Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość biblioteka na kółkach .
ja to jutro caly dzien z czarna wstęga na piersi bede chodziła... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielokropek... !!
a ja dzien zaczne od przyodziania czarnej chusty na głowę i minuty ciszy !! taka tragedia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biblioteka na kółkach .
Jutro to tam dopiero bede przykre i smutne widoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha !!!
niektóre dowcipy są naprawdę dobre :D Jak ten z myciem raczek, czy z łapaniem wieńca u Hanki na pogrzebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcipy są przednie, świadczą o dużej sympatii do Rysia z Klanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się uśmiałam do łez :D Wg mnie ten z wieńcem i myciem rączek 22.02 biją wszelkie rekordy :)! Justi, masz rację !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryszard ;*** aj łyl olłejs laav juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu To będzie rok końca świata. Wszyscy umierają Łitni Hjuston teraz Ryszard jestem zdruzgotany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje, iż widzowie zaczną wpłacac wolne datki na kwiaty i znicze a sprytna TVP zgarnie hajsik na abonament Trzeba przyznac, że Rysiek wybrał dobry moment bo ostatni przed armagedonem. Miał chłopina dosyc wygłupów Maciusia i tyle ilez mozna? nawet on miał swoje granice wytrzymałosci. I tak podziw, ze wytrzymał tak dlugie użeranie sie z nim. Coż jeszcze mogę dodac? Rysiek miał momenty ze nie byl tylko najwieksza ciotą w Polsce ale także był prawdziwym maczo jak woził prostytutki jako prajvet drajver a takze jak ratował dziewczynke z budelu to byla prawdziwa odsiecz wiedeńska. I pamiętajcie - Rysiek zawsze bedzie zyl jesli pozostaniecie wierni jego idealom. Bedzie żył w was wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zaaalu, ostatni fragment Twojego wpisu jest jakby zaprzeczeniem Twojej stopki :D Może jednak Klan nie jest gówno wart, można znaleźć w tym serialu prawdziwe ideały, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie u Lubiczów
Zaaal, tobie też by sie przydało czasami chociaż wziąc przykład z Rycha ! może byś trochę zmądrzał, spokorniał i się uspokoił ;) Justi ma rację - wpadłes jak sliwka w kompot z tym zaprzeczniem :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI
Rysiu pozostanie ! Był, a właściwie jest dla nas nadal godnym wzorem do naśladowania, człowiekiem prawym i honorywm. To on nauczył nas dbania o higienę i cierpliwości do ludzi chorych. Jak nikt inny żył w zgodzie z etyką i moralnością. Uczył też jej nas.. Nigdy nie oszukał, nie okradł, nie obraził , nie pobił ! Przykładny mąż i ojciec. Człowiek lekko flegmatyczny, ale za to o wielkim sercu ! OCALMY RYSZARDA LUBICZA OD ZAPOMNIENIA ! MÓDLMY SIĘ ZA NIEGO I DLA NIEGO ! NIECH SPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM - AMEN !! Głeboko wierzmy, że jego nuaki w nas pozostaną na zawsze ! Rysiu - dziekujemy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten nasz Rysio
na zawsze, na zawsze w sercu mym ! Rysiu .................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxc
jaka grazynka ladna byla na 3 fotce ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na 3 focie to i Kasia ładna
i Bożenka, która jeszcze nie była tak wyniosła i sztuczna jak jest teraz:( Rysiu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urocze te zdjęcia :)! Powinni zacząć powtarzać stare odcinki Klanu, albo chociaż umieścić je w internecie ! Kawał historii ... :)! Mi będzie brakowało tego Grażynowego " Oj, Ryśku, Ryśku... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakapropo
W ktorym roku wyemitowano 1wsze odcinki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze trzy odc. zostały wyemitowane dokładnie w czerwcu 1997 roku. Kurde, jakaś bezsennośc mnie dziś dopadła... Ratunku :(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
Jeden z komentarzy pod galeria zdjec. Uwazame godny przeczytania: Łukasz K Użytkownik anonimowy Bardzo proszę, byście to przeczytali i odnieśli sie do tego co myślę. Oczywiście, między innymi z racji tego, że rzadko lub wogóle nie oglądałem "Klanu", to z przymrużeniem oka patrzę na śmierć serialowego bohatera. Wiadomo, że jego postać może i była przejaskrawiona, przerysowana ale dziwią mnie ... rozwiń całośćte wszystkie kometarze wyśmiewające Ryśka za to jakim był człowiekiem, a raczej jaką miał rolę do odegrania. Czy nasze społeczeństwo jest tak ograniczone i otępiałe, że szacunek potrafi wzbudzić jedynie cwaniak, który przynajmniej raz na jakiś czas przyjdzie zachlany w trupa, odleje sie w windzie, nie szanuje rodziny i do tego koniecznie raz na jakiś czas wygrzmoci jakąś laskę na boku??? Czy jeśli osoba, która jest z natury dobrym człowiekiem, opiekuje się upośledzonym synem, dla którego rodzina jest wartością i priorytetem w życiu, a do tego ma przyjaciół i przy okazji nie podkłada im co rusz świni, zasługuje na to by go wyśmiać??? Może to dlatego, że szanujemy osoby podobne do nas samych, a wytykamy i wykpiewamy odmieńców??? Ale czy to znaczy, że do diabła dożyliśmy czasów, w których osoba normalna jest odmieńcem??? Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu :( Biedna Grażynka... Chyba dzisiaj musimy za nią wypić! Niech się kobieta 3ma jakoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też czytałam te komentarze po galerią Ryśka i zgadzam siez powyższym komentarzem . Ale ile z nas , kobiet , matek ,żon chciałoby mieć za męza , partnera kogoś taiego jak Ryszard ? Człowieka odpowiedzailnego , pracowitego , oddanego żonie i rodzinie ? Pewnie ,ze jego charakter jest mało wyrazisty w porównaniu z jakimiś ciemnymi typkami ,ale Bogiem a prawdą - która z nas chciałaby rzeżywać ciągle wzloty i upadki , zdrady i kłamstwa , rozstania i zejscia majac dom ,dzieci i pracę ? Żałuję ,że postać tak pozytywna jak Ryszard " zeszła " ,ale żałuję też ,że TV jest ślepa na zapotrzebowanie społeczne na ludzi dobrych , uczciwych , normalnych a lansuje z uporem godnym lepszej sprawy jakieś wydziwnione scenariusze takie jak ta " Galeria " . Obejrzalam tylko jeden kawałek i już zatęskniłam za " dzieci . myjcie ..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja z tymi plusami
wczoraj jakas aga30 plus, a dzis jakas kobieta plus.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biblioteka na kółkach .
ciekawe jak dzis dzisiejszy odcinek bez Rysia będzie wyglądał ? to takie smutne, że ten chłopina osierocił zone i trójke dzieci... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja z tymi plusami
ty chociaż jakos normalniej widze od tamtej wczorajszej agi30 plus piszesz i widze, ze poczucie humor masz. to juz dobrze, bardzo dobrze :) bo tamta to jakas nawiedzona byla, ustawiac nas tutaj po katach zaczela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikipedia aktualizuje sie bardzo szybko zauwacie to jak ktos znany umiera to wchodzi sie na wikipedie i juz jest data smierci i zmienione teksty w czacie przeszlym ;p Rysiek powinien spocząc na wawelu poniewaz zginal jako obronca narodu polskiego wiec wawel jest dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam nadzieję że to już koniec wielkiej przyjaźni Eli z Małgorzatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×