Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Chyba mu żal że z nami nie pił :D ! Musisz opić ta porażke, że się spóźniłeś tego dnia na forum :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zdrowie, kolego! :D No i szacun dla Ciebie, bo widzę, że wiesz więcej niż ja, na temat klanu! :D Mimo, iż oglądam go od początku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djmtagj
Najzabawniejsze jest to, że swój zniekształcony obraz rzeczywistości usprawiedliwiacie tym, że widzi to tylko jedna osoba uznana przez was za obłąkaną, która przybiera różne nicki. Nieźle to sobie wykombinowałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Ty widzisz nasz zniekształcony obraz rzeczywistości ? Kup sobie może nowe okulary, bo te Ci czytanie ze zrozumieniem uniemożliwiają :D Sam oglądasz Klan, świetnie się w nim orientujesz - bo sorry, ale to, że ludzie z pracy Michała czytają ksiązki, czy tam ich żony, to wątek bardzo poboczny. Świetnie się orientujesz w serialu, naprawdę szacun ! Tylko nie wiem jaki cel ma Twoje sapanie na tym forum teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skądże! Takich popaprańców jak Ty, jest na tym forum wielu! :D Wszyscy przeciwnicy, ale będący z klanem na bieżąco! :D Różnicami między Wami,a nami jest taka, że my uczciwie potrafimy się przyznać, że oglądamy Klan i go lubimy, a Wy udajecie, że nie lubicie, że klan jest feee, ale zawzięcie oglądacie i wiecie na jego temat dosłownie wszystko! :D Zastanawia mnie tylko jedno, po co to robicie?? Ja innych seriali nie oglądam, bo mnie nie interesują i tym bardziej nie przyszłoby mi do głowy wchodzić na ich fora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda em
Ich mężowie wyglądają nie lepiej niż ten grubasiński robol, który zasuwa na koparce a one-wierne widzki "Pytania na śniadanie", które oglądają gdy już wyśpią się do tej 9 a potem ich największy problem- co ugotować na obiad żeby było dobre i syte. Najlepiej kartofle podsmażane na świńskim tłuszczu ze skwarkami i jakiś schab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś chyba zaczyna bredzić :D Można ten post jakoś przetłumaczyć z chińskiego na poprawną polszczyznę ? Ja wiem, że to nie lada wyczyn dla przeciętnego robola, ale może jednak się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłbyś takie kartofle podsmażane na świńskim tłuszczu ze skwarkami i jakiś schab, co? Widzę, że to lubisz! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a na deser obejrzy dokładnie Klan, a potem popisze się na forum jak bardzo go nie lubi i jak jest głupi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djmtag
Ja nie mam zamiaru wam uzmysławiać, że coś jest nie tak dlatego, że jesteście dorosłe i nie powinno mnie interesować co robicie ze swoim życie. Ale gdyby ktoś miał czas i ochotę wejść z wami w głęboką dyskusję to zapewne siedziałybyście tu do 5 nad ranem byle dowieść swoich racji. Ja tego robić nie muszę jeśli nie liczę się z czyjąś opinią lub nie mam sobie nic do zarzucenia. Wy zapewne czułybyście taką konieczność byle tylko udowodnić coś światu i sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Djmtag , to ja pytam PO CO TUTAJ NAS UMORALNIASZ ? Przecież Ty nie toczysz z nami normalnej dyskusji, tylko nas pouczasz, odwracasz kota ogonem, sienie widzisz krystalicznego, a z nas robisz ludzi, którzy nie odróżniają fikcji od świata realnego. Sam własnie takim sapaniem chcesz pokazac, że to Twoje jest na wierzchu. Wex trochę wyluzj, albo zacznij piać normalnie, bo póki co bredzisz i to solidne ! Sunia, brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Djmtag, no i świetnie, bo nic Ci do tego, co ja robię, a czego nie! :) Zajmij się lepiej sobą i przestań oglądać serial, którego nie lubisz i wypowiadać się na jego forum, skoro Cię on nie interesuje! :) Sunia, jeszcze nie śpimy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, komuś się na piątkowo - sobotnie wywody zebrało i jak nigdy mamy gorącą linię na forum, stąd i nie śpimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już myśle, że kolega bardziej gościnnego forum od tego to nie znajdzie - kto by z nim takie żywe dyskusje po nocy toczył :D ! Sunia, Ty się obiadem nie martw, bo przynajmniej wiesz, że masz upichcić danie tradycyjne, czyli - " Najlepiej kartofle podsmażane na świńskim tłuszczu ze skwarkami i jakiś schab. " haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Em
Fanki "Klanu"... Kiedyś był serial o takich jak wy! Nazywał się "Roseanne" i szkoda, że już tego nie kręcą bo główna bohaterka wyglądała mniej więcej tak jak większość użytkowniczek na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu ma wyjątkową łatwość zmieniania nicków :D Dobrze, dobrze - kamuflaż to dziś podstawa :P Błaźnij się dalej, bo naprawdę zacnie ci idzie ! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dom, Bóg w dom! :D :D :D Może zróbmy mu pielmieni i czaju naparzmy?! :D hmmm, nie wiem,co to za serial, bo nie oglądałam, więc się wypowiadać na ten temat nie będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzę , że kogoś w domu nie nauczyli, że patrzy się na serce i wnętrze, a nie wygląd zewnętrzny ! To takie prostackie kogoś za fizycznośc oceniać. Nie ładne i nie przystoi nawet ! Popraw się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUŻ ŚCIELĘ DYWAN ! O PANIE I WŁADCO WITAMY W NASZYCH SKROMNYCH PROGA ! Co za zaszczyt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję stworzyć nowy serial o błaznach zajadających się ziemniorami i boczkiem, czy co Oni tam lubią?! Puszczających po nich głośne bąki, żłopiących browary i bekających jak świnie! :D Myślę, że nasi nowi koledzy, tudzież jeden kolega, zmieniający nicki, odnaleźliby się w nim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasz kolega zagra tam głównę rolę ! Wybieramy go jednogłośnie i nawet bez castingu, prawda dziewczyny :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanko, oni jak na wsioka przystało zapewne jeszcze zawodowo dłubią w nosach :D ! Świenie jedne, no ! Sunia, ponieś się - nie trzeba aż padać na kolana przed naszym kolegą, to zwykły rolnik z doliny :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz cisza na morzu, cisza na planie , dajemy szansę koledze do uzewnętrznienia się :D Pewnie zamknął się w sobie i pije w samotności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Em
Sercem i wnętrzem zasłaniają się Ci, którzy na zewnątrz nie spełniają norm estetycznych. Znacie jakąś atrakcyjną kobietę, która poprzez swoje słowa i czyny dowodzi, że wygląd nie jest ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo Em, ja rozumiem, że masz kompleksy, ale tutaj niestety nie znajdziesz przyjaciółek swojego pokroju! My się w swoich skórach czujemy RE-WE-LA-CYJ-NIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×