Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Trąf trąf misia bella
W NW Suzanna vel Małgonia razem z koleżankami jest na celowniku nauczyciela pedofila. W Klanie mogli dać wątek Maćka i księdza pedofila. Tego, do którego miał chodzić z Martyną. I chcę żeby Aga przez seks zaniedbała opiekę nad Zosią. Tak jak kiedyś gdy była na bani. Niech prawdziwy kurator dobierze się jej do tyłka i zrobi z niej nieodpowiedzialną nimfomankę. Może Zosia przyłapie mamę na miłosnych uniesieniach i potem opowie o tym w przedszkolu lub namaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie J.
Hi everyone! My name is Angelina. I know Daniel Olbrychski very well. We worked together fiew times. I've admired him since I started following his filmography. He was awesome in every role that he played. Best acting and films I ever watched in my entire life. But yesterday I found something strange. I read about new film, series exactly he started working on. I saw the title KLAN and was intrigued. Then I watched fiew episodes and thought WHAT THE HELL IS THAT. I couldn't understand WHAT HE IS DOING THERE. My lector also could't believe it was Daniel he was watching on the screen. I'm still shocked and sad about what Daniel has done.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inżynier serwisowy bann
nie przesadzajcie dziewczynki w wieku 10-13 lat wchodzza w faze dojrzewania i zaczynaja sie interesowac chlopcami, wiele 12-14 latek ma juz pierwsza inicjacje ze soba, a rowiesnikiem mozna nazwac 12-15latka pedofil to bylby juz taki 17-89lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia na lifting
niech idzie Lubicz na urlop do dworku Koziełło z grzechotką dla pieska komiczny macha jak goryl rękami dzisiaj w bufecie na Pawła plecy o mało nie wskoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Brzechwa
KLANOWA LOKOMOTYWA Jedzie Klanowa lokomotywa Ciężka ogromna i pot z niej spływa W pierwszym wagonie Paweł z Krystyną Co półlitrówki wiozą i wino W drugim wagonie siedzą Knorasy Jerzy zajada tłuste kiełbasy W trzecim Grażyna oraz jej dzieci I pan Arkadiusz co zbiera śmieci W czwartym wagonie wars u Moniki W którym hot-dogi i naleśniki Piąty się wagon cały ugina Aga i mężczyzn w nim pół tuzina W szóstym wagonie Oleńka płacze Norbert przez okno na główkę skacze. W siódmym wagonie Zyta marudzi Że jedzie klasą dla zwykłych ludzi W ósmym jest Jacek razem z Agatą Małgosia zwraca cukrową watą. Jasiek w dziewiątym znowu się dąsa Nie wie jak zgolić swojego wąsa Ojciec nie zdradzi mu tajemnicy W dziesiątym pieści usta smoczycy A w jedenastym Koziełło z żoną Którzy w psim łajnie rozkosznie toną W dwunastym Stasia nitkę nawleka Jeremiasz jęczy, że nie ma mleka W trzynastym Czesi znów zrzadła mina Bo cały pociąg Darek wydymał Wagonów dwa i pół tysiąca Będą dokładać nowe, bez końca I jechać będą tak bez przystanku Jechać i jechać aż do usranku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyk mistrzostwo :) idealne dopasowanie do Klanu i obecnej fabuły także perfect :) Angelina yeah we know Mr. Daniel very well we called him "Męczydoopa" cause he is soo fatiguing and I bet u were also bored when u worked with him. U should adopt more babies maybe Macius from Klan? he is so sweet boy and u like "tough kids" so he would be perfect 4 u really! and you should take him away from this amazing polish masterpiece called Klan and u can take also Małgosia she is tough either :) A co do Klanu to sztuczka geja czarodzieja taka sobie ale ela ma problem z oczami i nie zobaczyla jak przelozyl pisaczek do drugiej rączki i nie moze skumac czemu on jest sam to chyba wiadomo. Zaraz zaraz - moze dołączy do michala i jak mu tam hmm Mariusza i będzie jakis trojkącik. Noo w NW tez bedzie dobra akcja akurat ogladam tylko klan i NW i NW jest bardzo realistyczne jak na serial i przy klanie to mistrzostwo a podejrzewam ze wcale nie kosztuje mniej niz klan takze nie wiem w czym tkwi