Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Fanko, czyś Ty chlapnęła sobie koniaczku, czy co.. nie poznaję Cię! to Twoje wyszukane słownictwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, widzisz i nie grzmisz. Jackuuu niezastąpiony w banku, aż się dziwię że bank nie padł zanim nie było w nim Jackuu, Surmaczowa bez głosu komiczna. :) Feliks: Wiesz skąd mam pieniądze? Monika: Nie wiem. Sprzedałeś nerkę? Haha uśmiałam się. Ja też jestem z 8 klasową podstawówką, fajnie było. A w gimnazjum byłam raz u kuzynki po coś, na przerwie! Traumę mam do dziś No ale Bożenka i Miłosz zbiją koleżanki Kasi i będzie ok. Swoją drogą nie pamiętam żeby Bożenka była w szkole taka bitna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha padłam
"Może Kryśka chodzi stale nietrzeźwa bo to klątwa tej Lisek co ją schlapała procentami" :Dhehehehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, sama nie myślałam jeszcze do niedawna, że zacznę tak mówić o klanie, ale teraz już przekraczają wszelkie granice! Robią sobie z nas jaja na maxa,bo mówili o nowych scenarzystach, a takowych nie ma,co wiem od osoby pracującej przy klanie! Starzy nic nowego, ciekawego wymyślić nie potrafią, więc serwują nam takie idiotyzmy! :/ Ja niestety jestem pierwszym rocznikiem gimnazjalnym, tudzież doświadczalnym. Ale akurat ten etap swojego szkolnego życia wspominam najmilej :) Natomiast, jak widzę, co się teraz dzieje w gimnazjach, to ręce mi opadają... Tak samo jak na widok wątków w klanie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniaku jeszcze nie chlapnęłam, ale chyba zaraz to zrobię... :) Kryśka, zdaje się, poszła na odwyk. W klanie jej chyba teraz nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha padłam
"Może Kryśka chodzi stale nietrzeźwa bo to klątwa tej Lisek co ją schlapała procentami" :Dhehehehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenkę też biły koleżanki
niedawno czy pamięta to? Kasi dokuczała rok temu mała gówniara, Bożena nastraszyła ją,że ogoli jej głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwalil mnie tekst Olki, ze tylko ludzie z klasa umia sie przyznac. Ludzie, ten jej koles mogl zabic czlowieka, a ona w ogole gada o tym w taki beztroski sposob jakby Ogr Rafalowi wylal wiadro zimnej wody na glowe w deszczowy dzien, a nie przecial hamulce! Oni oboje znaczy Olka i Ogr jacys niedorozwineci sa chyba :/ Surmaczowa przegiela dzisiaj, zachowywala tak groteskowo, ze zal bylo patrzec. Stracila glos i robila takie miny, a ten ciapowaty Tadeusz to tez porazka, nie moge uwierzyc, ze on pelni tak odpowiedzialni zawod ginekologa-poloznika. Dowale sie tez do Jackuu, bo on sie w ogole marnuje, powinien w szwajcarskim banku pracowal na najwyzszym stolku skoro wszyscy az go prosza, zeby u nich pracowal i tylko on moze uratowac firmy i oddzialy. Oczywiscie kazda prace dostaje po znajomosci. Nie lubie ani jego ani tej szczebiotajace, lizacej mu zad Agaty.Jak slucham i widze tego Jacka to przed oczyma mam tego smoka Tabaluge, bo ten aktor do tego glos podkladal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno: Olka podziekowala Rafalowi, ze nie poszedl na policje. Rany, koles zazdrosny schizyk usilowal go zabic, albo ciezko zranic, a ta to bagatelizuje, cieszy sie, ze ofiara nie poszla na policje. Nie no super, zas mu cos pewnie odwali i tym razem dzgnie kogos nozem, ale jak sie przyzna i ladnie przeprosi to Olenka wybaczy i beda sie z tego smiac przy porannym sniadanku... tragedia normalnie, jak nastolatki sie zachowuja, oni nie dorosli chyba do zwiazku i nie wiedza co to odpowiedzialnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... z tym Klanem!
