pójść z Michałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona Lewie
Pawłowi zrobi się słabo bo zobaczy Danutę bez odzienia czy może ten defekt na jej ciele będzie miał rozmiary dziury w Gwatemalii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzan
Danuta zrobi rozkrake przed Pawlem, a ten zasadzi jej bolca to pewne,potem ananik i spust w glebokie gardlo.A moze Krystyna sie dolaczy?Kto wie?No,no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jona Lewie
Żona mi umarła. Pies wyje po nocach z tęsknoty. Kto wymyśla te dialogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×