Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość A może.....
Barbara będzie manipulować jego osłabionym umysłem i wmówi Jackowi, że byli kochankami gdy został poczęty Pedro a ta choroba jest po to by Jacek miał dziury w mózgu i nie pamiętał faktów z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pochowała ojca
Julia to czarny charakter z Pokemonów. Ta ruda co latała z kotem i kradła pokemony była dubbingowana przez tą aktorkę. Moim zdaniem powinna pozostać przy dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziwi fakt, że dziewucha (Aga) z "porządnej" rodziny ma takie ciągoty... No i że Krycha nigdy nic jej na ten temat nie powiedziała! Naprawdę Ona jest chyba rekordzistką w klanie, jeśli chodzi o facetów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olce marzyła się luneta?! Tego to nie pamietam! :D Za to pamiętam jak Krycha kupiła jej komórę i chyba pokłócili się o to z Pawłem! On był, zdaje się, przeciwny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia jaka bojowniczka i ekolożka tak by bronila tego maksa a przeciez powinna sama byc ekologiczna. Zawsze smieje sie z tych eko oszołomów przykują się do drzewa beda protestowac ale uzywają komórek, technologii, myja się i robią to co wszyscy i potem jedna z druga udaje wielką eko fankę jak wlasnie agunia typowa ekologiczna laseczka a kazdy jej facet jest biodegradowalny i jak po dwoch miesiacach zniknie z jej zycia to się samoczynnie rozklada i wsiąka w glebę a potem rosnie i dojrzewa kolejny amant i tak w kolko - istna przyroda. Ela moglaby sprzedac apteke a po kiego jej? pamietam sceny z aptetki juz ich nie ma chyba od paru lat ale nigdy tam kolejek nie bylo zdaje mi sie ze jest to na uboczu i malo osob tam chodzi recepty realizowac. Mialaby wiecej czasu wlasnie na co? na to zeby z knorasem knuć jak oskubac wdówkę? czy klocic sie o wnuki. Powinna sprzedac ale kase odlozyc sobie i spokojnie zyc. Barbara niech juz skonczy uwodzic kazdego dookoła nawet nieletnich bo to juz sie robi zboczone. No nie powiem swietnie nadawalaby się na kierowniczkę burdeliku w klaniku ale poki go oficjalnie nie ma to niech skonczy ten uwodzicielski ton bo będą zgodny u emerytow ze na starosc cos się podnioslo. A ta cala litwinka to niech nie opowiada bzdur - jak chce cos swojego zeby sąd sie nie czepial to niech kupi cokolwiek inna aptekę czy cos a nie ze tylko tą. Koniakowcow nie pokazują w ogole - moze i dobrze ale ciekawe czemu? czyzby poszli na odwyk? scenarzysci doszli chyba do wniosku ze przesadzali z koniakiem rozpoli pijusów a oni podatni na rozne alko i teraz po odwykach latają zapewne ale ciiii nie mowcie nikomu ze niby sobie zyją a widzowie niech skupią sie na aguni i barbarze oraz jackuu z jego ekspresową operacją. Mysle ze jak kolejny bohater klanu bedzie miec jakies sprawy nowotworowe albo operacje to jak poskarzy sie na bole to zaraz bedzie dzwonek do drzwi i wjezdza caly personel medyczny z aparaturą i operują go na miejscu w mieszkaniu. Chociaz czy ta operacja byla az taka naciągana? przeciez jakby nie bylo zrobil ja prywatnie bo elka dała 30 000 to nie mozna w dwa tygodnie miec diagnozy i usuniecia guza? mysle ze mozna wiadomo ze nie z NFZ ale w koncu knoras nie chcial placic za jackuu tylko zeby graza dala wiec nie bylo to na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
