Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

a skadze, byl tylko buziak i bodajze przytrzymanie dluzej reki :D a wyrzuty sumienia mial wieksze nioz Czesiowy Darek i Jackuu razem wzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rychu sie bujnal w przedszkolance przeciez tylko takiej co wyglądala jak 40 letnia dziewica wiec pasowali do siebie bo rysiek tylko z grazą wiec to by byla jego 2 kobieta w zyciu jednak pozwilil sobie jedynie na perwersje w postaci pocaulnku w policzek. Coź za erotyzm... Miłosz niech juz nie udaje ze chce bożke ani ze herbus tylko niech bedzie np z tym olafem szefem jackuu buaha dzis jak agatka zafascynowana szefem gejem swojego faceta opowiadala i robila analize psychologiczną goscia po 30 samotnego singla ze "nigdy nie bedzie miec takiej rodziny" to samo sie nasuwa ze jackuu a moze twoj szef to gej? ale niee stanelo na tym ze to singiel buahahaha :) Kto by polecial na bozenke? wiecznie na fochu a ostatnimi czasy zrobila sie na czterdziestkę niz na studentkę wiec kto by ją chcial? jeszcze te jej zasady czystosci niech sobie pije vanish i popija persilem to bedzie czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka-palitka
żal mi sie zrobilo tesciowej michala co za pajac z niego a ta julia wygladaa jak jakaś matrona normalnie jak można z czymś takim się puścić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda, nuda, nuda! Lafirynda Marta (bo jak nazwać inaczej kobietę wskakująca co chwila z jednego łóżka do drugiego), żal Agaty nad samotnym Olafem (co za imię), kłótnia o jakieś pieczone kuraki, chlipanie Halszki i żardiniera jako motyw wiodący odcinka :D q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaal masz racje z ta Bozena. Jej blizej do czterdziestki niz do studentki, a jest i wiele czterdziestek co maja wieksza pogode ducha i wiecej humoru niz ta panna. Wiecznie fochy stroi, wiecznie cos nie tak. Boje sie pomyslec jak bedzie w wieku Krysi to dopiero bedzie hardcore z nia. Dzisiejszego odcinka jeszcze nie ogladalam, ale widze, ze nic ciekawego w nim nie ma oprocz zardiniery, Olafa, lafiryndy karlicy. Zauwazylam tez, ze kazdy tutaj jest w 100% na nie co do potwora z krypty z przerosnietym libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zapowiedziach było coś jak potwór z krypty mówił do Michała coś w rodzaju, że co w tym złego jeśli dwoje dorosłych i WOLNYCH ludzi chce być blisko... I teraz pytanie - czy to wyjęte z kontekstu czy ten dziwkarz w ogóle nie powiedział jej o istnieniu Zyty i Stefanka? :) Zobaczymy jutro. Co do Bożeny - zgadzam się. Chyba z tymi wiecznymi fochami wzięła przykład z sex bomby Agusi, bo ta też wiecznie ma minę jakby sto wsi spaliła, ale o tym już wiemy wszyscy przecież :) A ten Miłosz to pojeb, bo zamiast powiedzieć Bożenie od razu co i z kim to naważył sobie piwa :) Monika zachowuje się bardziej wyniośle od królowej angielskiej. Kim ja to nie jestem? Ą, ę... Oczywiście! Żardiniera :D Jak nie lubię matki Zyty to dziś też było mi jej żal :) A przygłupawy Michał znowu wpadł. Po co kłamał ile to kasy wydał? A tak w ogóle to trochę dziwne, że Zyta nie ma kontroli nad finansami. Cóż, ja bym wiedziała jakby mój mąż wydał tyle kasy na prezenty, albo na cokolwiek innego... A u nich - bagatela, takie tam drobne, że nawet trudno zauważyć. Tzn. ja wiem, że Michał pożyczył od ojca, ale Zyta nawet się nie zainteresowała skąd na to wszystko wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda88