problem czy w drewnianych aktorach czy scenarzystach ktorzy raczej nie osmieszają swoich postaci tylko serwują im zyciowe wątki bez wiecznych koneksji rodzinnych A co do psa i numizmatyka uwazam iz surmaczowa powinna sprawic bude w ogrodzie w ktorej bedzie spac tadeuszek a piesek bedzie spac z nią w sypialni wlasciwie to nie taki odjechany pomysl bo widzac zachowanie zalosne tych postaci mozna wnioskowac ze to juz niebawem juz widze jak zali sie koniakowi w pracy ze nie wyspal sie bo buda za mala i musi spac z podkurczonymi nóżkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Jan Brzechwa- brawo !!!! Nawet sam mistrz lepiej by tego nie zrobił ha ha :D Tylko tych adoratorów Agi mało jakoś wyszło: pół tuzina to zaledwie sześciu a ona ich miała co najmniej kilkunastu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od bola
Angie, do not take this video seriously, I think Daniel is a temporary stepping stone, it can come out of a film is an interesting proposal to abandon Daniel Klan ...Greeings, Heniutka i Bolo. Wierszyk mega, najbardziej mi sie spodobaly usta smoczycy, gratuluje talentu i wyczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wierszyk jest naprawde w deche, ale rzeczywiscie cos malo autor naliczyl tych adoratorow Agi. Wybaczam jednak, bo chyba ona sama nie bylaby w stanie ich wszystkich zliczyc:D Znow nie obejrzalam wczorajszego odcinka i za niedlugo sie z to wezme i napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to totalna frajerka. Facet robi pobojowisko z ich mieszkania, a ta wielce przejeta chce go zobaczyc w szpitalu i obwinia sie, ze to moze przez nia mial atak. Debilizm tej dziewczyny mnie poraza. Zamiast go rzucic i nie spierdalac sobie zycia to ona ciagle sobie wmawia, ze go kocha, ja bym to nazwala uzalenieniem i strachem przed rozstaniem z obawy, ze Ogr znowu targnie sie na zycie. Trudno, on jest chory psychicznie, wiedziala na czym ta choroba polega i jak jej zycie bedzie wygladac. Trzeba bylo brac nog za pas wczesniej. Oby tylko nie okazalo sie, ze bedzie z nim w ciazy, bo bedzie przesrane. Koniakowscy sa walnieci. Dzieciak sobie zyczy psa to musza spelnic jego rzadanie. Tylko kto z tym psem bedzie, jak ich w domu nie ma, a mlody ma treningi? Oczywiscie caly obowiazek spadnie na p. Stenie.Wstydziliby sie! Po kij im pies jak nie beda mieli dla niego czasu?! Zamiast wybic dzieciakowi z glowy takie zachcianki to jeszcze mu ulegaja... A ta obsesja Krysi na temat tych treningow judo to przesadzaja. Lepiej, zeby dzieciak rozladowal w pozytywny sposob energie, odryl pasje niz siedzial calymi dniami w domu na kompie. Czesia rzeczywiscie gada jakby w ogole zadnego dlugu i problemow nie miala:D Meczydoopa powinien wrocic do zony, a dac spokoj Grazynie, choc niestety ona nie ma nic przeciwko pijakowi, na rozum jej padlo. Faceta nie ma to pierwszego lepego bierze, bo artysta. Ela sika w gacie zawsze kiedy jest z Tyncem, a ten facet mimo, ze ma pasje i pewnie dobre serce to jest jest jakis dziwny. Ela by sie zajela wnukami i wlasnym zyciem, a nie wczuwala w role fanki tego cyrkowca. Bozena by sobie tego paczka wziela, a nie robila glupiej miny. Boze jak ja tej panny nie znosze. Moze by przestala kaprysic jakby dala wreszcie Miloszowi:D Kasia i jej mina na widok matki masujacej przedramie Meczydoopy:D Grazyna sie zachowala potem jakby Kasia ich nakryla na calowaniu czy cos. Nie podoba mi sie postawa Surmaczowej, ze woli sie zajmowac psem niz jechac w odwiedziny do jej przybranego syna. No nie! zas Karakan dzis bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Kasi ktoś powinien powiedzieć, żeby ograniczyła słodycze a zwłaszcza pączki, bo tuczą jak mało co. A ona jeszcze dopytuje o pączki, nikt nic jej na to nie powie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
