Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość time to party

pidżama party-macie jakieś pomysły?

Polecane posty

Gość time to party

wybieram się z chłopakiem na imprezę tematyczna karnawałową, na podżama party i nie mam pojęcia jak powinniśmy się przebrać...macie może jakieś fajne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za króliczka Playboy? Mówię serio :) Ciekawy pomysł. A nie lepiej po prostu ubrać jajcarską piżamę? Np. w krowie łaty albo w żaby. Albo z jakimś jajcarskim nadrukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super impreza mnie taka ostanio ominela widzilam zdjecia dziewczyny w smiesznych kapciach koszulkach z walkami we wlosach ponoc bylo super. faceci byli w szlafrokach i pizamach nawet w bokserkach i podkoszulku. ogolnie poprostu pizama party:D:D:D:D zycze milej zabawy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time to party
dzięki za odpowiedzi :) czekam na następne:0 ogólnie bardzo dobry pomysł z tym, żeby mój chłopak ubrał sobie same bokserki +...szlafrok i cygaro w ustach :D dobra wizja, ale nadal szukam czeoś dla siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla ciebie ptoponuje taka pizanke napewno masz spodenki i gora na wieszch szlafroczek jak masz dlugie wlosy to na koncach wepnij 2 papiloty i masz fakjne przebranie do tego wez swoje kapcie i jest git ja tak chcilam isc niestety nie udalo mi sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time to party
dzięki za pomysły, na pewno je wykorzystam, a już na 100% założe wałki na głowe;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha he he
Lepiej niech nie wyskakuje w bokserkach twój chłopak bo wiesz tam będą inne laski :D Co zrobisz jak któraś będzie w skąpej koszulce a on spojrzy na nią i mu się coś przydaży... obciach totalny dla ciebie! Lepiej niech założy tę pidżamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa pasiata
ajak ktoś nie śpi w piżamie tylko nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa pasiata
haha dobre by było gdyby ktoś na golasa przyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość time to party
zaraz wychodzę :D większość osób, duża większośc ubiera się na wesoło, zabawnie;p ja zakładam kusą koszulkę nocną i kabaretki:P a mój chłopak...sama nie wiem, ponoć niespodzianka;p dzięki wszystki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy na relacje z imprezy:):):) mam nadzieje ze sie dobrze bawilas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×