a aga idac do pracy napatoczyla sie na lesienia i oczywiscie przyjela jego zaproszenie na drinka... z samego rana...? wtf? tez bym chciala idac do pracy moc zawrocic i pojsc do kogos na winko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eo eo ea ea
Szykulska będzie ich podglądała w trakcie bara-bara. Zrobi zdjęcia i wyśle do Brukowej a koleżanka Agi, ta złośliwa i ambitna okularnica zrobi z nich użytek. Kompromitujące fotki pójdą na rozkładówkę z nagłówkiem, że tak się walczy o podpisy mieszkańców. Egzemplarz wpadnie w ręce papy Lubicza, który wydziedziczy nierządną wszeteczną latorośl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaln
Tahini mi się wydawało, że Ela zapytała Julię o ojca. I ta powiedziała, że pochowała go kilka lat temu. A męża ma jednego. Coś sobie przypominam, że Julia i Michał coś tam ze sobą kombinowali, ale ona musiała wyjechać. Ale teraz ma męża, duże dziecko i prześpi się z Michasiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka bez łopatka
Agata okropne ma te rzęsy. Pasemka też straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie chyba zle uslyszalam wtedy i rzeczywiscie Ela pytala o ojca tej Julii. Zrobilam wielkie oczy jak przeczytalam, ze Michal przespi sie z Julia, bo jak Zyta go zdradzila to nie chcial jej na oczy widziec, a teraz sam zrobi to samo! No i gdzie tu logika? Sam by nie wybaczyl, ale skrupolow nie mial, zeby zrobic dokladnie taka sama krzywde wlasnej zonie. Pomijam fakt, ze gnoj ma male dziecko , a Julia jesk kompletnie nieatrakcyjna. Agata w ogole mi do Jacka nie pasuje, wyglada jak jego nastoletnia corka. Te pasemka sa nieladne , duzo lepiej wygladala w jednolitym kolorze wlosow. A z tej Szykulskiej to taka stara pierdolinska co to zyje zyciem innych, bo wlasnego nie ma. Aga zamiast ja objechac, ze co ja interesuje co ona z Lesieniem robila w domu to tylko sie glupkowato usmiechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara Rafalska
Witaj Zaaalu! Naprawdę uważasz, że chciałabym być natchnieniem każdego mężczyzny. O nie mój drogi, nie każdego. Jedynie Twoim, chłopcze! Może masz ochotę na soczyste cytrusy w moim towarzystwie? Uwielbiam zielone grejfruty- delikatna skórka a pod nią soczyste wnętrze. Tak soczyste jak usta kobiety, której nie wypada odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha padłam
" kazdy jej facet jest biodegradowalny i jak po dwoch miesiacach zniknie z jej zycia to się samoczynnie rozklada i wsiąka w glebę a potem rosnie i dojrzewa kolejny amant i tak w kolko - istna przyroda." :D:D:D Jej faceci poddawani są recyklingowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha padłam
Barbara Rafalska------> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha padłam
niech Elka sprzeda te aptekę,bo jakoś nie widać,żeby tam pracowała,nie twierdzę,ża mają być ciagle sceny a aptece,ale raz na jakiś czas mogliby ją pokazać:o Pamiętam z początkowych odcinkó,ze pracowała tam taka ruda koleżanka Elki... Lubicze chyba rzeczwyście poszli na odwyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Madzi
www.wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Internauci-Barbara-Bursztynowicz-powinna-zagrac-Marie-Kaczynska,wid,15137315,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twierdzenia
Liczba facetów Agi jest wprost proporcjonalna do sumy koniaków spożytych przez Lubiczów i odwrotnie proporcjonalna do ilości zdrowych zębów Zosi. Kwadrat facetów Agi odpowiada iloczynowi kilogramów pani Steni i lat Olki na studiach. Suma pierwiastków facetów Agi i lat Olki na studiach równa jest długości stopy Ogra pomnożonej przez wielkość sumy z NfZ którą wyłuskał Lubicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka z monster high
