Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość nasturscja
Oj tam, jeden bo "jedni znajomi". Nie rozumiem dlaczego wy się tak temu dziwicie. Ja zawsze jak potrzebuję np. jakiegoś lekarza, dobrej restauracji, porządnego fachowca pytam rodziny, przyjaciół czy nie znają kogoś zaufanego. Mniejszy stres, pewniejszy człowiek i nie wyrzuca się kasy w błoto. No która z nas by nie chciala, żeby taki Rysio jej dom wyremontował? ;D. Swój chłop, porządny, ucziwy, wykona rewelacyjnie i jest się zadowolony. To samo z zaufaną opiekunką czy restauracją w której odbyło się już kilka wesel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
W serialach często tak się robi, bo przecież nie będzie grało 1000 aktorów. O wuj Stefan będzie w pn, a już myślałam, że on zmarł, tzn. w serialu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale błaza
ale takiego full serwisu jak w klanie nie ma nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgsfdgfsdgs
sunia agunia chyba istotnie jestes suką co? bo ktos moze nie przegrywać tyle życia co ty przed telewizorem i moze niewiedziec ze to ime na czesc surmaczowej jak sie wiesia z darkiem pusciła, wiec sie nie popisuj wiedza ze znajomosci klanu bo to raczej wstyd wiesniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Rysia z Klanu
A co się stało z żoną wujka Stefana? Tą co miała Femine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiek kiedyś był napadnięty, zatrzymał auto , bo się zepsuł, podeszło dwóch typków i uderzyło w głowę. Michał dwa razy przeżył tragedię, najpierw kibice go pobili, później został pobity też gdzieś w drodze i stracił pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a przed tym pobiciem
był mega śliczny Michał bo grał go Wieczorkowski. szkoda, że zrezygnował z serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie no, kocham Ryśka!! :D I nie mogę znieść większego bliźniaka Michała!!! Jestem w stanie uwierzyć, że bliźniacy 2-jajowi różnią się od siebie, ale nie aż tak!!!!!! Ten większy jest ewidentnie starszy i zachowuje się jak niedorozwój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Rysia z Klanu
Ten większy przechodzi już mutacje i pewnie ma już normalne owłosienie tu i ówdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to byla za akcja...
no nie spodziewalam sie takiego watku kryminalnego, ze Rysiu zastrzeli alfonsa...niezle :P Tylko smiac mi sie chcialo jak powiedzial do Niny " powiem ze jestes moja corka " hahaha, jasne , ale on glupi, myslal ze swoja corke mozna wyciagnac z burdelu na rzadanie ot tak o...hahah...a dlaczego on stracil wzrok? jeszcze ten krzyk na koncu, prawie jak w jakims horrorze :D Wkurzyla mnie znowy kolejna reklama super oryginalnego tuszu do drukarek...juz Ryski piły minutke, Ela wpieprzala platki Nesvita czy jakos tak, dzieciaki jadly delicje to teraz nowy produkt...a jeszcze wczoraj bank WBK i Aktywni 50+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Przepraszam bardzo, a co to za wstyd?! Oglądam klan, zresztą tylko klan, bo to dla mnie jedyny normalny i realny serial, od 13 lat i się tego nie wstydzę!! Wstydzić to się powinna osoba, która wyzywa tutaj co niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie ze wszystko w klanie
wystepuje w liczbie pojednyczej, jak po leki do do Eli, jak taksowka to Rysiu, do lekarza to tylko Elmed, restauracja u Moniki, moznaby tak bez konca...dziwne ze Rysiek znalazl Nine akurat w Warszawie ( widac z stolicy tylko jedna agencja), ze pracowal dla fotografa ktory tam chadzal, i ze Michal mial miec panienke tez stamtad...Warszawka jest mala...poza tym dla mnie to totalne przegiecie ze Kinga, ktora kiedys byla cpunka, wokol niej jakies szemrane towarzystwo bylo, tak wysza na ludzi, jeszcze miala faceta ktory byl podejrzany o pedofilie, studia skonczyla, jest super matka, ma prace, meza jakby niepatrzec troche Lubicza, wiec wszystko zostaje w rodzinie...zaloze sie ze Agnieszka posle Zosie do przedszkola Czeski i problem sam sie rozwiaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miales bys na czasss
ojaaaaaaaaa!!! myslalam że pomyliłam kanały ...szok Rysiek jak wymłodniał agent 007 ratuje dziwki z opresji jak Richard Gere w pretty woman szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma być realność phiii
jak klan jest realny to ja świętą jestem:D owszem generalnie problemy niby są realne ale sposób w jaki sa przedstawione to masakra. jeszcze te sztuczne rozmowy pomiędzy sobą taki zawsze każdy kulturalny za każdym razem każde dziecko "poproszę soku" dziękuje, już widzę jak w normalnym życiu w przeciętnej polskiej rodzinie codziennie kilka razu na dzień każde dziecko mówi do rodziców"poprosze popropsze srosze rzygać się już chce hehe. to jest jedna wielka mega sztuczność. Biedny Norbercik ma problemy pieniężne - od razu oferta pracy u tatusia Lubicza. o CELINE i tym jej przedszkolu to już w ogóle lepiej nie mówić. no rozumiem, że do zakładania nie trzeba mieć żadnych studiów pedagogicznych ale na zarządzaniu chociaż w małym stopniu to już się trzeba trochę znać. ludzie z głową na karku z konkretną fachową wiedzą na te tematy czasem mają problemy z małymi działalnościami gospodarczymi a tu taka co się na niczym nie zna i ogromne przedsięwzięcie:D no i jeszcze oczywiście bez