Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość jak jeszcze raz przeczytam
popieram, już nudny się ten topik robi, rozumiem, ktoś jeden napisał fajny przypuszczalny scenariusz, a teraz każdy chce napisać coś lepszego zeby też zebrać pochwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mi Klanik zrył psychikę, bo mi się śniło, że wygrałam 2 bilety na mecz inauguracyjny Euro :O A kibic ze mnie raczej kiepski z akcentem na fatalny :) Tak sobie dziś pomyślałam, że będzie mi na swój sposób brakowało odmóżdżającego serialiku przez wakacje. Akurat był mi bardzo pomocny przy praniu czy prasowaniu. Włączałam Klanik i jechałam z koksem :D I co ja będę oglądać przy tych czynnościach przez lato? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgsadzam sie że nudne o ile
fifix to co opisałaś jest głupie, ale jest na tym jedna osoba (ta od szaletów) która ma poczucie humoru i powinna dalej pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się ta osoba co
wymyśliła historię o szaletach ma wyobraźnię i talent do pisania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toi-toiki dobre!
Wyobraziłam sobie ciocię Stasię jak zamknięta w szalecie krzyczy: ALLO! ALLO! Albo jak przyjeżdżają kible a Elżunia woła do ekipy: HEJ, PANOWIE! Skąd się tu wzięły te ubikacje? I wkurzony Jerzy: Niech to szlag, od początku czułem, że to gówniany biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta i Maciek zaręczyny
mieli będą dziewczyna z uśmiechem szerokim pierścionek przyjmie w piątek ta uroczystość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plizzzzzzzzzzzzzzz
Proszę producentów o litość nad jąkającym się Maćkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkjjjjjj
"Cztery pogrzeby i rozstanie" - zajebi... propozycja dla wdowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surmacz mnie nudzi
"Cztery pogrzeby i rozstanie"- facet ma wyczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę oszczędzić kobietę
umieram ze smiechu heheheh :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma Zaaala! bo...
Od piątku świętuje Dzień Dziecka u swojej mamy, pieszczoszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, pojechał koleś z tymi "Czterema pogrzebami i rozstaniem" :D Żenada jak się patrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek- taksówkarz
Mam dwa bilety do kina. Która z pań pójdzie ze mną na film? Bilet funduje ja ale za szatnię trzeba zapłacić samemu. Potem możemy pójść na pizzę, chętnie postawię do 10 zł, soki i napoje we własnym zakresie. Potem jakiś przytulny hostel, prezerwatywy i żel są na mojej głowie. Zakwaterowanie płacimy po pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
Mirek jest przystojniejszy od Mariusza tytul filmu mnie rozbawił, w ogóle dzisiejszy odcinek!! dawno sie tak nie uśmiałam! dziekuje tym co wymyslają 😍 🌼 i wiekszosci aktorów scena w hotelu "możemy już iść, nic sie nie wydarzy" a tam widać nadciagających antyterrorystów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
Dzisiejszy odcinek jakby wszyscy byli najarani... Olka w skowronkach cała, ależ kocha tego psycholka, a jeszcze pare dni wczesniej wywaliła go do szpitala,rafał aż kipiał z zazdrości,że ona taka szcześliwa no brakowało,żeby jeszcze podskakiwała na jednej nodze odmowa Grażynki - "własciwie to nie nie moge, no jestem w żałobie" tak sobie nagle przypomniała:D tekst Bożenki albo Grażynki "to właśnie cały Maciek-ma różne pomysły" :D inni ludzie nie mają pomysłow.Np. Kasia,tylko myje rączki i je zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
o i jeszcze taki dwuznaczny tekst naszej dziewicy Bożenki -"teraz wszystko trzeba ukrywać" pewnie włozyla ten pierscionek...wiadomo gdzie:classic_cool:) grażynka:"to załóż na palec" i jeszcze Koziełło 'Mikołaj II spadł ze stołu:O " Anna : "wychodzę" koziełło: "cześć" Mama Martynki słysząc o pierscionku pewnie wyobraziła sobie taki za 900tysięcy, w sumie stać Grażynkę :) niech płaci a pierścionek po babci dała Bożence, a Kasia to co? dostanie złoty ząb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha dobre
