Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Lena fanka
Maroooon, obyś miała rację! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli usuną Kotulankę na jej miejsce niech zatrudnią Gronkiewicz- Waltz, która wkrótce straci etat w ratuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawa dla Klanu
Dziewczyna po kilkuletnim okresie śpiączki, która wiązała się z uszkodzeniem systemu nerwowego i brakiem kontaktu z rzeczywistością zachowuje się jakby urwał jej się film na wczorajszej imprezie. Żadnych oznak wtórnego analfabetyzmu, sprawne posługiwanie się poprawną polszczyzną, żadnych problemów przy odr****ch warunkowych. Obudziła się z umiejętnościami, które wypracowała 5 lat temu i mimo, że świat poszedł do przodu ona we wszystkim jest na bieżąco. Szkoda, że jeszcze nie zaczęły z Bożeną rozmawiać o najnowszych trendach w modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIT TEGO SEZONU - Wchodzę na strone vod.pl , żeby stawić czoło zaległym odcinkom, a tam pod Klanem napisane jest tak " obyczajowy, komedia 233 odcinki " W KOŃCU KTOŚ NADAŁ KLANOWI ODPOWIEDNI STATUS KOMEDII... :)! Siedemnaście sezonów musieliśmy na to czekać, ale już jest :D Ja zaraz legne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie, że teraz co sekunde się trzeba logować na Kafe,a wcześniej przeciez tak nie było!! Obejrzałam wczorajszy odcinek i oto co powiem: Tak oczywiście Rafał zna szefa Olki.. no co za zbiegi okoliczności w tym Klanie! Wawa taka mała, że każdy z każdym studiuje, sypia, leczy się w tej samej poradnii. Zauważyliście tę beznadzieją bransoletę na jego ręce, tę którą dostał od Olki? To wygląda jak kajdanki :D Mnie by wkurzała praca z Olka. Ona nic nie robi, wiecznie wychodzi wcześniej, kawusie pije i pieje nad swoimi nowymi chłoptasiami. Na miejscu Ewy bym wolałą, żeby Olkę zwolnili. No i nie ma to jak obgadywać szefa na korytarzu. Monika jest śmieszna. Najpierw narzekała na tę pracę Feliksa w zakładzie pogrzebowym, a teraz jest zadowolona, że tam wrócił. Wielka Pani... no nie znoszę jej poprostu. Ma jedną restauracje,a zachowuje się jakby była właścicielką sieci hotelów. Ta Anulka to nie 3 latka, więc idzie jej wytłumumaczyć, że może się zapisac np. na jedno kółko, bo rodzice teraz nie mają pieniędzy. Dobrze, że dziecko chce rozwijac zainteresowania, ale może najpierw zacząć od jednego przecież. A zresztą tyle kółek zainteresowań,a miałaby czas na odrabianie lekcji i czas dla siebie? Dziwne, że Czesia z nią o tym nie pogada. Wkurza mnie debilne gadanie Agi. Na miejscu matki Antosi bym z nią przestała gadać, bo Aga jest nawiedzona poprostu. Można dbać o przyrodę i środowisko i pozostac normalnym, a Aga się poprostu zachowuje jakby coś w nia wstąpiło. chore to jest. Fajny bulls**t, że Julka była 5 lat w śpiączce,a wygląda i mówi jakby się nic nie stało. Przecież ona by miała lekkie lubmocniejsze problemy z mową, z chodem,a tymczasem nawet sobie makijaz zrobiła itd. ŚCIEMA JAK CHOLERA!! Matko jedyna,wysłuchiwanie dialogu Arka i Grażyny było dla mnie masakrą. On gadał jak w scenie jakiegoś taniego romansidła. Nawet się dobrze nie znają, bo taka jest prawda, a Graża się zabujała w nim, bo ją bzyknął. Kurde, nie znosze tego wątku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka ma nieco do nadrobienia. Nie wie kto to jest Justin Bieber i Lady Gaga, przespała śmierć Michaela Jacksona, Whitney Houston i katastrofę w Smoleńsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie natomiast bulwersuje wręcz postawa Bożeny. Do roboty nie pójdzie, bo mieszka w mamusi mieszkaniu to pewnie jej nawet za czynsz nie płaci, bo Grażyna by nie wzięła, ale głupia Bożena nawet do roboty nie pójdzie tylko wspominała, że w szkole tańca będzie prowadzić zajęcia! Przecież to można jako hobby robić albo coś, bo z tego to raczej niewielka kasa jest, a ona o normalnej robocie nie pomyśli. Przecież jest na AWFie to nie wiem, może w szkole by sie zatrudniła albo coś.. ,a ona to raczej się nie śpieszy tylko pewnie Graża jej kase daje i Miłosz wszystko funduje. Nie rozumiem takiej postawy, Miłosz ją ma na rękahc nosić i w ogóle sielanka,a panna się do roboty nie kwapi tylko do mamusi chodzi na jedzenie i daje ciuchy do prania. To są dorośli ludzie? Ona samodzielna nie jest, tylko myśli, że ma narzeczonego to już dorosła się stała, a siano w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam wczorajszy odcinek. Oczywiście ryża mnie rozwaliła na łopatki, gdy poprosiła Rafała o kumoterstwo i stawienie się za nią u szefa. No