Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Wandeczko Włosy Moniki są raczej naturalne widziałam w gazecie wywiad miała podobną fryzurę,ale w tv fryz robi wrażenie grubych mocnych włosów i też myślałam że to peruka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przytyła ta gruba świnia młoda ta od ostrowskich-królikowskich spasiony wieprz się zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesiek
co ta kaska taka tłustawa? po ttych preclach? a ta ceśka kisiel w majtach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesiek
dareczek powinien założyć żonce pas i kaganiec cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cesiek
dareczek powinien założyć czesi pas i kaganiec cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brajek dobra taktyke przyjal... Niby ja olewa, nie nalega... Czeska tapnelo. Jakas intryge Brajek szykuje przeciw Darkowi. Pewnie jakies kimpromitujace go zdjecia ma tamten fotograf zrobic. A sprawa w sadzie toczyla sie jakby obok sedziego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to was obchodzi, że ktoś przytył? Może ma chorą tarczycę, może bierze leki hormonalne, a może po prostu lubi jeść i ma w nosie wasze zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serial to nie wybory miss, ma pokazywac normalnych ludzi, a ludzie są chudsi i grubsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeska powinna zrobić skok w bok z Brajanem, ale żeby się Dareczek nie dowiedział-przecież on jej rogi dostawiał . Później Czeska powinna iść do Grazy i powiedzieć : Ciocia ja nie wiem jak to się stało to było takie niespodziewane-ja sama siebie nie kontrolowałam . Ciocia a może on mi dosypał czegoś do drinka- o jej mogło tak być . Graza powie: Czeska powinna o tym porozmawiać z Darkiem delikatnie, ze nie jesteś pewna ale mogło tak być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeska powinna mieć regularny romans z Brajanem, ale to tak, ze Darek sie nie domysli. Np darek wraca wcześniej do domu, brajan pol nagi, darek stoi jak wryty a czesia mowi "darek mielismy ogromna awarie! Rura pekla a brajan mi pomógł! Zobacz jak naprawil. W ogole nie ma sladu po awarii!" a darek to lyknie :D Czesi nalezy sie romans i mówię to juz od dawna, juz gdy poznala herbaciarza to liczylam, ze cos bedzie. Dlaczego Czeska ma sobie zalowac i być lojalna wobec darka, ktory nigdy jej nie szanowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że cebula dał naiwniakowi-Darkowi jakieś narkotyki do przewozu. Gruba afera z tego będzie, jeszcze zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze, niech sobie darek cwaniaczek siedzi w wiezieniu gdzieś tam, jak mu sie marzyly egzotyczne podroze, praca jako tester hoteli 5* i ogladanie doopeczek w bikini. Nigdy na Czeske nie zaslugiwal jak i nigdy sie nie garnal do ciezkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Kotulanka nie żyje .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Kotulanka nie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smutna wiadomosc. To byla piekna kobieta. Mam nadzieje, ze odpoczywa teraz Pani Agnieszko od tego strasznego nalogu. Dzieciom wyrazy wspolczucia i mentalnego wsparcia. Pani Agnieszko - dziekuje za udana, dobrze grana przez tyle lat role. Wieczny odpoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego powodu zmarła bo nie napisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:37 to sprawa rodziny, sam fakt, ze informacja wyszla po 4 dniach oznacza, ze Pani Krystyna byla osoba prywatna i o szczegolach smierci ludzie nie musza wiedziec. Nie wszystko jest na sprzedaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Pani Agnieszka oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Agnieszko-odpoczywaj w pokoju wiecznym.Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo przykra wiadomość. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka nie chciała żyć, była schorowana po alkoholu, czułam, że umrze, córka pomagała jej bardzo, sprzedała własnego konia, żeby zapłacić jej za leczenie na odwyku, rodzina była bezradna, Łepkowska również wspierała aktorkę i dawała szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała raka czy jakąś inną chorobę? Czy to na prawde przez alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piła od 15 lat, miała zniszczony organizm, była słaba i poddała się, szkoda kobiety, miła, zdolna, niech odpoczywa w spokoju.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestroga dla wszystkich. Każdy może zostać alkoholikiem. Niezależnie od wykształcenia, pozycji społecznej, poziomu inteligencji czy stopnia kultury. Każdego z nas może spotkać osobisty dramat i niektórzy sobie z tym nie radzą. Ucieczka w alkohol zniszczyła jej zdrowie, ale wiem, że próbowała walczyć z nałogiem. Media na pewno jej nie pomogły w tej walce. Odeszła piękna kobieta i świetna aktorka, pięknie śpiewająca. Zapamiętajmy ją z najlepszych jej chwil, uszanujmy rodzinę, którą na pewno bardzo cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocenianie człowieka może doprowadzić do depresji, tacy są ludzie na forum, zawsze będę obecna i nie dam się, rozumiem co czuła Agnieszka Kotulanka, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy skończą klan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie od jesieni zdominują go inne seriale,bo już tak powoli się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię serial, ale chcę, żeby już się skończył, bo zawsze musi być coś nowego i innego, mam nadzieję, że Leśniczówka pokaże normalne życie ludzi , którzy przeżywają codzienne radości i smutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×