na dodatek Graża jest pielęgniarką a jak żywi te swoje dzieci? Naleśniki, pączki, porażka. Bożenka też coś ostatnio przytyła. No i sama Graża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze jest pielegniarka nie oznacza, ze automatycznie ma wpojone wszystki zasady zdrowego odzywiania. Sa lekarze np. kardiolodzy, ktorzy niby powinni wiedziec, co szkodzi, a maja te same nalogi jak ich pacjenci. Zreszta Kasie ja akurat lubie, przynajmniej zachowuje sie w najnormalniej w tym domu, nie chodzi ze spuszczonym nosem jak Bozena, nie ma dziwnych wybrykow jak Maciek. Lepiej, ze jest pulchna, ale normalna niz, zeby miala byc szczupla jak tyka, ale zadzierac nosa i szlajac sie z chlopakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, u Grazy w kolko racuchy i nalesniki na obiad, a za zycia Ryska jeszcze zawsze byla jakas zupka :) A od scenarzystow Klanu zadam pogadanek o antykoncepcji miedzy bohaterkami, i to jak najszybciej zanim Norbert zaplodni Ole! Bo Agata i Jackuu oczywiscie nie wiedza, do czego sluza prezerwatywy i juz sie raczej nie dowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Tahini- ja też ją lubię, ale motyw z odchudzaniem powinien być. Zwłaszcza, że jest wzorem dla wielu nastolatek. Klan nie powinien propagować niezdrowego żywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niby czemu nie powinien propagowac niezdrowego zywienia, przy rozwiazlosci seksualnej kilku bohaterow (zwlaszcza jednej bohaterki), wszechobecnemu w serialu snobizmowi i lekkomyslnosci racuchy i paczki to maly pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzam sie, ale co niby maja jej powiedziec, ze ma sie odchudzic? Jakos tego nie widze tym bardziej, ze gdyby byla za chuda to tez odezwaly by sie glosy, ze propaguje niezdrowy tryb zycia.Nie powinni jednak ciagle pokazywac jak jedza ciasta, nalesniczki, paczki, bo to przesada. Jakby Grazyna nie mogla gara zupy nagotowac albo czegos. Zosia to sympatyczna dziewczynka, ale jest za gruba zdecydowanie. A ci jeszcze wyjezdzaja w Klanie, ze ona chodzi na pizze i na rurki z kremem z eko-mama.Tak swoja droga to ja bym takiej pizzy w pizzerii dziecku nie dala, wollalabym zrobic domowa, przynajmniej wiem co dziecko zje,a z Agi to taka eko, ze pozal sie Boze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezmę talon na balon
Aga jest EKO w tym sensie, że żyje w zgodzie ze środowiskiem i wie, że rozładowanie napięcia płciowego jest naturalnym przepływem energii w ekosystemie. Hamowanie tego popędu zaburza jego prawidłowe funkcjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezmę talon na balon
Aga jest EKO w tym sensie, że żyje w zgodzie ze środowiskiem i wie, że rozładowanie napięcia płciowego jest naturalnym przepływem energii w ekosystemie. Hamowanie tego popędu zaburza jego prawidłowe funkcjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciek dziś poleciał z tekstem po całości, że Arkadiusz, to " Fajny chłop " :P Oto kolejny przykład na to, że Klan zadatki na komedię ma niewybredne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.plotek.pl/plotek/10,82573,13157449,Gra_Bozenke_w__Klanie____To_imie_sie_do_mnie_przykleilo_.html#CukVid No, nikt przy zdrowych zmysłach się tak łatwo nie pozbywa dobrych zarobków... Poza tym chyba z czegoś musi sfinansować swoje turnieje. Irytująca jest mimika twarzy tej dziewczyny. Ona kiedyś wydawała się być naturalnie subtelną, ładną i pogodną dziewczyną, a teraz mam wrażenie więcej udawania w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka doskonale zna się