Arkadiusz ma rudy wypłowiały kolor włosów jak większość niedomytków z dworca, którzy cały dorobek życia chowają w jednej śmierdzącej reklamówce i każdemu sprzedają swoje psychologiczne niuanse a potem przepraszają po 10 razy i całują w rączki gdy ktoś nie ma ochoty na konwersacje. Nawet Maciek wyczuł, że z takimi nie warto dyskutować. Tekst z nerką akurat im się udał ale cały wątek z Feliksem zapowiada się do bani jak wszystkie dotychczasowe. Olka albo ma jakiś schizo-fetysz albo sama zaczyna schizować. Ten związek to patologia zahaczająca o perwersję a ona bredzi jak opętana przez jednoosobową schizo-sektę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... z tym Klanem!
Kryśka przerwała dwumiesięczny ciąg i trafiła na detoks. Muszą jej uzupełnić niedobory elektrolitów. Wkrótce się też okaże, że cały wątek z Pawełkiem to były jej urojenia wywołane przez zespół abstynencyjny a trafne przepowiadanie chorób nigdy nie miało miejsca. To działo się jedynie w jej świadomości. Wszystko się wyjaśni gdy wróci z detoksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam dziś klanu i nie chce mi się oglądać już. Mnie Jacek kojarzy się z Mortem z Pingwinów z Madagaskaru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania happy zaśpiewa
będzie seks? pamiętacie jak chodzili do seksuologa?:D w sypialni leżała w szpilkach z winem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahaha jebłam ze śmiechu
:D:D:D ten wpis mnie rozwalił: "Kryśka przerwała dwumiesięczny ciąg i trafiła na detoks. Muszą jej uzupełnić niedobory elektrolitów. Wkrótce się też okaże, że cały wątek z Pawełkiem to były jej urojenia wywołane przez zespół abstynencyjny a trafne przepowiadanie chorób nigdy nie miało miejsca. To działo się jedynie w jej świadomości. Wszystko się wyjaśni gdy wróci z detoksu." :D zajebiste,hehehehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą, dziwię się, że aktorki się godzą na robienie z siebie idiotek! Najpierw Bursztynowicz w stroju tej primabaleriny, czy kogoś takiego, teraz Żółkowska jako Monroe! No ludzie, litości! Kotulanka jak wróci, może też się za kogoś przebierze?! Albo ciocia Stasia! Co proponujecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotulanka grała
prostytutkę- niemowę, która mieszkała w starej opuszczonej lokomotywie. W tym samym filmie grała Bursztynowicz. Była zdzirowatą sekretarką z lokami, leżała w suchej wannie z jakimś kolesiem gdy oboje narąbali się na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh dobre dobre
:D A ciocia Stasia niech się przebierze za Lady Gagę :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki to był film? Bursztynowicz kojarzę chyba z serialu Matki, żony i kochanki? Kotulankę głównie z teatrów tv. Wielka szkoda, że obie zmarnowały się w Klanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheh dobre dobre
Klan się robi coraz bardziej cyrkowy:o Najpierw ten wielbłąd,a teraz te przebieranki:P No normalnie istny cyrk,nędzny kabaret:o O idiotycznych pomysłach scenarzystów już nie wspominam....jak nadal będzie taki syf w Klanie,to boję sie pomyśleć co będzie w nowym sezonie,o ile teraz nie zakończą tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysliscie, ze klan odleci jeszcze bardziej czy bedzie na tym etapie? az sie boje co bedzie dalej. Akurat surmaczowa nie dziala mi tak na nerwy jak pijanstwo w klanie. Co do przytulanki to ona serio ma odwyk? bo jak król giełdy zrobił wypadek po alko to oni ponoc nie chcieli juz razem grac za kulisami mowilo sie ze ciezko im grac malzenstwo bo sie nie lubią a teraz sama chleje? no to sie porobilo ostro. Macius u mnie zapunktował bo olal tego arkadiusza debiliusza skoro nawet macius nie chcial z nim gadac to jest juz najgorsze stadium zidiocenia wspolczuje arkadiuszowi debiliuszowi. Nie no wątek Jackuu odzywa na calego juz dostal prace po znajomosci i ta agatka - zauwazylem ze przestala juz mowic to swoje jaaaacku chyba widzieli jaka mamy beke na forum i juz nie piszą jej tekstów z jackuuuu. ale rowa mu nadal lize widocznie lubią takie zabawy z lozku. Ruda jak ktos zauwazyl ma fetysz ogrowy i bedzie leciala z nim na dno a wlasciwie juz jest no bo nie jest przeciez na wysokim poziomie. Koniakowy musi miec wadliwą spermę wszystkie jego dzieci są psychicznie chore agunia ruda i teraz pawelek ześwirowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×