Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Norbert jakos
dokładnie wyliczył czas w którym Olka wróci z pracy, hmmm czyżby typowy sposób szantażystów samobójców? Niektórzy ludzie kłamstwo mają we krwi, i sa niereformowalni, taką osoba jest Feliks- krętacz jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_ona
Wątek slubu Maćka i Martyny jest tak ABSURDALNY ze az oglądać się tego nie da :/... nie jest to nic a nic pouczające ani wychowawcze, że wszystko podane ma "na tacy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
eee tam dopa z tego wieszania będzie! Ruda już klucz w drzwiach przekręcała gdy zawisł więc go odratują :o już to sobie wyobrażam jak Ruda otwiera drzwi i widzi Ogra, rzuca swą gustowną torebunie w kąt, pędzi po sekator do kuchni, wskakuje na taboret i ścina swojego ukochanego, który momentalnie odzyskuje przytomność :classic_cool: Surmaczowa w tym czymś na głowie wyglądała żałośnie! gdybym zobaczyła takich dwóch starych pajaców na ulicy zabiłabym ich śmiechem :o Ruda znów urwała się z pracy. jeśli tak się pracuje w sądach to ja tam się zapisuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie tak łatwo się zapisać
Żeby tam pracować trzeba przejść przez ośmioletnią mordengę na Uniwersytecie jak Olka by najpierw zdobyć licencjat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpety Norberta
były najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
Ruda studiowała chyba z 10 lat, a uniwersytet to ona widziała jadąc tramwajem na tą swoją bodajże Wyższa szkołę resocjalizacji (chyba jakoś tak to było :P ) mamy zatrzęsienie niedoszłych wisielców! w Barwach szczęścia też dziś miał być wisielec, ale go odratowali :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragiczny Ogr
Ogr znowu zrobił rozdziawę kiedy patrzył na wiszący sznur i potem jak miał go na szyi. A ten podkład gdy upadł taboret był jak wzięty z filmu klasy B z lat 80-tych. I jeszcze te skarpety jak u Dartanian. Ojciec Ogra- nietoperz gacek wielkouchy do Olki: "Zaraz dziecko... O czym pani mówi?" To w końcu dziecko czy pani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je taime mon amour
skads kojarze tego ojca Ogra czy to Malanowski? albo ksiadz z mojego liceum :D zna ktos nazwisko tego aktora? taa ten z barw szczescia to naprawde pojechał :O narobił długów i chciał sie zabić i zostawić to na głowie rodziny :O osobo której ojciec nie pozwala oglądać strasznie Ci wspolczuje! ja teraz ogladam klan podwojnie :D rano i wieczorem, a wlasnie, jutro beda powtórki rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha jak zobaczyłam te skarpety to padłam :D w ogole zrobili z tej tragedii jakiś żart :D (a wczoraj ktoś pisał że to bedzie straszna,wstrząsająca romantyczna scena:D) i jeszcze na komorke sie nagrał... ale te gacie i skarpety :D:D:D:D mógł w sumie slipach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jutro ,a właściwie dzisiaj
jest powtórka środowego odcinka o 10:35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka dramatyczna muzyka w trakcie odtrącania taboretu :) i twórcy klanu liczyli na wielki patos i skupienie na twarzach ludzi nabiajających się z klanu moze i emeryci i rencisci tak owy mieli ale mlodziez buchnęła smiechem :) no i powieszenie sie ogra genialne zestawione z super waznymi wątkami w klanie jak czapeczka ani surmacz albo bożenkowa matura nie ma to jak takie genialne zestawienie przyznam ze rozbawilo mnie to bo gdyby macius sie powiesil na kostce do WC to w zwiastunie mielibysmy grazynke dyskutująca z pawłem a tu prosze ogr sie wiesza ale czapusia ani surmacz i tak wazniejsza :D:D:D jedyne za czym bede tesknic przez 3 miechy to to forum i wasze genialne obserwacje i spostrzezenia :) dla takich smaczków warto ogladac klan zeby wiedziec co jest aktualnie do wysmiania ale za klanem to na bank tęsknic nie bede zwlaszcza ze scenarzysci to debile i mase wątkow zostawili nierozwiązanych a w klanie czas jest rzeczywisty wiec nie wiadomo co u niektorych lamusow slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli scenarzyści czytają to forum, to ja już nie proszę, a domagam się ciąży Kamili... :P Teraz to już niemożliwe, ale mam nadzieje, że po wakacjach wcielą ten pomysł w życie, tzn w scenariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skary Norberta faktycznie wymiatały!! :D Oczywiście, że go odratują. Świderski z Klanu nie odchodzi, więc go nie uśmiercą. Co do pierścionka zaręczynowego i czyjejś rady, swarovski nie robi biżuterii w złocie i nie ma pierścionków zaręczynowych :) Także tutaj raczej apart, albo kruk. :) Z Surmaczowej robią już mega żenującą postać... Na widok Vujowicza prawie sika w majtki, a jutro jeszcze wystąpi w tej czapie! Masakra. Mam nadzieję, że po wakacjach Kryśka przestanie być powiernikiem i doradcą wszystkich dookoła, bo te sceny mnie już nudzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnndndndndnndnd
kurcze czy slyszalyscie ze kogos kto sie wieszal odratowali? To juz graniczy z cudem , kurcze bajki jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnndndndndnndnd
Graża powinna zaszaleć i zasponsorować jakiegoś jurnego studenta albo lekarza-stażystę z El-Medu :P W końcu dzisiejsze 40-tki jak Graża czy Krycha w większości wyglądają dziś nieźle, chętnie nawiązują znajomości z mlodziakami i nie kryją swoich seksualnych apetytów. Każdy więc młody byczek, o ile nie jest skończonym durniem, może znaleźć sobie efektowną, ryczącą czterdziestkę, z którą będzie się spotykał pod nieobecność jej 50letniego męża/konkubenta. Kobiety w tym wieku nie wymagają zbyt wiele, nie trzeba być demonem intelektu ani mistrzem ciętej riposty. Wystarczy nie pleść głupot, wykazać się minimalną inteligencją i siusiakiem jak armatka wodna. Kobieta czterdziestoletnia oczekuje bowiem chłopięcej adoracji i ostrego seksu, a nie wspólnych marzeń i planów. Ryczące 40-tki przeważnie same inicjują znajomość i nie trzeba się przy tym jakoś szczególnie starać. Wystarczy niczego nie popsuć i przyjąć to, co samo wchodzi w ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam rano powtórkę bo
wczoraj nie było mnie w domu podczas emisji Klanu,no i mam bękę ze skarpetek Ogra ,które wyglądają prawie jako kozaki :P On chodzi po Himalajach,że ma takie grubaśne skarpety??Okropnie wyglądał z nich:o Mógł założyć już spodnie,a nie wisieć w samych gaciach,bluzie i skarpetach:P I tradycyjnie był "rozdziaw Ogra" :D Naprawdę współczuję Olce takie życia z Ogrem,musi uważać na wszystko co mówi,robi byle tylko nie zdenerwować Ogra:o On ją psychicznie wykończy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam rano powtórkę bo
aha i jeszcze: wyznanie miłości Martynki i Maćka,Maciek musnęł dłonią policzek Martyny;) Myślałąm,że moze zaczną się całować :P A ta głupia pinda,mam Martyny znów coś kręci:P No i Monika zakłądająca skarpetki Feliemu:D Feli to taki duży bachor,którym trzeba się opiekować,bo jeszcze sobie krzywdę zrobi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dnndndndndnndnd Graża i Krycha to już nie czterdziestki, a pięćdziesiątki :) Kryśka ma ponad 30 letnią córkę, a Graża niewiele młodsza od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam rano powtórkę bo
też jestem za ciążą Kamili!!! :D Jeszcze w Klanie chyba nie było wątku,że tak młoda dziewczyna zostanie mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, nie było chyba wątku tak młodej mamy :) Już widzę - wściekłość Jurka, panikę Surmaczowej, stoicki spokój Koziełły i u Elżbiety zatroskanie połączone z pogodzeniem się z sytuacją i jednoczesne wspieranie Kamili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, Kryśka to 40stką była na początku Klanu! :D Macie rację, taki wątek byłby ciekawy! Późne macierzyństwo już było, to teraz pora na nastolatkę w ciąży! :) Bożenka zbyt święta, ale Kamilka jest w sam raz! Na miejscu Olki, rozstałabym się z Norbertem. Dużo jestem w stanie zrozumieć i tolerować, ale z kimś takim chyba nie byłabym w stanie żyć... No i niech Marek wróci z Australii! Niech Aga ułoży sobie z nim życie, byli bardzo fajną parą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nieeee Marek jest za fajny
dla tego babochłopa z garnkiem na głowie i wiecznym dąsem! Mógłby wrócić, ale nie do niej. Dla niego zaczęłam znowu ogladac ten serial i już zostałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się - wygląda bardzo dobrze i ma świetny styl ubierania się :) I chyba z twarzy robi się coraz bardziej podobna do matki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga jest ładna i fajnie się
ubiera,ale do cholery niech skończy z tym dąsem i fochem na twarzy o :o Niech nie mówi,takim tonem jakby miała pretensje do całego świata:o Nie jest już nastolatka,więc okres buntu już u niej minął:o Niech sie zacznie częściej usmiechać,bo jest zbyt ponura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga jest ładna i fajnie się
ciekawa czy Ruda będzie nadal z rodziawionym Ogrem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama Holtz też w jednym z ostatnich wywiadów wspomniała zdaje się o tym, że też chciałaby, żeby charakter Agnieszki się trochę zmienił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×