na antykoncepcji i dlatego w porę ją odstawiła :P Nie chce skończyć jak przeciętna polsa bizneswoman, która najpierw abortuje kilkanaście zdrowych płodów a potem wydaje kupę kasy na in vitro i rodzi takiego Maciusia po 40-tce :(. Dlatego Aga-cwaniara w orę odstawiła prochy anty, wyjęła spirale i podziurawiła Jacusiowi gumeczki :classic_cool: teraz Jacku nie będzie miał wyboru - musi unieważnić małżeństwo z Beatą i hajtnać z Agatką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś z tym Dropsiem, Tropkiem, czy jak on się tam nazywa, już przesadzili! Męczyły mnie te sceny! Surmaczowa zachowuje się jak ułomna! Niech oddadzą tego psa Lubiczom, będzie spokój. Nadal zastanawiam się,po co ten wątek Arkadiusza i jego żony? I ta ich córka, w śpiączce, która wygląda tak naturalnie, jakby sobie przysnęła,a nie było w śpiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i Bozena nie potrafia sobie zrobic same kolacji, ze matka musi ich wyreczac? Kpina. W ogole Bozena nawet posprzatac czy poprasowac nie moze, bo wszystko jest na glowie Grazyny. Denerwuje mnie zreszta Grazyna, ze dala sie zbalamucic Meczydoopie.Zamiast poszukac sobie normalnego, odpowiedzialnego chlopa to bierze sie za starego pijaka, rozwodnika, jebanego filozofa zyciowego. Tak bardzo jest zdesperowana po smierci Ryska, ze juz nie umie logicznie myslec? I jeszcze jedno: czemu Grazyna nie zwraca uwagi Mackowi kiedy ten zwraca sie do Meczydoopy per TY?? Gdyby tak Kasia powiedziala to by ja z miejsca zbesztala. Haha Tadeusz sie przewrocil, bo maly york go pociagnal:D Dobrze, ze Surmaczowa nie wziela owczarka albo nie daj Boze doga niemieckiego:D Swoja droga nie podoba mi sie jej zachowanie. Odtraca wlasnego meza na rzecz psa, a co gorsza traktuje tego psa jak niemowle:/ Dzisiaj jak nie Meczydoopa i Karakan to Potwor z Krypty sie musial pojawic.Fuj, ona jakas taka zylasta jest, wysuszona jak sliwka. Karakan, jaka z niej latwa suka daje staremu dziadowi, zeby tylko sponsorowal jej pomysly i placil za wszystko. Obrzydliwa jest.Niech lepiej zaliczy dwie imprezy w jeden dzien jak to zrobila ostatnio, a nie osmieszala sie w Klanie swoja pseudo aktorska gra. Ten wernisaz to niezle pierdoly byly , sie usmialam z tego, ze hej, a ta muzyka nie dziwie sie, ze sie Grazynie nie podobala.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, pisalam o tym wlasnie poprzednio, ze ta corka Meczydoopy wyglada nienaturalnie, jakby tylko usnela i za kazdym razem mam wrazenie, ze wybuchnie smiechem jak tak lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmienię Porshe na gorsze
Gdy żona Arkadiusza zapytała Grażynę o ulubioną muzykę ta zrobiła taki cielęcy wyraz twarzy co najmniej jakby przemówił do niej majestat. Powinna strzelić joke'a, że ostatnio słucha Korbasa. Psi wątek miał być chyba dla Jungowskiej tylko zrezygnowała z serialu lub z niej zrezygnowano i pomysł powędrował do Surmaczowej. Jak niedawno miało to miejsce gdzieś w Polsce, może w Klanie też jakiś orzeł lub sokół porwie tego yorka na spacerze i uniesie do góry. Ania prawdopodobnie wpadłaby w dziką rozpacz i odgrażała się, że dorwie i wypatroszy to wstrętne ptaszysko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, dopiero zajarzyłam kogo nazywacie męczy dupą! :D Sorry, wcześniej niezbyt dokładnie czytałam Wasze posty! Świetnie ta ksywa do niego pasuje! Nie wiem, albo producenci na maxa oszczędzają i szkoda im zatrudnić konsultantów, albo myślą,że jesteśmy debilami? Na żywo (na szczęście!) nie widziałam nikogo w śpiączce, ale programy o takich ludziach oglądałam nie raz i na pewno nie wyglądali tak naturalnie i zdrowo jak ta dziewczyna! Kolejnym przypadkiem jest Jacek, który w ciągu kilku dni miał zorganizowaną operację guza mózgu (?), szybko się po niej ogarnął i jest jak nowo narodzony! Jeden z niewielu (chyba!) naturalny przebieg choroby jaki kojarzę z klanu, to był rak piersi u Krystyny. Od diagnozy do operacji, trochę czasu minęło, potem też jakiś czas dochodziła do siebie. Wszystkie pozostałe choroby szybko przychodzą i szybką odchodzą. To trochę nierealne... Tego psa niech oddadzą koniakom, dla naszego zdrowia psychicznego! Tamci raczej takich odlotów jak Ania, nie będą z nim mieli, więc będzie spokój, a im zwierze się przyda! Może ich trochę ożywi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wspominajcie głośno Jungowskiej, bo jeszcze powróci! Wystarczy nam cycata Basia i beznadziejna Julia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×