Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Przeminac to moga szmiry jak m jak milosc, barwy szczescia, wszystko, ale nie klan. Klan to klasyk i powinien być uhonorowany jako dzielo dziedzictwa narodowego! Ogladam klan od dziecka, od 20lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie w tym momencie lec i i klan i słyszę jak Ramona rozmiawia przez tel w pracy ktoś pyta o Jacka jak się okazało z inną p.dyrektor i wali tekstem . Nie wiem wszędzie za nim nie chodzę czyli za Jackiem ,co to w ogóle za odzywka ,wg mnie trochę bezszczelna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leśniczówka będzie o starszych kochających się ludziach, zagra Globisz, który jest po wylewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślubie Oli będzie przystojny ksiądz. Maciek miał głos jak za grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejszy odcinek to nuda,która nic nie wnosi do akcji serialu.Ględzenie Grażynki,Bożeny i Olki.Jedynie Rafał ożywił się jak dostał po gębie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam, ze ten tekst ramony byl arogancki, a wiga nie może byc w ciazy, ma już z 60lat. Co mnie jakas lesniczowka, niech zdejma m jak milosc, nie musza klanu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dajecie się nabierać i robić w balona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden balon. Naprawdę od marca w piątki nie będzie Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada75
Wydaje mi się, że kiedyś już tak było, że serial nadawali od pon. do czwartku. Ale fakt, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z klanem już tak było że w piatki nie leciał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, bo Klan ma swoich stałych widzów i jest tzw. pewniakiem. Nowy serial może się przyjąć albo i nie. Moim zdaniem nowy serial powinni puszczać w innej porze, a nie zastępować coś, co się sprawdza. A potem się dziwią, że TVP ma coraz mniej widzów, skoro ich nie szanują…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaza nam płacić podatki, a co z moich podatkow ja mam? Jak nie mam serialu ktory lubię tylko jakies durne programy non stop leca. Wezcie sie za tvp2. Usuncie m jak milosc, barwy szczescia, na sygnale, na dobre i na zle i znajdzie sie czas antenowy na nowy serial, a klanu prosze nie ruszać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ramach "watków ktorych zw Klanie nie bylo" slub wierzacego z ateistką ma zachecic do tego innych. Oj, zawiodą si( ci inni, jesli by chcieli wziac przyklad). Przecietny polski ksiadz chodzacy po koledzie po pierwsze by sie nadął, obraził i zaczął umoralniac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka jest agnostyczką, nie ateistką. Rzadko który ksiądz jest obrażony i umoralniający. Nie wiem skąd taki stereotyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ,wszystko można załatwić i rozwód kościelny,i ponowny ślub z osobą tylko towarzyszącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze w życiu nie słyszałam, żeby kogoś do czegoś przekonała telenowela. :-) Kto chce ślub kościelny, to go weźmie; kto nie będzie chciał, to nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było dobre, ze ktoś tam napisał,ze Miłosz będzie przy kręceniu p****li i pozna tam aktoreczkę tych filmów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wujek jako ateista brał ślub kościelny dawno temu w PRL. Zatem to żadna nowość. Poza tym grupą docelową Klanu są w tej chwili głównie gospodynie domowe i emeryci, a tym to przeważnie śluby nie w głowie. A mnie to śmieszy, jak ktoś jest taki religijny, ale nie żyje zgodnie ze swoją religią, tylko jest wyznawcą tak naprawdę od święta (ślub, chrzciny, pogrzeb, Boże Narodzenie i Wielkanoc). Skoro Rafał mógł tyle lat żyć z Olką bez ślubu, to nie powinien być dla niego problemem ślub cywilny. Może jemu chodzi raczej o to, by Olkę do siebie uwiązać, bo o rozwód kościelny trudno. A poza tym... jakoś mnie się wydaje, że do tego ślubu w ogóle nie dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08 lecz się u psychiatry, jeden odcinek w tygodniu likwidują a ty panike siejesz i wszystkie inne seriale wyzywasz za klan :/ i tak za czesto leci, ja klan oglądam góra dwa razy w tygodniu bo tych odcinków jest tyle, wole obejrzec raz w tygodniu na dobre i na złe a ten nowy serial może być całkiem niezły odmiana jakaś X Rafał z tych wierzących nie praktykujących, niech mu będzie :) też mnie zdziwiło, ale jeszcze Olke może nawróci haha, to by sie Paweł zdziwił. Nie zdziwie sie jesli po slubie Olka cudownie zajdzie w ciąże i wtedy nastąpi moment jej powrotu do wiary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grazyna jak zwykle histeryzuje jakby Maciek mial 5 lat.Dziwie sie,ze domownicy jeszcze od tego nie zwariowali.Jakby moja matka tak sie zachowywala to polecilabym jej wizyte u psychiatry bo moze ona jest wspoluposledzona ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna i Tadeusz odkryją pieniądze w kanapie, może przyłapią Ilonę na kłamstwie. Jakaś Patrycja będzie namawiać Jasia na skręta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.03 To już mało pamiętasz z tych odcinków,gdzie Krystyna chorowała i badała piersi.Wtedy miało to bardzo duży oddżwięk wśród kobiet,które zaczęły bardziej interesować się problemem raka piersi i badać.Sama na ten temat czytałam i pamiętam. Do 1.07 Jak można "uwiązać"Olę ślubem kościelnym,jak ona nie wierzy w istnienie Boga,to przysięga w jej wykonaniu nie jest obligatoryjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2.29 Chamstwo, agresja i jaddddddddddd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał jest wierzący i jest dla niego ważny ślub kościelny, ale jak żył z Olką przez kilka lat bez ślubu, to mu nie przeszkadzało? A Olka, skoro jest agnostyczką, to po co obchodzi święta Bożego Narodzenia? wczoraj Można, ale po pierwsze - nie rozwód, a unieważnienie małżeństwa kościelnego, a po drugie - muszą być do tego podstawy, np. zatajenie bezpłodności, lub choroby psychicznej, albo świadomość, że nie dotrzyma się przysięgi małżeńskiej, np. wiedząc, że będzie się zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ola jest agnostyczka? Jak tam do cholery jest? Napiszcie mi kto jest tam innej wiary? Kto jest prawoslawny kyo katolik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola jest agnostyczką. Grażyna z rodziną to katolicy, z tym że Miłosz chyba jest ateistą. Reszta to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją sąsiadkę zostawił mąż i zwiał do USA.Ona na nowo ułożyła sobie życie dostała rozwód i unieważnienie małżeństwa kościelnego. Już drugi raz ślubowała -2x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:21 nie wyzywam sie za klan, po prostu inne seriale nie sa tak wazne dla dobra Polakow, zreszta jak masz mniej niz lat niz ma klan to nie zrozumiesz tego przywiązania do tradycji i sentymentow jakimi jest darzony. Nie jest za duzo. Dla mnie moglby byc pozniej, po koronie krolow, bo ja z pracy nie zdazam, a chcę byc na biezaco i musze na vhs nagrywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Milosz i Bozena - smiac mi sie chce z honorowego Milosza. Jak rodzice maja kase i chcac dac dzieciom, to sie bierze. A nie zazyna kredytem hipotecznym, bo sie chce samemu... Trzeba rodzicom zrobic przyjemnosc i przyjac pomoc. A oprocz tego kochac, szanowac i byc po prostu wdziecznym. A wtedy wszyscy beda mogli spac spokojnie. Grazyna - miliarderka... Leopold - wow, jaka stanowcza reakcja dotyczaca kredytu gotowkowego. Co w niego wstapilo :D Czesia - dziewica! Niedoswiadczona nastolatka... jprdl!! Ona sie boi, ze mu w koncu ulegnie... moj maz jest zdania, ze skoro sie nad tym zastanawia, to znaczy, ze juz mu ulegla. I to jest racja ;) Zanujaco idiotyczny watek. A koleda u Olki i Rafala - jakis nakrecony ksiadz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To współczuję, że edukować Cię musiał serial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×