Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Baska miała sukienkę z Bon Prix,spodobała mi się sukienka oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystyna w momencie zajścia w ciążę była już od paru miesięcy wyleczona. Poza tym u niej choroba się aż tak bardzo nie posunęła, nawet chemioterapii nie brała. I nie ma dowodów na to aby ciąża wpływała na ryzyko nawrotu choroby nowotworowej: http://publicznecentraonkologii.pl/pacjent/nowotwor-a-ciaza-wywiad-z-prof-pawlem-blecharzem/ http://onkologia.mp.pl/informacje/84425,nowotwor-zlosliwy-a-ciaza http://www.zwrotnikraka.pl/ciaza-po-leczeniu-raka-piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj sobie na wstrzymanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak Sandra jest w ciąży z Norbertem,czyli mamy polską "Modę na sukces"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była Baśka w fajnej sukience to muszę obejrzeć -a wysokie szpile miała to muszę obejrzeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty j****y walikoniu s********j z tego wątku, już dość zachwytów nad botoksiarą i trzepania pod nią konia ! To jest forum dla kobiet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra ta od michala jest w ciazy z norbim tym od Kamili? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co zrobi Michal jak sie dowie ze jego corke bedzie współwychowywał schizofrenik? Szkoda mi Kamy i Olki.Norbert juz zawsze bedzie obecny w ich w zyciu przez corke Michala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy Norbi poznał Sandrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innych kobiet w wawie nie ma że schizofrenik musiał akurat zapłodnić Sandrę? :D a Sandra tak rozkłada nogi przed każdym czemu ona nie myśli o zabezpieczeniu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chce mieć 500+ :D a tak w ogóle to ktoś śmieszną plotkę rozsiał :D Norbert będzie się spotykał z ...Małgosią!!! Beata oszaleje, jak nie sekta to schizofrenik, kiedyś Małgosia weźmie go na Sadybę by przedstawić babci i tam on natknie się na Kamilę, która urządzi mu awanturę A Sandra jest w ciąży z Rutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Norbi poznał Malgosie?:p Jak z Rutka to jakby w pysk Michasiowi strzelila:D I dziadkowi Marysi jednoczesnie:p Obaj tego nie przezyja:p Juz do konca zwiazani z Rutka..masakra jakas:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego Rutka się podśmiewa z Michała i Jerzego Małgosia poznała Norberta w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutka nie może mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra z Norbertem to całkiem możliwe. Ona mówiła o założeniu rodziny,on tez, w końcu to dlatego zostawił Kamile. A skąd macie przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktor od Norberta gra w serialu na tvn i tam krecił z dwiema laskami jednoczesnie:p Moze i on tu z Sandra ma to dziecko a moze po prostu odchodzi w sina dal:p bo pogodzic sie tych ról nie da czy cos. A Sandra jest w ciazy z Oskarem:p albo z jakims ukraincem/bialorusinem/czy innym obywatelem krajow nadbaltyckich gdzie firma Michala biznesy prowadzi:p Dowiemy sie wkrótce:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Norbert i tak rzadko tu się pojawiał. Niech go nie wywalaja. A w na wspólnej faktycznie narobil bigosu,ale nie wiadomo czy postać tego Blazeja będzie kontynuowana. W każdym razie ja liczę na to,że Sandra będzie w ciąży jednak z kimś z tego zakletego kręgu :-D to musi być w stylu mody na sukces,przecież za to kochamy klan! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiadomo że Sandra jest w ciąży z Norbertem, na Telemagazynie o tym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to sprawdzone źródło? Kiedy będą te odcinki? Jak zareaguje Michał? Jak Kamila i Elżbieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Norbert wie,że zaplodnil kobietę, która ma dziecko z bratankiem Kamili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Raczej nie. Powinni już ten "Klan" zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmnazaja sie w tym Klanie na potege:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żałuję Kamili,bo mnie wyjątkowo drażni ta aktorka.Norbert pierwsze zabiegający o jej ponowne względy okazał się ostatecznie facetem,który chce mieć dzieci,rodzinę i poważne życie,a nie głupiutką i roztrzepaną pannicę,która zawsze uważa,że ma rację. Egoistyczna i apodyktyczna panna dostała nauczkę i teraz nie maże tego strawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam lubię Kamilę, jest głosem młodego pokolenia ;) aktorka aż tak mnie nie drażni, choć na początku ciężko było mi się do niej przyzwyczaić, bo wolałam pierwszą kamilę, która też poszła do na wspólnej. Nie wiem czemu aktorzy tak lgną do tvnowskiej produkcji. Ja bym chciała grać w klanie. Zazdroszczę aktorom, którzy mogą wcielać się w członków tej wspaniałej familii. P.s Michał mógłby zagarnąć wszystkie swoje dzieci do siebie razem i pobierać 2000zł z programu 500+ aby pomoc splacac kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bohaterom Klanu nie jest znane pojęcie antykoncepcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam chyba tylko najmłodszy Jasiu myśli i się zabezpiecza bo jeszcze nie zalał formy Ramony (jeszcze) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×