Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj Pawełek i Julita mają 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończone 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, że po tylu latach ten serial nadal jest kontynuowany :) Czy macie na myśli powtórki w TV? 17 lat temu oglądałam go regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzia wygląda dorośle, jest starsza od Ani niewiele,ła tak samo jak Grażyna, Leopold traci już cierpliwość, Maciek niech wróci za kilka lat stary i siwy. Bożena i Miłosz niech żyją samodzielnie, wolałabym, żeby dorosłe dzieci mieszkały w swoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika miała perukę to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogna narzeka tak samo jak Grażyna, Leopold traci już cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Leopold to też nudziarz i fajtłapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawełek i Julita mają rocznikiem 15 lat. WandeczkaKa - Myślę, że scenarzyści dopiero teraz wymyślili, że Michał nie jest ojcem Marysi, by zakończyć spór Michała z Norbertem. W przeciwnym razie sprzeczaliby się do końca życia, bo jeden jest biologicznym ojcem, a drugi wychowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się dowiedziałam z wikipedii, że Leszek siedział 13 lat w albańskim więzieniu. Wiedziałam, że siedział, ale nie wiedziałam, że w Albanii. Pamięta ktoś za co go posadzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszek siedział w więzieniu w Bhutanie, nie w Albanii, a posadzili go chyba za przemyt narkotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet w Klanie jest antypatyczna, okropne postacie nie dające sie lubić. Marudy Grażynka Bożenka, nawet Bogna wiecznie z fochem Kamila Monika, Zyta bez komentarza, podstępna Beata, Sandra mąci, Ela sierota, na ich tle męska Wiga i nowoczesna ekolożka Aga wypadają ok, Olka sie wyrabia i poboczne Leokadia, Henia Ula. Oglądając je zaczyna się współczuć ich partnerem. Agata nie była lepsza też z fochem i marudziła Jackowi ciągle sie kłócili. Brak tu mądrej, ciepłej ale nie rozlazłej kobiety. Zrównoważonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie ma takich frajerow za mezow to te baby sa takie niezadowolone z zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak tu mądrej, ciepłej ale nie rozlazłej kobiety. Zrównoważonej. X Śp.Krystyna taka była. Siostra Dorota też była fajna. Nie mówiąc już o śp. Marii Lubicz. Cóż...te czasy dawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witold zostanie sprzątaczem w el - medzie, Tadeusz sprawuje nad nim kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Monika to taka malpa, ze brak slow! A jeszcze ta jej kolezaneczka jej przytakuje. Za dobra dla niego jestes, za dobra... Jaka dobra, Monika to larwa! Feli powinien ja kopnac w d albo znalezc sobie jakas pasje czy towarzystwo i odsunac sie od niej, moze by zatesknila. Malpa! A scena z fryzura Moniki, idiotyczna... przeciagana... glupio zagrana przez Feliego i Monike tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wandeczka,zgadzam sie ze wszystkim ale musze przyznac,ze Monika w nowej peruce wyglada jak milion dolarow! Naprawde pieknie.Nawet zaczelam sie zastanawiac czy jakiegos liftingu nie bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gosc 13:07 Uwazasz, ze to peruka? Trojanowska przefarbowala wlosy na ciemno przeciez, moze to jej wlosy... Sama nie wiem A czy wygladala jak milion dolarow, wiesz co nie pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie widziałaś miliona dolarów, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek nie wróci nigdy stary i siwy, bo ludzie z tą choroba żyją średnio do 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siwym można być już po 20! A mnie Feliksa nie żal,bo pamiętliwa jestem.Facet nie ma wyjścia,bo jest niczym,więc musi godzić się na fochy i znosić je z cierpliwością i godnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika powinna się cieszyć, że Feliks jej nie poznał, bo to oznacza, że fryzura odmieniła jej wygląd, a chyba tego chciała. Zastanawiam się jednak, jak Feliks mógł nie poznać żony. Przecież zanim ją zobaczył, rozmawiał z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trojanowska już od dawna nosi blond perukę , teraz zmieniła na inny kolor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feliks święty nie jest, ale niejedna by jeszcze na niego poleciała i byłaby dla niego dobra, a Monika go traktuje jak śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Feli to obie rece lewe , zadna praca sie go nie trzyma, utrzymuje go Monika, a on za jej pieniadze kupuje gigantyczne bukiety. Kiedy Aluni wyjma ten straszny smoczek z buzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy to ważne, kto ma więcej kasy? Dziś takie czasy, że często to kobiety są bardziej zaradne. Już wolę takiego Feliksa niż forsiastego Michała, dobrze zarabiającego Norberta czy Jerzego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przeciez Felix pracuje.Nawet mowil ostatnio,ze dostal pochwale za raport :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feliks jest troche fajtlapowaty, ale jesli Monika niby go kocha i sa malzenstwem, to powinna go szanowac. A jesli nie, to sie rozstac a nie tlamsic faceta. Ona ma mocny charakter a Feli to podnozek, jest z nim pewnie zeby miala kim pomiatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witold niech myje kible i nosi kaczki, myje tyłki pacjentom, sapiący Tadeusz pilnuje go dzień i noc rozkraczony na całą salę, taka robota przydałaby się Ilonie , koniec luksusów u Surmacz ,niech haruje jak wół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×