Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Ciekawe czy przed przerwą
wakacyjną, Sexy Aga, znajdzie adoratora? A w zasadzie, to adorator ją, bo przecież taka dziunia jak ona szukać nie musi, to faceci walą drzwiami i oknami do niej ;) Ciekawe kto tym razem? Kogo ona jeszcze nie miała? Hmm...może jakiś policjant, albo żołnierz, który po pyszczku by lał?;) Nie, to zbyt brutalne jak na Klanik...Może więc jakiś kierowca TIR-a? Ten przynajmniej by jej odpowiadał, bo nie ingerowałby zbytnio w jej życie, a jedynie widywaliby się od święta;)...Może macie jakieś inne propozycje? Niech podłapią scenarzyści;) A najlepiej, to żeby była sama i usychała z tęsknoty za kimkolwiek, o!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---córa Koryntu---
:D Deptuła jako pracownik tamtego hotelu może mieć jakieś zniżki na usługi tych pań ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---córa Koryntu---
te słowa Kryśki "po koniaczku" też mnie rozwaliły :D Koniaczek dobry na wszystko:PNawet na rozmowy o "nierzadzie" jak to określił Deptuła:P Może producenci Klamu zobaczyli,że mamy tutaj bękę z tego picia koniaczków u Lubiczów i stąd ten teskt z koniakiem;)Swoją drogę po koniaczku wieczorem świetnie sie śpi,kiedyś wypiłam 2 malutkie lampki koniaku i spałam calutką noc;)- a to rzadko mi sie zdarza przespać cała noc bez budzenia się w nocy :o Czyli koniaczek lekiem na bezsenność!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---córa Koryntu---
a co do Deptuły to jemu by się wręcz przydałoby skorzystanie z usług prostytutki i porządny seks,bo jest cały czas spięty:o Z panią Kaczorek widocznie sobie nie poszaleje w lóżku.Zresztą on ze swoim zachowaniem pasowałby na podręcznikowy model wiecznego prawiczka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---córa Koryntu---
Aga mogłaby zostać lesbijką skoro z facetami nigdy jej nie wychodzi:P Miala tylu kolesi,a z żadnym nie ułożyla sobie na dłuzej życia - jest zbyt wybredna dlatego nie ma szczęścia do facetów:o Gdyby była jeszcze Bóg wie jak piękna czy sympatyczna,a tak to nie jest zbyt urodziwa,no i ten wiecznie naburmuszony wyraz twarzy i głos z pretensjami do całego świata:o Poza tym ona w ogóle rzadko się uśmiecha i ma dobry humor:o Wiecznie coś jojczy i narzeka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
a może po wakacjach Ola podejmuje decyzję o rozstaniu z Norbertem i nieważne, czy bedzie z Rafałem, czy sama, ale zobaczymy Norberta w roli jej stalkera? I to nie ma miesiąc, ale np. do gwiazdki albo jeszcze dłużej? Jak jej życie niszczy, naprzykrza się i np. Ola wylatuje przez to z pracy, Grażynka nie chce jej wynajmowac mieszkania albo coś innego, co pokazałoby, jak niebezpieczna jest chora miłość? Nie było tego jeszcze w Klanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhe dobry pomysł
z tym nękaniem Olki przez Ogra w Klanie :D Takie przynajmniej życiowe, a nie jakieś bajki typu Halszka najlepszą kumpelą Moni:P Jak widzę do tak: Olka nękana przez kilka miesięcy przez Ogra boi się wyjść z domu,Graża wywalą ją z mieszkania, oprócz tego Ogr mści się też na Adze(nękając ją głuchymi telefonami, ( na Kryśce(rysuje jej auto),na Pawle (maże sprejem całą klinikę Elmed).Olka wraca do rodziców,którzy mają jej za złe związek z psycholem:P Olka traci pracę,jest w depresji,nie wychodzi z pokoju w domu rodziców,jest cała zeshizowana,trafia do psychiatry,bierze psychotropy,chcę targnąć się na swoje życie, ale zostanie uratowana w ostatniej chwili.Po tym wszystkim Olka wyjeżdża za granicę na wiele lat,aby zapomnieć o tym koszmarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejny ten nowy adorator Grażyny! :/ "Po koniaczku" jest niezawodne w każdej sytuacji! