Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
21:39 każdy ma swoje typy, klan nie cieszy się największą popularnością jeśli chodzi o polskie seriale, więc pewnie inaczej go traktują to dam ci dobrą radę: oglądaj na vod, nie będziesz musiała się spieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy będzie Barbara znów-bo już się jej nie mogę doczekać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada75
Barbary może już nie być. Chyba musisz sobie znaleźć nowy obiekt zainteresowań. Nie wydaje Wam się, że wizyta zaręczonej pary u Lubicza jest jakby bez sensu? Zastanawiam się czy Brajan się w Cześce zakochał, czy tylko ma ochotę na dłuższy lub krótszy romans. Ja stawiam, że ma ochotę na 1 raz (wg mnie to cwaniaczek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mada75, tez uwazam ze Brajek chce Czeske na raz A watek tych internetowych kochankow jest mega bez sensu... moze na sile wymysla tam drugie dno. Poki co, glupi watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał nie jest ojcem Marysi, zrobi badania, to będzie wielki cios! Zyta pewnie poczuje ulgę, że nie musi płacić alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta pary z internetu u Lubicza - MEGA bez sensu... Oczywiscie, ze Brajek chce Czeske na raz. To wyglada jakby jakas zemsta na Darku, a moze zwykla chuć... Ile razy slysze czeskowe CIOCIA! To przypomina mi sie kiedysiejsza Czesia, tzn Celin... Mogli ja nazwac w sumie Celina :) XXX No, zdublowalam post. Jakos mi sie tyle czasu nie wyswietlal, to napisalam drugi raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi sie wydaje, ze impreza charytatywna to sciema i maciek bedzie piekl i sprzedawal precle a kase bedzie szla do ojczulka, pewnie potem bedzie ciagle cos sciemnial zeby maciucha pracowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alw się Olka odstawiła na wizyte księdza! jak na randke. Siedziała przy nim jak luksusowa prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanie Barbary, pooglądaj sobie film „Quo vadis”, tam możesz tę aktorkę zobaczyć w pełnej krasie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w Quo Vadis to byla tylko jedna scena. No i jak mnie sie podoba jakis aktor czy aktorka to ogladam wszystkie filmy z jego udzialem a nie tylko durnowaty Klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaś wpadnie w złe towarzystwo, zachowuje się agresywnie, pobije się z kolegą , który bronił Dominikę. Tropek wyczuje pieniądze w kanapie. Biologiczna matka Bożeny dostaje pracę w preclowni Kasi, dobrze sobie radzi. Witold pracuje w El- miedzie. Beata zastaje na Sadybie obcą osobę, to koleżanka Jasia, jest impreza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozena jest glupia. Powinna rzucic robote. Niech ten kurd**el zarabia. I doic kase od tesciow na wszystko mieszkanie meble ciuchy itp. Tak sie ustawila a nie potrafi skorzystac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda , ze dziecko Miloszow nie wyjmuje smoczka z ust. strasznie głupio to wyglada. I WSZYSCY w Klanie mowia do siebie "Kochanie", strasznie banalne i bezosobowe, jakby nie mieli wlasnych imion , zdrobnień itd To taka uwaga do twórcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na 2 slubach, gjedna osoba byla niewierzaca. Po prostu nie skladala przysiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie każda kobieta leci na kasę i staje się pasożytem, który wyciąga pieniądze na ciuchy i inne głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.20 A ja tobie współczuję,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem,bo już za póżno na ponowną naukę i trzeba takie miernoty znosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brajan to kobieciarz zaliczy i szuka nowego obiektu. niestety ale ma lepszą fryzurę niż gorzynski nie mogę patrzeć na te jego perukę :-P no cóż Czesia się zauroczyła cebulą ale co się dziwić jak Daro taka ciapa to i cebula zrobił wrażenie ciągle prawił komplementy,kwiaty i inne stary Wątek tej laski molestowanej mnie dziwi będzie kolejna afera chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ten poldi wytrzymuje z Grażka, ciągle się martwi o swoje dzieci ps gdzie jest Kaśka? A Maciek precle piecze ciekawe to nie jaki przekręt będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ACHTUNG! Kaśka zaginęła! Nie było jej w Klanie chyba od zakończenia zimowych ferii w Mazowieckim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada75
Czesia "CIOCIA chciałabym ale się boję" Kurzawska. Wydaje mi się, że aktorka, która gra Kaśkę ma w tym roku maturę i gra rzadko bo się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika ma nową fryzurę, to będzie ciemna peruka, Feliks ją nie pozna, ona się obrazi, co za królowa:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny ten Klan się zrobił Wprowadzanie na siłę idiotycznych wątków jest irytujące Korona królów lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem Bożenki i Miłosza, chcą brać kredyt w banku na długie lata, a rodzice chcą im pomóc. Uważam, że to obowiązek rodzica pomóc dzieciom w zakupie pierwszego mieszkania. Chyba, że rodzice są biedni (bo i tak niestety zdarza się)Zwłaszcza, że Miłosz jest jedynakiem. Piszę to jako matka dorosłych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam, ze jak rodzicow stac, to co za problem. Do grobu nie zabiora. Skoro nie musza sobie od ust odejmowac, to moga pomoc. Szczegolnie, ze Milosz i Bozena, to normalni ludzie, nie alkoholicy, itp. Uwazam, ze Milosz przesadza. Zastanawiam sie, jak podgaduja w Klanie o tuszy Milosza, to czy omawiali to z aktorem go grajacym, ze beda zlosliwe komentarze pod jego adresem ;) Pod adresem Milosza niby alr wiadomo, ze ten koles nie gra, ze utyl, tylko utyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna i Tadeusz dadzą karę Witoldowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak będzie stał w kącie 24godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 11.36. Każdy ma swoje ulubione klimaty. Jak chcesz oglądać inne seriale, to sobie oglądaj. Zapewniam cię jednak,że ja oglądałem, oglądam i będę oglądał Klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Monika ma nową fryzurę, to będzie ciemna peruka, Feliks ją nie pozna, ona się obrazi, co za królowausmiech.gif . x to chyba bedzie miala swoje wlosy, bo ma teraz czarne a nosi blond perukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesuu jaka ta Grażyna jest męcząca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W kącie? Posadzą go na karnym jeżyku na tyle minut, ile ma lat :P Ten Kowalik to Maćka ściągnął do Kanady chyba tylko po to, by ten na niego zarabiał. Zrobił sobie tanią siłę roboczą z dwóch niepełnosprawnych osób i z białoruskiej emigrantki i jej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×