Ta aktorka, która gra potwora z krypty dubbingowała czarny charakter w bajce o Pokemonach gdzie kradła pokemony innym. Miała tam taki jędzowaty głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał powiedział im, ze ile ta donica kosztowała? Przegapiłam to. Mnie nie było żal matki Zyty, nie rozumiem Was :) q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez nie bylo zal matki Zyty, zwlaszcza biorac pod uwage jej wczesniejsze ekscesy. Klankowa - nie żadna donica, tylko ŻARDINIERA!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Panstwa Koniakowskich znowu przed praca caluski stol zastawiony, szyneczka pokrojona z serkiem, pomidorkami, kostka masla i oni oczywiscie w spokoju zjedli sobie wspolnie sniadanko.Pamietajcie sniadanie to podstawa ! to mowi Wam lekarz- chirurg plastyczny:D Agata zafacynowana tym Olafem, a mnie sie wydaje, ze cos z tego wyniknie i w sumie dobrze by bylo, gdyby Jackuuu zostawila. Rzygac mi sie chce za przeproszeniem jak widze Michala, ktory ciagle wymiguje sie od obowiazkow nad dzieckiem.Matki Zyty nie znosze i absolutnie mi jej zal nie bylo, powinna na Mikolajki opierdol dostac za calkoksztalt a nie drogi prezent.Zyta powinna sie cieszyc, ze Michal tych 2 tys na prawdziwa zardiniere nie wydal. W ogole ich malzenstwo jest dziwne, niby sa razem, a jednak tego sie nie czuje, a Zyta by za matka w ogien skoczyla i zawsze przyznaje jej swieta racje. A tak na marginesie, w Klanie nawet dostarczyciele paczek sa mili i z checia poczekaja na adresata. Fajnie, mnie sie to jeszcze nigdy nie zdazylo, a paczki od kuriera dostaje czesto. Monika istotnie zachowuje sie jak Wielka Dama, co to ma restauracje i ludzie dla niej pracuja, a ona moze ich traktowac jak chce. Zawsze taka byla.Halszka wkurzona, a przeciez powinna Monike po nogach calowac, ze jej robote dala i dzieki niej w pace nie siedzi, a ta fochy stawia i sie uwaza za G. Ramsaya w spodnicy. Natomiast Bolek to stary pryk, zone ma, nia powinien sie zajmowac, a on na kryminalistke sie oblizuje. Milosz zachowal sie bardzo nie w porzadku. Powinien Bozenie od razu powiedziec z kim zaczyna wspolprace i co i jak,szczegolnie, ze wie, ze ona jest strasznie humorzasta i non stop cos jej nie pasuje, a on jeszcze oliwy do ognia dodaje.Jak tak bedzie z nia pogrywal to ona mu nigdy nie da:D Karlica pewnie znowu bedzie chciala sie z nim pobzykac, bo narazie daje staremu dziadowi. Ha! W poniedzialek znowu potwor z libido, swedzi ja niemilosiernie widac, a Michal nie dojsc, ze tej szmacie nie powiedzial, ze ma zone i dziecko to jeszcze sie kuzwa zastanawia, czy on dobrze robi zdradzajac zone?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do marooonki
"W zapowiedziach było coś jak potwór z krypty mówił do Michała coś w rodzaju, że co w tym złego jeśli dwoje dorosłych i WOLNYCH ludzi chce być blisko... I teraz pytanie - czy to wyjęte z kontekstu czy ten dzi**arz w ogóle nie powiedział jej o istnieniu Zyty i Stefanka? " Powiedział, ale potwory z krypty mają słabą pamięć :P "Co do Bożeny - zgadzam się. Chyba z tymi wiecznymi fochami wzięła przykład z sex bomby Agusi, bo ta też wiecznie ma minę jakby sto wsi spaliła, ale o tym już wiemy wszyscy przecież" Bo w Klauniku tak już jest - im bardzije laska brzydka i wredna z charakteru, tym więcej fajnych kolesi ją rypie :) "A przygłupawy Michał znowu wpadł. Po co kłamał ile to kasy wydał? A tak w ogóle to trochę dziwne, że Zyta nie ma kontroli nad finansami. Cóż, ja bym wiedziała jakby mój mąż wydał tyle kasy na prezenty, albo na cokolwiek innego... A u nich - bagatela, takie tam drobne, że nawet trudno zauważyć. Tzn. ja wiem, że Michał pożyczył od ojca, ale Zyta nawet się nie zainteresowała skąd na to wszystko wziął." Bo scenarzyści mierzom innych w łasnom miarom - im płaci się kilkadziesiont tysiący eurosów za miesiąc pisania takich bzdetów, to myślą, że w Polsce każdy zarabia te 15 000 zł miesięcznie, a nie 1 500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tahinki
