Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Dziś rzuciłam okiem na powtórke odc. w którym Kamila opowiada Bożence o tym, jak była na degustacji serów z Norbertem i ... Kaczorowska wygląda naprawde jak stara maleńska! Twarz spuchnięta, oczy też, wymalowana tandetnie, utyta.... Ja wiem, że nie ładnie obgadywać, ale dziewczyna sama sobie mam wrażenie robi krzywdę na siłę pokazując jaka to ona jest piękna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż mówi że kaczorowska jak nic ma kłopoty z tarczycą ma strasznie grubą szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Madzi
Bo z daleka widać że ma problem. Jest tylko jedno lekarstwo - śliski kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samiramida
Ty, Waśniewska, zamilcz! To nie jest śmieszne. Tobie się tam naprawdę nudzi w tym pierdlu. Jeszcze jakieś 50 lat i może będziesz na wolności ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powinno być dobrze, tylko usuńcie spację między 'i' a 'd'... sorry za spam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój z tymi linkami, bo one i tak nie działają. Usuwanie spacji też niewiele daje. Tylko forum się zaśmieca jednym i tym samym wpisem.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha i na kog byście zagłosowali? Na Grażynę i Arkadiusza? Czy Olkę i jej adoratorów A kto śledził powtórki? Wyrobili się i teraz będą ostatnie odcinki sprzed wakacji? Może bym popatrzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPOILER!!! Beata wróci z amnezją. Nie będzie poznawała swojej rodziny, dzieci, Michała. okaże się, że mieszka w Niemczech z jakimś gościem. Na Sadybę dostanie się w ten sposób, że jedyne co pamięta to właśnie ten adres no i ten Niemiec z którym teraz jest przywiezie ją żeby sprawdzić co się pod owym adresem znajduje. Będzie zagubiona i takie tam. To zdjęcie na dole to moment kiedy rodzina wyprawi jej przyjęcie powitalne, a ona sie dziwi, że ludzie których nie zna wyprawiają jej takie powitanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata wraca do "Klanu"! PUDELEK - Sensacja. Plotka. Komentarz Wyślij > donosy i zdjęcia Pudelek.tv Pudelekx.pl Zaloguj się Poniedziałek 26.08.2013 Beata wraca do "Klanu"! Klan Dorota Naruszewicz Magdalena Wójcik Jacek Borkowski Beata wraca do Klanu! Postać Beaty zniknęła z serialu Klan wraz z odejściem grającej ją Doroty Naruszewicz. Aktorka postanowiła sprawdzić, czy istnieje życie poza telenowelą. Producenci licząc na to, że jednak zmieni zdanie, nie uśmiercili jej bohaterki. Przepadła w tajemniczych okolicznościach na całe 2 lata. Przez ten czas producenci namawiali Naruszewicz, by wpadła na plan choć na kilka dni i nagrała kilka scen na zapas. Ona jednak uznała ten rozdział swojego życia za zamknięty. Tymczasem widzowie zaczęli tęsknić za Beatą i dopominać się wyjaśnienia jej wątku. W tej sytuacji producenci zdecydowali się zastosować popularny w zachodnich tasiemcach sposób i zastąpić Naruszewicz inną aktorką. Jak informuje Fakt, wybrali Magdalenę Wójcik. Ta wiadomość bardzo ucieszyła serialowego partnera Beaty, Jacka Borkowskiego, który liczy na to, że po jej powrocie również jego wątek nabierze tempa. Bardzo się cieszę z powrotu Beaty - potwierdza aktor w rozmowie z tabloidem. Beata straciła pamięć w nieznanych okolicznościach, powoli zacznie ją odzyskiwać dzięki rodzinie. Bardzo brakowało tej postaci. Ona jest częścią "Klanu". Dobrze, że wraca i że będzie ją grała tak utalentowana osoba jak Magda Wójcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsza nowa Beata. Michał lepszy był ten stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę i nie wiem, czy mnie ciszy Wójcik w roli Beaty, czy nie... :P Zobaczymy jak będzie grała. A tak, tak Wieczorkowski zdecydowanie grał lepiej Michała, niż ten obecny - tutaj się zgadzam w 100% :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo przepraszam, że się czepiam ale trochę to nielogiczne. Przecież Beata dzwoniła, że mają jej nie szukać a tu nagle straciła pamięć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo ona właśnie zapomniała, co im powiedziała :P scenarzysta chyba też... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że Beata wraca. Może kiedyś się wezmą z Agatą za łby. Ale z tą amnezją przesadzili. Jeszcze trochę i się okaże, że utrata pamięci jest chorobą genetyczną.go. Z Michałem było to samo. Mi by się podobało jakby wróciła jakaś bieda, obszarpana,bankrut. I rodzice by ją przyjęli a Jacek i dzieci by jej nie chcieli znać. Byłoby coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
