Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
A w jakimś polskim serialu mówi się o antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawnosc polityczna przede wszystkim:classic_cool: A Ramona moze miec jakis problem z zajsciem w ciaze-przeciez miala aborcje wykonana jakos tak pokatnie z powiklaniami. Ale wszystko przed nimi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:12 albo jasiu strzela slepakami :classic_cool: zresztą ja mam nadzieję, że Jasiu za jakiś czas rzuci Ramone dla Barbary, skoro lubi starsze, Ramona wtedy może pójść dla Gorzynskiego, a w ciaze mogłaby zajść Małgosia i oddalaby dziecko agacie i jackowi, oni by wychowali je jak własne i udawali,ze malgsia jest siostra a nie matka. Tak było w na dobre i na złe. A co się dzieje z bliźniakami? Kiedy wrócą do akcji? Oni tez by mogli powoli zacząć romansować. Są przecież starsi od Malgosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolilam sobie zrobic rozpiske kto powinien mieć dużo romansów, a kto wcale. Bez romansów powinni pozostać: ELA I jerzy Paweł i wiga Monika i feliks Grazynka i leopold Czesia i darek Aga Koziellowie Reszta powinna mieć możliwie dużo romansów,każdy z kazdym również powroty po latach,nieślubne dzieci,niewiadomi ojcowie. Michał ma juz 4 dzieci, uważam, że powinien zaplodnic jeszcze barbarę,julie, agate, marte tą dziennikarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek będzie miał romans z Beata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bliźniacy są o kilka miesięcy młodsi od Małgosi i niedługo wrócą do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są młodsi od Małgosi, czy to znaczy, że Beata miała już dwójkę dzieci, gdy Michał się dopiero zabierał za zapładnianie? Ale i tak nadrobił dwukrotnie :D pamiętam jak ktoś kiedyś tu na forum napisał, że bliżniacy bawią się w Indian a pewnie jajka im już porosły włosami :D :D uwielbiam ten topic 😍 a romans beaty z darkiem? czemu nie! może i ona mogłaby zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo żeby tak Darek zaszedł w ciąże,to byłoby coś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z ty wiekiem dzieci to coś pomieszali.Mi się zawsze wydawało,że bliźniaki to rocznik 2000, a Małgosia to 2001 w czerwcu (miała się w sierpniu rodzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antek i Władek urodzili się w Wigilię 2001 r. więc są od kuzynki młodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek się na\j\e\ba\ł dwoma piwami, teraz Czesia go zapłodni i Darek będzie w końcu w ciąży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega Darka to cwaniak, podrywa Czesię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania oburzona patrzy z niesmakiem na zaloty, dorasta , bunt gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antek i Władek pokłócą się o dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z nich chce spędzić nocleg w domu Zyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka jest zazdrosna,bo blondas jej się spodobał. W sumie to mógłby się zaczepić na dłużej i mieć z kims romans. Ale Czesia faktycznie fajna d**encja. Jakbym była facetem to bym chciała taka kobietę, ladna,teraz tez zgrabna,gotuje,dba o dom,o firmę no super babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałby ktoś "Klan" od 1-ego odcinka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu tak cicho? Gdzie są fani? Gdzie się podział elmusko, klankowa itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie chyba przestaną oglądać "Klan"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Zyty będzie udawała chorą Wika i Paweł chcą wziąść ślub w Wigilię Kamila powie Sandrze o schizofrenii Norberta, ale Sandra tak z min będzie mimo wszystko, jest wzruszona jego czułością wobec Marysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba scenarzyści nie pamiętają czym był "Klan" na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym był? Ja uwielbiam klan za to,ze przez lata nic się prawie nie zmieniło nie ma lokowania produktu, kadrów jak z teledysku,do tego cały czas ta sama piosenka w czołówce i na koniec :-) uwielbiam klan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila będzie się mścić na Norbercie,przebije brzuch Sandry i ta poroni. Ramona będzie pracować u Jacka i zdradzi z nim Jaska! Ślubu z nerkowcem nie bedzie! Ku uciesze Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie było lokowana produktu? A reklama delicji albo smalcu z cebulą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opowiadał o życiu rodziny.Też oglądam od początku,a wiele scen ma w pamięci.A teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal opowiada o życiu rodziny tylko trochę nietypowej, patchworkowej :-D ale teraz w każdym serialu to jest. Mi się marzy by Michał zamieszkał ze wszystkimi swoimi kobietami,dziećmi,a te kobiety ze swoimi obecnymi partnerami. Czyli,tak: michał,jego ex ta co,ma z nią dzieci,bliźniaki, mariusz,jego dziecko, sandra plus dwójką dzieci i norbert,zyta plus jedno dziecko. Łącznie 12 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy się zmieniają,ludzie i obyczaje to i Klan się zmienia.Na lepsze i gorsze to zalezy od tego co w zdaniu pierwszym. Mogą oczywiscie słitaśnie wszystko na rozowo koloryzować ale wtedy byłby bardziej nieprawdziwy niz teraz.A jak komus brakuje lukru i falszu to nie sobie harleqina luknie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najgorszy serial to mjm, a klan jest bardzo realistyczny i uwielbiam go za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równocześnie z nowymi odcinkami powinni powtarzać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mogliby dawać od początku tylko nie dwa pod rząd bo by się pokićkać mogło. Chociaż dla mnie to byłby szok. Serial jest od 1996,ja wtedy mialam 7 lat! Czasy mojego cudownego dziecinstwa,mlodosc,starzeje sie razem z klanem...ja umre,a klan nadal bedzie na antenie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×