Nie oglądałam ostatnio. Napiszcie o co chodzi z tą czekoladą dla Małgosi. Znowu jakieś lokowanie produktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosia odwiedzala ojca w szpitalu i lekarz prowadzacy zaproponowal jej czekolade z automatu. Nie pokazali jaka to marka ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka z monster high
Myślałam, że wyczarował spod kitla taką w kostkach i Małgosia zrobiła wielkiego banana na jej widok. I że wszystko było na potrzeby product placement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamochlon non stop gada tym swoim kokietujacym glosikiem od ktorego mnie mdli. Gada tak do kazdego, nawet do nieletniego Jasia jak i do wlasnego syna. Niezla z niej typiara skoro nie wie z kim ma wlasne dziecko. Ela ciagle zyje klopotami i zmartwieniami innych. Co ja do cholery obchodzi Julia ( notabene obca baba), ze sie rozwodzi itd? Zamiast to olac to ta sie w to wkreca i jeszcze tak bedzie, ze milosnierna samarytanka Ela sprzeda jej te apteke, zeby pomoc biedaczce :\Jak Knorrasa nie lubie tak sie z nim zgadzam, ze ona sie powinna zajac rodzina wlasna, wnukami, a nie przejmowac sprawami obcych ludzi, a oczywiscie po tych slowach Ela na niego spojrzala jakby ja zbluzgal dokumentnie.Nie rozumiem tej kobiety. Aga i koledzy eko maja zebrania w kawiarence? To oni nie maja w tym Stowarzyszeniu, albo jak to sie tam nazywa salki konferencyjnej, albo chociaz jakiegos pokoju obrad? Dziwne zwyczaje no i oni maja tylko 3 pracownikow? ( ten lysy i ta kobietka i Maks). Herbusiowy karzel do wszystkiego sie pcha, ponoc z niej jest tancerka, a teraz z Rutka sie bawi w byznes. Jej postac ( a mam wrazenie, ze jest taka nadeta i uwaza sie za Bog wie kogo rowniez prywatnie) zrobi wszystko i da dupe kazdemu byle by tylko miec z tego jakis zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej w Klanie denerwuje
mnie to, że na byle głupotach potrafia sie skupiać miesiaca, ciagnąc do niemożliwości wątki nudne jak flaki z olejem, a na ważne sprawy nikt nie zwraca uwagi, no bo czy przez te 15 lat ktos choć słowem wspomniał Agnieszce, że przesadza z facetami, Olce, że jest głupią idiotką albo Surmaczowej, ze zachowuje sie jak kretynka? Nienormalne rzeczy są traktowane jak cos w porzadku, a nad jakimiś głupotkami rozprawiają do wyrzygania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie knoras nie ma racji - mowil to takim tonem jakby tylko on jego rodzina byli najwazniejsi i to on decyduje kto do niej nalezy a innych niech szlag trafi bardzo to nie w porządku. Nie mowie ze ela ma zyc problemami litwinki ale ten skoczyl na nia ja pies z budy i juz zaczal mowic te swoje knorasowe mądrosci niech sie skupi na przyprawach matoł skonczony. Dzis w klanie rozbawilo mnie pare momentów ze pękalem ze smiechu oby tak dalej na wstepie elzbieta zapytała knora przewrotnie - "a czy ty uwazasz ze nie wystarczająco dobrze prowadzę dom?" hehe dobre sobie dom prowadzi ciocia stasia a ona co najwyzej pelni funkcje reprezentacyjne niczym krolowa angielska i w dalszej czesci odcinka idealny przyklad strapiony maly jasio z problemami polecial do babci a babcia zostawila apteke i siadla do rozmowy z niedorajda a stasia poszla do kuchni bo jedzenie