Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Tak, Mariolka. Ta sama co w Labiryncie była. Fajna kontynuacja postaci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Nowa Zyta... tragiczna! Lubie te aktorke ale tu jest dretwa... amatorka. Ale w sumie sie zastanawiam, w Klanie duzo aktorow gra zle... Jakis taki mometami drewniany ten serial. Nie lubie postaci Milosza... Jaki on madry, no wspanialy. Wymarzony maz :D Bedzie romans z sasiadka??? ;) I juz niech juz skoncza watek internetowych kochankow. Nuda... Niech Feli utrze nosa Monice, niech im nakreci klientow na bankiety i co sie da. Moze ta malpa zacznie w koncu szanowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie, nie ma takiej tradycji. To takie złośliwe trolle sobie wymyśliły, że będą pisać, co w kolejnych odcinkach, psując innym przyjemność z oglądania serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze były opisy tego, co było, a nie tego co będzie. Spojlerowanie to brak szacunku dla reszty użytkowników. Widać osoba, która tak się nieelegancko zachowuje, po prostu lubi być w centrum uwagi, jest najwyraźniej niedowartościowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niezaleznie od spojlera, juz byly takie rozwazania kafeteryjne,ze Domnice z jakichs powodow potrzebna bedzie krew czy szpik, zrobia badania i okaze sie, ze jednak nie jest corka Jerzego. Wiec może? Scenarzysci w pietke gonia, jak z ta afera z Marysia,zeby jakos Klan utrzymac, wiec mozna sie wszytkiego spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciocia, ciocia-ja nie wiem jak to się stało. Sama Brajanowi zaproponowałam, żebyśmy pojechali po kolacji do jego domu. Później już to wszystko samo poszło-ja nie wiem co teraz mam zrobić? Oj Czeska Czeska -powinnaś poważnie porozmawiać z Darkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie ma takiej tradycji,przejrzyj sobie pierwsze strony tematu. Czytając opisy traktuję je zawsze z "przymrużeniem oka",bo niektóre tylko coś sugerują a rozwiązanie jest zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie biorę nigdy pod uwagę,tego co piszą inni,bo niejednokrotnie były to bzdury.Nie oglądałam wczoraj-czy Cześka zdradziła Darka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika to silna kobieta i tylko taki pantoflarz,który musi znać,gdzie jego miejsce,może z nią wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz gruby jak wieprz. Tylko to pamiętam z Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że Brajan okłamał Czesię, że Darek ją zdradził, te zdjęcia to chyba fotomontaż, żeby ich ze skłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia Bożenki w nowym mieszkaniu na wysokim poziomie,pewnie kolejna reklama.Sąsiadka jakaś,dziwna,nachalna ,siejąca niepokój i podjadająca cichaczem.Pewnie kolejna nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandeczkaKa
Do 11:58 Też właśnie zwróciłam uwagę na to podjadanie, to rzeczywiście dziwne. Ciekawe o chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakie podjadanie Wam chodzi? O ciasto? Jeśli tak, to przecież Klaudia sama je upiekła i przyniosła do Bożeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 14:13 Bozena poszla do kuchni a sasiadka w tym czasie wziela do buzi kawalek ciasta. A jak Bozena zaczela wracac, to ta kobieta zaczela szybciej przezuwac czy w ogole polknela szybko ten kawalek. Glupie to bylo i dziwne... Zjadla to ciasto jak zlodziejka. Tak to wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zjadla to ciasto jak zlodziejka. Tak to wygladalo." x Może tak wyglądało, ale zamysł scenarzystów był chyba inny, może chodziło o pokazanie, że dziewczyna je z powodu zdenerwowania. Poza tym wyraźnie powiedziała, że upiekła to ciasto sama, żeby się czymś zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytać-jak ktoś nie chce wiedzieć co będzie z Czeska. Niestety to prawda Czeska puści się z Brajanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, w ciaze z nim zajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany koguta, niech sie puszcza jak musi ;) Ale z Brajanem????? Ludzie, przeciez to na kilometr czuc, ze to wsza! Albo wesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko Bożena wyszła,to sąsiadka wpakowała cały kawałek ciasta do ust i było to trochę dziwne,bo tak się nie je. Już z tym herbaciarzem mogła Cześka zdradzić Darka,ale z takim obślizłym Brajanem,to już jest obrzydliwe-jeżeli prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.55 Detektyw Bogdan nie pozwalał Monice wleźć na głowę, przy nim rozumiała, że nie wszystko jej wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesia nie zajdzie w ciążę, bo nie może mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może plemniki Brajana są lepsze,czasem zmiana czyni cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez o tym słyszałam, dlatego podałam taką hipotezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie bądźmy hipokrytami-dziewczyny gdyby każda z Was była tak oszukiwana jak Darek zdradzał Czesie. To gdyby Czescie przydarzyło raz to i tak nie groźne. Chyba, ze któraś ma sumienie na 100% i cały szacun gdyby nie poszła do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze takie, które wybaczaj mężowi zdrady i to jest super ale z drugiej strony chore. Czym one są gorsze od tych które dopuszczają się zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze takie, które mają zasady. Nigdy bym nie zdradziła. Jeśli nie potrafiłabym wybaczyć (a raczej nie), to prostu bym się rozwiodła i ewentualnie zaczęła z czystym kontem. Czesia kiedyś poroniła i chyba coś ma uszkodzone, więc wątpliwe, żeby miała dziecko. A tak w ogóle to ten cały wątek z Brajanem jest żałosny. Naprawdę miała Czesia ciekawszych kandydatów do zdradzania. Np. Mariusza czy tego od herbat. Ale taki Brajan? Brzydki, namolny i głupkowaty. Kasa to nie wszystko. W dodatku skoro jego szefem jest ten, co jest, to ta cała firma może być mocno podejrzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brajek troche szujowaty jak Darek... Moze to sie Czesce podoba ;) Brajek sie w tancu nie certolil, zabral sie do Czeski jak do swojej kobiety. I widac takiego "twardziela" jej bylo trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela dalej kocha Marysię, ciekawe czy będzie często ją odwiedzać, nie jest tak łatwo zerwać więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie ta miłość Eli do Marysi i wmawianie sobie i wszystkim wokół, że to jej wnuczka jest po prostu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×