A jednak wróci... Ta sama aktorka zastępuje Kotulankę w teatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, masz rację - byłoby to coś innego. Albo mogliby też rozegrać to w ten sposób, że miała np miała z kimś romans i wyjechała z tym kimś. Potem, jak pieniądze się jej skończyły, to ten ktoś ją zosawił bez niczego i nie miała wyjścia, musiała wrócić do rodziny. Ten pomysł z amenzją, to taki blady trochę, oklepany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano zgadzam się, że z amnezją średni pomysł...tym bardziej, że kiedyś Michał też w wyniku urazu stracił pamięć... Znów nie dawno nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie przecież ona się kontaktowała z rodziną żeby jej nie szukali i teraz amnezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak piszecie, to pewnie ktoś znowu z produkcji przeczyta i wymyślą, że np. wtedy to nie ona dzwoniła tylko ktoś inny. Najprawdopodobniej na zlecenie Agaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klan to szmatławiec
Bez sensu było to jej zniknięcie. Mogli wcześniej ją przywrócić a nie nagle zmieniać koncepcję. Jak ktoś się żegna z serialem, to nie ma co liczyć na jego powrót. Każdy się liczy ze swoją decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, marudzicie. Mi się podoba pomysł z amnezją, bo to by było dziwne jakby od tak zostawiła rodzinę i pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że dogadali się z Naruszewicz że w przeciągu jakieś czasu może ewentualnie wrócić, stąd to jej zagniecie...tylko ciężko się będzie inną aktorkę w tej roli oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Jeszcze trochę i pół klanu wymienią! Po 16 latach będziemy oglądać klan z nowymi aktorami odtwarzającymi role starych postaci... Scenarzyści oryginalnymi pomysłami nie grzeszą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak się czepialiśmy,że Małgorzata tak przytyła? A ona chyba tak specjalnie. Teraz będzie w innym serialu, jakieś 2xl o grubych przyjaciółkach. Tylko nie pamiętam gdzie w TVN czy Polsacie. Może mniej jej będzie w Klanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmusko A ja myślę, że jednak takie rzeczy jak porzucenie rodziny bez wieści się zdarzają. Co więcej - wiem, że się zdarzają naprawdę i uważam, że to byłoby ciekawsze rozwiązanie od amnezji. Jesteś młodym człowiekiem i może trudno Ci pojąc, że czasami człowiek czuje się tak przyparty do muru lub, że kierują nim pewne mechanizmy, których nie zgłębisz dopóki nie wejdziesz w tego człowieka mówiąc potocznie. A coś takiego ożywiłoby fabułę Klanu :) Słuchajcie. Mam nadzieję, że z tej amnezji Beaty nie będzie wyciągał Rafalski, bo to by było przegięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - ja sama znam takie dwa przypadki. W pierwszym ktoś zostawił rodzinie na stole list z informacją, że zmienia miejsce zamieszkania, nr telefonu, że zostawia w tym i w tym miejscu list z podziałem majątku itd i nie chce, żeby ktoś się z nim kontaktował. I po dzień dzisiejszy nie dał znaku życia. W drugim, to dorosła osoba rozstała się ze swoim współmałżonkiem, bo odeszła do kogoś innego. Najpierw pozamykała za sobą wszelkie sprawy ( oczywiście w tajemnicy przed bliskimi), potem się wyprowadziła z domu i na końcu zadzwoniła do bliskich, że odeszła z domu i na razie nie chce sie z nikim kontaktować, że jest cała i zdrowa itd. I odezwała się dopiero po 2 latach. Utrzymuje kontakt z rodziną, ale do domu wracać nie chce. Dla obydwu rodzin to był i szok i dramat w jednym. Gdybym nie znała tych rodzin i tych ludzi, to bym w życiu tez nie uwierzyła, że coś takiego w codziennej rzeczywistości może mieć miejsce. A jednak... Jak widać najdziwniejsze scenariusze pisze właśnie życie, sęk potem z tej " życiówki " coś przelać na papier i przedstawić ludziom na ekranach. Niestety scenarzyści wciąż piszą abstrakcję, zamiast szarej prozy życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×