Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groszek83

Byłam u fryzjera - jestem zrozpaczona -POMOCY!!!

Polecane posty

Gość fryzjer wie lepiej
Farby Garniera są gówniane - miałam po takiej włosy jak druty. :( Od dawna już nigdy nie farbuję się sama i kosmetykami z supermarketu. Też mam długie włosy. Popytaj po znajomych, kto miał tego typu krytyczną sytuację i jaki fryzjer uratował sprawę, może kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wszystko wiem. Sa to produkty na bazie olejków. Bez WODY UTLENIONEJ ! Rozjasniają do 3 tonów ale zawsze mozna rzucić pare pasemek jasniejszych. Produkty polskiej firmy ENEMI albo ENEBI ...moglam zle uslyszec. Jeszcze pare dni i się zapiszę !! :D HURRA ! Bedę blondi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kayka ja nie byłam na tym ściąganiu koloru. Gdzieś wyczytałam, że szampon przeciwłupieżowy przyspiesza wymywanie koloru. Kupiłam go i myłam głowę od piątku 3 razy dziennie. Kolor się wypłukuje na szczęście. Myślę że za dwa - 3 tygodnie bedę wygladać jak człowiek :) A potem zrobie sobie balejaż :D DZIĘKUJĘ, ŻE PODTRZYMYWAŁYŚCIE MNIE NA DUCHU! BYŁAM NAPRAWDĘ ZAŁAMANA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja :) już w o wiele lepszym nastroju. Po dwóch tygodniach kolor moich włosów jest niemal identyczny jak naturalny - wypłukał sie szybko. Co mnie cieszy, to że narazie nie widać, że pod spodem był balejaż - wszystko jest równo przykryte...zobaczymy, czy jaśniejsze pasemka po balejażu też sie spiorą całkowicie. Teraz to jestem zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasta
Miałam robioną dekoloryzacje w sieci salonów Gabriel. fryzjerka najpierw zrobila proble, czyli dekoloryzacje tylko jednego pasemka włosów spod spodu i okazało się ze moje włosy całkiem niexle to znosza. Ja naprawde nie widze strasznie wielkiej różnicy włosów. na pewno są troszke mniej zdrowe ale jesli potem bedziesz o nie dbała to bedzie ok. Radziłabym zrobić taką próbe, bo wiadomo że ktoś moze mieć mniej wytrzymałe włosy A jeśli boisz sie dekoloryzaji radziłbym poczekać 2 miesiące i potem dosyć często robić sobie jasny balejaż. Ciemne kolory mają to do siebie że szybko się "spierają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macz
ja mam taki sam problem bynajmniej podobny od 2 lat robie castingiem loreala na braz z natury jestem bladynka i bardzo bym chciała byc nia na nowo tez mam długie włosy i rozmyslam aby zrobic blad i zciac na krutko co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×