Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
A kto martwiłby się takimi drobiazgami,jak zarobki-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pyskaty mały Paweł się zrobił,a Shilla okrąglutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shilla z odcinka na odcinek jakby bardziej pyzata:D Jakies takie bardzo infantylne zachowanie obu przyszywanych babc w stosunku do niej;p Wkurzajace jest to ze nie potrafili zgrac emisji swiatecznych odcinkow ze swietami własnie:p a mieli nagrane bo zapowiedzi były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzucić Maćka z serialu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta druga przyszywana babcia, po Laurze Łącz, to jak się nazywa? Fajna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i jest fajna ale lepsza jest Barbara Milecka-będzie we wtorek w odcinku 3116-jak bede oglądał i ja zobaczę to namiocik w spodniach pewny i bede sie tam pocierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów nie bedzie kolejnych odcinków 1 i 2 maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge sie oprzec wrazeniu,ze ta mala Shilla wyglada jak dziecko na sterydach.Moze jest chora? Po kuracji sterydowej dzieci maja takie nienaturalnie ogragle,napuchniete twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ewa Kania. gość dziś Po co się pojawiasz oszołomie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watdeFff
Scenarzysci robia sobie krotko mowiac jaja ze swoich widzow. I tak oto, przecienty Kowalski, ktory haruje cale dnie zeby zwiazac koniec z koncem,albo Nowak, ktory od dawna nie moze znalezc pracy, widzi jak facet z zespolem downa, rozkreca wlasny biznes nie dokladajac do tego ani grosza z wlasnej kieszeni ... Nastepne logiczne wykolejenie to postac Agaty, ktora po pierwszym poronieniu miala taka traume,ze nawet bala sie myslec o kolejnej ciazy,wolala adoptowac, bojac sie ponownej utraty dziecka. Po czym kiedy zachodzi w ciaze, wbrew protestom zaniepokojonych bliskich, na zlosc im, rozpoczyna wojaze po Europie. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram gościa z godziny 4:43-Barbara jest podniecająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Barbara nienajgorsza, ale figurę to ma beznadziejną, krótkie nóżki i wielki łeb, zawsze wolałem te długonogie kobiety :) Ramona jest bardzo ładna, ale też jakaś niska się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 4:43-widzę , ze ma Barbara tez innych wielbicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ramona jest naturalna,młoda i piękna,a Barbara nadmuchana i wydmuchana stara plastikowa baba.Nadawałaby się do gabinetu figur woskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś sceny zazdrości się szykują w związku Agi i pewnie też Ola będzie się martwić o partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zgodzę ,że Agata jest mega wkurzajaca i infantylna. Jak była w 1ciąży to najpierw tego dziecka szczerze nie chciała miała pretensje do każdego ,a jak poronila to bardzo chciała dziecka. Idiotyzm. Teraz zamiast po traumie dbać o siebie to leci spotkać sie z dzieckiem które jest bezpieczne z rodzicami a ta myśli,że ona jest w siedzibie terrorystów co najmniej. Niech Agate usmierca ,bo mi niedobrze jak.ja widze i słyszę no i Niklinska to drewno straszne w NW gra tak samo. Maciek.i jego fochy. Nic nowego. On zawsze ustawial każdego i musiało być jak.on chciał. Tak go Grażyna wychowała. Z tym ślubem to już mu bylo powiedziane,że polskie prawo nie zezwala,a ten dalej swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śniła mi sie Barbara i miałem duży wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę już Maćka w serialu! Osoby z zespołem dawna nie są samodzielni, nie mogą sami funkcjonować a tutaj nawet firmę otwiera. A takie precle jakie piecze Maciek widziałam w lidlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Człowieku opanuj się ile można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę scenarzyści się "kopnęli" Paweł i Jacek mogli sobie po imieniu mówić a