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Po koniaczku " niedługo stanie się znakiem rozpoznawczym Klanu, bo już jest uniwersalnym powiedzeniem. Nawet w domu Moniki funkcjonuje:D Powinni po wakacjach zmienić tytuł serialu na " Nowa odsłona Klanu, czyli po koniaczku " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Ale widzieliście tę akcję porodową z autem Grażynki w roli głównej. Już widzę przejętych policjantów hahaha. I dlaczego Grażynka boi się jeździć po śmierci Ryśka??? Przecież on nie zginął w wypadku :O Zdecydowanie wolę Mariusza niż tego nowego, tragiczny jest. Scenarzyści nie radzą sobie z tymi postaciami co już są a wymyślają nowe nie wiadomo po co. Halszka oczywiście najlepszy kucharz w powiecie :O I pięć razy podkreślane przeciwutleniacze w brokułach. Jaki hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż jeszcze raz włączę dzisiejszy odc. bo nie przyjrzałam się nowemu adoratorowi Grażynki i widzę, że nie straciłam dużo ;) Zapamiętałam tylko ekologiczne, czy tam swojskie jajka, które eksponował Grażce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
Żonkilka nie masz co oglądać naprawdę nic nie straciłaś. Szkoda czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, właśnie widze, że szału nie ma :) Niech ona już faktycznie lepiej będzie z Mariuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażce dobrze zrobi mały flirc
a nowy adorator nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blech:-/
Nowy adorator Grażynki wygląda jak Pijus Moczymorda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
myślicie, że jakiś przystojny, SŁAWNY aktor zgodzi się zagrać adoratora Graży, żony Ryśka z Klanu????? :D :o ciekawe skąd oni go wytrzasnęli? pierwszy raz człowieka widzę :o ble blee bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blech:-/
Nos jakby mu ktoś rozwalił podczas pijackiej burdy na melinie a na twarzy same kratery! I jeszcze jak mówi to zaciąga jak wieśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Graża fajnie do tego
nowego adorującego ją fagasa "jakie małe jajeczka" :D:D:D od razu mi się skojarzyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka Bulego
blech:-/ Nos jakby mu ktoś rozwalił podczas pijackiej burdy na melinie a na twarzy same kratery! I jeszcze jak mówi to zaciąga jak wieśniak. buhahahahaha Czasami jak Was czytam leje ze śmiechu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
mee too myślicie, że jakiś przystojny, SŁAWNY aktor zgodzi się zagrać adoratora Graży, żony Ryśka z Klanu????? ciekawe skąd oni go wytrzasnęli? pierwszy raz człowieka widzę ble blee bleee a mnie to ubawiło setnie :D :D zastanawiałam się czemu nie lubicie Norberta, ale po kilku odcinkach mam go dość! Rafał za to przystojny :) Kaja Paschalska wyrobiła się :) pamiętam początki klanu, jaka wtedy była pulchna i brzydka, a teraz super laska, natmiast Aga od dekady jest równie brzydka :O i ten sam fryz cały czas! co za wątek z tym hotelem i profesorem "córy Koryntu!" 'ich jezyk dalece odbiega od literackiego" :D szkoda,że on nie mówi trzynastozgłoskowcem :O profesorek jest taki domyślny, że już za pare odcinków zostanie może alfonsem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
a widzę,że sie spozniłam już obgadaliście wątek cór koryntu :D przegapiłam natomiast wątek czy profesor albo docent Deptuła jest prawiczkiem? "Darek męska dziwka" :D haha coś w tym jest, pasowałby mi na żigolaka starszych pań a Czesia by mu dopingowała,żeby obsługiwał więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor Deptuła hmm zastanawia mnie jaki typ kobiety pociąga taki osobnik no dobrze niby się wykształcił ale czy to powod do dumy? nie sądze. Kształcil sie bo tylko to mu w zyciu wyszlo nie ma nic z zaradnosci, wykuwał ksiązki, wieczory spedzal na nauce i zostal po latach tym profesorem a tak btw ciekawe ile lat ruda robilaby profesorstwo? bo nie wiem czy bym dozył bo to chyba lata swietlne by byly a wracajac do deptuły cóż za wyszukany język i taki pan profesor wielce oczytany w książeczkach jest tak domyślny ze juz predzej na to wpadłaby chyba kasia z mackiem niz on. Taki skandal obyczajowy az ciekaw jestem czy jego serce profesorskie to wytrzyma Nie przed wakacjami agunia na bank nie znajdzie faceta wiemy ze jest szybka i zaraz jakis listonosz bylby wujkiem dla zosi kolejnym juz stracilem rachube :d ale nie podejrzewam tej pięknosci o az takie szybkie dzialania. halszka no jedyna