juz "dochodzilo" i elzunia miala czas skupic sie na rozmowie z wnukiem tak ona widzi prowadzenie domu :) Agnunia i jej eko wyjasnienia - takie teksty padaly ze sie smiac tylko moglem. Koniakowy - tak zawzięcie staral sie zrozumiec co tlumaczy mu jego corka o sprawach arcy waznych czyli o eko fundacji. Agata szukająca pomocy psychologicznej u jedynego psychologa w warszawie - i tu smialem sie z 10 min bo pomyslalem sobie ze np. ktorys bohater potrzebuje fachowca i... nikt nikogo nie zna! nie ma takiego w warszawie i to dopiero byłaby klęska no choćby nawet taki mechanik samochodowy - kto w klanie jest mechanikiem lub go zna? gdzie oni naprawiają auta jak pierwsze co to po znajomosciach a tu brakuje znajomego. Rafalski jako jedyny psycholog w wawie wymigał sie od pomocy dla jackuu bo jest z nim zbyt blisko - ostatnio sie zblizyli a dawniej sie nienawidzili i tak mi sie smiac chcialo jak pomyslalem ze agatka szukala pomocy dla jacku wlasnie u rafalskiego bo bylyby jaja jakby sie nadal nie lubili a to bylby jedyny pscyholog w miescie buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cyklu "jaka mała ta Warszawa" 2372 Zyta jest zła na męża, że ją oszukał. Michał wychodzi z domu i jedzie do Julii. Arkadiusz prosi Grażynę, aby odebrała i przechowała dla niego pewną przesyłkę. Dostawcą okazuje się być gwiazdor Korbas. Zachwycona Kasia prosi go autograf i wspólne zdjęcie. Miłosz zapewnia Bożenę, że z Martą łączą go tylko sprawy zawodowe. Tymczasem Rutka i Orłowska szykują się do wyjścia do teatru. Niespodziewanie zatrzymuje ich wizyta policji. 2373 Kasia chwali się w szkole autografem i zdjęciem Korbasa. Koleżanki podejrzewają ją o kolejne oszustwo. Domagają się, aby zaprosiła gwiazdora na lekcję. Szczęśliwie dla córki Grażyny okazuje się, że artysta jest synem Arkadiusza. Furtecka informuje Agnieszkę i Pawła, że Rutka został zatrzymany przez policję. Lubiczowie liczą, że dzięki temu decyzja o rozpoczęciu budowy zostanie odroczona. Marta mówi Miłoszowi, że ich wspólne przedsięwzięcie jest zagrożone. 2374 Rafalski otrzymuje telefon ze szpitala z informacją, że została znaleziona nerka dla Jasia. Szybko udaje się z synem do szpitala. Po powrocie do domu zastaje w mieszkaniu Barbarę. Żona oświadcza mu, że chce ratować ich związek. Ola opowiada Agnieszce o napadach zazdrości Norberta. Zawiedziona Marta żali się Miłoszowi, że Rutka wycofał się z finansowania ich programu z powodu kłopotów z prokuraturą. Norbert, po ostatniej kłótni z Olą, zgadza się w końcu na organizację parapetówki z udziałem Rafała. Przygotowuje zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha, teraz to ja padłam, ten Korbas sławetny jest synem Arkadiusza? dobre :) q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Milosz tez musi miec swieta cierpliwosc do Bozeny. Ona ma wiecznie niezadowolona gebe, wiecznie cos jest nie tak. Nie zachowuje sie w ogole jak dziewczyny w jej wieku, ale jakby byla emerytka. Dobrze, ze nie jest imprezowaiczka i puszczalska , ale przesadza tez w druga strone. Kompletna z niej nudziara, i taka wazniaczka. No i uwazam, ze powinna odciazyc matke, ktora ma i tak duzo na glowie i albo wziac sie do roboty albo przynajmniej pomagac w domu kiedy nie ma zajec na uczelni. Znowu bedzie Ola i ten swirus... Nie komentuje tego, bo szkoda slow. Zaskoczylo mnie to, ze Arkadiusz okaze sie ojcem tego Korbasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×