Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
gość 20.54 Ten facet grał Hartownego w "Złotopolskich" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim filmie grała Barbara(Aldona Orman) gdzie pokazała swoje przepiękne piersi w całej okazałości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakiś walikonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy była pokazana impreza jaśkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie,bo w soboty nie ma "Klanu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ae bylo super,wszyscy rozpływali sie w zachwytach itp,itd:p x Malgosia nadal robi wszystkich w konia a oni slepi...no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem,czy wreszcie przejrzą ta kłamliwą dziewczynę,czy jeszcze w następnym pokoleniu sekta będzie dalej w tej rodzinie obecna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek zostanie ojcem chrzestnym córki Bożeny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się Kosciol ma do takich osob nie do konca sprawnych umyslowo? Jak z sakramentami? x Ciekawe czy Beata miala jakis kontakt z sektą kiedy tak zniknela na 2 lata.Czy moze Daniet ot tak cos zasugerowal zeby ja tylko zdenerwoac,nastraszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kościół ma swoje metody przygotowywania takich osób do sakramentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Beata miała kontakty z sektą i to za jakiś czas wyjdzie na jaw. Może Daniel się wkurzy i w końcu wszystko wygarnie. Beata zrobiła się dość żmijowata, odkąd wróciła. Najpierw wobec Ramony, teraz wobec Daniela. Adam też może coś wiedzieć. Kiedyś zresztą się do niej przystawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata po powrocie grała dosyć wiarygodnie jak na ówczesny stan chociażby to mówienie do Elżbiety "pani" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tytuł - klan, to mogliby więcej rodzinnego życia pokazać ,jak się szykuje jakaś rodzinna impreza to tak nagrywają,żeby w pn. było już po wszystkim,bezsens-gadali o 18 -ce Jaśka kilka odcinków a nie pokazali nawet minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.02 jak się nazywa ten młodzik co poleciał na milfa barbarę? skąd ja kojarze tego blondyna??? młody jest, a kojarzy mi się z jakimś starym serialem Zgłoś› gość 2016.10.02 gość 20.54 Ten facet grał Hartownego w "Złotopolskich serio?? przecież Złotopolscy to było z 15 lat temu! ile on mogl wtedy mieć z 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Złotopolscy" się skończyli dopiero w 2010r. Czyli nie 15 lat temu tylko 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beacie to mogloby sie samo cos przypomniec,o ile byl np jakis epizod sekciany;-) Wspomnieli Dorote ale tylko w kontekscie wplaty na hospicjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila nie będzie z Norbertem , on ją zostawi, bo nie jest jego kobietą życia w przyszłości Bożena urodzi w 3000 części, piękny jubileusz się szykuje, ciekawe jakie imię dostanie córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Rysia,po dziadku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma takiego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Norbert tzn aktor go grajacy gra w innym serialu.Po prostu rzuci Kamile dla niejakiej Gochy po drodze zaliczajac Olkę:D Spotkac tam zresztą może pierwsza Kamile:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest imię Ryszarda.Tak miała np na imię aktorka Ryszarda Hanin. Ale pewnie na to nie wpadną.Ale to dobrze bo to moze nie najfajniejsze imię dla dziewczynki mimo wszystko.Oczywiscie nie chce obrazić żadnej Ryszardy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poduchę to miała bardzo niedobrana do swojej figury i ubioru,chociaż tu ktoś sugerował,że to prawdziwa ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra będzie w ciąży.Z tym botoks party to będzie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła poronić ciążę , zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorka Magdalena Górska prywatnie jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No na pomysł zaproszenia przypadkowych osob wpadly Kamila z Ramona :P Raz ze Kamila ma ich ponad 1000-tych znajomych-ktorych tez sama nie zna za dobrze czy nawet w ogole co przyznała :classic_cool: Liczy sie przeciez ilosc :D A dwa- Jasiek nie ma prawie w ogole znajomych bo jest odludkiem i domatorem. Nie dziwota-gdzie sie ze starsza laska w typie Ramony pokazac-obciach i tyl :P " Bez przesady! Ja tam umówiłam się z moim byłym uczniem, który zagadał mnie na nk, że też zamyśla o pracy nauczyciela i chciałby się mnie poradzić w tej sprawie :P Od razu skumałam że chłopak marzy o ognistym romansie z dawną psorką, która jednocześnie będzie mu matkować: gotować zupki i kotleciki :P, prasować garniaki, wypełniać papiery do awansu zawodowego nio i oczywiście ujeżdżać jak rączego źrebca :classic_cool: Już na drugim spotkaniu zamiast przelewać z pustego w próżne o edukacji i awansach zawodowych, poszłlśmy do kina jakąś komedię i pokazałam mu do czego tak naprawdę słurzy pudełko z popkornem :P wybrenzlowałam go za wszystkie czasy, tryskał ze 3 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się lepiej dowiedz do czego "slurzy" słownik "nauczycielko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.47 Brawo ! "Nauczycielka" jak ja zakonnica. Podnieca się tym co pisze jakaś zboczona baba i do tego analfabetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×