w wawie umiejąca gotowac bo jest zaufana przeciez zabila brata wlascicielki knajpy wiec jest zaufana, prawda? ktos z ogloszenia bylby malo zaufany bo nie zabil nikogo lub sie do tego nie przyczynił a ze smacznie gotuje to nikt nie zauwazy. Natomiast mocno przesadzone byly obawy gabrieli ze rozejdzie sie plota ze kryminałek miesza w garnku w rosso oj straszne. Nowy fagas grazy nie nie podoba mi sie jest dziwny i bardzo sztuczny bredzi gorzej niz rysiek jesli ten fagas mial byc konkurentem dla mariusza to juz wole mariusza ogladac niz tego. Ma dziwny ryj i strasznie glupie teksty wali. ruda mnie zadziwia swoją glupotą dzis ze swoja siostra pięknością czy z kims tam rozmawiala o przyszlosci i o dzieciach ze to dziedziczna choroba no tylko ona co nie wiedziala tego wczesniej? ale glupia ta ruda masakra no bo jest mloda i pewnie chcialaby miec dzieci a jak wiedziala ze jej koles ogr jest chory to mogla z nim zerwac a nie wyznawac milosc od paru lat i myslac ze problem sam sie rozwiąze no porazka z rudej zero rozumu jak chce sie ustatkowac a chyba chce kiedys to powinna myslec po to ma leb a nie od tego zeby rude wlosy mialy gdzie rosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci Grażynki
Gdzie się podział profesor? Dlaczego wokół Grażynki kręci się jedynie taksówkowa gawiedź? W dodatku jeden z pędrakiem a drugi ze skazą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek jest feeee
Rzeczywiście, wygląda na takiego natarczywego prostaka, który nie rozumie kiedy kobieta mówi NIE i zarywa do niej w nieskończoność albo bierze gwałtem kiedy ta ma gorszy dzień i odmawia. Nie chcę żeby ten Mirek został następcą Ryśka choć na pewno , tak jak on, stałby się obiektem kpin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia Atomicka
W którym odcinku zawiśnie Ogr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj strasznie
byłam zaskoczona, że rodzącą Grażynka zawiozła do innego szpitala, nie do Elmedu;) jednak są inne szpitale w wawie:D adorator Grażki jest bee, ni epodoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunia__agunia
El med to prywatna klinika, baba może jakaś bieda i by nie zapłaciła za poród i byłby zonk :) Nie ma ryzykować, Grażynka by musiała ze swojego miliona wyłożyć. Olka zdecydowanie powinna pożegnać Ogra. Ja rozumiem, że chorzy też mają prawo do miłości ale bez przesady, nie można żyć w wiecznym strachu, że się urazi partnera - psychola i ten się wścieknie. Może Norbert znowu przestał brać leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
nie wiem co wy od tego chlopa chcecie... To ma byc brad pitt czy inny cloney? Rzeczywiscie z grazy taka laska ze moze przebierac - niemloda juz wdowka z 3 dzieci... Szalenstwo. Normalny, prosty sympatyczny czlowiek, ja do takiego szybciej mialabym zaufanie niz do nawiedzonego profesorka. Poza tym graza na nic mu nie pozwoli, na razie nie glowy do chlopow, moze bedzie jeszcze paru absztyfikantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do heniutka od bola: masz absolutną rację, ten nowy adorator Graży nie jest misterem uniwersum, ale nie jest też aż tak bardzo brzydki. To prostolinijny facet i wygląda na to, że nie potrafi uwodzić jak amant tylko jest nieco natarczywy, fakt. To może być nieco denerwujące, ale z drugiej strony nasza wdówka też nie jest młoda i piękna, to kobieta matka-Polka, troje dzieci, konkretna przeszłość, gdzie ona tam znajdzie jakiegoś przystojniaka z klasą? To z wielu powodów niemożliwe. Olka ma naprawdę wielki problem, bo co tu zrobić, żeby nikogo nie urazić? Mogła o tym pomyśleć wtedy kiedy Ogr sam jej proponował rozstanie, że niby nie chciał jej obarczać swoją osobą i chorobą. A teraz to "po ptokach", jakby nie zrobiła będzie fatalnie: zostawi Ogra - Ogr się zabije albo nie odpuści tak prędko, nie zostawi - będzie BIEDNA i sama siebie skaże na powolne wpadanie w obłęd. Ma dziewczyna przechlapane!!! A Rafałek mi się BARDZO podoba, ma to coś, to spojrzenie, to by był chyba odpowiedni facet dla Oleńki, :) :) :) Ba,ale cóż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×