Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ponoć na Sadybie bliźniaki uzyskują uran i mają własny reaktor ktory wybuchnie i napromieniuje wszystkich z klanu bo warszawa w klanie liczy z 70 osób i wszyscy zginą takze grazka nie da rady wydac miliona zlotych z wygranej a rysiek zmartwychwstanie na wielkanoc bo w necie są fotki ze sniadania wielkanocnego a co do naszego geniusza maciusia to w koncu dostane te swoje pieniążki :) nie kazdy wie ale w necie byl filmik jak po smierci rycha siedza przy stole a macius otwiera ryj i mowi "aaa aaa a kiedy ta ta taaa oddda odda odda mi mi moooje mojeee pi piii niądze?" w oryginale poszlo oczywiscie "taaataa jest bo bo bo haterem!" filmik autentyczny nie przerobiony co pokazuje ze tworcy klanu za wszelką cene chca zrobic z macka show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daszeńka
2277 Wspólne tapetowanie przeciągnęło się do późna. Agnieszka budzi się w ramionach Karola. Nie chce jednak by zobaczyła ich Zosia. Halszka rezerwuje bilety na wylot z kraju. Bogdan z Moniką obserwują jej dom. Maciek snuje plany wspólnego życia z Martyną. Za pieniądze z wygranej chce kupić dla nich apartament w Sopocie. Kasia uważa, że Maćkowi woda sodowa uderzyła do głowy. Elżbieta nie może się pogodzić z brakiem szans na odnowienie związku Michała i Kingi. Norbert dzieli się z Olą nowymi przemyśleniami na temat Rafała. Uważa, że młody kurator to wysłannik sekty. Halszka z rodziną pomyślnie przechodzi przeprawę na lotnisku. Gdy ochrona odmawia interwencji, Monika sama rzuca się na Halszkę i siłą udaremnia jej wejście na pokład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhhajjjaq
Fanka Klanu -nie da sie za darmo na www.onlinezadarmo.pl próbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powie mi ktos
kto to jest ta Halszczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale beezeeduuuuuuury!
Halszka to była pracownica Moniki. Kiedyś w butiku u niej pracowała i chyba coś ją oskubała...Teraz, po latach pojawiła się nagle w szpitalu, jako jedyna przestępczyni w stolycy:D A co do kolejnych odcinków: tragedia! No i oczywiście wujek Karol zamoczy ogórasa w seksbombie Agusi:D Co do Olki, to akuratnie cieszę się, że ktoś tam się pojawił nowy na jej drodze, bo przynajmniej będzie się można pośmiać z zagrywek Ogrusia:). Olka nie ma niestety takiego powodzenia jak jej nieskazitelnie piękna siostrunia, więc niech używa, póki jeszcze młoda!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powie mi ktos
dzieki za wyjasnienie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta ucina sobie z pułkownikiem pogawędkę przy alkoholu? No, no! Dziwaczne te streszczenia :D Nie wiem też, czy dobrze pamiętam, ale Halszka nie kombinowała kiedyś z Edytą? Milion.. toż to szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajhhhajjjaq, da się! W trzecim okienku, na dole, wciskasz dwa razy te zdania po ang.i zacznie Ci się odtwarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajhhhajjjaq
Fanka Klanu dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"matka Martyny robi Grażynce awanturę w Elmedzie, oskarżając Maćka o handel ludźmi" ...o słodka godzino :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba znów są nowi bliźniacy, a przynajmniej jeden, czy mi się zdaje? ;) Nie no tak, ten wątek, jak to Zytka zobaczyła w gazecie przypadkiem jaką grupę krwi ma Rudka :O...jak jeszcze raz ktoś powie, że tyle się starali o dziecko Michał i Zyta, a ile to było rok, no nie więcej, no mega długo :O, a przecież ludzie się czasem i 5, 8 lat starają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No i oczywiście wujek Karol zamoczy ogórasa w seksbombie Agusi" Rewelacyjny tekst, uśmiałam się do łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, Monika już oczywiście wie, kto stoi za tragiczną śmiercią jej brata. Wyjątkowo domyślni są wszyscy w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała ta Warszawa, znów Halszka :D Rewelacyjny tekst Jurka: Ja bym się cieszył, jakby moja żona urodziła moje dziecko :D Jakoś mnie irytuje ta "dorosłość" Olki i Norberta, tacy nie przekonywujący w tym są...to już wolałam jak Olka się snuła w wieku +24 lata z zeszytem w ręku, jak w podstawówce po domu rodziców :D Ale kryzys wisi w powietrzu, po tym teście Olki do tego nowego i ta kolacja, jakoś do domu jej śpieszno nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A'propo tej dorosłości, fajnie było jakieś 10 lat temu, jak Olka i