Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ja też czekam na kolejne "stare" odcinki na vod! :) Wiecie co? Mam dziwne wrażenie, że rodzina zapomniała już o śmierci Ryśka. Czy ktoś zaprosił Grażynę na święta? Albo to przeoczyłam, albo nikt tego nie zrobił. Nie słyszałam, żeby Krysia, czy Ela wspominały coś na ten temat! Lubiczowie świętowali w obecności Koziełłów, a Grażyna z Mariuszem. Dziwne to trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może nie tyle rodzina zapomniała, co raczej scenarzystom "wypadło to już z głowy". Mieliśmy wcześniej wiele podobnych przykładów na ich nazwijmy to krótką pamięć, że wcale bym się nie zdziwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, masz rację! Albo Oni naprawdę nie pamiętają pewnych, dość ważnych dla serialu rzeczy, albo zmieniają się tak często, że ci nowi nie są w stanie utrzymać ciągłości pewnych wątków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubicze są dysktretni
i nowocześni: chcą by Graża zeszła się z Mariuszem i urodziła mu kolejne dzieciątko, dlatego zostawili tych dwoje sam na sam by mogli się spokojnie pokochać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczniee
przecież nie było pokazane jak spędzali Wielkanoc, to skąd wiecie, że mają ''gdzieś'' Graże? Lany poniedziałek tylko pokazali. wcześniej jak Monia przyszła do Elżuni to mówiła, że Wielkanoc zawsze spędzają na Sadybie, więc chciałaby, aby drugi dzień świąt spędzili w tym roku u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim razie Grażka powinna
coś "pierdnąć", że sympatycznie było w niedzielę na Sadybie, tylko tak bardzo tam Ryśka brakowało, czy coś w ten deseń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim razie Grażka powinna
coś "pierdnąć", że sympatycznie było w niedzielę na Sadybie, tylko tak bardzo tam Ryśka brakowało, czy coś w ten deseń:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry za powtórkę, ale coś
Kafe szwankowała wtedy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd złodzieje mieli klucz
Maciek na czym będzie grał matka Zyty jest koszmarna:o dzieci Michała są ważne tak samo jak te trzecie, co babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Jeden z policjantów bardzo przypominał mi Koziełłę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasia wołowinę
toksańską zrobiła Michał mógłby gołe tyłki synów pasem przylać na jej oczach Bożeś mój nie bij dzieciątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia wujka doktora wyglądały jak jakieś nędzne wycinanki z gazety :( Grażyna to już chyba nie potrafi otworzyć drzwi bez tego zerkania przez wizjer. A Wam nie wydaje się trochę dziwne, jak Mariusz wjeżdża wózkiem z korytarza do mieszkania Grażynki? To co, nie można wózka na dole zostawić a Kubusia wziąć na rękę? Biedny mały aż rwie się z wózka, do którego został chyba przyspawany 😭 No chyba, że na parterze mieszkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna lisica...
Na vod.onet.pl jest już jutrzejszy odcinek. Oni idą jak trzeba nie jak telewizja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażą wspomniała dziś datę ślubu jej i Ryśka - 1982 rok? Czyli obchodziliby 30 rocznicę w tym roku? To ile Graża ma lat? Wydawało mi się że jak serial startowal mieli oboje cos ok 30stki, a to był rok 1997.. starali się o dziecko 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ smutna..
doktorek agi jakis dziwny,naprawde.Tez nie kumam o co chodzi z ta przebieranka na zdjeciach.. On zachowuje sie troche jak niedojrzaly nastolatek,.. z mamusi zyty jakis potwor wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a was nie zdziwiła propozycja
Grażynki, która proponuje Mariuszowi nocleg w mieszkaniu które owszem jest puste, ale obecnie jest powierzone Olce i Norbertowi, czyli właściciel, nawet ukochana ciocia, nie powinien ot tak wpadać im na chatę, a do tego nocować swoich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaaa
Pediatra kgoś mi przypominał, i już wiem, kogo... było takie pismo dla dzieci "Wally zwiedza świat" i on właśnie tak wygląda, jak ten bohater :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks i Rutka
pediatra wczesniej gral w wielu reklamach i nie musial gadac, wiec juz tak nie czepiajta sie chlopa, widocznie nie znalezli aktora ktorego aga by nie przeleciala w wawie.... Wiec dobrze ze chociaz ten sie zgodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra juz wiem, Michał Kruk. Swoją drogą ta matka zyty to jest zdrowo pieprznieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie poprowadzony wątek losu
Grażka tak od niechcenia czytała numerki a tu masz ..szczęśliwy los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy mi się wydaje, czy Zyta jest znacznie pozytywniej nastawiona do bliźniaków, niż wcześniej :)? No i fajnie, że trzyma stronę Michała, a nie wchodzi w konspirację z matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szopinska jest mega oblesna, to dotykanie, smyranie po buzce, przytulanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia_de_bill
Z tymi numerkami to ja nic nie zrozumiałem. Jak Graża w ElMedzie sprawdzała z koleżanką, to podawała zupełnie inne liczby. Datę ślubu 15.05.82 (tak?) i coś tam jeszcze. A wczoraj były na losie kompletnie inne. Może oni mają dwa losy? Oba po milionie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze, że Pan Hrabia
zwrócił uwagę scenarzystom na ten błąd, bo te chamskie łby matematyki nie znają i nie pamiętają co pokazylwali klika odcinków wcześniej, teraz okaże się, że Rycho kupił co najmniej 2 losy i na oba padły główne wygrane, więc Graża ma do dyspozycji co najmniej 2 melony i może nie kasować więcej komorngo od Olki i Ogra bo oni przecież tacy młodzi, dopiero na dorobku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na vod.onet był dzisiejszy odc. a dziś już go niestety nie ma. W każdym razie rzuciłam wczoraj na niego okiem i wymiękam, jak matka Zyty nazwała bliźniaków najpierw " ancymonkami ", a potem zdaje się " terrorystami " - zacne określenia :) Zosia zaś ma kolejnego wujka. I tym razem jest to " wujek kurator " :) Z Zosi to w ogóle bardzo gościnne dziecko jest, bo prawie każdego do domu zaprasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie......
teraz dopiero włączyłam Klan,nie widziałam od początku i mam pytanie: ile kasy wygrała Graża???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jaki ten MAciek wnerwiajacy!! Ma nie mowic o wygranej ale kazdemu sie wygaduje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×