ludzie złoci! Nic sama tylko wszystko przez znajomości. Albo przesadzają w tym Klanie albo Polska rzeczywiście jest tak skrajnie chora i nepotyczna :O Mnie Monika też drażni tą swoją pogardą w stosunku do Feliksa. Rozumiem, że ten facet to Piotruś Pan no ale do cholery, jeśli tak bardzo jej nie odpowiada to po cholerę z nim jest??? Graża mnie doprowadziła do załamania nerwowego swoją postawą zakochanej, naiwnej nastolatki. Sorry ale takie pieprzenie, że jest się z kimś dla dobra DOROSŁEJ córki to stary oblech może wciskać Maćkowi albo pięcioletniemu dziecku a nie dorosłej babie. Julka jest chyba na tyle dorosła, że potrafiłaby zrozumieć, że rodzice się już nie kochają i nie chcą być ze sobą, bo nie ma 3 lat tylko 20? Anulka miała z***bisty plecak - jak pierwszoklasistka :D W ogóle jakieś niepociumane to dziecko strasznie i infantylne. Ktoś dobrze zauważył, że dałoby radę jej wytłumaczyć jaka jest sytuacja finansowa rodziców a nie kombinować jak koń pod górę, bo ona chce i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla 37
nowy Pawełek świetnie gra ,nie to co poprzedni-całkowita porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marooon jak dokładnie to samo powiedziałam po obejrzeniu ostatniego odcinka. W ogóle co za bzdura, że Arek własną córkę okłamuje, że są dalej z matką razem, po co ta cała szopka?! Panna ma 20 na karku, więc by zrozumiała, czemu oni ją okłamują, bo z tego nic dobrego nie wyniknie, a ona może mieć potem żal, że tak ją wkręcali,niby dla jej ´´dobra.´´ A co sądzisz o Bożenie i Miłoszu, też Cię tak wkurzają jak mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, ż z tą pracą Bożeny jest tak, że nie szuka teraz pracy, bo studiuje a pewnie jakby poszukała to prędzej czy później Grażyna powiedziałaby, że ma nie pracować tylko się uczyć. B. mówiła wczoraj, że zaczepiła się w szkole tańca a to już coś... może kiedyś dostanie etat i to byłoby wiarygodne i robiłaby to co lubi najbardziej. Ciekawi mnie też podejście Miłosza do tego ślubu, jak ktoś z Was napisał, że on chce ślubu żeby ją bzyknąć, kto wie kto wie. Może po tym ślubie dopadną ich jeszcze jakieś problemy, typu romanse Miłosza albo coś, bo sielanka jest nudnaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie twierdzę, że Miłosz sie poświęci tylko po to, żeby ją wybzykać. Ja jej od początku nie lubię, od dłuższego czasu jest humorzastą nudziarą. Nie ma nic do jej dziewictwa, ale niech z tym nie przesadza, bo ma narzeczonego i z nim mieszka. Z tą jej pracą to też śmiech, bo Grażyna powinna jej sama powiedziec, żeby d*psko ruszyła, bo inni w jej wieku pracują i studiuja, a nasza księżniczka tańca nie może. Graża to taka d**a wołowa normalnie, co to się poświeca za wszystkich i wszystkich chce uszczęśliwiać, nawet daje sobie wcisnąć kity Arka, że on musi udawać przez Julką , że z jej matka są razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka ma ponoć też mieć romans z tym nowym szefem.. Jeśli to będzie prawda to fajna ...... z niej. Miała tylu fagasów, że z trudem się ich doliczyłam, a teraz kolejny! Mówiłam, że Rafał nie będzie ostatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka zamiast tak się pieklić o te drzewa, zamiast zajmować się takimi rzeczami powinna zacząć od uporządkowania swojego życia, a nie co chwilę inny wujek dla małej. Poza tym zależy jej na drzewach, ale na zdrowiu swojej córki to chyba już nie.. bo powinna małą odchudzić. Oczywiście, że tak na prawdę nikt nie może mieć wpływu na wygląd tej małej oprócz jej prawdziwych rodziców, ale śmiesznie to w serialu wygląda, że mama małej pulchnej bohaterki przejmuje się drzewami. Mogliby chociaż wtrącić jakiś wątek, że ma zdrowo jeść, że jest za pulchna, za dużo waży. Cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to! Aga powinna najpierw uporządkować swoje życie, bo jak narazie to nie daje dobrego przykładu dziecku, aż dziw, że ktoś jej prosto w oczy nie powie, że to zwykła... Druga sprawa, że to poprostu głupie, że walczy o drzewa o nature, a wciska w córkę śmieciowe żarcie typu pizza z restauracji, bo sama nie umie w domu zrobić i słodkie płatki na śniadanie, bo nie chce jej sie uczyc dziecka do zdrowego odżywiania tylko daje jej to co dziewczynka chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini Czy mnie wkurza Bożena i Miłosz? W zasadzie jakoś leję na ten wątek ciepłym moczem, chociaż zgadzam się z tym, że Bożka dojrzała do małżeństwa niczym Zulusi do kolonizacji Marsa. Ten wątek mnie nudzi i oglądam go jednym