"U Panstwa Koniakowskich znowu przed praca caluski stol zastawiony, szyneczka pokrojona z serkiem, pomidorkami, kostka masla i oni oczywiscie w spokoju zjedli sobie wspolnie sniadanko.Pamietajcie sniadanie to podstawa ! to mowi Wam lekarz- chirurg plastyczny" :classic_cool: a co w tym dziwnego? mają panią Stenię to mogą se pozwolić na codzienne wpierdalanie serków, szyneczków i kosteczke masełka :P i popjanie ich koniaczkiem, a nie plebejskom wódeczkom :classic_cool: "Agata zafacynowana tym Olafem, a mnie sie wydaje, ze cos z tego wyniknie i w sumie dobrze by bylo, gdyby Jackuuu zostawila." A może Agate pod wpływem Olafa odkryje swoją les-tożsamość??? "Rzygac mi sie chce za przeproszeniem jak widze Michala, ktory ciagle wymiguje sie od obowiazkow nad dzieckiem.Matki Zyty nie znosze i absolutnie mi jej zal nie bylo, powinna na Mikolajki opie**ol dostac za calkoksztalt a nie drogi prezent.Zyta powinna sie cieszyc, ze Michal tych 2 tys na prawdziwa zardiniere nie wydal. W ogole ich malzenstwo jest dziwne, niby sa razem, a jednak tego sie nie czuje, a Zyta by za matka w ogien skoczyla i zawsze przyznaje jej swieta racje. " I dlatego Zyta byłaby do usranej śmierci starom pannom, o przepraszam! singielkom, na szczęście Michciu jebaka się nad nią ulitował, poślubił i zapłodnił :) "Monika istotnie zachowuje sie jak Wielka Dama, co to ma restauracje i ludzie dla niej pracuja, a ona moze ich traktowac jak chce. Zawsze taka byla.Halszka wkurzona, a przeciez powinna Monike po nogach calowac, ze jej robote dala i dzieki niej w pace nie siedzi, a ta fochy stawia i sie uwaza za G. Ramsaya w spodnicy. Natomiast Bolek to stary pryk, zone ma, nia powinien sie zajmowac, a on na kryminalistke sie oblizuje." Nio Moni dobra Samarytanka powinna jeszcze zatrudnić do kompletu, tego kolesia co zamordował Ryśka no i tych złodziejów, ktorzy ukradli Mariuszowi furaka z dzieckiem, no i tego kolesia który ją zgwalcił na pczatku Klauniku :P "Milosz zachowal sie bardzo nie w porzadku. Powinien Bozenie od razu powiedziec z kim zaczyna wspolprace i co i jak,szczegolnie, ze wie, ze ona jest strasznie humorzasta i non stop cos jej nie pasuje, a on jeszcze oliwy do ognia dodaje.Jak tak bedzie z nia pogrywal to ona mu nigdy nie da Karlica pewnie znowu bedzie chciala sie z nim pobzykac, bo narazie daje staremu dziadowi." Miłoszek o się powinien z Olafkiem spiknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini, sprowadziłaś mnie na ziemię :D Faktycznie! Nie jutro tylko w poniedziałek, a ja się w swej naiwności zagalopowałam :D Do maroonki Dziękuję za rozkład mojej wypowiedzi na czynniki pierwsze i komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroon pewnie dlatego, ze jeszcze niedawno Klan byl i w piatki, a teraz nie wiadomo czemu z tego zrezygnowali. Ja rowniez dziekuje za komentarz do mojej wypowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedyś jak oglądałam
Klan i Michał z tą swoją żonką się spikali dopiero, to w domu Zytki rządził ten wojskowy a matka była jak typowa żona takiego gościa - od podawania jedzenia i przytakiwania mężusiowi, a teraz co? role się odwróciły? To matka Zyty zawsze "łagodziła" sytuację jak wojskowy miał coś tam do Michała, albo ja źle pamiętam. Nagle z potulnej żoneczki zrobiła się wredną tesciową? jak to się stało ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierwona jaziębina
Wyraz twarzy Julii przypomina maskę SYRENY z FSO. Natomiast usta Barbary w swojej budowie nie różnią się niczym od otworu gębowego konika morskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka-palitka
Tekst powyżej że usta barbary są podobne do otworu gębowego konika morskiego rozbawił mnie do łez:)od jakiegoś czasu czytam te posty i mi się humor poprawia od razu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Wczoraj Michał po raz pierwszy pokazał, że ma jaja. Z tą podróbką żardiniery, szacun dla niego, bardzo dobrze zrobił :D Równy z niego gość. Że tam sobie jakąś laskę puka na boku to pryszcz, gorsza sprawa, że z takim próchnem :P Widzieliście zęby Julii? Jak myślicie, sztuczne czy prawdziwe? Bo mnie się wydaje, że to sztuczna szczęka i do tego fatalnie dopasowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Jamochlon rzeczywiscie wyglada jak ten konik morski:D Swoja droga, ze ta kobieta sie w lustrze nie widzi, ona w ogole nie wyglada seksownie ( a chyba o to jej chodzilo), a tanio i wulgarnie, ma typowe wary obciagary za przeproszeniem. Cala jest zrobiona, nawet wlosy ma doczepiane. Nawiazujac do wypowiedzi poprzedniej: uwazam, ze nawet gdyby Michal zdradzil Zyte z super piekna kobieta to bylby to taki sam blad i jak zdrada z potworem z krypty. Nie wazne z kim, wazne, ze zdradzil wlasna zone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdahgda
najbardziej w tym forum podobaja mi sie pseudonimy postaci jakimi sie tu operuje :D bardzo poprawia mi to humor, jestescie lepsi od calego tego serialiku! mamy Jamochlona, Knorasa, Potwora z krypty, Karlice, Oblecha, Kurzanego dziedzica.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastusiowa jama
i jeszcze jest Ogr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie najbardzie podoba sie to, ze mozemy kulturalnie i przyjaznie wymieniac poglady. Nikt na nikogo nie najezdza i nie obraza jak to bywa gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak forum jest lepsze od serialiku to prawda. Tahini jak ja sie tu pojawilem i pisalem sobie o klaniku wiesz jak mnie tu jezdzili? sami fani klanu byli i jak cos pisalem to bronili klaniku jak poparzeni mowie ci beka byla :) nic nie moglas napisac na Maciusia bo jest chory i co by nie zrobil cicho bo chory dorbe jaja byly. Z czasem ci fani klanu chyba wymarli bo obecnie forum to typowe siedlisko antyfanów :d Mi sie podoba ze knoras ma problemy w firmie niech zbankrutuje i bedzie mył gary w rosso schudnie troche wielki byznesmen do ograbiania przypadkowych ludzi. Czy mi sie wydawalo (nie ogladalem dokladnie tego odcinka ale czy knoras rozciął stroj mikolaja? jesli tak to komu on chcial zrobic na zlosc w ostatej chwili skoro sie juz zgodzil? tym dzieciom? mogl sie nie zgodzic a nie sabotowac pomysl o poranku co za kretyn patrzec na niego nie moge taki oblech i wiecznie ten cwaniacki ton mowienia taki pewny siebie moglby sie utopic w kiblu) Michal i jego ta "waza" cokolwiek to bylo nie zakapowalem tego wątku po kiego kija byl ale mi zal matki zyty nie bylo a to dlatego ze scenarzysci najpierw robili z niej taka opokę wsparcia dla michasia i zytki przed wojskowym a potem nagle chcieli uzyc popularnego motywu tesciowa zięc co nie wyszlo bo mogli wczesniej pomyslec ze kiedys to wykorzystają. Moni zawsze sie wozila jak krolowa angielska z wyzszych sfer - nie wiem co ona robila w stanach jakos nie pamietam ale zapewne sprzatała u amerykanek i potem zarobiona wrocila z kasa do polski i udaje wielkie wyzsze sfery o synku zapomniala i bardziej skupila sie na halszce. A halszka tak uroda typowej tirowki brakuje kozaczkow i bialej mini i wypisz wymaluj tirówka. Wygląd jeszcze bym przebolal ale to ze z terrorystki zlego charakteru stala się wsparciem i opoką dla moni i rosso to jest zabawne buahah. Opoznienie jest dosyc spore wigilia bedzie po nowym roku :) Milosz to kryptogej dlatego jest taki ulegly z bozką to mu na reke w koncu nie musi sie do niej zblizac bo ona chce byc czysta na wieki wiekow za to herbus robi z nim co chce a on na wszystko sie zgadza po prostu lubi byc niewolnikiem zapewne lubi sado maso ktore praktykowal w ojcowym kurniku. A koniakostwo niby chcąc uszczesliwic niedorobionego tadeuszka pomysleli o sobie w koncu po kursie moze dla ich bedzie drinki robic kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaal ja cos czytalam wczesniej, ze ktos tam na Ciebie najezdzal, ale uwazam, ze takie cos nie ma sensu, bo Ty masz prawo do wlasnego zdania i inni maja do swojego, calkowicie odmiennego i ani Twoje zdanie nie musi pokrywac sie ze zdaniem innych i na odwrot. Nie uwazam sobie za antyfanke Klanu, choc przyznaje, ze czesto i gesto marudze i krytykuje, ale to tylko z jednego powodu: scenarzysci wymyslaja teraz tak debilne watki, ze mnie to poprostu irytuje, ale nie zamierzam przestac ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grał w Przepisie na życie
i Hotelu 52, zawsze ciapę życiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś napisał że Barbara
ma usta "wary obciągary". Wydaje mi się, że o to własnie chodzi takim kobietom, które powiekszają sobie usta - żeby patrząc na nich facet od razu myślał o lodzie :O:O smutna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×