Aga zbuntowane były i ciągle coś odstawiały! :D Nie zapomnę jak Aga przywiązała się do drzewa na drugim końcu Polski, Paweł zasuwał po nią, a potem podśmiewali się z niej z Kryśką,że kogoś tam ugryzła! :D Albo Olka jak zrobiła rodzicom prima aprilis, przyleciała do domu w bandażu na głowie i powiedziała,że w szkole wybuchła bomba. Albo jak jej Kryśka po kryjomu komórkę kupiła, wesoło było wtedy! :) Jak ten czas zasuwa... Teraz czekam, aż Pawełek zacznie coś odstawiać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywiązywanie do drzewa pamiętam, ale reszty, o czym piszesz, Fanka, już nie :) ona wtedy chyba spotykała się z chłopakiem, którego gra Cieszyński, on teraz w Ojcu Mateuszu jest policjantem. Nie wiem, czy dobrze pamiętam. Jakiś taki ciemny był chyba z cery. Co myślicie o Michale? Dobrze zrobił, że zabrał kobitę do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dobrze zapamiętałam :) Powtarzam, milion to gruba przesada!! Chyba napisze meila do producentów i scenarzystów, ze idiotów robią z nas, fanów Klanu, bo to zupełnie nieżyciowe! Rozumiem, niech wygra ze 100 tysięcy, niech jej się trochę poprawi los, ale milion, no ludzie!! Jaki jest do do nich meil? Kiedyś już pisałam i nie odpisali.. Fanka, a Tobie odpisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, Rafała (?) grał Cieszyński. Pamiętam jak Paweł przeżywał, że siedzą z Agnieszką na górze, światło przygaszone, muzyka gra! :D Z tym milionem dla Grażynki to pojechali po bandzie! Naprawdę zastanawiam się, czy Oni celowo robią z klanu komedię, czy piszą ten scenariusz na poważnie?! Nie odpisali mam, ale mam nadzieję,że chociaż przeczytali to,co im wysłałam! A wysłałam to bezpośrednio do p. Karpińskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek wróci i będzie piękny niczym milion polskich złotych :D Takie rzeczy tylko w Klanie! Nigdy nie czytam streszczeń, ale teraz zrobiłam wyjątek i sama nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać. Klan z serialu obyczajowego staje się serialem komediowym, albo jakimś fantastycznym. Kiedyś absurdy w scenariuszu były sporadyczne, a teraz są na porządku dziennym... ;) I tak oto w kolejnych odc. Norbert straci pracę i niemalże z dnia na dzień znajdzie drugą, bo przecież wykształcenie z resocjalizacji ( mimo, że nie obronił jeszcze zdaje się pracy mgr ) jest wysoce pożądane na ryku pracy i zapewnia spokojną przyszłość aż do samej starości. Kolejne, to do Agnieszki ma przyjść kurator, którym okazuje się kto ? Ano nikt inny, jak Ola z Rafałem. Absurd goni absurd i absurdem pogania :P Szkoda, bo pamiętam jeszcze czasy, jak z niecierpliwością czekało się na kolejny odc. bo fabuła była ciekawa. Potrafiła budować napięcie i przyciągnąć widza. Te czasy już chyba nie wrócą, ale obym się myliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliźniaki narozrabiają, polic
ja w domu na Sadybie pojawią się, w autobusie wodę w worku rzucali, tacy z nich idioci, powinni w więzieniu posiedzieć, Ela rozpieściła myszki bardzo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W streszczeniu jest niby napisane, że do Agnieszki przyjdzie Rafał w asyście Olki. Czyli główne skrzypce zagra Rafał. No ale sam fakt obecności Olki już bije po oczach, bo przecież mogli to jakoś bardziej urealnić i wysłać całkiem obcego kuratora, a nie jakieś konszachty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don flaco
Pewnie kurator Rafał zobaczywszy najpiękniejszą kobietę na świecie zostanie natychmiast ugodzony strzałą amora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze absurdy w Klanie zauwazaja nawet fanki tego syfu ;) Jak czytalem wasze posty to az przyznam nie wierzylem ze takie akcje sa mozliwe ale zaraz naszla mnie mysl - przeciez to klan! i w moment uwierzylem ze OGR znajdzie 1000 prac a kurator ktory ma nadzorowac Agunie wszystko dajke okaze sie jej sis z innym no porazka buahaha a grazka dostala milion po rysku i juz nie beda musieli prosic zus o rente a mogliby poruszyc ten problem ale skąd przeciez klan to wygrywa sie tu miliony jak kurator ma przyjsc to bedzie to siostra a jakby w klanie była jakas ciocia sędzina to ona sadziłaby kazdego w klanie bez wyjątku czy to sad rodzinny czy inny buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym milionem może być kolejne odbiegnięcie od rzeczywistości. Od wygranych pobierają 10%, więc zostanie im 900 tysięcy. Chyba, że w Klanie nie pobierają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×