okiem. Nikt mnie nie wnerwia bardziej niż Aga ekolożka i jej ryża przyd*piasta siostra. No i ostatnio Graża też jest w czołówce ze swoim "nadstawiam drugi policzek". Założę się, że po pracy lata jeszcze sprzątać mieszkanie córuni Bożence, bo ta ma dwie lewe ręce i przecież jest księżniczką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobiłam zaległe odc. Klanu, ale nie powiem, żebym coś konkretnego z nich zapamiętała. Agnieszka faktycznie lekko dziwnie nakręcona jest na tą ekologię, a zdrugiej strony, ta postać przecież zawsze taka była, więc cięzko się tutaj czepiać. Arkadiusz mówiąc do Grażynki powiedział otwarcie jacy są faceci, że wola iśc na łatwiznę niż sprostać skomplikowanej sytuacji... ;) Ale plus tego jest taki, że może znajdą Grażce innego wielbiciela, bo macie racje, że średnio do siebie z Arkadiuszem pasują. Brakuje wg mnie Pani Steni, cioci Stasi. Jeżeli chodzi o garderobę aktorów to marka Reserved dominuje, czasami Cropp. W tym ostatnim odc. nawet popłenili gafę, bo Czesia ma na sobie taką malinową spódnicę z działu dziecięcego. Te spódnice były z reguły bardzo duże i do dużego rozmiaru szyte , w dodatku na gumce, więc nie dziwnię się, że Powierza się w nią wbiła. W każdym razie słabo się sprzedawały, bo mówię - jak na dziecięce, to były mało wymiarowe. Ale ten absurd nie dziwni nikogo z Was, prawda ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś właśnie mnie to nie dziwi, bo zawsze w Klanie kobiety były nieładnie umalowane i uczesane. Grażynie by się przydała nowa fryzura i lepsza makijażystka, bo strasznie widać zmęczenie na jej twarzy, o Krysi nie wspominając. Czesia niech już lepiej ma tę kiece z działu dziecięcego niż jak przed wakacjami ubrania dla ciotek. Z kolei Olka non stop ubiera się tam samo, te koszule, spodnie na kant, garsonki, nawet po pracy. Ciesze sie jednak, że Karakana nie ma, ale jak znam Klan to się ta celebrytka z bożej łaski pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wp.pl dalej pisze draży temat odejścia / zostania Kotulanki w Klanie. Link mi się nie chce skopiowac, ale może to i lepiej bo one i tak sie tutaj nie otwierają :P Z takich nowych rzeczy napisali jedynie tyle, ze z pomocą przyszła jej Trojanowska i Olszówka, które wczesniej borykaly się z tym samym problemem. Nie nazywaja jednak tego problemu wprost .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Wprost nazwał problem pudelek i wywołał niezłe zamieszanie, po czym usunął newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego oni się boją nazwać alkoholizm po imieniu?? Ma taki problem ona nie jedna, tylko, że to się leczy, a nie pozwala dalej nad sobą panować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Też mnie to dziwi. Uważam, że ktoś powinien powiedzieć o tym głośno i wprost, może wreszcie by ją ruszyło?! Bo na razie nic sobie z tego nie robi. Będą ją wysyłać do tej Chorwacji co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje z Cześką? Zrobiła się nie tyle puszysta, co masywna. Stała się szeroka w miednicy i udach jakby dopiero teraz z dziewczynki przemieniała się w kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkoholizm to jest przecież poważna sprawa, a mnie się wydaje, że Kotulanką powinien ktoś potrząsnąć i otrzeźwić, druga sprawa, że wsparcie najbliższych to rzecz obowiązkowa przy leczeniu. No, a przecież ile razy było w Klanie o koniaczku, winku itd?! Czesia już od jakiegoś czasu jest taka duża. Najpierw myślałam, że jest w ciąży, ale nie. Tak się roztyła poprostu, może Powierza rzuciła palenie, bo wiem , że pali to może z tego powodu nabrała ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Otóż to, wsparcie najbliższych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhkdkdf
Ja kiedyś czytałam o tym, że leczy się na depresję. Może bierze jakieś antydepresanty, które powodują przyrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wsparcia najbliższych - zgadzam się. Ale nie takiego związanego z współuzależnieniem, nie krycie alkoholika, nie pomaganie mu w piciu szeroko pojęte. Cześka moim zdaniem w tych szerokich kiecach wygląda jeszcze grubiej niż w rzeczywistości. Przecież powinni ją lepiej ubrać a nie jak Marynę z młyna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne tematy :D 1. Czy Kotulanka pije ? 2. Dlaczego Czesia jest gruba ? Z innej paki: Rzuciłem okiem na daaaalekie streszczenia odcinków. Będzie akcja z Norbertem, będzie chciał wrócić do Oli, Ola i Kamila się pokłócą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×