:D " pierścionek po babci dała Bożence, a Kasia to co? dostanie złoty ząb? " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Józia jeszcze żyje
A oni już dysponują biżutem po niej. By the way, teraz babcia Józia może wrócić do Klanu skoro Plebani już nie chcą w TVP. Nie chciałabym być na miejscu Kotulanki i odgrywać tylko sceny rozmów o hotelu z córami Koryntu czy innych problemach dotyczących pobocznych postaci. To muszą być szalenie nieciekawe dla aktorki sceny, kiedy jej postać robi wyłącznie za konfesjonał dla innych bohaterów. Tym bardziej, że ona nie bierze udziału w tych scenach kiedy to się dzieje więc potem omawia to czego sama nie uświadczyła na planie. Podejrzewam, że dla aktora odgrywanie kilku tego typu rozmów w ciągu jednego dnia zdjęciowego jest frustrujące. Tym bardziej, że nie wie o co w tych rozmowach chodzi gdyż sam nie uczestniczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuszna uwaga! W ogóle ostatnimi czasy dialogi Lubiczów obracają się tylko wokół spraw wszystkich dookoła. To strasznie nudne! Deptuła i jego córy Koryntu, Ania i jej małżeński kryzys, Stiepan i Danuta, Ola i Norbert, Aga i jej faceci! No wieje nudą! Muszą być już nieźle znudzeni wypowiadaniem tych kwestii! O co chodziło z tą policją?! Ania Surmacz chyba pożyczyła dziś żółtą koszulę od Krystyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jeszcze nie widziałam, żeby ktoś chował torebkę do bagażnika samochodu. To już Graża nie mogła mieć jej przy sobie podczas jazdy? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paraparakurerade
Co się dzieje w domu na Sadybie? Jakieś odszczurzanie tam robią, że od miesiąca nie dali ani jednej sceny? Scenki Krystyny i Pawła nie lepsze. Teraz to tylko Graża i Graża! Od śmierci Ryśka występuje non stop. O.k niby coś tam się u niej dzieje ale Grażyna z Maćkiem sami nie pociągną tego serialu. Nie można marginalizować pozostałych bohaterów. Trzeba rozsądnie rozłożyć ciężar serialu bo jak jeden bok jest przeładowany a na drugim nie ma nic to zazwyczaj statek tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem dlaczego ale
zauważyłam wczoraj, że Bozena sie zrobiła jakaś taka hoża.Moze przez te postarzajace ją ciuchy, bo przecież jest szczupła, ale jak gadała z Grażyną to bardzo podobnie wygladała z figury, taka ciotka-klotka :O Ładna dziewczyna,a takie dziwadło z siebie robi Scena z tym, jak Deptuła powiedział, że nic sie nie wydarzy i wtargnęli policjanci była rodem z Bundych - tam też wszystko dzieje sie chwilę po wspomnieniu o danej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manioba
Co się dzieje z Jasieńku, Małgoniu i Jacku? Dawno nie pokazywali tej dysfunkcyjnej rodziny. Jasieńku będzie miał w końcu ten przeszczep czy nie? I Kamili nie ma w ogóle ostatnio. Szkoda bo lubię jej podejście do wielu spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dzisiejszym odcinku Feli
złamie sobie rękę :D :o Jemu ciągle zdarzają się takie wypaki,Feli to jakiś uloniec,kompletna gapa i niezdara :o Gorzej jak dziecko! Jak nie złamana ręką to z zębem coś nie tak itp.idt..Istny pechowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dshdg
zapomniales o permanentnej sraczce feliego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajzel- mama
Ja muszę się zapisać na korepetycje językowe do Deptuły jak się wyrażać dosadnie i z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bajzel mama", o Chryste!!!!!!! :D Deptuła to powinien chodzić w parze z Tadeuszkiem! Dwie ciapy!!!!!!!!!! :D No i oczywiście Krysieńka, dobra dusza, wkręci Deptułę znowu na uczelnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i z depruły
jest ciapa ale określenie bajzelmamy było dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×