problemu niedawno dostała pracę sekretarki w ogóle bez doświadczenia. a jeszcze wcześniej tez po znajomości przecież w radio taxi. ha ha jak to ma być realność? no nie weim, chyba ze u was w rodzinach rzeczywiście wszystko każdy wam załatwia, bo mi niestety nigdy nikt nie pomógł w załatwieniu jakiejś pracy. a tam cały czas ktoś komuś coś załatwia. No i Rysiu w burdelu, nie mógł isc na policje i do rodziny tej dziewczyny najpierw skoro już dowiedział się w której agencji jest>? tym bardziej ze najeżdżał na grazyne że czasu w ogóle nie poswięca rodzinie i jej w domu nie ma a co on teraz robi tym bardziej ze po wylewie jest> ? owszem-w słusznej sprawie, no ale ona w końcu na impr. wtedy tez nie chodziła tylko opiekowała się kimś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ma być realność phiii
poza tym jedna rzecz mnie zastanawia....to że rodzice norberta nie mieli rozwodu tzn ze byli tak przykładną rodziną ze mieszkali jeszceazem??:D przeciez zazwyzcaj tak jest ze jak coś się nie układa to rodzice juz dawno mieszkają osobno a rozwód to już tylko formalnosc. a tu do dnia rozwodu tatuś czekał zeby się wyprowadzić? i przez to norebercik u oli biedacwto musiało spac bo rodice się kłócą. ach biedactwo;/ jacy formalni w tym klanie na prawdę i honorowi że w dniu rozwodu dopiero się wyprowadza:D dla mnie to mega wpadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja to
jest nierealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym rozwodem rodziców
Norberta to masz rację! Od razu też zakładali, że to ojciec się wyprowadzi a nie matka! dziwne jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Wy nie macie innych
zmartwień? A moze dom jest matki, albo tak się umówili, że ona dostanie? Poza tym niektórzy ludzie lubią do ostatniej chwili podtrzymywać pozory... I błagam - przestańcie najeżdżać na te bliźniaki i się dziwić, że są różne! Czy nie wiecie, że dwujajowe to nawet może być chłopiec i dziewczynka? To wtedy też się różnią między sobą, dość zasadniczo, powiedzialabym... Co więcej, może być tak, że występuje podwójna owulacja, dwa jajeczka zostają uwolnione w odstępach kilkudniowych i powstają dwa dzidziusie, między którymi jest kilka dni różnicy i też są zupełnie różne! Więc przestańcie się dziwić, jakbyście nigdy dwujajowych bliźniąt nie widziały! Znam dwie dziewczyny - bliźniaczki: jedna blondynka, niska i chudziutka, druga ciemnowłosa, wysoka i o kobiecych kształtach! Takie rzeczy się zdarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
gdyby byli różni to nikt by się nie dziwił :o Ale tu jeden dojrzewa, przechodzi już mutację a drugi jeszcze dzieciak. Ja tam się aż tak nie znam, ale w tym przypadku to tak na oko te jajeczka by musiały się ze 2 lata uwalniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Na jakim świecie Wy żyjecie?! W dzisiejszych czasach praca po znajomości jest na porządku dziennym!! Jak ktoś ma do wyboru pracę po znajomości, albo jej brak, to chyba jasne, że wybierze tę po znajomości, nie?! Gdzie się nie obejrzę, słyszę, że ktoś dostał robotę po znajomości, bo mama, bo ciocia, bo wujek itd.... Nie chce mi się wierzyć, że bliźniaki, nawet 2-jajowe, mogą się aż tak od siebie różnić! Jeden wygląda na 9 letnie dziecko, drugi na 12 letniego chłopaka przechodzącego mutację. Bez przesady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka nikt nikogo nie
wyzywa wiec naucz sie czytac albo wracaj ogladac klan i spokoj bedzie od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Niestety w weekendy nie ma klanu, więc sobie nie pójdę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klano-fanko, trudno wierzyć, ze bliźniaki mogą by tak różni, ale tak bywa :D już pisałam o tym, ale niech tam, napiszę jeszcze raz :) życie płata różne figle i moi znajomi - bliźnięta, różnili się diametralnie! chłopak wysoki, postawny blondyn, siostra mała, krępa i ruda! on niebieskie oczy, ona zielone a najgorsze jest to, że nie widziałam tej niesamowitej akcji w piątek, jak zwykle przegapię najciekawsze momenty :( jeszcze gorsze jest to, ze właśnie kilka godzin przed szóstą wróciłam do domu i się pałętałam, zapomniałam, która to godzina :) dobrze, że przynajmniej na forum wyczytam, co się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ale aż tak, żeby jeden już dojrzewał, a drugi wyglądał jak dziecko??? Piątkowa akcja już krąży w necie, zobacz, czy nie ma na youtube. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, napisałam komentarz i mi komputer padł :( ciarki mi chodziły, jak oglądałam i ta muzyczka jestem w szoku i uważam, że scena super wyszła :) Rysio pokazał nam swoją drugą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Rysia z Klanu
Obejrzałam sobie jeszcze raz bohaterską scene Rysia i po nitce do kłębka dotarłam do fragmentu jak Maciek zabarykadował się z piwem w łazience:D http://www.youtube.com/watch?v=lbKo6YbHO4E&feature=related Kto to w ogóle wymyślił? Za to Grażynka doprowadziła mnie do płaczu "Maciek, Maciek, SZYNKU!!!! :D:D:D:D:D Pamiętam że kiedyś byla akcja jak Bożenka wypaliła jointa i zaczela jej krew lecieć z nosa. Grazia ruszyla na odsiecz:classic_cool: ofkors:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek pijany
i wesoły, śmieszne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×