nie na "pan" Ostatnia scena to trochę pokazanie może początków choroby psychicznej Jacka,a wiadomo,że kiedyś miał guza mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaby Klan teraz się zrobił jakiś, mało akcji sama nuda, Jureczka i Kamili dawno nie było nudy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszkę odwiedzą ludzie z jogi, Janek nie będzie zadowolony, ma dosyć wizyt! Jurek wyznaje Eli ,że ma córkę, zaskakuje go reakcja żony inna niż spodziewał się Daniel nie pójdzie do więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gdzie mieszkam ( to nie UK, nie Niemcy, nie Holandia, nie Francja) osoby z zespołem Downa mogą zawrzeć związek małżeński i moga prowdzić samochód , ale póki co nie widuję się takich osób za kółkiem. Nie potrzebują natomiast opiekuna, mogą mieszkać sami. Idąc do pracy praktycznie codziennie widuję chłopaka może 20letniego z Downem. Ma słuchawki na uszach, gada do siebie i głośno śpiewa, zaczepia ludzi i podchodzi do pobliskiego przedszkola skąd panie kilka razy już go wypraszały. Raz kupując w budce lody stał za mną i zaczepiał panią ekspedientkę, nawijał i nawijał, a ta nie mogła się od niego odczepić. Jak go widzę to omijam, bo jest strasznie zaczepliwy właśnie. Dlatego co do Maćka to uważam, że on jest raz, że nieodpowiedzialny, a dwa, że ma problem z kontrolowaniem emocji. Uważa też, że wszystko w życiu jest takie łatwe i jak on chce to ma być. Drażni mnie niesamowicie, ale to jest głowna wina Grażyny, bo tak go wychowywała i na wszystko pozwalała tłumacząc to jego chorobą. Niech Agata umrze błagam scenarzystów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka jak była wiceministrem to taka zadbana była, zawsze ładna fryzura, eleganckie ubranie. Teraz gdy zajmuje się tą jogą to wygląda jak kocmołuch. Dziwię się także, że Paweł i Jacek są na per pan. Przecież Jacek był mężem Pawła siostrzenicy, więc Paweł był dla Jacka wujem i na pewno kiedyś mówił do niego wujku. Ale oczywiście coś takiego umknęło scenarzystom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież w klanie sobie wszyscy panują i oficjalnie do siebie mówią. Ciekawe czy Herbusiowa dostanie od Daniela to co chce, a potem go wyśmieje i zerwie wszelkie kontakty. Widac wyraźnie, że ona mu się podoba. Tylko jedno mnie zastanwia: kiedyś Monika mówiła, że Daniel ma żonę i dziecko i mieszka w UK czy tam w Australii. Co się z nimi stało, a może to była jego ściema? Niech już skończą z wątkiem Maćka i jego zasranej preclowni, bo będą ten temat brandzlować tak długo jak jego małżeństwo i kurs na prawko. No i proszę o uśmiercenie Agaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 2017.04.21 : Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, panowanie Jacka i Pawła mnie załamało. Przecież Jacek jeszcze do niedawna bywał na różnych imprezach lubiczowych. I też wszystkim panował? Poniosło scenarzystów. I co mu na koniec odcinka ten cycek kurczakowy zrobił, że się tak nad nim znęcał? :) Martynka nie wie w co się pakuje, biedna dziewczyna. -Martynka chcę buziaka! -Maciek nie teraz obiad robię -Martynka ale ja chcę! Teraz, natychmiast chcę buziaka!! I foch i trzaskanie drzwiami itp. Niestety tak to widzę. Najważniejsza rzecz w nowym domu-trzepaczka. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek pobije Martynę trzepaczką, dlatego ,że zupa była słona - Ja pracuję, a ty gotujesz! - rozkazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha a jak jakiś czas temu napisałam, ze Elzbieta z Feliksem sa na PAN/PANI, po tylu latach choć sa wlasciwie szwagrami to usunęli tu wpis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jebłam , bo Maciek znowu JA CHCĘ JUŻ! Każdy by się wkurwiał mając takiego Maćka pod dachem. Najgorsze jest to, że on NIE jest samodzielny. Wydaje mu się, bo umie poodklurzać i pierdolone precle zrobić o których non stop gada, ale ma mózg ptaka i nie rozumie, że NIE znaczy nie, nie daje sobie nic przetłumaczyć tylko zawsze trzeba mu ustępować. Nie lubię go od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×